افزونه تماس با ما وردپرس Contact Form 7

افزونه تماس با ما وردپرس

امروز می خواهیم افزونه تماس با ما وردپرس را به شما عزیزان معرفی کنیم. حتمآ تا به حال به فکر یک افزونه تماس با ما بوده اید و می خواهید فرمی به جز فرم نظرات سایت داشته باشید تا بازدید کنندگان راهی دیگر برای ارتباط با شما داشته باشند.

فزونه تماس با ما وردپرس یا بهتر است بگوییم contact form 7 یکی از بهترین ماژول های وردپرسی هست که امکان قرار دادن فرمی به نام فرم تماس با ما رو در سایت وردپرسی به شما می دهد که کاربران شما پس از تکمیل این فرم اطلاعات رو به ایمیل شما ارسال می کنند.

افزونه contact form 7 به شما این امکان را می دهد تا فرم های مختلفی از جمله فرم سفارش ، فرم تماس با ما و هرگونه فرمی که شما بخواهید رو در وبسایت شما نمایش خواهد داد که می توانید در این فرم ها المان های مختفی از جمله باکس متن ، فیلد متنی ، فیلد ایمیل ، فیلد شماره تلفن ، منوی انتخابی ، منوی رادیویی و چک باکس را قرار بدید. همچنین برای جلوگیری از ارسال اسپم می توانید از کپتچای این افزونه استفاده کنید.

بصورت پیشفرض فرم تماس در این افزونه بعد از نصب مشاهده می شود که میتوانید فرم های دیگری هم توسط گزینه ایجاد فرم جدید به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی اضافه کنید.

با این افزونه شما می توانید فرم تماس با ما که کاربران بتوانند سفارش های خود را ارسال نمایند را بسازید.فرم های مورد نیاز خود را به آسانی بسازید بدون این که کد نویسی انجام بدهید و ما این افزونه را به مدیرانی که می خواهند فرم تماس با ما خوب و بدون مشکلی داشته باشند توصیه می کنیم.

از امکانات این افزونه:

  • مراحل آسان ایجاد فرم
  • تنظیم پیام های فرم به کاربر
  • ایجاد کد امنیتی بر صفحه سایت شما
  • ایجاد فرم عالی بدون کد نویسی
  • سرعت لود بالا و کمترین مصرف از منابع سرور شما
  • امکان قرار دادن فرم در هر جای وب سایت شما توسط شورت کد

در تصویر زیر قسمت ساخت یک فرم را مشاهده می کنید:

screenshot-1

بعد از نصب افزونه برای ساختن فرم باید به قسمت Contact و زیر مجموعه Add New رفته و در قسمت های مشخص شده در تصاویر بالا که مشاهده می کنید در قسمت عنوان باید عنوان فرم را قرار دهید. در بخش mail ایمیل خود را وارد کنید و یا در صورت نیاز فیلد های دلخواهی به فرمتان اضافه کنید.

بعد از پر کردن قسمت های که در تصویر بالا می بینید باید یک برگه جدید بسازید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را Copy و Paste کنید و برگه جدیدی که ساختید را از بخش فهرست ها ، به منوی سایتتان اضافه کنید. آموزش مدیریت فهرست ها در وردپرس را هم ببینید.

البته این افزونه امکانات کاملی مثل افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس را ندارد اما برای دوستانی که می خواهند بدون پرداخت هزینه ، یک فرم تماس با ما داشته باشند توصیه می شود.

موفق و پیروز باشید 🙂

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.