نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس با WP ShowHide

نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس با WP ShowHide

نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس

گاهی ممکن است بخواهید بخشی از پست را مخفی کنید و خواننده اگر مایل بود روی “بیشتر ببینید” کلیک کند و آنرا بخواند. این روش معروف اثر ضامن نام دارد که در سراسر وب سایتها با شیوه های مختلف مورد استفاده شناخته میشود. در این مقاله ما به شما نحوه ی افزودن گزینه نمایش/مخفی پست را آموزش میدهیم.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه WP ShowHide میباشد. برای این افزونه تنظیماتی وجود ندارد. برای مخفی کردن متن در پست با استفاده از اثر ضامن نیاز دارید از کد کوتاه زیر استفاده کنید:

[showhide type="post"]متنی که می خواهید مخفی شود[/showhide]

نمایش و مخفی کردن پست

پس از اولین استفاده از کد کوتاه متوجه خواهید شد که لینک ضامن با متن  “نمایش اطلاعیه مطبوعاتی (XX کلمات بیشتر)” نمایش داده میشود. در واقع این افزونه به طور خاص برای یک سایت است که مطبوعات منتشر شده را انتشار میدهد. با این حال این متن میتواند براحتی به هر چیزی دوست دارید تغییر یابد. کد زیر را استفاده کنید:

[showhide type="post" more_text="Show more..." less_text="Show less..."]
Text you want to hide
[/showhidee]

کد نمایش/مخفی با برخی پارامترهایی می آید که میتوانید برای بدست آوردن کنترل روی نحوه ی عملکرد پست فردی از آنها استفاده کنید. پارامتر های پیش فرض و ارزشی برای کد کوتاه این است:

[showhide type="pressrelease" more_text="Show Press Release (%s More Words)" less_text="Hide Press Release (%s Less Words)" hidden="yes"]

موفق باشید

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما درباره این محصول چیست؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

در بخش جامعه می‌توانید سوالات خود را بپرسید و با سایر هم‌میهنان وردپرسی در ارتباط باشید.

ورود به جامعه
نظر شما در مورد این مقاله چیست؟