جلسه میهن وردپرس با تیم Yoast – پشتیبانی کامل یوست سئو از زبان فارسی

5 / 5. تعداد رای: 2

در جلسه‌ای که با تیم یوست سئو داشتیم. درباره کپی‌رایت و استفاده از نسخه‌های غیر اصلی یوست سئو صحبت کردیم. همچنین تیم یوست قول‌های خوبی درباره پشتیبانی کامل زبان فارسی دادند.

برای امکانات نسخه حرفه‌ای باید حتما از یوست اصلی استفاده کنید

سوال ما در این باره بود که ما و سایت‌های دیگری در ایران، قبلا نسخه‌هایی از یوست را خریداری و در سایت خود به فروش می‌رساندیم. آیا استفاده از این نسخه‌ها مشکلی ایجاد خواهد کرد.

آقای Taco از تیم یوست اعلام کردند که در نسخه جدید یوست، امکانات پیشرفته یوست به سایت اصلی یوست متصل شده و شما بدون خرید لایسنس اصلی از یوست، به این امکانات دسترسی نخواهید داشت.

ما این موضوع را بررسی کردیم و صحبت ایشان کاملا صحیح بود. (به زودی در یک ویدیو در‌این‌باره توضیح خواهیم داد.)

پشتیبانی کامل از زبان فارسی

همان‌طور که اطلاع دارید، در بخش خوانایی یوست سئو و در بخش آنالیز صفحه، یوست با زبان فارسی سازگاری کامل ندارد. اما طبق قولی که این تیم به ما دادند، در نسخه‌های بعدی یوست، قابلیت پشتیبانی کامل از زبان فارسی به یوست اضافه خواهد شد. این خبر خوبی برای ما ایرانیان است.

موفق باشید. 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U4422 ۲۷ مهر ۱۳۹۹

  گرونه و برای هر کسب و کاری نمیشه
  اما به نظرم خوبه کلا اگه آدم سایتی داشته باشه که منبع درامدش باشه حاضره بخاطرش هزینه کنه
  خودم من از اونام که یه بار خریدم و در چند تا از سایت هایم استفاده کرده ام

 2. U14790 ۲۲ مهر ۱۳۹۹

  اگر واقعا ایت طور بشه که حتما باید از خودشون تهیه کنیم دلیل خوبی بهمون میده که کلا به افزونه رنک مث کوچ کنیم برای همیشه، در غیر این صورت باید بالای 2 میلیون تومان برای هر سایت وردپرسی فقط بابت این افزونه بپردازیم که به هیچ عنوان صرفه اقتصادی ندارد. این هزینه می تواند برای سئو خود سایت استفاده شود مثل رپورتاژ و نتیجه بهتری داشته باشد.

 3. U26906 ۲۱ مهر ۱۳۹۹

  فقط پلاگین یواست