نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس با WP ShowHide

نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس با WP ShowHideReviewed by مرضیه on May 26Rating: 3.0نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس با WP ShowHideگاهی ممکن است بخواهید بخشی از پست را مخفی کنید و خواننده اگر مایل بود روی "بیشتر ببینید" کلیک کند و آنرا بخواند. این روش معروف اثر ضامن نام دارد که در سراسر

نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس با WP ShowHide

نمایش و مخفی کردن متن در پست وردپرس

گاهی ممکن است بخواهید بخشی از پست را مخفی کنید و خواننده اگر مایل بود روی “بیشتر ببینید” کلیک کند و آنرا بخواند. این روش معروف اثر ضامن نام دارد که در سراسر وب سایتها با شیوه های مختلف مورد استفاده شناخته میشود. در این مقاله ما به شما نحوه ی افزودن گزینه نمایش/مخفی پست را آموزش میدهیم.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه WP ShowHide میباشد. برای این افزونه تنظیماتی وجود ندارد. برای مخفی کردن متن در پست با استفاده از اثر ضامن نیاز دارید از کد کوتاه زیر استفاده کنید:

نمایش و مخفی کردن پست

پس از اولین استفاده از کد کوتاه متوجه خواهید شد که لینک ضامن با متن  “نمایش اطلاعیه مطبوعاتی (XX کلمات بیشتر)” نمایش داده میشود. در واقع این افزونه به طور خاص برای یک سایت است که مطبوعات منتشر شده را انتشار میدهد. با این حال این متن میتواند براحتی به هر چیزی دوست دارید تغییر یابد. کد زیر را استفاده کنید:

کد نمایش/مخفی با برخی پارامترهایی می آید که میتوانید برای بدست آوردن کنترل روی نحوه ی عملکرد پست فردی از آنها استفاده کنید. پارامتر های پیش فرض و ارزشی برای کد کوتاه این است:

موفق باشید

در اینستاگرام ما: تخفیف بگیرید ٬ انرژی بگیرید و یک کسب و کار اینترنتی عالی راه اندازی کنید.فالو می کنم

پکیج های آموزشی

پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
wpDiscuz
نماد اعتماد