سایت برتر

حل مشکل بهم ریختگی سایت بعد از نصب WP Rocket

در برخی از وب‌سایت‌های کاربران گزارش شده که بعد از نصب افزونه افزایش سرعت وردپرس با مشکل بهم ریختگی وب‌سایت مواجه می‌شویم. برای حل مشکل بهم ریختگی سایت بعد از نصب WP Rocket باید کمی صبور باشید و عجله نکنید. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید کافیست مراحل زیر را انجام دهید تا مشکل برطرف شود.

نکته: در صورت بهم ریختگی وب‌سایت، مشکل از ناسازگار بودن قالب سایت شما با وردپرس راکت نیست. وردپرس راکت با تمام قالب‌ها و افزونه‌های وردپرسی سازگاری کامل دارد.

دلیل بهم ریختگی سایت بعد از نصب WP Rocket

ابتدا باید دلیل مشکل را پیدا کنیم.پس وارد بخش تنظیمات > WP Rocket شوید.

منوی وردپرس راکت
منوی وردپرس راکت

سپس به بخش بهینه سازی سایت مراجعه کرده و تیک گزینه های زیر را غیر فعال کنید:

  • فشرده سازی html
  • کم کردن فایل‌های CSS
  • ترکیب فایل‌های CSS
  • فشرده‌سازی فایل‌های JavaScript
  • ترکیب فایل‌های JavaScript

سپس تنظیمات را ذخیره کرده و کش سایت را یکبار خالی کنید. (از منوی بالای وردپرس روی WP Rocket > پاک کردن کش را کلیک کنید.)

حالا سایت وردپرسی خود را بررسی کنید. مشکل باید حل شده باشد. اگر مشکل حل نشده پس این مشکل از سمت وردپرس راکت نیست. لطفا این مراحل را طی کنید.

حل مشکل بهم ریختگی وب‌سایت

حل حالا که مشکل حل شد، باید تنظیماتی که غیر فعال کردیم را یکی یکی فعال کنید تا متوجه شویم که مشکل از کدام یک از این تنظیمات است.

در صورتی که مشکل از یکی از گزینه‌ها بود پیشنهاد می‌کنیم این گزینه را غیر فعال نگه دارید تا مشکل دوباره رخ ندهد.

نمی‌خواهم هیچ گزینه‌ای را غیر فعال کنم!

اگر می‌خواهید از تمام تنظیمات افزونه بصورت کامل استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم تک تک فایل‌های CSS و جاوا اسکریپت سایتتان را در کادر حذف فایل‌های JavaScript و حذف فایل‌های CSS همراه با آدرس کامل قرار دهید. سپس این فایل‌ها را یکی یکی حذف کنید تا متوجه شوید مشکل از کدام فایل بوده.

برای بررسی دقیقتر، بهتر است بخش Console مرورگر خود را با راست کلیک روی صفحه و کلیک روی منوی Inspect مشاهده کنید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم