افزودن دکمه به وردپرس بدون استفاده از شورت کد
4.4 از 32 رای

افزودن دکمه به وردپرس بدون استفاده از شرتکد

افزودن دکمه به وردپرس بدون استفاده از شورت کد

افزونه های زیادی وجود دارد که به ما اجازه ی اضافه کردن دکمه به وردپرس با استفاده از شورت کد را میدهند. اما به حافظه سپردن و پیکر بندی این کدها سخت است. در این مقاله ما به شما روش افزودن دکمه به وردپرس بدون نیاز به شورت کد را توضیح خواهیم داد.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و راه اندازی افزونه  Forget About Shortcode Buttons میباشد. توجه داشته باشید که این افزونه نیازمند وردپرس نسخه 3.9 یا بالاتر میباشد. پس از راه اندازی افزونه، براحتی پست جدید ایجاد کنید یا پست قبلی را ویرایش کنید،شما گزینه جدیدی در ویرایشگر ویژوال به نام Insert Button خواهید دید.

دکمه ویرایش

برای اینکه دکمه جدید را در پست خود قرار دهید روی Insert Button کلیک کنید. با این کار پنجره ای برای طراحی دکمه جدید شما بالا می آید.

طراحی دکمه

تمام کاری که باید انجام دهید افزودن متن دکمه و آدرس و سپس انتخاب متن و رنگ پس زمینه میباشد. پس از آن روی منوی  Type برای انتخاب سبک دکمه کلیک کنید،همچنین میتوانید سایز دکمه را از خیلی کوچک تا خیلی بزرگ تغییر دهید. اگر روی تب Icons کلیک کنید قادر به دیدن آیکون هایی میشوید که میتوانید به قبل یا بعد متن خود اضافه کنید.

آیکون دکمه

طی فرایند شما قادر به دیدن پیش نمایش زنده از دکمه هستید. اگر دکمه ها مناسب بودند روی گزینه Insert کلیک کنید. شما قادر به دیدن دکمه های ظاهر شده در سمت راست پست هستید. میتوانید متن دکمه را انتخاب کرده و از آیکون align در ویرایشگر برای هم تراز کردن آن در مرکز،چپ و راست استفاده کنید. اگر دو بار روی دکمه کلیک کنید پنجره دکمه داخلی را بالا می آورد و میتوانید در صورت تمایل دکمه خود را دوباره ویرایش کنید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.