دوره جامع مدیریت سایت

8 افزونه دراپ باکس برای وردپرس

8 افزونه دراپ باکس برای وردپرس

8 افزونه دراپ باکس برای وردپرس

دراپ باکس یکی از محبوبترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری رایگان در دنیاست. با استفاده از ذخیره سازی ابری پشتیبان گیری وردپرس و یا فایل رسانه ای در دراپ باکس در وقت و هزینه های خود صرفه جویی میکنیم و اسناد و فایل ها بدون توجه به مکان و دستگاهی که از آن استفاده میکنید امن باقی میمانند. چند افزونه وردپرس وجود دارد که به شما اجازه ادغام سایت وردپرس با حساب دراپ باکس را میدهد. پس در این مقاله ما به شما چند افزونه دراپ باکس برای وردپرس را معرفی میکنیم.

1. BackupBuddy

backupbuddy

BackupBuddy یکی از قابل اعتمادترین پشتیبان گیری سایت و ذخیره افزونه در وردپرس است که توانایی ایجاد خودکار پشتیبان گیری طبق برنامه داده شده و ذخیره آنها به هر مکانی که بخواهید (شامل حساب دراپ باکس) را دارد. زمانیکه به حساب دراپ باکس خود وصل شدید نیازی به انجام دوباره ندارید و افزونه، پشتیبان گیری را در دراپ باکس شما ذخیره می‌کند.

2. BackWPup

پشتیبان گیری وردپرس

BackWPup یک جایگزین رایگان خوب برای بک آپ بادی است که از سایت وردپرس شما پشتیبان گیری می‌کند و آنرا روی حساب دراپ باکس ذخیره می‌کند. شما میتوانید پشتیبان گیری خود را بر اساس هر چند وقت یکبار آپدیت شدن برنامه ریزی کنید. BackWPup از ذخیره سازی آنها روی دراپ باکس مراقبت می‌کند.

3. WordPress Backup to Dropbox

صرفه جویی در پشتیبان گیری و ذخیره سازی ابری برای بسیاری از کاربران وردپرس مهم است و این دلیل نیاز به افزونه دیگری به نام WordPress Backup to Dropbox است. تمام رسانه ها و داده های شما را در دارپ باکس ذخیره می‌کند همچنین میتوانید افزونه را برای پشتیبان گیری خودکار از سایت روی تنظیمات از پیش تعریف شده برنامه ریزی کنید.

4. Post via Dropbox

دراپ باکس به وردپرس1

Post via Dropbox به شما اجازه میدهد که پست وردپرس توسط آپلود فایل متنی به حساب دراپ باکس خود ایجاد کنید. زمانیکه شما فایل متن را ایجاد و آپلود میکنید این افزونه آنرا از حساب دراپ باکس شما دریافت می‌کند. بطور پیش فرض از نام فایل متن بعنوان عنوان استفاده می‌کند اما شما میتوانید عنوان و تگ را خود را تعریف کنید. همچنین از مارک آپ ها استفاده می‌کند و شما میتوانید براحتی پست خود را از بین فایل متنی فرمت کنید.

5. Dropbox Photo Sideloader

dropboxsidebarloader

Dropbox to Sideloader یک افزونه راحت است که به شما اجازه میدهد که عکسها را از حساب دراپ بکس خود با استفاده از آپلودر رسانه وردپرس روی سایت قرار دهید. بعد از نصب این افزونه می توانید از بخش افزودن پرونده چند رسانه ای ٬ به راحتی به دراپ باکس خود وصل شوید. این افزونه برای به اشتراک گذاری تصاویر شخصی و فایل از حساب دراپ باکس روی سایت وردپرس مناسب است.

 6. Simple Dropbox Upload

simpledropboxupload

Simple Dropbox Upload به کاربران شما اجازه ی آپلود فایل به طور مستقیم روی حساب دراپ باکس شما را میدهد. پس از نصب افزونه نیاز به اختیار دادن به دسترسی به حساب دراپ باکس را دارید. شما میتوانید فرم آپلود را سفارشی کنید و پیام سفارشی را بعد از آپلود موفق نمایش دهید. همچنین میتوانید فرم آپلود را روی پست یا برگه وردپرس با شورت کد   [simple-wp-dropbox] نمایش دهید.

7. Gravity Forms Dropbox Uploader

gravityformsdropboxuploader

Gravity Forms یک افزونه فرم تماس وردپرس است. Gravity Forms Dropbox Uploader یک افزونه رایگان است که به شما اجازه افزودن آپلود از Gravity Forms روی حساب دراپ باکس را میدهد. در ابتدا نیاز به تایید هویت افزونه توسط ارائه یک کلید نرم افزار دراپ باکس و یک کد مخفی دارید. بعد از آن میتوانید فیلد آپلود دراپ باکس را در هر فرم ایجاد شده با Gravity Forms اضافه کنید.

8. Simply Attached

simplyattached

همانطور که از نام آن مشخص است Simply Attached به شما اجازه ی پیوست هر فایلی از حساب دراپ باکس شما به پست و صفحه وردپرس شما را میدهد. کاربران میتوانند این پیوست را هنگام بازدید از پست شما دانلود کنند. این یک راه عالی برای قرار دادن فایل های پیوست شده به جای اشغال کردن وب سرور شخصی است.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟