آموزش کار با افزونه wp rocket + آموزش ویدیویی
4.4 از 37 رای

آموزش کار با افزونه wp rocket + آموزش ویدیویی

آموزش کار با افزونه wp rocket

نیازی به گفتن این موضوع نیست که افزونه wp rocket یکی از بهترین افزونه های افزایش سرعت وردپرس در حال حاضر می باشد. افزونه ای که تا حدودی امکانات بسیار زیادی را در اختیار ما قرار می دهد تا به وسیله آنها بتوانیم سرعت سایتمان را افزایش داده و بهترین تجربه کاربری را از بُعد سرعت برای کاربران سایتمان فراهم کنیم.

آیا با نصب wp rocket واقعا سرعت سایت ما بیشتر خواهد شد؟

خب برای پاسخ راسخ و قانع کننده به این سوال باید در عمل این افزونه را تست کرد. ما به عنوان ارائه دهنده خدمات وردپرس و آموزش وردپرس در ایران باید خودمان ابتدا سایتی پر سرعت و با رتبه بالا در gtmetrix داشته باشیم. از این رو افزونه wp-rocket را روی میهن وردپرس تست کردیم و خب نتایج خوبی هم در تست سرعت gtmetrix گرفتیم:

تست افزونه wp rocket روی سایت میهن وردپرس

همانطور که قبلا در فیلم آموزش افزایش سرعت وردپرس خدمت شما دوستان توضیح دادم. wp rocket یکی از بهترین افزونه های حال حاضر هست. اما به شما قول دادیم تا آموزش ویدیویی کار با این افزونه را برای شما میهن وردپرسی های عزیز تهیه کنیم.

در این فیلم آموزشی٬ نحوه کار با افزونه wp-rocket وردپرس توضیح داده شده. می توانید با انجام این تنظیمات رتبه سایتتان را در gtmetrix افزایش داده و سرعت سایتتان را بهبود ببخشید.

آموزش ویدیویی کار با wp rocket پنل جدید (نسخه ۳ به بالا)

و اما اگر هنوز وردپرس راکت قدیمی را استفاده می‌کنید، فیلم آموزشی زیر را مشاهده کنید…

آموزش ویدیویی کار با wp rocket پنل قدیمی

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.