سایت برتر

نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس با WP ShowHide

نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس با WP ShowHide

نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس

گاهی ممکن است بخواهید بخشی از پست را مخفی کنید و خواننده اگر مایل بود روی “بیشتر ببینید” کلیک کند و آنرا بخواند. این روش معروف اثر ضامن نام دارد که در سراسر وب سایتها با شیوه های مختلف مورد استفاده شناخته میشود. در این مقاله ما به شما نحوه ی افزودن گزینه نمایش/مخفی پست را آموزش میدهیم.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه WP ShowHide میباشد. برای این افزونه تنظیماتی وجود ندارد. برای مخفی کردن متن در پست با استفاده از اثر ضامن نیاز دارید از کد کوتاه زیر استفاده کنید:

[showhide type="post"]متنی که می خواهید مخفی شود[/showhide]

نمایش و مخفی کردن پست

پس از اولین استفاده از کد کوتاه متوجه خواهید شد که لینک ضامن با متن  “نمایش اطلاعیه مطبوعاتی (XX کلمات بیشتر)” نمایش داده میشود. در واقع این افزونه به طور خاص برای یک سایت است که مطبوعات منتشر شده را انتشار میدهد. با این حال این متن میتواند براحتی به هر چیزی دوست دارید تغییر یابد. کد زیر را استفاده کنید:

[showhide type="post" more_text="Show more..." less_text="Show less..."]
Text you want to hide
[/showhidee]

کد نمایش/مخفی با برخی پارامترهایی می آید که میتوانید برای بدست آوردن کنترل روی نحوه ی عملکرد پست فردی از آنها استفاده کنید. پارامتر های پیش فرض و ارزشی برای کد کوتاه این است:

[showhide type="pressrelease" more_text="Show Press Release (%s More Words)" less_text="Hide Press Release (%s Less Words)" hidden="yes"]

موفق باشید

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم