ثبت‌نام ورود
خانه افزونه وردپرس افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس - WP Estimation Form
افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

با استفاده از این افزونه شما به راحتی می توانید در سایت وردپرسی خود فرم سفارش گیری از مشتری داشته باشید و کسب درآمد کنید. با افزونه سفارش گیری وردپرس  wp estimation form که قابلیت کار کردن با انواع سفارشات و خرید ها را دارد و می توانید انواع محصولات و خدمات مورد نظرتان را به فروش برسانید. این قابلیت ها شامل برنامه های کاربردی، وب سایت ها، گرافیک، حیوانات خانگی و انواع محصولات دیگر می باشد. با این افزونه فرم های پرداخت و سفارش حرفه ای بسازید.

افزونه سفارش گیری وردپرس WP Estimation Form

این افزونه سفارشات و خدمات شما را مدیریت کرده و قیمت ها را برآورد می کند و به مشتری نمایش می دهد. مشتری در صورت تایید مبلغ سفارش می تواند اقدام به ثبت سفارش خود نماید و درخواست خود را برای شما ایمیل کند.

این افزونه کاملا مسطح و فلت طراحی شده و قابلیت ریسپانسیو دارد و در هر صفحه نمایشی به بهترین شکل هماهنگ می شود و کاملا پاسخگو است. شما با این افزونه می توانید بطور همزمان چندین فرم سفارش را مدیریت کنید. از دیگر امکانات این افزونه می توان به قابلیت سفارشی سازی رنگ ها و فونت ها و نمایش پاپ آپ روی سایت، پشتیبانی از ووکامرس و غیره اشاره کرد.

تصاویری از پنل مدیریت فارسی Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس
ساخت فرم در Estimation Form
تنظیمات Estimation Form
فرم ها در Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس

ما می‌‌تونیم از راهکارهای زیادی برای حرفه‌‌ای شدن سایت خود استفاده کنیم. موارد بسیاری هستند که به ما کمک می‌‌کنند تا سایت ما برای کاربران ما حرفه‌‌ای تر به نظر برسد.

یکی از این راهکارها استفاده از افزونه‌‌های متفاوت و متناسب با سایت ما است که به راحتی کاربران ما منجر می‌‌شود و باعث می‌‌شود کاربر تجربه بهتری رو در سایت ما کسب کند. به عنوان مثال در صورتیکه ما در سایت خودمون یک کسب و کار راه‌‌اندازی کرده باشیم لازمه‌‌ی این موضوع یک سری امکانات است که ما باید به سایت خودمون اضافه کنیم تا کاربران ما تجربه خرید بی‌‌نظیری رو از سایت ما داشته باشند.

Estimation Form یک افزونه سفارش گیری وردپرس حرفه‌‌ای با طراحی بسیار زیبا است که برای ساخت فرم‌‌های مختلف توانایی‌‌های بسیار زیادی دارد، این افزونه انتخاب مناسبی برای سایت ما است.

همه ما در سایت‌‌های خودمون خواستار رضایت و راحتی کاربران خود هستیم. در این راستا ما باید در سایت فروشگاهی خودمون شرایطی رو ایجاد کنیم که بتوانیم هر نوع سفارشی رو از کاربران خودمون بگیریم و محدودیتی در انجام این کار نداشته باشیم.

در این رابطه ما نیاز به در نظر گرفتن یک سری راهکار داریم که یکی از بهترین آن‌‌ها استفاده از یک افزونه مناسب در این راستا است. Estimation Form یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز است که می‌‌تونه به سایت ما امکان انواع سفارش‌‌گیری رو بدهد. این افزونه کاربران خودش رو در امر سفارشی‌‌سازی به هیچ عنوان محدود نمی‌‌کند.

قابلیت‌‌های افزونه Estimation Form

Estimation Form به ما این امکان رو می‌‌دهد که چندین فرم جذاب و متنوع رو ایجاد کنیم و از آن‌‌ها در سایت خود قرار دهیم تا کاربران امکان استفاده از آن‌‌ها را داشته باشند.

این قالب در واقع برای کاربران ما برآورد قیمت محصولاتی که انتخاب کرده‌‌اند رو انجام می‌‌دهد. کاربر زمانیکه وارد سایت ما می‌‌شود برخی از محصولات ما را انتخاب و اقدام به سفارش دادن آن‌‌ها می‌‌کند. این افزونه مدیریت خدماتی که ما در سایت خود ارائه می‌‌دهیم رو برعهده دارد و زمانیکه مشتری سایت ما کالاهای خود را انتخاب کرد برای آن کاربر برآورد قیمت می‌‌کند و به نمایش در می‌‌آورد. در صورتیکه کاربر از این مبلغ رضایت داشته باشد و اقدام به تایید آن می‌‌کند و پس از آن برای سایت ما ایمیلی مبنی بر همین موضوع ارسال می‌‌کند.

تخمین قیمت در این افزونه می‌‌تونه توسط خود افزونه صورت بگیرد و یا اینکه ما با کدنویسی و وارد کردن کدهای ریاضی در این افزونه هم می‌‌تونیم کاری کنیم که این افزونه محاسبات رو انجام دهد. ما می‌‌تونیم از این افزونه به‌‌عنوان یک صفحه نمایش کامل استفاده کنیم.

امکان سفارشی سازی فرم‌‌ها

این افزونه به ما امکان سفارشی‌‌سازی فرم‌‌های سایت خودمون رو می‌‌دهند به این صورت که ما می‌‌تونیم آیتم‌‌های فرم‌‌های مختلف سایت خودمون رو سفارشی‌‌سازی کنیم.

این آیتم‌‌های گفته شده می‌‌توانند به صورت متن باشند و یا به صورت تصویر و گزینه‌‌ای که این ما هستیم که مشخص می‌‌کنیم کدامیک از این موارد نمایش داده شوند و جایگذاری شوند. تمامی المان‌‌های موجود در فرم‌‌های ما قابل جا‌‌به‌‌جایی هستند و ما می‌‌تونیم همگی آن‌‌ها را به صورت دلخواه جایگذاری کنیم.

علاوه بر انتخاب آیتم‌‌ها گزینه‌‌های دیگری هم هستند که ما می‌‌تونیم آن‌‌ها را سفارشی‌‌سازی کنیم. این افزونه به ما این امکان رو می‌‌دهد که از بین رنگ‌‌های متنوعی که در اختیار داریم رنگ موردنظر خودمون رو برای هر فرمی انتخاب کنیم. علاوه بر این انتخاب فونت این فرم‌‌ها نیز به سلیقه ما بستگی دارد و ما می‌‌تونیم از هر فونتی در این باره استفاده کنیم. البته این افزونه از تمامی فونت‌‌های گوگل نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

با استفاده از این افزونه ما می‌‌تونیم در فرم‌‌های خود فیلدهای مختلفی رو به دلخواه جایگذاری کنیم. برخی از این فیلدها دکمه رادیویی، چک باکس و یا متن هستند که امکان انتخاب هریک از آن‌‌ها را داریم.

پنل مدیریت این افزونه بسیار انعطاف‌‌پذیر و پویا است و ما می‌‌تونیم تغییرات مد نظر خودمون رو در آن به سادگی اعمال کنیم. علاوه بر این در این افزونه ما می‌‌تونیم برای جذابیت بیشتر فرم‌‌ها برای کاربر از پاپ‌‌آپ بر روی فرم‌‌ها استفاده کرد.

با استفاده از این افزونه کاربران سایت‌‌های فروشگاهی می‌‌تونند اطلاعات خودشون رو به صورت کامل در فرمی که از طریق افزونه‌‌ی Estimation Form ساخته شده است وارد کند.

سازگار با افزونه‌‌ها

این افزونه سفارش گیری وردپرس در راستای تخمین قیمت و ساخت فرم طراحی شده است و سازگاری آن با یکی از مهم‌‌ترین افزونه‌‌های فروشگاه‌‌ساز یعنی ووکامرس بسیار هائز اهمیت است. این افزونه به صورت کامل از ووکامرس پشتیبانی می‌‌کند و مادامی که از این افزونه استفاده می‌‌کنیم هیچ مشکلی در این مورد نخواهیم داشت.

به دلیل سازگاری این افزونه با ووکامرس ما می‌‌تونیم در نهایت ما می‌‌تونیم به یکی از محصولات ووکامرس متصل کنیم تا مشتری و کاربران ما بتوانند

Estimation Form با افزونه‌‌های دیگری مانند افزونه‌‌ی Gravity Form که یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز دیگر است سازگاری دارد. همچنین از افزونه‌‌ی Easy Digital Downloads نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

واکنش‌‌گرا و رسپانسیو

این افزونه کاملا رسپانسیو است یعنی نمایش خوبی در تمامی دستگاه‌‌های هوشمند دارد. فرم‌‌هایی برآورد هزینه‌‌ای که ما با استفاده از این افزونه برای سایت خودمون طراحی می‌‌کنیم و در اختیار کاربران خود قرار می‌‌دهیم کاملا واکنش‌‌گرا است. با استفاده از این پلاگین دیگه نیازی نیست نگران نمایش این فرم‌‌ها در درستگاه‌‌های ورودی سایت خود باشیم.

رسپانسیو بودن از این نظر هائز اهمیت است که با گذشت زمان و رایج شدن استفاده از تلفن‌‌های همراه کاربران به صورت معمول از این تلفن‌‌ها برای ورود به سایت‌‌ها استفاده می‌‌کنند. در واقع کامپیوترها جای خود را به تلفن‌‌های همراه واگذار کرده‌‌اند.

امکان ویرایش فرم توسط کاربر

همانطور که به آن اشاره شد در این افزونه برآورد هزینه‌‌ی سفارشات کاربران ما برای آن‌‌ها ارسال می‌‌شود. البته یکی از مواردی که این افزونه رو برای کاربران جذاب می‌‌کند این است که کاربر بعد از سفارش محصول می‌‌تونه سفارشات خودش رو ویرایش کند.

این افزونه سفارشات کاربر رو به نمایش در می‌‌آورد و به کاربر اجازه می‌‌دهد تا در صورت لزوم مواردی را از لیست خود کم و یا به لیست سفارش خود اضافه کند. در آخر کاربر این امکان رو داره که از سفارشات خود خروجی بگیرد.

علاوه بر این ما در سایت خود ممکنه آیتم‌‌های بسیار زیادی رو داشته باشیم اما مشتریان ما می‌‌تونند از بین آیتم‌‌های مختلف موارد مورد نظر خودشون رو انتخاب کنند.

در تاریخ 2 خرداد 1398 افزونه WP Estimation Form به نسخه 9.671 آپدیت شد.

 • قابلیت آپدیت مستقیم افزونه از پنل وردپرس شما اضافه شد. کد لایسنس را از پنل کاربری خود در میهن وردپرس دریافت نمایید.

در تاریخ 28 مرداد 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.638 آپدیت شد.

در تاریخ 5 تیر 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.628 آپدیت شد.

در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.610 آپدیت شد.

در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.585 آپدیت شد.

در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.567 آپدیت شد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

 1. کاربر مهمان U33023 ۱۵ آذر ۱۳۹۹

  سلام. این افزونه رو چه طوری میتونم بخرم؟ لینک خرید که مال codecanyon هست.

 2. کاربر مهمان U27267 ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام
  من میخوام توی سایتم این طور باشه که کاربر که وارد سایت میشه بتونه خودش سفارش خودش رو انجام بده…مثلاً کاربر میگه که من 300 صفحه کار تایپ از این کتاب میخوام و ما باید براش انجام بدیم..آیا این افزونه کمکی به ما میکنه یا اگر نه پیشنهاد شما چیه؟
  ممنون

 3. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ اسفند ۱۳۹۸

  لینک دانلودش کجاست؟ و چطوری میشه درگاه ملت رو فعال کرد؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۵ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   این افزونه را باید از سازنده اصلی آن که لینکش در پایین صفحه همین محصول است خریداری بفرمایید

 4. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۸

  با سلام و خسته نباشید ببخشید بنده میتونم با استفاده از این افزونه فرمی رو بسازم که کاربر مثلا بیاد سفارش تایپ یا ترجمه بده؟یعنی کاربر بیاد موضوع مقاله و تعداد کلمات مقاله رو انتخاب کنه و این فرم با توجه به نوع و تعداد کلمات مقاله قیمت رو به مشتری نشون بده و ثبت سفارش کنه

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ دی ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   بله میتوانید برای موردی که فرمودید از این افزونه استفاده بفرمایید

 5. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  من فروشگاه دارم و میخوام بدونم میشه به وسیله این افزونه یک صفحه فاکتور آماده ساخت که چند تا محصول خود را به صورت فاکتور در آن ثبت کنم تا مشتری ها فقط تعداد وارد کنند و خودش جمع بزندو نمایش دهد و در صورت تایید به سبد خرید اصلی اضافه شود؟

 6. کاربر مهمان U14878 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر. من افزونه مربوطه رو از شما خریداری کردم . مشکلی که دارم تاریخ رو توی تنظیمات خودش زبان انتخابگر تاریخ رو که میزنم گزینه تاریخ فارسی یا fa نداره . میخواستم ببینم چطور میتونم تاریخش رو فارسی کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام
   متاسفانه تاریخ فارسی نداره

   • کاربر مهمان U14878 ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

    راهی نیست که بتونیم بهش اضافه کنیم؟

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ مهر ۱۳۹۸
     • کاربر مهمان U14878 ۰۳ مهر ۱۳۹۸

      سلام وقت بخیر. جناب میخواستم ببینم چطور باید افزونه رو به زرین پال و درگاه های ایرانی وصل کنم ؟ توی تنظیماتش میرم هیچ اثری از درگاه ایرانی نمیبینم فقط paypal داره . ممنون میشم راهنمایی کنید

      • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۳ مهر ۱۳۹۸

       سلام
       این آموزش رو مشاهده کنید:https://mihanwp.com/zarinpal-edd/

       • کاربر مهمان U14878 ۰۸ مهر ۱۳۹۸

        سلام مجدد . جناب این آموزش برای edd بدرد میخورد و روی wp-estimation-form نتونستم زرین پال رو فعال کنم . من نیاز دارم روی wp-estimation-form فعال بشه برای پرداخت. و اینکه چطور در افزونه wp-estimation-form اعشار ریال رو تنظیم کنم که قیمت درست نمایش داده بشه؟! هر کاری کردم باز هم قیمت رو اشتباه میزنه زمان محاسبه. ممنون میشم راهنمایی کنید

        • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ مهر ۱۳۹۸

         باسلام
         باید ووکامرس نصب کنید و درگاه پرداخت رو روی ووکامرس نصب کنید
         در قسمت فرم تنظیماتی برای اعشار هست

 7. کاربر مهمان U20026 ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر .
  افزونه رو نصب کردم متاسفانه نمیتونم هیچ مرحله ای اضافه کنم صفحه سفید میمونه و تغییری نمیکنه . افزونه هامم غیر فعال کردم نشد. دمو ها هم نصب کردم همین مشکل رو دارن

 8. کاربر مهمان U13564 ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام . من نمیخوام وکامرس روی سایتم نصب کنم ! آیا راه دیگه برای پرداخت هست ؟

 9. کاربر مهمان U22718 ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  من می خوام توی فروشگاهم که با ووکامرس راه اندازی شده همزمان با اینکه محصولات دانلودی می فروشم، بعضی از محصولاتم رو هم بصورت ثبت سفارش بفروشم به طوری که مشتری بعد از زدن دکمه ثبت سفارش یکسری اطلاعات ازش خواسته بشه و مخصوصا امکان آپلود فایل داشته باشه، در آخر هم پرداخت به مبلغ مشخص شده برای اون محصول انجام بشه و بعد پیام بده سفارش شما ثبت شد و بزودی با شما تماس میگیریم(یه چنین پیامی)
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید…

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

   سلام این افزونه مناسب هست برای اینکار

   • کاربر مهمان U22718 ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

    ممنون از پاسخگویی تون
    اونجور که متوجه شدم برای هر محصول باید یه فرم جداگانه درست کنم؟
    من می خوام یک یا دو دسته انتخاب کنم که همه محصولاتش این ویژگی رو داشته باشن و نیاز نباشه هربار یک فرم ایجاد کنم.

 10. کاربر مهمان U22514 ۰۴ مرداد ۱۳۹۸

  من توی اطلاعات فروش محصول خوندم که با ووکامرس کار میکنه ولی الان که فرم رو طراحی کردم میبینم که پرداخت فقط از طریق پی پل و یه استریپ پیمنت هستش چطوری میتونم درگاه پرداخت سات رو متصل کنم به این افزونه؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۴ مرداد ۱۳۹۸

   سلام گزینه ای توی تنظیمات افزونه هست که مشخص میکنه به محصول ووکامرس متصل بشه و می‌تونید پرداخت رو باهاش فعال کنید.

   • کاربر مهمان U22514 ۰۴ مرداد ۱۳۹۸

    متاسفانه من پیداش نکردم امکان داره راهنمایی بیشتری بکنید؟ در بخش آخرین مرحله یه بخشی هست که نوشته ووکامرس ولی خیلی نامفهومه

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

     همون ووکامرس رو فعال کنید زیرش یه گزینه باز میشه که باید محصول رو انتخاب کنید.

 11. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید
  در سوال ها خوندم که امکان پیگیری سفارش از طریق این افزونه نیست. آیا بعد از دریافت سفارش از طریق این افزونه می تونیم لیست سفارش های یک کاربر و وضعیت سفارش ها (پیگیری سفارش) رو به صورت دستی وارد کنیم .مثلا از طریق افزونه ی یوزر پرو یا یک افزونه دیگر؟
  ممنون

 12. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

  سلام آیا با این افزونه می توان بیت کوین برای سایت زیر در قسمت ووکامرسش اضافه کرد که به این صورت 0.00018 هم بتونن پرداخت کنن؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

   سلام خیر پیشنهاد نمی‌شود. برای این کار بهتر هست اختصاصی برنامه نویسی کنید.

 13. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

  تقویمش هم شمسی شده؟

 14. کاربر مهمان U14872 ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  من افزونه WP Estimation Form را آپدیت کردم، ولی بعد از فعال سازی با این پیغام روبه رو شدم (متاسفانه افزونه Estimation Form فعال نیست. برای استفاده از تمامی امکانات وارد بخش افزونه ها > لایسنس افزونه Estimation Form شوید و کد فعالسازی را وارد نمایید.) ولی هیچ لایسنسی در بخش لایسنس محصولاتی که خریداری کردم برای این افزونه وجود ندارد.

  • کاربر مهمان U18045 ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

   درود به شما کاربر گرامی
   مشکل شما رو برطرف کردیم.میتونید از بخش لایسنس ها لایسنس این محصول رو دریافت کنید.

 15. کاربر مهمان U6469 ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

  سلام
  افزونه دمو ندارد؟
  امکانش هست که کاربر مراحل سفارش را انجام دهد و در مرحله آخر عضو سایت شود؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۳ خرداد ۱۳۹۸

   سلام در حال ساخت دمو هستیم و اما ممکن هست طول بکشد. عضو سایت خیر اما سفارش در سفارشات ووکامرس ثبت خواهد شد.

 16. کاربر مهمان U11414 ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر این افزونه رو نصب دارم
  تو بک اند سایت وقتی میخوام ویرایش انجام بدم تو یکی از فرم ها هیچ اتفاقی نمیوفته و تو کنسول مرورگر خطاهای زیر را میدهد
  ولی در بقیه سایت هام اوکی هست
  تمام افزونه ها هم حذف کردم ولی باز حل نشد

  Uncaught TypeError: Cannot read property ‘texts’ of undefined
  Uncaught TypeError: Cannot read property ‘websiteUrl’ of undefined

 17. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام
  وقت بخیر
  می خوایم بیت کوین از کاربر بخریم (ثبت سفارش خرید توسط کاربر ) ، می خوام در صفحه اصلی این بخش باشه و کاربر بتون عدد هایی مثل : 0.0015 هم وارد کنه و قیمت محاسبه بشه و بره توی ووکامرس یا اینکه توسط خود این افزونه ثبت بشه.
  می خواستم بدونم با این افزونه میشه چنین چیزی و پیاده سازی کرد؟
  اگه نه راهکاری می شناسید؟

  ممنون

 18. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۳ فروردین ۱۳۹۸

  سلام/می خواهم حدود 500 کالا برای فروش بگذارم و نیازی به ثبت 500 کالا در سایت نداشته باشم(به عبارت دیگر برای هر کالا، صفحه اختصاصی نباشد) بلکه صرفا اسم و نوع و کالا را بصورت لیست در سایت قرار دهم و مشتری هر کدام را خواست، تعداد را مشخص کند وپرداخت کند/آیا چنین افزونه ای مناسب کار بنده می باشد؟همانند سایت زیر:https://www.ahanpakhsh.com/round-bar/ribbed-round-bar

 19. کاربر مهمان U6469 ۱۳ فروردین ۱۳۹۸

  سلام
  دمو مشکل دارد

 20. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

  سلام و وقت بخیر،
  بنده به شدت به دنبال یک افزونه سفارش گیر هستم و بسیار ممنون خواهم بود اگر سوالات بنده را پاسخ دهید:
  1- آیا در صورتی که محصولی وجود نداشته باشد که مشتری بخواهد انتخاب کند و مشتری فقط بخواهد مواردی را پر کند، فایلی را آپلود کند و هزینه ان را بپردازد، آیا از این افزونه می توان استفاده کرد؟ چون فرموده بودید به درگاههای پرداخت ووکامرس متصل می شود، آیا تعارضی از این بابت بوجود نمی آید؟ یعنی می توان ووکامرس را نصب کرد ولی محصولی نباشد و پرداخت ها را با این افزونه انجام داد؟
  2- آیا می توان بعد از اتمام سفارش یک کد مخصوص به آن سفارش ایجاد کرد؟
  3-این افزونه با کدام یک از این دو افزونه عضویت سازگاری بیشتری دارد؟ ممبرشیپ پرو یا یوزر پرو .
  4- آیا برای این گونه سفارش های بنده افزونه گرویتی را پیشنهاد می کنید یا این افزونه را؟ تا آنجا که بنده اطلاع دارم گرویتی با ممبرشیپ پرو سازگار نیست!
  بسیار سپاسگزارم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

   درود
   ۱. بله
   ۲. خیر متاسفانه
   ۳. یوزر پرو
   ۴. متاسفانه با گراویتی تجربه کار نداریم.

 21. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۱ اسفند ۱۳۹۷

  این افزونه قابلیت محاسبه قیمت رو داره. مثلا بگیم یک عدد از این کالا 1000تومن بعد کاربر 100 تا انتخاب کنه قیمت محاسبه بشه؟

 22. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

  سلام
  این افزونه میتونه فاکتور صادر شده رو در حساب کاربری خریدار ذخیره کنه تا هرزمان که خواست پرداخت رو انجام بده!؟

 23. کاربر مهمان U11571 ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

  سلام
  لطفا با این افزونه میشه سفارش تولید گرفت؟ بطور مثال
  انتخاب دسته بندی -> انتخاب زیر دسته بندی -> انتخاب محصول -> درج توضیحات برای محصول جهت تولید ( مثلا وقتی محصول نهایی را از دسته بندی ها انتخاب کرد توضیحاتی که برای اعمال به ان محصول را نیاز دارد بتواند ثبت کند، مثل : محصول ایکس – قالب مربع – نام طرحی که باید دکور شود – رنگ طرح – تعداد مورد نظر
  و اینکه بعد از ثبت سفارش مشتری میتونه از وضعیت سفارش آگاه شه که در چه مرحله ای هست؟
  ممنون میشم از توضیحاتتون

 24. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

  سلام – وقت بخیر
  بنده میخواستم یک بخش برآورد قیمت یا سفارش دهی آنلاین داشته باشم – که مراحلش به این شکل میره جلو :
  انتخاب نوع محصول از لیست دسته بندی محصولات
  انتخاب مدل محصول از لیست دسته بندی محصولات زیر شاخه مادر
  انتخاب تیپ محصول از خود محصولات سایت
  انتخاب نوع پروژه
  انتخاب برند
  انتخاب متریال وابسته از لیست و دسته بندی محصولات یا گزینه ای
  انتخاب مجدد متریال وابسته دیگر از لیست و دسته بندی محصولات
  درج ابعاد
  بارگزاری فایل ضمیمه – تصاویر کمکی مشتری
  پر کردن فرم ارتباطی از قبیل نام و تماس و آدرس و … البته مختصر
  دکمه نهایی بر آورد قیمت یا سفارش
  پیام منتظر بمانید تا با شما تماس بگیریم
  ————————
  آیا این مراحل رو میشه داشت ؟

 25. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۰ بهمن ۱۳۹۷

  سلام
  من میخوام یه فرم سفارش درست کنم که کاربر بعد از وارد کردن اطلاعاتی از قبیل شماره تماس ،ایمیل ،تلگرام،توضیحات اضافه و.. به درگاه وصل شه و هزینه سفارش رو پرداخت کنه .. میشه با این افزونه اینجوری ؟

 26. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۹ بهمن ۱۳۹۷

  سلام پیشنمایش کار نمیکنه
  و اینکه در آخر سفارش میشه مثلا 10 درصد از مبلغ کل رو به درگاه متصل کرد که پرداخت انجام بشه ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ بهمن ۱۳۹۷

   درود در حال بازسازی پیش نمایش هستیم. خیر می‌توانید تمام مبلغ را دریافت کنید اما بصورت درصدی خیر

 27. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۷ بهمن ۱۳۹۷

  از اینکه افزونه های کاربردی وردپرس را معرفی می کنید از شما سپاسگذارم

 28. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

  درود، آیا در calculation های این افزونه می توانید کمک کنید؟

 29. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۴ دی ۱۳۹۷

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید چرا نمیتونم پیش نمایشش رو ببینم ؟
  این افزونه پنل برای کاربرانی که عضو میشن داره تا بتونن سفارشاتشون رو پیگیری کنن یا سفارش قبلیشون رو ببینن؟
  و با افزونه گرویتی سارگار هست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ دی ۱۳۹۷

   درود وقت بخیر. در حال بازسازی پیش نمایش هستیم. خیر متاسفانه سفارشات رو فقط مدیر میتونه ببینه

 30. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۲ دی ۱۳۹۷

  سلام ، خسته نباشید ، ممنون از زحمات بی وقفه شما ، عزیز من یه افزونه ای میخوام که بتونم یه فرم در اختیار کاربر بذارم خیلی ساده نام و نام خانوادگی و شماره رو از مشتری بگیره و مهم ترین بخشش این هستش که ما یک تقویم در اختیار مشتری قرار بدیم که خودش یک روز رو برای سفارشش انتخاب کنه ، مثلا مشتری روز شنبه تاریخ 22 بهمن رو میخواد ولی به عنوان مثال 22 بهمن قبلا انتخاب شده و این تاریخ unlink باشه که کاربر متوجه بشه که نمیتونه انتخاب کنه .
  لطفا کمک کنید خیلی درگیرشم

 31. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۷

  سلام وقتتون بخیر
  یه سوال دارم از خدمتتون
  بنده یه افزونه ای می خوام که باهاش بتونم ثبت نام کنم و مراجعه کنندگان بتونن مقاله ای رو برام ارسال کنن و هر مرحله که توسط دوران تایید شده مراجعه کننده در پروفایل خودش نتیجه رو ببینه.
  آیا همچین افزونه ای شما دارید یا می تونید بهم معرفی کنید؟
  ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۲ دی ۱۳۹۷

   درود با یوزر پرو میتونید چنین کاری کنید اما نه به این کاملی که میفرمایید. بهتر است افزونه اختصاصی برای اینکار برنامه نویسی کنید.

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۷

    ممنون
    فکر می کنید برای اینکه یه فایل رو آپلود کنند و در پروفایل شخص بتونه فقط ببینه تو چه مرحله ای هست مرحله هم در حد تایید داور یا در دست بررسی و تایید نهایی برنامه نویسی بشه چقدر هزینه داره؟

 32. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۷
 33. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۷
 34. کاربر مهمان U17518 ۱۲ دی ۱۳۹۷

  سلام.
  یک وب سایت با چند طرح بنر دارم. میخوام هر وقت که شخص یک طرح بنر سفارش میده. با توجه به ابعاد، جنس نوع چاپ و تعداد انتخابی توسط کاربر قیمت محاسبه بشه و در سبد خرید قرار بگیره. ایا با این افزونه امکانش هست؟ ایا افزونه ای برای این منظور می شناسید؟ من نمیخوام برای هر محصول فرم طراحی کنم و میخوام یک فرم مشابه رو در تمام محصولات استفاده کنم

 35. کاربر مهمان U17257 ۰۳ دی ۱۳۹۷

  فایل درون ریز دمو فرم‌ها متاسفانه انگلیسی هست و فارسی نیست

 36. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۲ آذر ۱۳۹۷

  با سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونمن تاریخ این افزونه شمسی شده؟

 37. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۱ آذر ۱۳۹۷

  سایت خوبی داریذ ممنون

 38. کاربر مهمان U3095 ۱۸ آذر ۱۳۹۷

  سلام و خسته نباشید
  من از این افزونه برای سفارش گیری چاپ می خوام استفاده کنم یعنی فقط طرف نوع چاپ رو انتخاب کنه و بعد از صدور فاکتور اون رو با اتصال به درگاه پرداخت کنه و چون محصول قابل ارسال و یا دانلودی نیست نمی دونم چطوری میشه بدون نصب ووکامررس و یا بدون اون اینکار رو انجام داد .
  میشه بیشتر راهنمایی بفرمائید.
  در ضمن تاریخچه ارسال فرم تو پنل کاربری برای هرکاربر اضافه میشه ک بعدا” نتیجه کار رو ببینه یا نه؟
  ممنون میشم واضح پاسخ داده بشه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۸ آذر ۱۳۹۷

   سلام برای اینکار باید ووکامرس رو نصب کنید. اطلاعات برای شما ایمیل خواهد شد. برای کاربر خیر

 39. کاربر مهمان U16584 ۱۱ آذر ۱۳۹۷

  سلام.می بخشید من ی جا ی مطلب خوندم ک گفته بودن فقط با پی پال کارمیکنه و با زرین پال وpay.irمشکل داره درسته این موضوع؟

  میشه یک لینک آموزش یا راهنمای این پلاگین رو بفرستید ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۱ آذر ۱۳۹۷

   سلام خیر این نسخه با ووکامرس کار میکنه و تمام درگاه های ایرانی رو ساپورت میکنه

 40. کاربر مهمان U16584 ۰۴ آذر ۱۳۹۷

  سلام خسته نباشید من کارم با این پلاگین اینه که سفارش مشتری رو بگیره از بین چند تا محصول ما یا خود مشتری تایپ کنه و بعد مشتری مبلغ رو پرداخت کنه. میتونه این کار و انجام بده ؟من آشنایی زیادی ندارم باهاش.ممنون..

 41. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۱ آبان ۱۳۹۷

  سلام وقت بخیر
  میخوام فرمی طراحی کنم که
  فیلد اول حالت کرکره ای باز بشه و کاربر دسته بندی محصولات مورد نظر رو انتخاب کنه
  فیلد دوم یکی از محصولات موجود در اون دسته بندی رو انتخاب کنه
  فیلد سوم هم تعداد مورد نظرش رو وارد کنه
  فیلد چهارم بصورت خودکار قیمت براش محاسبه بشه
  فیلد پنجم هم متن مورد نظرش رو تایپ کنه
  و در نهایت روی ثبت سفارش کلیک کنه و به درگاه متصل بشه و عین همین فرمی که پر کرده برای من ارسال بشه
  یه مورد دیگه که البته به فرم مربوط نمیشه میخوام امکان پرداخت از کیف پول هم برای کاربر فراهم باشه
  برای این موارد راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

 42. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ مهر ۱۳۹۷

  با سلام و خسته نباشید
  خواستم بدونم میشه برای هر محصول ووکامرس قیمت مختلف داخل این افزونه گزاشت؟
  یعنی هزینه نصب هر محصول متفاوت باشه

 43. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۱ مهر ۱۳۹۷

  سلام و احترام و خسته نباشید ، ببخشید بنده یه سوال داشتم ممنونم میشم حتما سوالم رو پاسخ بدهید چون اگر بدونم این افزونه این کار رو هم انجام میده سریعا خریداریش بکنم، بنده میخواستم این افزونه را برای طراحی لوگو یه شرکت استفاده کنم که ببینیم آیا این افزونه اجازه اضافه کردن تعدادی لوگو به صورت نمونه توسط شرکت رو میده که مشتری سبک هایی رو که میپسنده تیک بزنه ، مثل این لینک ؟
  خیلی ممنون میشم این لینک رو ببنید و جواب منو رو بدهید که اگر امکانش هست سریعا افزونه رو خریداری کنم

 44. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۸ مهر ۱۳۹۷

  سلام
  بدنبال افزونه‌ای هستم که امکان فروش خدمات مدت دار رو داشته باشه؛ به عنوان مثال فروش سرویس پشتیبانی برای مدت 3 ماهه و پس از گذشت 3 ماه از تاریخ خرید به اتمام برسه و نیاز به تمدید داشته باشه.
  نکته بعدی اینکه تمام این سفارشات رو بتونه توی داشبورد کاربری خودش پیگیری کنه
  پشتیبانی از تاریخ فارسی هم باشه که عالیه

  اگر این افزونه پاسخگو هست، ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  • کاربر مهمان U11404 ۰۸ مهر ۱۳۹۷

   درود
   چنین افزونه ای نمیشناسیم. باید برایتان اختصاصی کد نویسی شود.
   می توانید با بخش طراحی در ارتباط باشید البته تعداد درخواست ها زیاد است و باید منتظر پاسخ بمانید :
   https://design.mihanwp.com/

 45. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۷ مهر ۱۳۹۷

  خسته نباشید چندتا سوال داشتم
  اول اینکه میشه بدون ووکامرس از این افزونه استفاده کرد دیگه؟ بدون ووکامرس میشه درگاه پرداخت بهش متصل کرد؟ یا تعداد سفارش رو مشخص کرده؟
  بعد اینکه میشه قیمت محصول رو بعد از ثبت سفارش اولیه (با برسی ادمین) به صورت دستی تعیین کرد و بعد کاربر پرداخت رو انجام بده سفارش تکمیل بشه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۷ مهر ۱۳۹۷

   متشکرم
   بدون ووکامرس کار میکنه اما برای داشتن درگاه باید ووکامرس نصب کنید.
   قیمت محصول رو بله میتونید دستی کنید اگر بازم ووکامرس نصب باشه

 46. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۶ شهریور ۱۳۹۷

  سلام و وقت بخیر
  من میخواستم این افزونه رو بخرم، اما مطمئن نیستم کاری که میخام رو انجام میده یا خیر
  فرایندی که در سایت دارم به این ترتیب هست:
  1- مشتری محصولی که “مد نظر خودش” هست رو به فرم سفارش میده
  2- من موجود بودن یا نبودن محصول رو به مشتری اعلام میکنم و در صورتی که محصول موجود باشه قیمت میدم (با اس ام اس و ایمیل به کاربر پیام میره و همچنین کاربر میتونه توی سایت چک کنه جواب استعلامش اومده یا نه)
  3- اگر مشتری خواست با همون قیمتی که واسه محصول اعلام کردم مستقیما میتونه با درگاه زرین پال خرید و دانلود کنه
  4- همچنین سوابق سفارشهای مشتری هارو میتونم ببینم و اینکه من و مشتری میتونیم ببینیم هر سفارش تو چه مرحله ای قرار داره (منتظر نتیجه استعلام، خرید پایان یافته و …)
  در واقع محصول مشخصی نمیفروشم و بر اساس درخواست مشتری محصول تهیه میشه
  می خواستم ببینم این افزونه این امکانات رو داره؟ و آیا اگر نداره راه دیگه ای پیشنهاد دارین؟
  ممنونم 🙂

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ شهریور ۱۳۹۷

   درود. خیر این افزونه محصولات از قبل تعیین شده را نمایش می دهد و کاربر می تواند پرداخت کند.

 47. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۱ شهریور ۱۳۹۷

  سلام . آیا با این افزونه میشه کاربر در مراحل فایل آپلود کنه و در نهایت به درگاه پرداخت وصل بشه و پرداخت کنه؟

 48. کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

  سلام من میخوام این افزونه را بخرم ولی میخوام بدونم شما تغییرات میدین برام با هزینه؟
  با بخش طراحی میخواستم صحبت کنم که در حال ساخت بود به ایدی تلگرام هم پیام دادم ولی از دیروز پاسخی ندادن

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

   سلام بله برای تغییرات با بخش طراحی سایت در ارتباط باشید ایدی تلگرام @mihanwp_design منتظر باشید پاسخ میدن بهتون

 49. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۲ مرداد ۱۳۹۷

  سلام
  یه سوال داشتم، آیا تو افزونه ای که شما قرار دادید، مشکل برنامه نویسی را رو داره؟ منظورم اینکه که دستورات شرطی و برنامه نویسی رو بدون مشکل اجرا میکنه؟
  من null شده این افزونه رو پیدا کردم، خودم فارسی کردمش، ولی گویا لایسنس نداشتنی، دستورات شرطی مثل If و … در صورت انتخاب اجرا نمیشن.

  لطفا بررسی کنید و اطلاع بدید تا اگر برا شما این مشکل رو نداره، افزونه شما رو خریداری کنم

 50. کاربر مهمان U13860 ۲۹ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  چطور میتونم این افزونه رو به پنل اس ام اس متصل کنم که بعد ثبت هر سفارش بهم پیام بده

 51. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  سلام یه سوال داشتم.می خواستم با این افزونه تو سایتم یه فرم سفارش درست کنم که کاربر عضو شه و مشخصات کار را توی فرم سفارش وارد کنه قابلیت آپلود فایل هم داشته باشه ،آخرشم برای ارسال از همون مشخصات کاربر بشه استفاده کرد.آیا این افزونه واشه این کار مناسبه و این قابلیت هارو داره>

 52. کاربر مهمان U13860 ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  قالبی که این افزونه رو روش نصب میکنیم حتماٌ باید ووکامرس ساپورت کنه؟
  لطفاً یک قالب ووردپرس که با این افزونه هماهنگ باشه و به صورت تک صفحه ای باشه (کل سایت فقط یک صفحه باشه) معرفی کنید تا خریداری کنم.ممنون

 53. کاربر مهمان U1399 ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  چرا موقعه ای که نصب میکنم سایت رو از حالت راست چین به حالت چپ چین در میاره؟؟؟؟؟!!!

 54. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  من یک افزونه نیاز دارم که برای چاپ بنر سفارش بگیرم
  ابعاد را بگیره و قیمت بده
  این افزونه این کار را انجام میده؟

 55. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۶ تیر ۱۳۹۷

  سلام

  قصد خرید پلاگین رو دارم ، ولی قبلش بفرمایید تمامی دموها در اختیارم گذاشته میشه؟

  در وب سایت سازنده تمامی دموها وجود داره

  تمامی دموها خصوصادموی زیر رو نیاز دارم.
  https://www.wordpress-estimation-payment-forms.com/hotel-room-cost-estimate-demonstration/

 56. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۶ تیر ۱۳۹۷

  درود وقت بخیر
  امکان اضافه شدن عکس هم هست (رنگی) ؟ هر مرحله چند تا میشه قرار داد و ابعادشون چند درچنده ؟

  و در آخر میشه کاری کرد که سفارش در سبد خرید ثبت بشه و پرداخت آنلاین صورت بگیره؟

  امکان شخصی سازی داره یعنی میشه کد نویسی رو تغییر داد ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ تیر ۱۳۹۷

   سلام بله. تعداد نامحدود هست و هر سایزی که شما بخواهید
   ۲. بله با ووکامرس سازگار هست و متصل میشه
   ۳. بله چون open source هست

 57. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ تیر ۱۳۹۷

  پلاگین خیلی قویی هست
  لطفا آخرین نسخه این پلاگین رو قرار بدید و دموهایی که در سایت مرجع وجود دارد رو هم اضافه بفرمایید.

 58. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۲ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  آیا در مرحله اخر امکانش هست که یه نمایش کلی از هر مرحله و انتخاب هایی که کرده رو بصورت یه جدول نشون بده یعنی هر مرحله که اطلاعاتی رو میگیره در اخر نشون بده که شما این ها رو انتخاب کردی و در مرحله ماقبل آخر بجز ایمیل اطلاعاتی مثل شماره تماس و نام و .. رو هم دریافت کنه

 59. کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

  سلام
  این افزونه با کدوم درگاه پرداخت کار میکنه ؟!

 60. کاربر مهمان U9680 ۰۸ خرداد ۱۳۹۷

  درود وقت بخیر اگر آموزش کار با این افزونه رو زودتر آماده کنین ممنون میشم

 61. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

  با سلام
  این افزونه ثبت سفارش رو برای هر نوع سفارشی میشه استفاده کرد ؟
  مثلا برای سفارش خدمات ویدئویی
  یا طراحی گرافیکی
  یا هر نوع سفارش دیگه ای
  با تشکر از شما

 62. کاربر مهمان U12472 ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام
  چطوری باید این افزونه رو به ووکامرس متصل کنم؟ میخوام در مرحله آخر به درگاه پرداخت متصل بشه
  از اسفند قرار بود یه آموزش برای این کار تهیه کنید ولی هنوز خبری نیست که
  ممنون از پشتیبانی عالی شما

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

   سلام
   از بخش تنظیمات فرم کافیست ووکامرس را انتخاب کنید و تیکش رو فعال کنید
   آموزش افزونه به زودی منتشر می شود. هر روز در حال ارائه آموزش از محصولات مختلف هستیم و این مورد کمی زمانبر خواهد بود

 63. کاربر مهمان U1417 ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام
  وقت بخیر. یکی از قابلیت های نسخه اورجینال(خریداری شده از codecanyon) بخش فرم دیزاینر هست. آیا امکانش هست اون رو هم قرار بدید ؟

 64. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام
  تقویم افزونه شمسی هست یا میلادی؟

 65. کاربر مهمان U11705 ۰۵ فروردین ۱۳۹۷

  سلام.میخواستم بپرسم این افزونه بخش آپلود فایل داره؟یعنی در مراحل سفارش کاربر یک فایل رو آپلود کنه و برای ما بیاد؟
  درگاه پرداخت رو چکار میشه کرد؟

 66. کاربر مهمان U6817 ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

  درود بر شما
  من داخل کامنت ها خوندم که مشتری وقتی اطلاعات خودش رو وارد میکنه و پرداخت میکنه ، این سفارش و این فیلد هایی که پر کرد برای مشتری ذخیره نمیشه . من می خوام یه سایت برای دریافت رژیم غذایی راه اندازی کنم و می خوام جوری باشه که اطلاعاتی که مشتری میده هم برای منکه ادمین هستم ذخیره بشه و هم برای کاربر و کاربر هر دو هفته بیاد مراحل ثبت سفارش رو انجام بده و اطلاعات خودشو از لحظه اول در دسترسش باشه و ببینه چقدر این رژیم ها برای اون مفید بوده .

  در این زمینه یه راهنمایی کنید . ممنون

 67. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

  درگاه پرداخت این افزونه برای درگاه پی دات ای ار رو ندارید ؟

  • کاربر مهمان U11404 ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

   سلام
   متاسفانه خیر. باید درخواستتان را به سایت ارائه دهنده درگاه بفرستید تا پلاگین مورد نظرتان را طراحی کنند.

 68. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۰ اسفند ۱۳۹۶

  سلام
  چطوری باید این افزونه رو به ووکامرس متصل کنم؟ میخوام در مرحله آخر به درگاه پرداخت متصل بشه

  • کاربر مهمان U11404 ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

   به زودی یک آموزش در این باره در سایت قرار می گیرد. از صبر و شکیبایی شما سپاس گزاریم.

 69. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ اسفند ۱۳۹۶

  عرض ادب و احترام
  در صورت وجود و امکان فایل آموزشی استفتده از این افزونه را برای بنده ارسال بفرمایید
  سپاس بیکران

 70. کاربر مهمان U10594 ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

  برای افزونه WP Estimation Form هاست دانلود خریدم
  چطوری باید آپلود این برنامه رو روی هاست دانلود تنظیم کنم؟

 71. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

  سلام. پیش نمایش این افزونه کار نمیکنه
  http://demo.mihanwp.com/sabzine/?page_id=42

  خطای ۴۰۴ میده. آیا با کیفیت ترجمه شده؟ میتونید یک تصویر از صفحه محاسبه هم بذارید؟

 72. کاربر مهمان U10594 ۰۷ بهمن ۱۳۹۶

  فایل پیوست شده توسط مشتری در جدول بصورت لینک نمایش داده می شود
  اما می خواهم خارج از جدول نمایش داده شود، چه کاری باید انجام دهم

  • کاربر مهمان U9864 ۰۷ بهمن ۱۳۹۶

   درود به شما. از پنل کاربری خود، مشکل خود را در قالب تیکت برای ما ارسال کنید ت بررسی شود.
   موفق باشید.

 73. کاربر مهمان U10594 ۰۶ بهمن ۱۳۹۶

  با سلام
  حل مشکل در بخش آپلود فایل
  فرمی درست کرده ام، که جهت دریافت سفارش نیاز به پیوست فایل دارد.
  مشکل اول: فایل در سرور آپلود می شود، می خواهم مستقیما به ایمیل ارسال شود و حجم هاست مرا نگیرد.
  مشکل دوم: اطلاعات فرم مربوطه دریافت می شود، اما فایل پیوستی در ایمیل دریافت نمی شود.
  مانند: http://www.daneshjo.pro/test

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ بهمن ۱۳۹۶

   درود
   ۱. امکانش نیست متاسفانه
   ۲.سایت رو به هاست دانلود متصل نکردید؟ شاید مشکل آپلود داره

   • کاربر مهمان U10594 ۰۶ بهمن ۱۳۹۶

    اقدام خاصی انجام ندادم
    اما بار اول که نصب کردم، در فرم پیشفرض، فایل در ایمیل دریافت می شد، اما اکنون نمی شود.
    آیا برای اینکه فایل مستقیما به ایمیل ارسال بشود و به هاست نرود، امکان شخصی سازی توسط شما است؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۷ بهمن ۱۳۹۶

     درود . با ایمیل دیگری تست کنید. بله با بخش طراحی سایت در ارتباط باشید design.mihanwp.com

 74. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۶

  سلام و درود
  سایت من مخصوص اموزش انلاین زبان های خارجی هستش
  ایا میشه که با این افزونه بازدیدکننده های سایتم برای شروع کلاس های انلاین خودشون با اساتید مربوطه فرمی رو بسازم که مشخصاتی مثل زبان مورد نظر و نوع کلاس و … رو انتخاب کنن و بعد از تکمیل فرم وارد صفحه درگاه اینترنتی بشن و هزینه کلاس رو پرداخت کنن ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ آذر ۱۳۹۶

   سلام بله میتونید. فقط بعد از تکمیل فرم٬ اطلاعات برای مدرس به ایمیل ارسال می شود. مشکلی نیست؟

 75. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۶

  کاربر وارد شده به سایت می تواند لیست سفارش های قبلی که پر کرده است را مشاهده نماید؟ (سفارش هایی که با همین افزونه پر کرده)
  اگر نه
  پس باید چیکارکرد؟
  اخه مشتری میخاد پیگیری کنه

  بعد من میخام برای سفارش گیری در زمینه چاپ انجام دهم
  چند تا فایل مشتری میتونه اپلود کنه؟
  و این افزونه به درد صنعت چاپ میخوره؟
  یا باید افزونه دیگه ای خرید ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ آذر ۱۳۹۶

   سلام
   خیر باید برای اینکار کدنویسی رو ویرایش کنید. برای صنعت چاپ از ووکامرس استفاده کنید. توی آموزش ووکامرس توضیح دادیم چطوری موقع سفارش از کاربر فایل بگیرید
   http://mihanwp.com/woo

 76. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  سلام. دمو کار نمی کنه!

 77. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۶ آبان ۱۳۹۶

  سلام
  می سایت رو طراحی کردم برای بیمه ماشین و دنبال افزونه ای هستم که افراد در افزونه بتونن عکس های بیمه نامه، کارت ماشین رو برامون بفرستن و همچنین مشخصات خودشون و ماشین رو وارد کنن.
  آیا این افزونه چنین امکانی به من می دهد؟
  آیا در صورت ثبت سفارش به ما ایمیلی می رسد؟

 78. کاربر مهمان U9038 ۰۲ آبان ۱۳۹۶

  سلام
  آیا قابلیت اتصال به پرستاشاپ را داره؟

 79. کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۰ مهر ۱۳۹۶

  سلام خدا قوت
  اگه میشه یه دمو متصل به درگاه یا ووکامرس رو قرار بدید ببینم این محصول رو می خوام خریداری کنم
  با تشکر

  • کاربر مهمان U7658 ۳۰ مهر ۱۳۹۶

   درود.
   در دسترس نیست متاسفانه، ولی به دلیل اینکه به Woocommerce متصل می شود، ارتباط با درگاه نیز مشکل ندارد.

 80. کاربر مهمان U8007 ۰۲ مهر ۱۳۹۶

  سلام
  من دنبال افزونه یا راهکاری میگردم که بتونم برای مشتریان در سبد خرید حداقل میزان خرید تعریف کنم، مثلا بگم که سفارش شما باید بالای 100 هزار تومن باشه تا امکان پرداخت داشته باشید. چطوری میتونم این کار رو بکنم ؟

 81. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

  با سلام و احترام ،
  سپاس پیشاپیش بابت پاسخ شما ،
  من در حال راه اندازی وبسایتی برای ارائه خدمات ترجمه هستم، فرآیند کاری بدین شکل هست که مشتری بایستی مشخصات فایل ترجمه خودش رو مانند تعداد لغات یا صفحات و همچنین زمینه تخصصی وارد کنه ، برآیند قیمتی براش انجام بشه و در صورت تمایل فایل خودش رو آپلود کنه، قیمت ترجمه رو پرداخت کنه و سفارش رو تکمیل کنه ،
  آیا این افزونه قدرت و توانایی ارائه خدمات فوق الذکر را دارد یا خیر؟
  اگر این افزونه امکان این کار را ندارد ، آیا افزونه دیگری هست که این کار را انجام دهد یا اینکه خود شما میتوانید چنین امکانی را برای سایت من فراهم بفرمائید ؟
  روزتون به خیر و تشکر

 82. کاربر مهمان U8648 ۲۷ شهریور ۱۳۹۶

  میشه به صورت جدا گانه کاری کرد که عکس قرار بگیره
  این کار صورت بگیره هزینش چقدر میشه ؟
  چند روز زمان میبره

 83. کاربر مهمان U8648 ۲۷ شهریور ۱۳۹۶

  درود بر شما
  میشه به جای اون آیکن ها عکس قرار داد و کاربر انتخاب کنه در آخر هم سفارش مثل خرید انجام بشه و تو ووکامرس اجرا بشود؟
  میشه برای 2 حالت مختلف محصولات انجام داد 2 تا فر م جدا از هم با محصول متفاوت مور نیاز هست

 84. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

  سلام اوکی ممنون

 85. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

  سلام. با این افزونه میشه همچین فرمی که تو انتورک هست رو درآورد . البته می دونم از این افزونه اجرا کردن ولی اون پایینن اعلام نتیجه و دقیقا عین این . یا نیاز به کد نویسی توسعه داره .ممنون میشم راهنمای کنین

 86. کاربر مهمان U7225 ۲۰ شهریور ۱۳۹۶

  سلام میشه کاربر یه عکس آپلود کنه و در انتها به قسمت پرداخت متصل بشه

 87. کاربر مهمان U7057 ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

  با سلام.
  در صورت نیاز به استفاده از form designer باید چه کار کنیم؟ ظاهرا بدون لایسنس نمیشه و عملا این افزونه امکانات طراحی زیادی نداره.

  • کاربر مهمان U7658 ۱۶ شهریور ۱۳۹۶

   درود.

   باید لایسنس افزونه را تهیه نمایید، ولی توجه داشته باشید به همراه افزونه نسخه فارسی فرم ها نیز موجود می باشد.

 88. کاربر مهمان U7510 ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

  سلام . دوستان ! بعد از یک مدت طولانی میخواستم فرم رو ویرایش کنم اما فرم ها نمایش داده نمیشه. کلا لیست فرم هایی که ساخته شده وجود نداره . وردپرس رو مجددا آپدیت کردم ! افزونه رو غیرفعال و مجددا فعال کردم ! افزونه رو آپدیت کردم ! افزونه های دیگه رو غیرفعال کردم (هیچ افزونه جدید اضافه نکرده بودم) . مشکل از کجاست که یهو اینطوری شده؟

 89. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۴ شهریور ۱۳۹۶

  سلام . امکانش هست لاین محاسبه قیمت تغییر کنه ؟ یا فقط با زدن یک فیلد قیمت مشخص بشه و با زدن فیلد های دیگه تغییر نکنه؟ سوال اولی برام مهم تره

 90. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۹ شهریور ۱۳۹۶

  سلام
  من دمو رو دیدم
  در دمو ی سری اطلاعات گرفت و دراخر تشکر و کرد و گفت بزودی با شما تماس میگیریم
  خب تااینجاش اوکی اطلاعات کاربر ایمیل میشه به ایمیل مدیر
  حالا بحث این میشه کاری کرد در مرحله اخر پرداختم انجام شه؟
  چون تو دمو پرداخت نداش فقط اطلاعات گرفت

 91. کاربر مهمان U7079 ۰۶ شهریور ۱۳۹۶

  سلام
  میخوام چند محصول بزارم(به صورت چک باکس) و برای هر محصولی که انتخاب شد یک کادر متنی باز شود و مقدار وزنی محصول را از کاربر دریافت نماید. چطور این کار را انجام دهم؟

 92. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۶ مرداد ۱۳۹۶

  سلام
  میخوام اینو بخرم اما قبلش سوال داشتم:
  1. در این افزونه میشه در جلوی هر ایتمی که کاربر قراره انتخاب کنه یک گزینه باشه به اسم “توضیحات” و کاربر با زدن اون در پنجره ای پاپ اپ توضیح و تصویری از اون ایتم رو ببینه؟؟؟
  2. در مرحله اخر به جای ایمیل می توان از کاربر شماره همراه رو دریافت کرد؟
  3. در مرحله اخر میشود یک جدول شبیه فاکتور نمایش داده شود و ایتم هایی که انتخاب کرده و هزینه هر ایتم و جمع ان نوشته شده باشد؟ مثل شکل زیر:
  https://s3.envato.com/files/230419087/screen_01.png
  4. کاربر وارد شده به سایت می تواند لیست سفارش های قبلی که پر کرده است را مشاهده نماید؟ (سفارش هایی که با همین افزونه پر کرده)
  5. امکان رفتن به صفحه پرداخت بانک ملت بلافاصله پس از پر کردم فرم وجود دارد؟ (اتصال فرم به درگاه بانکی)
  6. نسخه ای که شما می فروشید همه امکانات نسخه لایسنس دار را دارد؟
  ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ مرداد ۱۳۹۶

   سلام
   ۱.خیر
   ۲.میتونید فیلد بدید بله
   ۳.بله این افزونه دقیقا همون عکسی هست که ارسال کردید. در واقع به ووکامرس متصل شده
   ۴.خیر
   ۵.بله باید به ووکامرس متصل کنید
   ۶.بله

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

    سلام
    WooCommerce support : items can be woo products, and can be added to cart automatically
    Orders are stored on backend
    Discount coupon codes management
    Can make Paypal and Stripe payments
    در لینک زیر برای این افزونه امکانات بالا رو هم نوشته. وقتی به عنوان یک محصول در سبد خرید اضافه می شود. پس طبیعتا باید در لیست سفارشات هم قرار بگیرند. همینطور نیست؟؟
    https://codecanyon.net/item/wp-cost-estimation-payment-forms-builder/7818230?_ga=2.211175123.716418462.1502104370-1343444860.1502104370
    درگاه پرداخت پی پال و استریپ را قبول میکنه نمیشه با یک افزونه کمکی درگاههای ایرانی رو بهش متصل کرد؟؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

     محصول بله اما فرمی که پر کردید خیر . درگاه پرداخت رو هر درگاهی که روی ووکامرس نصب کنید میتونه استفاده بشه حتی درگاه های ایرانی

 93. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

  با سلام ، توی دمویی که توی سایت اصلی افزونه دیدم دکمه آپلود فایل هم وجود داشت ، آیا توی نسخه ای ک شما قراردادید هم این قابلیت وجود داره ؟

 94. کاربر مهمان U7935 ۰۴ مرداد ۱۳۹۶

  درضمن دقیقا بفرمائید برای استفاده از فرمی که درست کردم تو ی صفحه خاص باید چکار کنم ؟؟؟؟

 95. کاربر مهمان U7504 ۰۷ تیر ۱۳۹۶

  سلام چرا اپدیت نمی شود به روش آموزش داده شده اینکار انجام شده است علت عدم انجام چیست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۷ تیر ۱۳۹۶

   سلام شاید روی سیستم شما کش شده. بعد از اپدیت بخش افزونه های نصب شده رو ببینید باید آخرین نسخه رو جلوی اسم افزونه نمایش بده

 96. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۶ تیر ۱۳۹۶

  سلام این افزونه با کد فعال سازی از سمت فروشنده اصلی فروخته میشه .میخواستم ببینم این نسخه هم نیاز به کد فعال سازی داره ؟چون من نسخه انگلیسی این افزونه رو دارم همش کادر فعال سازی میاد آدمو اذیت میکنه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ تیر ۱۳۹۶

   سلام کادر فعالسازی میاد اما در صورت فعال نکردن هم میتونید ازش استفاده کنید. اگر حتما میخواید فعالسازی بشه باید از سایت اصلی خریداری کنید کد رو

 97. کاربر مهمان U6112 ۰۵ تیر ۱۳۹۶

  با سلام
  من واقعا از پشتیبانی شما خیلی راضی ام
  سه روز پیش با پشتیبانی تماس گرفتم و مشکل آپدیت جدید این پلاگین رو اعلام کردم و همون روز پس از بررسی سایت من ، مشکل خودشون رو قبول کردند و امروز آپدیت کردند. واقعا از تواضع و سرعت پشتیبانیتون متشکرم.

 98. کاربر مهمان U6824 ۰۲ تیر ۱۳۹۶

  سلام ممکنه راهنمایی کنید چگونه از بخش درون ریزی فرم ها می توانید فرم دموی فارسی را ایمپورت کنیم. ممنون

 99. کاربر مهمان U7510 ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

  دوستان ببخشید
  خیلی بررسی کردم اما نفهمیدم که چطور میشه برای یک مرحله فقط یک انتخاب رو مجاز کرد . ینی با انتخاب یک آیتم جدید ، آیتم قبلی خودکار غیرفعال بشه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ تیر ۱۳۹۶

   سلام. شما باید نوع انتخاب رو روی انتخاب تکی قرار دهید. حالت radio

   • کاربر مهمان U7510 ۰۱ تیر ۱۳۹۶

    عزیز این بخشی که میگی کجاست؟ دقیق آدرس بده
    من زیاد وقت ندارم . فقط مونده درست کردن همین بخش برای چند مرحله

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ تیر ۱۳۹۶

     روی ویرایش آیتم کلیک کنید. از تنظیمات آیتم نوع را از چک باکس به انتخاب فیلد تغییر دهید.

     • کاربر مهمان U7510 ۰۱ تیر ۱۳۹۶

      من میخوام از تصویر استفاده کنم ، نه میخوام از چک باکس و نه از فیلد استفاده کنم بلکه میخوام از تصویر برای اون مرحله استفاده کنم که بتونم تصویر دلخواه رو بارگذاری کنم. حالا بگید باید چیکار کنم. برخی از مرحله ها در دموی اصلی این افزونه ، دقیقا همینطور که من میخوام تنظیم شده

      • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ تیر ۱۳۹۶

       دوست عزیز. شما نوع انتخاب رو روی انتخاب قرار دهید سپس برای این ایتم یک عکس آیکون انتخاب کنید.

 100. کاربر مهمان U7510 ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

  سلام. شرت کد کوتاه این افزونه برای استفاده در برگه های دلخواه چیه؟

 101. کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

  سلام
  من وقتی میخوام این افزونه را نصب کنم با این خطا روبه رو میشم: “نوشتن پرونده روی دیسک با خطا مواجه شد.”
  یعنی افزونه 100% لود میشه ولی بعدش این خطا رو میده.
  فقط با این افزونه مشکل داره و افزونه های دیگرو نصب میکنه به راحتی
  مشکل کجاست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

   سلام مشکل از سمت هاستینگ هست. از هاست دلیل این خطا را بپرسید. احتمالا خطا به دلیل آپلود دستی افزونه یا حجم بالای افزونه نسبت به دیگر افزونه هاست.

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

    با هاستینگ مطرح کردم و بررسی کردند و مشکلی از اون جانب نبود. ولی هنوز نصب نمیکنه افزونه رو و همون خطا رو میده دوباره

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

     مشکل آپلود روی دیسک همانطور که از اسمش پیداست از سرور و هاستینگ شماست

 102. کاربر مهمان U6862 ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

  سلام
  من نسخه جدید رو همراه با فرم دموی فارسی رو دانلود کردم اما هنوز مشکلات قبل رو داره!
  مثه راست چین نبودن، درست نشون ندادن هزینه و…
  مشکل از کجاست؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

   سلام کش سیستم رو خالی کنید احتمالا کش شده بخاطر تغییر مسیر فایلها. دموی نسخه جدید رو مشاهده بفرمایید راستچین و کامل هست

 103. کاربر مهمان U3694 ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

  سلام
  پس از ساخت فرم نمیشه مشتری به درگاه متصل شه و پرئاخت رو انجام بده؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

   سلام بله به ووکامرس متصل میشه

   • کاربر مهمان U3694 ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

    1)در مورد نحوه اتصالش ميشه يه توضيحي بديد؟
    2)بايد محصول مجاري بسازيم؟
    3)چيزي براي آموزش ماژول نيست؟
    4)در ضمن اين ماژول كه ما خريديم لايسنس ميخواد
    5)بعد روي form designer ميريم ميگه بايد لايسنس بزنيد

    ممنون

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

     سلام توی تنظیمات فرم گزینه ای داره برای اتصال به ووکامرس. اونجا مراحل نوشته شده. آموزش نه متاسفانه . در مورد لایسنس نیازی به لایسنس نیست و فقط برای آپدیت هست اما اگر از سمت خودتون ضرورتی هست میتونیم براتون از سایت اصلی خریداری کنیم.

 104. کاربر مهمان U7129 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلاممن این فرم رو خریداری کردم! purchase code رو از کجا میتونم ببینم؟ برای فعالی سازی form designer بهش نیاز دارم

 105. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  دوست عزیز وجه پرداخت شده، افزونه رو نصب کردم ! اما هیچ منویی مثل عکسایی که از پنل افزونه گذاشتید مشاهده نمیشه ! خدارو خوش نمیاد فایلی که مورد و مشکل داره رو برای فروش بذارید ! من این افزونه رو 24 تومن خریدم ! کم نیست ! اما استفاده هم نکردم ازش

  • کاربر مهمان U6358 ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام. شما افزونه را نصب بفرمایید منویی اضافه شده که از طریق آن می توانید به پنلی دقیقا مشابه عکس دسترسی داشته باشید. ما به هیچ عنوان فایلی که مشکل دارد را برای فروش قرار نمی دهیم. اگر مشکلی بود با شماره تلفن پشتیبانی تماس بگیرید تا بررسی شود.

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

    من دقیقا همین کارو کردم، اصلا اون منو نیومد، اینم اسکرین شات از منو … http://uupload.ir/files/3kvu_chek.png

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

     ظاهرا با یکی از افزونه های شما تداخل دارد. لطفا اطلاعات ورود به سایت را از تماس با ما ارسال بفرمایید مشکل را حل کنیم

     • کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
     • کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

      در ضمن من نسخه انگلیسی این افزونه رو نصب کردم روی قالب مدیا، کار کرد ولی لایسنس نداره ! اما روی صفیحا نه ! من میخوام روی قالب صحیفا استفاده کنم؟ برای این خرید کردم که شما ذکر کردید سازگاری با انواع تم ها ! الان تکلیف چیه؟

 106. کاربر مهمان U7057 ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام خدمت شما. تشکر به خاطر ارائه ی این افزونه خوب. آیا امکان آپلود فایل در مراحل انتخابی برای مشتری هست؟

 107. کاربر مهمان U3050 ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام. من الان فرمم رو به نسخه جدید آپدیت کردم. اما تو این نسخه جدید اعداد نوار بالا برعکس نمایش داده میشه! در صورتی که در نسخه قبلی این مشکل رو نداشتم.فونتها هم یکدست نیست و از فونت قالب پیروی نمیکنه. مثلا تیر پیروی نمیکنه اما برخی از فونتها پیروی میکنه. نمونه رو میتونید اینجا ببینید:https://noorbin.com/mag/fee

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام کش سیستم رو خالی کنید مشکل حل می شود. فونت افزونه بصورت پیشفرض بی یکان هست

   • کاربر مهمان U3050 ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

    سلام مجدد. من کش رو هم خالی کردم و با 3 مرورگر دیگه هم امتحان کردم ولی مشکل ترتیب اعداد در نوار بالا حل نشد

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

     فایل های سی اس اس رو مجدد رفرش کنید چون توی نسخه جدید این مشکل حل شده. در صورت نیاز مجدد افزونه رو آپدیت کنید. توی دمو هم مشاهده میفرمایید که حل شده

 108. کاربر مهمان U6862 ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  چرا اون تخمین هزینه سر جاش میمونه وقتی مرحله به مرحله میریم جلو؟؟خواهشا باگاشو رفع کنید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام این مورد باگ نیست! باید به موراد هزینه اضافه کنید تا تخمین قیمت افزایش پیدا کنه

   • کاربر مهمان U6862 ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

    افزایش قیمت پیدا میکنه ولی اون دایره سر جاش میمونه و حرکت نمیکنه!!توی پیشنمایشش هم همینطوره ولی توی افزونه اصلی اینطوری نیستش!!

 109. کاربر مهمان U6862 ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلامچرا نسخه جدید رو نمیزارید توی سایت؟شما که همیشه جدیدترین نسخه های یه افزونه رو میزارید توی سایتتون

 110. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

  دوستان امکان پرداخت آنلاین وجود داره هم از طریق محصولات ووکامرس هم بهصورت کاستوم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

   بله درسته توی نسخه جدید ووکامرس اضافه شده. از طریق کاستوم درگاه های پرداخت ایرانی نداره

 111. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

  سلام من میخواستم این افزونه و بخرم.میخواستم بدونم چون داخل تنظیمات پشتیبانی از ووکامرس داره میشه در مرحله نهایی که قیمت مشخص شد همون لحظه وارد سبد خرید بشه و پرداخت انجام بشه؟

 112. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

  سلام روزتون بخیر من این افزونه رو  دریافت کردم…اما یه مشکلی باهاش دارم…مقدار هایی که دریافت میکنم رو میخوام بر اثاث سه تا پارامتر قیمت بدم میدونم با نوشتن چنتا if حل میشه و مشکل اینجاست که کجا باید این توابع رو دریافت و باز نویسی کنم؟درقسمت Use calculation کد هایی نوشتم و لی به هیچ وجه افزونه این کد ها رو اجرا نمیکنه…مشکل از کجاست ؟

 113. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

  سلام من سیستمی میخوام که کاربرا قطعه معیوب رو ثبت کنن و کارشناسای ما اونو رفع ایراد کنن و توی درخواست ثبت کنن که مشکل چی بوده و چند دقیقه زمان برده و بعد از این بتونیم از فعالیت کارشناسمون گزارش بگیریم که چندتا سیستم رو درست کرده و چند ساعت زمان گذاشته؟ از این سیستم میشه استفاده کرد؟

 114. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

  سلام. من می خوام مشتری به همراه ایمیل، یه فایل هم برای من بفرسته. یه همچین کاری انجام میده؟

 115. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۸ اسفند ۱۳۹۵

  با سلام,من میخواهم از این افزونه برای ساخت فرم ثبت نام و پرداخت آنلاین استفاده کنم.مثلا اردو در دو سطح , با خوابگاه و بدون خوابگاه و وقتی یوزر انتخاب کرد برای مبلغ اعلام شده به صورت اتومات وارد درگاه پرداخت سایت شده و با پرداخت مبلغ رسید و یک کد دریافت نماید.آیا این افزونه این توانایی را دارد؟

 116. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ اسفند ۱۳۹۵

  سلاممن با این افزونه میتونم محاسبات ساده ای رو برای حساب کردن هزینه ی سفارشم انجام بدم؟

 117. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۳ اسفند ۱۳۹۵

  سلامالگوریتم سفارش گیری مد نظر من به شکل زیر هست ، آیا میشه از افزونه شما برای اینکار استفاده کرد ؟- سفارش گیری مطابق افزونه شما در چند مرحله برای انتخاب خدمت موردنظر مشتری انجام میشود .- در مرحله آخر سفارش گیری ، چنانچه مشتری در حالت لاگین شده درحال کار باشد ، برای ارایه خدمات ، مجددا مشخصات تماس (به صورت کامل و نه تنها ایمیل) برای تایید و یا ویرایش به مشتری نشان داده شود و قابلیت تایید و یا تغییر توسط مشتری را داشته باشد .- در مرحله آخر سفارش گیری ، چنانچه مشتری در حالت لاگین شده نباشد ، برای ارایه خدمات ، از مشتری درخواست ورود و یا عضویت نماید و اطلاعات قابل ذخیره باشد .- در پایان به ازای درخواست مشتری ، به او یک کد پیگیری مجزا داده شود ، که با این کد پیگیری بتوان سفارش را تا آخرین مرحله دنبال نمود.منتظر پاسخ سریع از طرف شما هستم . ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ اسفند ۱۳۹۵

   سلام خیر این افزونه فقط سفارش را دریافت کرده و برای مدیر سایت ایمیل ارسال می کند.

 118. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

  آقا ما اگه نخواییم فونت داشته باشه باید چکار کنیم؟ فایل style.css هم وجود نداره توی این افزونهتوی css هاش فقط یک فایل به اسم lfb_forms هست که درباره فونت یکان کد داره، با حذف این کد هم هیچ اتفاقی نمی افته.اگه میشه یا نسخه‌ی بدون فونت رو بزارید، یا بگید چکار کنیم.

 119. کاربر مهمان U5437 ۲۰ بهمن ۱۳۹۵

  سلاماین پلاگین را خریداری کرده ام متاسفانه فایل ایمپورت فارسی فرم ها دانلود نمیشود و مشکل دارد. لطفاً پیگیری بفرمائید.

 120. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۸ بهمن ۱۳۹۵

  با سلام من این محصول را خریداری کردم اما افزونه برای ایمیل من ارسال نشد

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۸ بهمن ۱۳۹۵

   سلام توی بخش دانلود آپدیت محصولات می توانید دریافت بفرمایید. اگر بازیابی رمز عبور را کلیک کنید مجدد برای شما ارسال می شود

 121. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

  سلام من دنبال افزونه ای میگردم که محاسباتی انجام بده به عنوان مثال پرداخت 100000 ماهیانه با سود 18 درصد در طول 10سال رو محاسبه کنه آیا این قابلیت رو داره

 122. کاربر مهمان U2829 ۰۶ بهمن ۱۳۹۵

  جناب حسینی ، با رفتن موس روی هر آیکان یک تولتیپ باز میشه، آیا امکان لینک گزاری روی ایکون یا کنار اون هست تا مشتری توضیحات اون کالا یا خدمات رو در برگه دیگری بصورت کاملتر ببیند؟

 123. کاربر مهمان U2829 ۰۶ بهمن ۱۳۹۵

  با سلام جناب حسینیمن از قالب انفولد استفاده میکنم و یک ورژن فارسی شده از این افزونه رو دارم که پس از قرار دادن شورتکد در برگه، به هیچ وجه برگه لود نشده و صفحه سفید میماند. آیا نسخه شما با این قالب تست شده است؟

 124. کاربر مهمان U5067 ۰۶ بهمن ۱۳۹۵

  با سلام من در یک مرحله می خواهم چند عکس را برای انتخاب و رفتن به مرحله بعد قرار بدهم ولی عکس ها لود نمی شوند  لطفا راهنمایی نمایید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ بهمن ۱۳۹۵

   سلام از قابلیت آپلود در بخش رسانه سایتتون مطمئن شده و تصاویر را از بخش رسانه آپلود کنید

 125. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۰ دی ۱۳۹۵

  سلام ببخشید من یه سوال دارم این افزونه ایمیل رو به مدیر و مشتری ارسال نمیکنه میشه کمک کنین 

 126. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۹ دی ۱۳۹۵

  سلام مجدد عزیزمن روی قالب اولم که زفایر بود تست زدم و بدون مشکل کار میکردبه دلایلی قالب سایتمو کلا تغییر دادم به قالب ساختار وقتی که این افزونه رو میخوام فعال کنم متاسفانه به صورت کامل فعال نمیشهاین اخطار رو میدهWarning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/dndesign/public_html/wp-content/install.php:1) in /home/dndesign/public_html/wp-includes/option.php on line 820////////////////////////////////////Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/dndesign/public_html/wp-content/install.php:1) in /home/dndesign/public_html/wp-includes/option.php on line 821باید چیکار کنم؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ دی ۱۳۹۵

   سلام ظاهرا با قالب سازگار نیست. روی قالب پیشفرض وردپرس تست کنید اگر مشکلی نبود پس مشکل از قالب هست

 127. کاربر مهمان U5595 ۲۹ آذر ۱۳۹۵

  سلام مجدد ممنون جناب خیلی عالیه : فقط یه ضعف کوچیک داره که اونم متصل نشدن به درگاه بانکیه که اونم با کمی خلاقیت قطعا میشه راهی براش یافتولی درکل عالیه و به همه پیشنهاد میکنمیاعلی

 128. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۵

  ببخشید یه سوال دیگ هم داشتم توی قسمت قبل نپرسیدمآیا میشه چند تا فرم ساخت؟(چندتا فرم در یک دامنه منظورمه)مثلا یه فرم بسازم برای طراحی لوگو با سه سطحیه فرم جدید بسازم برای طراحی پوستر با سه طحیه فرم بسازم برای طراحی کاتالوگ با امکانات متفاوت مثل هزینه چاپ و …و مثلا برای هر خدماتی ه دارم چندتا فرم مجزا بسازم 

 129. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۵

  سلام وقت بخیر ممنون از افزونه خوبتونکه ضعفش به نظرم فقط متصل نشدن به درگاه پرداخت هست که اوئنم انشالله رفع بشهچندتا سوال داشتم1 انتخاب آیکن ها دلخواه است یا فقط محدود است به همون چیزی که توی دمو مبیبینیم؟یعنی فقط ما چیزی مثل دمو خواهیم داشت؟؟؟2 آیا آیکن ها میشه سفارشی بشه؟یعنی آیکن رو خودمون طراحی کنیم و آپلود کنیم؟3 تعدا آیکن ها محدوده؟مثلا اگر ما 40 تا خدمات داشتیم که باید مشتری تیک بزنه و محاسبه بشه یا فقط دوسه تا گزینه میشه گذاشت؟4 بجای ایمیل نمیشه یه حرکتی زد و مثلا شماره تماس گذاشت برای اس ام اس یا مثلا متصل به به پلاگین های ارسال متن خودکار به وردپرس؟که یک کانال مخصوص خودمون بسازیم و متن ایمیل رو بجای ارسال به ایمیل به اون افزونه وارد کنه و واس تلگرام بیاد یا کار مشابه5 آیا میشه مطالب و متن هاشو تغیر داد؟ مثلا بجای اون قسمت که نوشته آیا پیامی دارید بنیسیم شماره پیگیری پرداخت خودتونو وارد کنیدو یا بعد از این جمله (هزینه نهایی سفارش شما؟2000 تومان) بنیسیم شماره حساب ما : 56265265126326 تا شخص پرداخت کنه و شماره پیگیری رو برای ما با همین متن ایمیل کنه6 آیا امکان گرفتن سلیقه مشتری مشابه http://armcade.com/Default.aspx?tabid=101#logos یا حداقل انتخاب کردن عکسهایی که بتونیم سلیقه مشتری رو بشناسیم؟7 آیا امکان آپلود فایل توسط مشتری وجود داره؟8 یه سوال غیر مرتبط با این افزونه : بخش ارسال نظرات و دیدگاه ها که الان بنده و دوستان داردن سوالات رو میپرسن با چه افزونه ای کار شده و میتونید بگید دیدگاه این https://websima.com/%D8%B2%D9%88%D8%AF%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DB%8C%D9%85/ سایت با چه افزونه ایه و یا مشابه این به صورت شاخه ای و دوطرفه منظورمه (دوتا سوال شد 1 سایت شما با چیه 2 سایت ذکر شده با چیه)لطفا کامل و طبق شماره جواب بدید من میخوام این افزونه رو

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ آذر ۱۳۹۵

   سلام
   ۱.بله امکان انتخاب آیکون رو دارید
   ۲. بله امکان انتخاب تصویر هست
   ۳.تعداد زیاد هست
   ۴.میتونید یک متن نمایش دهید
   ۵.بله میتوانید تغییر دهید
   ۶. خیر
   ۷.خیر
   ۸.ما از commentator استفاده می کنیم. توی سایت موجود هست. این سایت ظاهرا اختصاصی هست
   با تشکر

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۵

    ممنون از پاسخ های کاملتون عزیزفک کنم سوالمو درست متوجه نشدید توی گزینه 2 و 32 میشه خودمون آیکنهایی رو طراح یکنیم و جایگزین آیکن های پیفرض افزونه کنیم؟و اینکه میشه آیکن ها GIF باشه؟////////////3 ما توی این افزونه چند گزینه محدود تو.ی صفحه اول داریم برای انتخابمیتونیم این تعداد رو مثلا به 40 تا برسونیم؟تشکر از شما

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ آذر ۱۳۹۵

     خواهش میکنم. بله امکان قرار دادن تصویر هست. و تعداد رو میتونید افزایش بدید به تعداد انتخاب های دلخواه

 130. کاربر مهمان U5361 ۱۵ آذر ۱۳۹۵

  یعنی امکانش نیست به درگاه بانکی وصل بشه ؟

 131. کاربر مهمان U5361 ۱۵ آذر ۱۳۹۵

  سلام آیا میشه از این افزونه برای ثبت نام کاربر در دوره های آنلاین هم استفاده کرد؟ مثلا سفارش ثبت نام در یک دوره خاص

 132. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۴ آذر ۱۳۹۵

  سلام وتشکر هم از توضیحات کاملتون هم از پاسخگویی سریع به نظرات

 133. کاربر مهمان U3694 ۲۹ آبان ۱۳۹۵

  سلام و عرض ادبفرم ساخته شده رو چطوری بیارم توی یه برگه مجزا ؟

 134. کاربر مهمان U3694 ۲۲ آبان ۱۳۹۵

  با سلام و خسته نباشیداین افزونه لایسنس داره؟میتونیم روی دوتا سایت نصب کنیم؟

 135. کاربر مهمان U5187 ۱۸ آبان ۱۳۹۵

  همون دیگه میخوام فونت افزونه رو تغییر بدم باید از کجا اقدام کنم

 136. کاربر مهمان U5187 ۱۷ آبان ۱۳۹۵

  ببخشید منظورم افزونه بود 

 137. کاربر مهمان U5187 ۱۶ آبان ۱۳۹۵

  سلام ممنون مشکلم حل شد راستی من  این قالب نصب کردم فونت منو، برگه ای که این افزونه رو گذاشتم تغییر کرد چرا؟

 138. کاربر مهمان U5187 ۱۴ آبان ۱۳۹۵

  سلام چطور میشه مراحل رو به هم وصل کرد

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۵ آبان ۱۳۹۵

   یه بخش داره که توی تصویر پیش نمایش هم نمایش داده شده. با اون میتونید انجام بدید و بصورت گرافیکی مشاهده کنید پیوستگی مراحل رو

 139. کاربر مهمان U5187 ۱۴ آبان ۱۳۹۵

  سلام من این افزونه رو خریداری کردم و مراحل خودم رو ساختم اما هنگام رفتن به مرحله بعد به مبلغ نهایی میره نمیدونم چرا

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۵ آبان ۱۳۹۵

   سلام باید مراحل رو تنظیم کنید و مشخص کنید بعد از یک مرحله به کدوم مرحله بره

 140. کاربر مهمان U3694 ۱۲ آبان ۱۳۹۵

  با سلام من نسخه انگلیسی این افزونه رو از یه سایتی دانلود کردم ولی بعد از نصبش کلا دیگه داخل پیشخوان نمیتونستم بشم به نظرتون مشکل از افزونه بوده یا با سایت من هماهنگ نبوده؟؟؟اگر من این افزونه رو از شما بخرم به این مشکل نیمخورم؟؟ 

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۲ آبان ۱۳۹۵

   سلام مشکل از افزونه بوده. خیر توی نسخه ما این مشکل رو نخواهید داشت

   • کاربر مهمان U3694 ۱۲ آبان ۱۳۹۵

    تو مرحله اول میتونم باز شاخه اضافه کنم؟؟ و زیر مجموعه امکاناتشو بزنم من این افزونه رو برای سفارشگیری نرم افزار حسابداری میخوام که توی مرحله اول شغلشون انتخاب کنن و بعدش امکاناتی که از نرم افزار میخوان

   • کاربر مهمان U3694 ۱۲ آبان ۱۳۹۵

    یه سوال دیگه شما افزونه wp job manager رو دارین برای فروش چون داخل سایتتون ندیدم؟؟!! یک قالب برای سایت کاریابی داشتین ولی من داخل همین سایت خودم میخوام از همین افزونه استفاده کنم اگر برای فروش بزارین ممنون میشم

 141. کاربر مهمان U2778 ۱۷ مهر ۱۳۹۵

  با سلام
  آیا با این افزونه میشه تابلو روان ال ای دی رو محاسبه کرد؟
  مثلا سه تا باکس بسازی و در یکی از اون ها قیمت و در دوتای دیگه تعدادی عدد به عنوان طول و عرض تابلو روان تعیین کرد که با انتخاب طول و عرض مناسب مشتری و ضرب کردن اتوماتیک طول و عرض و بدست امدن مساحت و در اخر در قیمت ضرب بشه؟
  اگه نمیشه میشه همچین افزونه ای معرفی کنید؟

 142. کاربر مهمان U3647 ۱۴ مهر ۱۳۹۵

  میتونین افزونه مشابه برای درست کردن فرم سفارش با امکان اتصال به درگاه معرفی کنید؟

 143. کاربر مهمان U4099 ۰۴ مهر ۱۳۹۵

  با عرض سلام و خسته نباشید. چجوری باید گزینه ها رو طوری تعریف کرد که مثل مرحله اول با کلیک روی یکی از گزینه ها بره مرحله بعد؟ یعنی نیاز به زدن گزینه (مرحله بعدی) نباشه

 144. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۱ شهریور ۱۳۹۵

  سلام ایا امکان اتصالش به زرین پال هست؟سوال دوم اینکه امکان انتخاب ایکون هست؟

 145. کاربر مهمان U3293 ۲۲ مرداد ۱۳۹۵

  اگر افزونه پرداخت هم براش درست بشه فوق العاده میشه

 146. کاربر مهمان U81 ۰۴ خرداد ۱۳۹۵

  سلام و خسته نباشید.من این افزونه را از شما خریدم.دقیقاً همون افزونه‌ای بود که دنبالش می‌گشتم.با افزونه تونستم کار کنم و مراحل را بسازم.اما دو تا مشکل دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:اولین موضوع اینکه من در ابتدای مراحل اسم پروژه را با ناحیه متنی از کاربر دریافت می‌کنم.این مورد در مرورگر کروم به خوبی کار میکنه اما در فایرفاکس اگه کاربر هم اسم پروژه را وارد کنه با پیغام خطا مواجه میشه.آدرس را براتون ارسال کردم ممنون میشم بررسی کنید.http://ankidroid.ir/%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D8%AA/
  موضوع بعدی اینکه آخرین مرحله را که میخواهم ویرایش کنم جدول ویرایش مربوط به اون قسمت دریافت ایمیل و همچنین قسمت پیام آخری با دیگر قسمت‌ها تداخل پیدا کرده و امکان ویرایششون نیست.ممنون میشم این مورد را هم راهنمایی کنید.با تشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۴ خرداد ۱۳۹۵

   سلام
   1. بله درسته چک کردم با فایرفاکس مشکل داره. باید بررسی کنیم و منتظر نسخه جدید باشیم
   2. امکان ویرایش ایمیل و باکس پیام نیست متاسفانه. ممکن هست توی نسخه بعدی اضافه بشه.

 147. کاربر مهمان U1586 ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

  با سلام و خسته نباشید
  من افزونه فوق را از شما خریداری نموده و بدون مشکل نصب و با آن کار کرده ام. ولی تنها مشکلی که با آن مواجه شدم این است که این افزونه با افزونه siteorigin page builder تداخل دارد و وقتی صفحه ساز فعال است این افزونه عمل نمی کند ( برگه ای که فرم را در آن قرار داده ام فقط شامل شورت کد است و با صفحه ساز درست نکردم). از طرفی من به هر دو افزونه نیاز دارم. لطفاٌ راهنمایی بفرمایید.
  با سپاس

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام. بهتره از این افزونه در یک وردپرس روی یک پوشه جدا با همین قالب استفاده کنید تا نسخه های بعدی افزونه منتشر شود.

 148. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام
  امکان ارسال فایل و پیگیری هم وضعیت هم داره؟
  یا افزونه دیگه ای برای این کار هست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

   خیر فقط سفارش آنلاین محصولات و خدمات و در نهایت ارسال ایمیل به مدیر سایت

 149. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

  با سلام.ممنون می شم فایل فرم دموی فارسی رو برای درون ریزی در اختیارم قرار بدین و یا اینکه یک آموزش بذارین که بتونیم که یک فرم سفارش رو تا اخرش انجام بدیممن در مرحله سوم هر کاری می کنم نمیتونم به مرحله بعدی سفارش تنظیمات بدم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام فایل فرم فارسی در کنار بسته دانلودی قرار گرفته

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

    متاسفانه لینکش به لینک بالایی چسبیده بود من ندیدم دو تا لینکه.ممنون می شم اگر لینک رو دوباره برام ارسال کنید چون لینکی که برا فرستادید منقضی شده مهندس

 150. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  سلام و وقت بخیربزرگوار آیا افزونه ای هست که به نوعی یک اتوماسیون ساده را برای ما پیاده کنه به این شکل که یک کاربر عضو سایت بشود و در قسمتی به عنوان مثال مقاله ای برای ترجمه بفرستد
  و دریک استاتوس از سمت مدیر سایت( که این درخاست کاربرها هم در سیستم مدیریتش براش مشخص باشه) برای کاربر مشخص کنه “ارسال شد” “دردست بررسی(تحویل در فلان زمان)” “آماده دریافت” 
  و با یک درگاه پرداخت امکان دانلود داشته باشه

 151. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۰ فروردین ۱۳۹۵

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم توی مراحل سفارش گیری این افزونه، آیا امکانش هست وقتی روی یک گزینه کلیک میشه، از کاربر تعداد بخواد و قیمت واحد اون گزینه رو در تعدادی که کاربر وارد کرده ضرب کنه و اعمال کنه؟

  ممنونم
  یا حق

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۰ فروردین ۱۳۹۵

   سلام خیر اما میتونید مشخص کنید بصورت انتخابی تعداد رو و به 1 عدد قیمت مثلا 2000 تومان و به سه عدد قیمت 6000 تومان رو بدید تا با انتخاب هر آیتم قیمت رو محاسبه کنه

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۴ فروردین ۱۳۹۵

    ممنونم
    فقط یه سوال دیگه، اینکه در مرحله نهایی میشه گزینه هایی که انتخاب کرده هدایت بشن به ووکامرس و اضافه بشه به سبد خرید؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۴ فروردین ۱۳۹۵

     سلام. خیر متاسفانه اتصال به ووکامرس رو نداره

     • کاربر مهمان U9948 ۰۱ دی ۱۳۹۷

      سلام وقتتون بخیر من میخوام این افزونه رو خریداری کنم ولی میخوام یه سری آپشن بذارم که کاربر بتونه چندین خدمات انتخاب کنه که این خدمات هرکدوم دارای قیمت باشه کاربر وقتی چند تا خدمات انتخاب کرد اخرش خروجی جمع قیمتا رو بده و مستقیم بتونه آنلاین پرداخت کنه آیا این امکانات داره؟؟؟؟

      • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ دی ۱۳۹۷

       درود بله دقیقا این افزونه برای همین کار ساخته شده. برای پرداخت از ووکامرس کنار این افزونه استفاده کنید.