سایت برتر

غیر فعال کردن عنوان برخی از پست های وردپرس با Disable Title

غیر فعال کردن عنوان برخی از پست های وردپرس

غیر فعال کردن عنوان برخی از پست های وردپرس

هدف از این مقاله آموزش غیر فعال کردن عنوان برخی پستها در وردپرس است. با این روش شما میتوانید در سایت وردپرس خود عناوین را هر جائی را که بخواهید نمایش دهید یا پنهان کنید. این راه حل برای کسانی که نمیخواهند کد نویسی سایت خود را تغییر دهند.

اولین کاری که باید انجام دهیم نصب و فعال سازی افزونه Disable Title است. پس از فعال سازی نیاز به ایجاد پست جدید یا ویرایش پست های موجود دارید. زمانیکه به صفحه ویرایش پست بروید،تنظیمات عنوان را با گزینه های مختلف مشاهده میکنید.

تنظیمات عنوان

تمام کاری که باید انجام دهید  تیک زدن جعبه ایست که میخواهید نمایش عنوان پست را غیر فعال کنید. شما میتوانید عنوان پست را از صفحه نخست،صفحه دسته بندی،صفحه آرشیو،پست/صفحه ادامه مطلب یا ویدجت ها و منوها حذف کنید. مهم است بدانید که تیک زدن جعبه پست یا عنوان صفحه شما را حذف نمی‌کند. بر اساس انتخاب شما نمایش عنوان به سادگی از وردپرس شما غیر فعال میشود. در عین حال عنوان شما به جای خود باقیست!

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۲۸ آبان ۱۳۹۵