سایت برتر

فایل لایه باز طراحی مجدد (redesign) زرین پال را دریافت کنید!

zarinpal redesign

سلام به همه میهن وردپرسی‌ها! همیشه بر سر طراحی گرافیکی وب‌سایت با هنرجویان دوره صفر تا صد طراحی سایت بحث داشتیم. اکثر دوستان نمی‌دونن از کجا فایل‌های لایه باز گرافیکی را دریافت کنند تا برای طراحی گرافیکی قالب مورد نظر به آن‌ها ایده‌هایی را بده. از این مهم‌تر، ساختار فایل لایه باز قالبی که قرار است طراحی کنند باید چطور باشد؟!

چند روز پیش چند ساعتی وقت آزاد داشتم و وقت را مناسب دیدم برای رسیدن به علاقه‌مندی‌های شخصی. پس شروع کردم به طراحی UI یک پنل کاربری و کم کم موضوع رفت به سمت درگاه پرداخت آنلاین! پس فرصت را مناسب دیدم برای redesign کردن یا طراحی مجدد پنل کاربری سایت زرین پال که هم تشکری از تیم خوب زرین پال شده باشد و هم یک فایل کمکی برای موفقیت بیشتر شما در زمینه طراحی سایت و UI/UX

این طرح را در اینستاگرام خودم منتشر کردم و استقبال شد. (البته نه چندان زیاد و فکر می‌کنم دلیل خستگی بیش از حد این روز‌های اینستاگرام هم امتحانات دانشجویان عزیز باشد.) پس تصمیم گرفتم فایل لایه باز این طرح را برای دانلود رایگان روی سایت قرار بدم تا بتوانید استفاده کنید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع مقاله ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم