ثبت‌نام ورود

افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس - WP Estimation Form
افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

با استفاده از این افزونه شما به راحتی می توانید در سایت وردپرسی خود فرم سفارش گیری از مشتری داشته باشید و کسب درآمد کنید. با افزونه سفارش گیری وردپرس  wp estimation form که قابلیت کار کردن با انواع سفارشات و خرید ها را دارد و می توانید انواع محصولات و خدمات مورد نظرتان را به فروش برسانید. این قابلیت ها شامل برنامه های کاربردی، وب سایت ها، گرافیک، حیوانات خانگی و انواع محصولات دیگر می باشد. با این افزونه فرم های پرداخت و سفارش حرفه ای بسازید.

افزونه سفارش گیری وردپرس WP Estimation Form

این افزونه سفارشات و خدمات شما را مدیریت کرده و قیمت ها را برآورد می کند و به مشتری نمایش می دهد. مشتری در صورت تایید مبلغ سفارش می تواند اقدام به ثبت سفارش خود نماید و درخواست خود را برای شما ایمیل کند.

این افزونه کاملا مسطح و فلت طراحی شده و قابلیت ریسپانسیو دارد و در هر صفحه نمایشی به بهترین شکل هماهنگ می شود و کاملا پاسخگو است. شما با این افزونه می توانید بطور همزمان چندین فرم سفارش را مدیریت کنید. از دیگر امکانات این افزونه می توان به قابلیت سفارشی سازی رنگ ها و فونت ها و نمایش پاپ آپ روی سایت، پشتیبانی از ووکامرس و غیره اشاره کرد.

تصاویری از پنل مدیریت فارسی Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس
ساخت فرم در Estimation Form
تنظیمات Estimation Form
فرم ها در Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس

ما می‌‌تونیم از راهکارهای زیادی برای حرفه‌‌ای شدن سایت خود استفاده کنیم. موارد بسیاری هستند که به ما کمک می‌‌کنند تا سایت ما برای کاربران ما حرفه‌‌ای تر به نظر برسد.

یکی از این راهکارها استفاده از افزونه‌‌های متفاوت و متناسب با سایت ما است که به راحتی کاربران ما منجر می‌‌شود و باعث می‌‌شود کاربر تجربه بهتری رو در سایت ما کسب کند. به عنوان مثال در صورتیکه ما در سایت خودمون یک کسب و کار راه‌‌اندازی کرده باشیم لازمه‌‌ی این موضوع یک سری امکانات است که ما باید به سایت خودمون اضافه کنیم تا کاربران ما تجربه خرید بی‌‌نظیری رو از سایت ما داشته باشند.

Estimation Form یک افزونه سفارش گیری وردپرس حرفه‌‌ای با طراحی بسیار زیبا است که برای ساخت فرم‌‌های مختلف توانایی‌‌های بسیار زیادی دارد، این افزونه انتخاب مناسبی برای سایت ما است.

همه ما در سایت‌‌های خودمون خواستار رضایت و راحتی کاربران خود هستیم. در این راستا ما باید در سایت فروشگاهی خودمون شرایطی رو ایجاد کنیم که بتوانیم هر نوع سفارشی رو از کاربران خودمون بگیریم و محدودیتی در انجام این کار نداشته باشیم.

در این رابطه ما نیاز به در نظر گرفتن یک سری راهکار داریم که یکی از بهترین آن‌‌ها استفاده از یک افزونه مناسب در این راستا است. Estimation Form یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز است که می‌‌تونه به سایت ما امکان انواع سفارش‌‌گیری رو بدهد. این افزونه کاربران خودش رو در امر سفارشی‌‌سازی به هیچ عنوان محدود نمی‌‌کند.

قابلیت‌‌های افزونه Estimation Form

Estimation Form به ما این امکان رو می‌‌دهد که چندین فرم جذاب و متنوع رو ایجاد کنیم و از آن‌‌ها در سایت خود قرار دهیم تا کاربران امکان استفاده از آن‌‌ها را داشته باشند.

این قالب در واقع برای کاربران ما برآورد قیمت محصولاتی که انتخاب کرده‌‌اند رو انجام می‌‌دهد. کاربر زمانیکه وارد سایت ما می‌‌شود برخی از محصولات ما را انتخاب و اقدام به سفارش دادن آن‌‌ها می‌‌کند. این افزونه مدیریت خدماتی که ما در سایت خود ارائه می‌‌دهیم رو برعهده دارد و زمانیکه مشتری سایت ما کالاهای خود را انتخاب کرد برای آن کاربر برآورد قیمت می‌‌کند و به نمایش در می‌‌آورد. در صورتیکه کاربر از این مبلغ رضایت داشته باشد و اقدام به تایید آن می‌‌کند و پس از آن برای سایت ما ایمیلی مبنی بر همین موضوع ارسال می‌‌کند.

تخمین قیمت در این افزونه می‌‌تونه توسط خود افزونه صورت بگیرد و یا اینکه ما با کدنویسی و وارد کردن کدهای ریاضی در این افزونه هم می‌‌تونیم کاری کنیم که این افزونه محاسبات رو انجام دهد. ما می‌‌تونیم از این افزونه به‌‌عنوان یک صفحه نمایش کامل استفاده کنیم.

امکان سفارشی سازی فرم‌‌ها

این افزونه به ما امکان سفارشی‌‌سازی فرم‌‌های سایت خودمون رو می‌‌دهند به این صورت که ما می‌‌تونیم آیتم‌‌های فرم‌‌های مختلف سایت خودمون رو سفارشی‌‌سازی کنیم.

این آیتم‌‌های گفته شده می‌‌توانند به صورت متن باشند و یا به صورت تصویر و گزینه‌‌ای که این ما هستیم که مشخص می‌‌کنیم کدامیک از این موارد نمایش داده شوند و جایگذاری شوند. تمامی المان‌‌های موجود در فرم‌‌های ما قابل جا‌‌به‌‌جایی هستند و ما می‌‌تونیم همگی آن‌‌ها را به صورت دلخواه جایگذاری کنیم.

علاوه بر انتخاب آیتم‌‌ها گزینه‌‌های دیگری هم هستند که ما می‌‌تونیم آن‌‌ها را سفارشی‌‌سازی کنیم. این افزونه به ما این امکان رو می‌‌دهد که از بین رنگ‌‌های متنوعی که در اختیار داریم رنگ موردنظر خودمون رو برای هر فرمی انتخاب کنیم. علاوه بر این انتخاب فونت این فرم‌‌ها نیز به سلیقه ما بستگی دارد و ما می‌‌تونیم از هر فونتی در این باره استفاده کنیم. البته این افزونه از تمامی فونت‌‌های گوگل نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

با استفاده از این افزونه ما می‌‌تونیم در فرم‌‌های خود فیلدهای مختلفی رو به دلخواه جایگذاری کنیم. برخی از این فیلدها دکمه رادیویی، چک باکس و یا متن هستند که امکان انتخاب هریک از آن‌‌ها را داریم.

پنل مدیریت این افزونه بسیار انعطاف‌‌پذیر و پویا است و ما می‌‌تونیم تغییرات مد نظر خودمون رو در آن به سادگی اعمال کنیم. علاوه بر این در این افزونه ما می‌‌تونیم برای جذابیت بیشتر فرم‌‌ها برای کاربر از پاپ‌‌آپ بر روی فرم‌‌ها استفاده کرد.

با استفاده از این افزونه کاربران سایت‌‌های فروشگاهی می‌‌تونند اطلاعات خودشون رو به صورت کامل در فرمی که از طریق افزونه‌‌ی Estimation Form ساخته شده است وارد کند.

سازگار با افزونه‌‌ها

این افزونه سفارش گیری وردپرس در راستای تخمین قیمت و ساخت فرم طراحی شده است و سازگاری آن با یکی از مهم‌‌ترین افزونه‌‌های فروشگاه‌‌ساز یعنی ووکامرس بسیار هائز اهمیت است. این افزونه به صورت کامل از ووکامرس پشتیبانی می‌‌کند و مادامی که از این افزونه استفاده می‌‌کنیم هیچ مشکلی در این مورد نخواهیم داشت.

به دلیل سازگاری این افزونه با ووکامرس ما می‌‌تونیم در نهایت ما می‌‌تونیم به یکی از محصولات ووکامرس متصل کنیم تا مشتری و کاربران ما بتوانند

Estimation Form با افزونه‌‌های دیگری مانند افزونه‌‌ی Gravity Form که یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز دیگر است سازگاری دارد. همچنین از افزونه‌‌ی Easy Digital Downloads نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

واکنش‌‌گرا و رسپانسیو

این افزونه کاملا رسپانسیو است یعنی نمایش خوبی در تمامی دستگاه‌‌های هوشمند دارد. فرم‌‌هایی برآورد هزینه‌‌ای که ما با استفاده از این افزونه برای سایت خودمون طراحی می‌‌کنیم و در اختیار کاربران خود قرار می‌‌دهیم کاملا واکنش‌‌گرا است. با استفاده از این پلاگین دیگه نیازی نیست نگران نمایش این فرم‌‌ها در درستگاه‌‌های ورودی سایت خود باشیم.

رسپانسیو بودن از این نظر هائز اهمیت است که با گذشت زمان و رایج شدن استفاده از تلفن‌‌های همراه کاربران به صورت معمول از این تلفن‌‌ها برای ورود به سایت‌‌ها استفاده می‌‌کنند. در واقع کامپیوترها جای خود را به تلفن‌‌های همراه واگذار کرده‌‌اند.

امکان ویرایش فرم توسط کاربر

همانطور که به آن اشاره شد در این افزونه برآورد هزینه‌‌ی سفارشات کاربران ما برای آن‌‌ها ارسال می‌‌شود. البته یکی از مواردی که این افزونه رو برای کاربران جذاب می‌‌کند این است که کاربر بعد از سفارش محصول می‌‌تونه سفارشات خودش رو ویرایش کند.

این افزونه سفارشات کاربر رو به نمایش در می‌‌آورد و به کاربر اجازه می‌‌دهد تا در صورت لزوم مواردی را از لیست خود کم و یا به لیست سفارش خود اضافه کند. در آخر کاربر این امکان رو داره که از سفارشات خود خروجی بگیرد.

علاوه بر این ما در سایت خود ممکنه آیتم‌‌های بسیار زیادی رو داشته باشیم اما مشتریان ما می‌‌تونند از بین آیتم‌‌های مختلف موارد مورد نظر خودشون رو انتخاب کنند.

در تاریخ 2 خرداد 1398 افزونه WP Estimation Form به نسخه 9.671 آپدیت شد.

 • قابلیت آپدیت مستقیم افزونه از پنل وردپرس شما اضافه شد. کد لایسنس را از پنل کاربری خود در میهن وردپرس دریافت نمایید.

در تاریخ 28 مرداد 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.638 آپدیت شد.

در تاریخ 5 تیر 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.628 آپدیت شد.

در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.610 آپدیت شد.

در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.585 آپدیت شد.

در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.567 آپدیت شد.

نظر شما در این‌باره چیست؟

 1. U27267 ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام
  من میخوام توی سایتم این طور باشه که کاربر که وارد سایت میشه بتونه خودش سفارش خودش رو انجام بده…مثلاً کاربر میگه که من 300 صفحه کار تایپ از این کتاب میخوام و ما باید براش انجام بدیم..آیا این افزونه کمکی به ما میکنه یا اگر نه پیشنهاد شما چیه؟
  ممنون

 2. کاربر مهمان ۰۵ اسفند ۱۳۹۸

  لینک دانلودش کجاست؟ و چطوری میشه درگاه ملت رو فعال کرد؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۵ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   این افزونه را باید از سازنده اصلی آن که لینکش در پایین صفحه همین محصول است خریداری بفرمایید

 3. کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۸

  با سلام و خسته نباشید ببخشید بنده میتونم با استفاده از این افزونه فرمی رو بسازم که کاربر مثلا بیاد سفارش تایپ یا ترجمه بده؟یعنی کاربر بیاد موضوع مقاله و تعداد کلمات مقاله رو انتخاب کنه و این فرم با توجه به نوع و تعداد کلمات مقاله قیمت رو به مشتری نشون بده و ثبت سفارش کنه

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ دی ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   بله میتوانید برای موردی که فرمودید از این افزونه استفاده بفرمایید

 4. کاربر مهمان ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  من فروشگاه دارم و میخوام بدونم میشه به وسیله این افزونه یک صفحه فاکتور آماده ساخت که چند تا محصول خود را به صورت فاکتور در آن ثبت کنم تا مشتری ها فقط تعداد وارد کنند و خودش جمع بزندو نمایش دهد و در صورت تایید به سبد خرید اصلی اضافه شود؟

 5. U14878 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر. من افزونه مربوطه رو از شما خریداری کردم . مشکلی که دارم تاریخ رو توی تنظیمات خودش زبان انتخابگر تاریخ رو که میزنم گزینه تاریخ فارسی یا fa نداره . میخواستم ببینم چطور میتونم تاریخش رو فارسی کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام
   متاسفانه تاریخ فارسی نداره

   • U14878 ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

    راهی نیست که بتونیم بهش اضافه کنیم؟

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ مهر ۱۳۹۸
     • U14878 ۰۳ مهر ۱۳۹۸

      سلام وقت بخیر. جناب میخواستم ببینم چطور باید افزونه رو به زرین پال و درگاه های ایرانی وصل کنم ؟ توی تنظیماتش میرم هیچ اثری از درگاه ایرانی نمیبینم فقط paypal داره . ممنون میشم راهنمایی کنید

      • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۳ مهر ۱۳۹۸

       سلام
       این آموزش رو مشاهده کنید:https://mihanwp.com/zarinpal-edd/

       • U14878 ۰۸ مهر ۱۳۹۸

        سلام مجدد . جناب این آموزش برای edd بدرد میخورد و روی wp-estimation-form نتونستم زرین پال رو فعال کنم . من نیاز دارم روی wp-estimation-form فعال بشه برای پرداخت. و اینکه چطور در افزونه wp-estimation-form اعشار ریال رو تنظیم کنم که قیمت درست نمایش داده بشه؟! هر کاری کردم باز هم قیمت رو اشتباه میزنه زمان محاسبه. ممنون میشم راهنمایی کنید

        • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ مهر ۱۳۹۸

         باسلام
         باید ووکامرس نصب کنید و درگاه پرداخت رو روی ووکامرس نصب کنید
         در قسمت فرم تنظیماتی برای اعشار هست

 6. U20026 ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر .
  افزونه رو نصب کردم متاسفانه نمیتونم هیچ مرحله ای اضافه کنم صفحه سفید میمونه و تغییری نمیکنه . افزونه هامم غیر فعال کردم نشد. دمو ها هم نصب کردم همین مشکل رو دارن

 7. U13564 ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام . من نمیخوام وکامرس روی سایتم نصب کنم ! آیا راه دیگه برای پرداخت هست ؟

 8. U22718 ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  من می خوام توی فروشگاهم که با ووکامرس راه اندازی شده همزمان با اینکه محصولات دانلودی می فروشم، بعضی از محصولاتم رو هم بصورت ثبت سفارش بفروشم به طوری که مشتری بعد از زدن دکمه ثبت سفارش یکسری اطلاعات ازش خواسته بشه و مخصوصا امکان آپلود فایل داشته باشه، در آخر هم پرداخت به مبلغ مشخص شده برای اون محصول انجام بشه و بعد پیام بده سفارش شما ثبت شد و بزودی با شما تماس میگیریم(یه چنین پیامی)
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید…

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

   سلام این افزونه مناسب هست برای اینکار

   • U22718 ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

    ممنون از پاسخگویی تون
    اونجور که متوجه شدم برای هر محصول باید یه فرم جداگانه درست کنم؟
    من می خوام یک یا دو دسته انتخاب کنم که همه محصولاتش این ویژگی رو داشته باشن و نیاز نباشه هربار یک فرم ایجاد کنم.

 9. U22514 ۰۴ مرداد ۱۳۹۸

  من توی اطلاعات فروش محصول خوندم که با ووکامرس کار میکنه ولی الان که فرم رو طراحی کردم میبینم که پرداخت فقط از طریق پی پل و یه استریپ پیمنت هستش چطوری میتونم درگاه پرداخت سات رو متصل کنم به این افزونه؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۴ مرداد ۱۳۹۸

   سلام گزینه ای توی تنظیمات افزونه هست که مشخص میکنه به محصول ووکامرس متصل بشه و می‌تونید پرداخت رو باهاش فعال کنید.

   • U22514 ۰۴ مرداد ۱۳۹۸

    متاسفانه من پیداش نکردم امکان داره راهنمایی بیشتری بکنید؟ در بخش آخرین مرحله یه بخشی هست که نوشته ووکامرس ولی خیلی نامفهومه

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

     همون ووکامرس رو فعال کنید زیرش یه گزینه باز میشه که باید محصول رو انتخاب کنید.

 10. کاربر مهمان ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید
  در سوال ها خوندم که امکان پیگیری سفارش از طریق این افزونه نیست. آیا بعد از دریافت سفارش از طریق این افزونه می تونیم لیست سفارش های یک کاربر و وضعیت سفارش ها (پیگیری سفارش) رو به صورت دستی وارد کنیم .مثلا از طریق افزونه ی یوزر پرو یا یک افزونه دیگر؟
  ممنون

 11. کاربر مهمان ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

  سلام آیا با این افزونه می توان بیت کوین برای سایت زیر در قسمت ووکامرسش اضافه کرد که به این صورت 0.00018 هم بتونن پرداخت کنن؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

   سلام خیر پیشنهاد نمی‌شود. برای این کار بهتر هست اختصاصی برنامه نویسی کنید.

 12. کاربر مهمان ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

  تقویمش هم شمسی شده؟

 13. U14872 ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  من افزونه WP Estimation Form را آپدیت کردم، ولی بعد از فعال سازی با این پیغام روبه رو شدم (متاسفانه افزونه Estimation Form فعال نیست. برای استفاده از تمامی امکانات وارد بخش افزونه ها > لایسنس افزونه Estimation Form شوید و کد فعالسازی را وارد نمایید.) ولی هیچ لایسنسی در بخش لایسنس محصولاتی که خریداری کردم برای این افزونه وجود ندارد.

  • U18045 ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

   درود به شما کاربر گرامی
   مشکل شما رو برطرف کردیم.میتونید از بخش لایسنس ها لایسنس این محصول رو دریافت کنید.

 14. U6469 ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

  سلام
  افزونه دمو ندارد؟
  امکانش هست که کاربر مراحل سفارش را انجام دهد و در مرحله آخر عضو سایت شود؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۳ خرداد ۱۳۹۸

   سلام در حال ساخت دمو هستیم و اما ممکن هست طول بکشد. عضو سایت خیر اما سفارش در سفارشات ووکامرس ثبت خواهد شد.

 15. U11414 ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر این افزونه رو نصب دارم
  تو بک اند سایت وقتی میخوام ویرایش انجام بدم تو یکی از فرم ها هیچ اتفاقی نمیوفته و تو کنسول مرورگر خطاهای زیر را میدهد
  ولی در بقیه سایت هام اوکی هست
  تمام افزونه ها هم حذف کردم ولی باز حل نشد

  Uncaught TypeError: Cannot read property ‘texts’ of undefined
  Uncaught TypeError: Cannot read property ‘websiteUrl’ of undefined

 16. کاربر مهمان ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام
  وقت بخیر
  می خوایم بیت کوین از کاربر بخریم (ثبت سفارش خرید توسط کاربر ) ، می خوام در صفحه اصلی این بخش باشه و کاربر بتون عدد هایی مثل : 0.0015 هم وارد کنه و قیمت محاسبه بشه و بره توی ووکامرس یا اینکه توسط خود این افزونه ثبت بشه.
  می خواستم بدونم با این افزونه میشه چنین چیزی و پیاده سازی کرد؟
  اگه نه راهکاری می شناسید؟

  ممنون

 17. کاربر مهمان ۲۳ فروردین ۱۳۹۸

  سلام/می خواهم حدود 500 کالا برای فروش بگذارم و نیازی به ثبت 500 کالا در سایت نداشته باشم(به عبارت دیگر برای هر کالا، صفحه اختصاصی نباشد) بلکه صرفا اسم و نوع و کالا را بصورت لیست در سایت قرار دهم و مشتری هر کدام را خواست، تعداد را مشخص کند وپرداخت کند/آیا چنین افزونه ای مناسب کار بنده می باشد؟همانند سایت زیر:https://www.ahanpakhsh.com/round-bar/ribbed-round-bar

 18. U6469 ۱۳ فروردین ۱۳۹۸

  سلام
  دمو مشکل دارد

 19. کاربر مهمان ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

  سلام و وقت بخیر،
  بنده به شدت به دنبال یک افزونه سفارش گیر هستم و بسیار ممنون خواهم بود اگر سوالات بنده را پاسخ دهید:
  1- آیا در صورتی که محصولی وجود نداشته باشد که مشتری بخواهد انتخاب کند و مشتری فقط بخواهد مواردی را پر کند، فایلی را آپلود کند و هزینه ان را بپردازد، آیا از این افزونه می توان استفاده کرد؟ چون فرموده بودید به درگاههای پرداخت ووکامرس متصل می شود، آیا تعارضی از این بابت بوجود نمی آید؟ یعنی می توان ووکامرس را نصب کرد ولی محصولی نباشد و پرداخت ها را با این افزونه انجام داد؟
  2- آیا می توان بعد از اتمام سفارش یک کد مخصوص به آن سفارش ایجاد کرد؟
  3-این افزونه با کدام یک از این دو افزونه عضویت سازگاری بیشتری دارد؟ ممبرشیپ پرو یا یوزر پرو .
  4- آیا برای این گونه سفارش های بنده افزونه گرویتی را پیشنهاد می کنید یا این افزونه را؟ تا آنجا که بنده اطلاع دارم گرویتی با ممبرشیپ پرو سازگار نیست!
  بسیار سپاسگزارم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

   درود
   ۱. بله
   ۲. خیر متاسفانه
   ۳. یوزر پرو
   ۴. متاسفانه با گراویتی تجربه کار نداریم.

 20. کاربر مهمان ۰۱ اسفند ۱۳۹۷

  این افزونه قابلیت محاسبه قیمت رو داره. مثلا بگیم یک عدد از این کالا 1000تومن بعد کاربر 100 تا انتخاب کنه قیمت محاسبه بشه؟

 21. کاربر مهمان ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

  سلام
  این افزونه میتونه فاکتور صادر شده رو در حساب کاربری خریدار ذخیره کنه تا هرزمان که خواست پرداخت رو انجام بده!؟

 22. U11571 ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

  سلام
  لطفا با این افزونه میشه سفارش تولید گرفت؟ بطور مثال
  انتخاب دسته بندی -> انتخاب زیر دسته بندی -> انتخاب محصول -> درج توضیحات برای محصول جهت تولید ( مثلا وقتی محصول نهایی را از دسته بندی ها انتخاب کرد توضیحاتی که برای اعمال به ان محصول را نیاز دارد بتواند ثبت کند، مثل : محصول ایکس – قالب مربع – نام طرحی که باید دکور شود – رنگ طرح – تعداد مورد نظر
  و اینکه بعد از ثبت سفارش مشتری میتونه از وضعیت سفارش آگاه شه که در چه مرحله ای هست؟
  ممنون میشم از توضیحاتتون

 23. کاربر مهمان ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

  سلام – وقت بخیر
  بنده میخواستم یک بخش برآورد قیمت یا سفارش دهی آنلاین داشته باشم – که مراحلش به این شکل میره جلو :
  انتخاب نوع محصول از لیست دسته بندی محصولات
  انتخاب مدل محصول از لیست دسته بندی محصولات زیر شاخه مادر
  انتخاب تیپ محصول از خود محصولات سایت
  انتخاب نوع پروژه
  انتخاب برند
  انتخاب متریال وابسته از لیست و دسته بندی محصولات یا گزینه ای
  انتخاب مجدد متریال وابسته دیگر از لیست و دسته بندی محصولات
  درج ابعاد
  بارگزاری فایل ضمیمه – تصاویر کمکی مشتری
  پر کردن فرم ارتباطی از قبیل نام و تماس و آدرس و … البته مختصر
  دکمه نهایی بر آورد قیمت یا سفارش
  پیام منتظر بمانید تا با شما تماس بگیریم
  ————————
  آیا این مراحل رو میشه داشت ؟

 24. کاربر مهمان ۱۰ بهمن ۱۳۹۷

  سلام
  من میخوام یه فرم سفارش درست کنم که کاربر بعد از وارد کردن اطلاعاتی از قبیل شماره تماس ،ایمیل ،تلگرام،توضیحات اضافه و.. به درگاه وصل شه و هزینه سفارش رو پرداخت کنه .. میشه با این افزونه اینجوری ؟

 25. کاربر مهمان ۰۹ بهمن ۱۳۹۷

  سلام پیشنمایش کار نمیکنه
  و اینکه در آخر سفارش میشه مثلا 10 درصد از مبلغ کل رو به درگاه متصل کرد که پرداخت انجام بشه ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ بهمن ۱۳۹۷

   درود در حال بازسازی پیش نمایش هستیم. خیر می‌توانید تمام مبلغ را دریافت کنید اما بصورت درصدی خیر

 26. کاربر مهمان ۰۷ بهمن ۱۳۹۷

  از اینکه افزونه های کاربردی وردپرس را معرفی می کنید از شما سپاسگذارم

 27. کاربر مهمان ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

  درود، آیا در calculation های این افزونه می توانید کمک کنید؟

 28. کاربر مهمان ۲۴ دی ۱۳۹۷

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید چرا نمیتونم پیش نمایشش رو ببینم ؟
  این افزونه پنل برای کاربرانی که عضو میشن داره تا بتونن سفارشاتشون رو پیگیری کنن یا سفارش قبلیشون رو ببینن؟
  و با افزونه گرویتی سارگار هست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ دی ۱۳۹۷

   درود وقت بخیر. در حال بازسازی پیش نمایش هستیم. خیر متاسفانه سفارشات رو فقط مدیر میتونه ببینه

 29. کاربر مهمان ۲۲ دی ۱۳۹۷

  سلام ، خسته نباشید ، ممنون از زحمات بی وقفه شما ، عزیز من یه افزونه ای میخوام که بتونم یه فرم در اختیار کاربر بذارم خیلی ساده نام و نام خانوادگی و شماره رو از مشتری بگیره و مهم ترین بخشش این هستش که ما یک تقویم در اختیار مشتری قرار بدیم که خودش یک روز رو برای سفارشش انتخاب کنه ، مثلا مشتری روز شنبه تاریخ 22 بهمن رو میخواد ولی به عنوان مثال 22 بهمن قبلا انتخاب شده و این تاریخ unlink باشه که کاربر متوجه بشه که نمیتونه انتخاب کنه .
  لطفا کمک کنید خیلی درگیرشم

 30. کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۷

  سلام وقتتون بخیر
  یه سوال دارم از خدمتتون
  بنده یه افزونه ای می خوام که باهاش بتونم ثبت نام کنم و مراجعه کنندگان بتونن مقاله ای رو برام ارسال کنن و هر مرحله که توسط دوران تایید شده مراجعه کننده در پروفایل خودش نتیجه رو ببینه.
  آیا همچین افزونه ای شما دارید یا می تونید بهم معرفی کنید؟
  ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۲ دی ۱۳۹۷

   درود با یوزر پرو میتونید چنین کاری کنید اما نه به این کاملی که میفرمایید. بهتر است افزونه اختصاصی برای اینکار برنامه نویسی کنید.

   • کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۷

    ممنون
    فکر می کنید برای اینکه یه فایل رو آپلود کنند و در پروفایل شخص بتونه فقط ببینه تو چه مرحله ای هست مرحله هم در حد تایید داور یا در دست بررسی و تایید نهایی برنامه نویسی بشه چقدر هزینه داره؟

 31. کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۷
 32. کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۷
 33. U17518 ۱۲ دی ۱۳۹۷

  سلام.
  یک وب سایت با چند طرح بنر دارم. میخوام هر وقت که شخص یک طرح بنر سفارش میده. با توجه به ابعاد، جنس نوع چاپ و تعداد انتخابی توسط کاربر قیمت محاسبه بشه و در سبد خرید قرار بگیره. ایا با این افزونه امکانش هست؟ ایا افزونه ای برای این منظور می شناسید؟ من نمیخوام برای هر محصول فرم طراحی کنم و میخوام یک فرم مشابه رو در تمام محصولات استفاده کنم

 34. U17257 ۰۳ دی ۱۳۹۷

  فایل درون ریز دمو فرم‌ها متاسفانه انگلیسی هست و فارسی نیست

 35. کاربر مهمان ۲۲ آذر ۱۳۹۷

  با سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونمن تاریخ این افزونه شمسی شده؟

 36. کاربر مهمان ۲۱ آذر ۱۳۹۷

  سایت خوبی داریذ ممنون

 37. U3095 ۱۸ آذر ۱۳۹۷

  سلام و خسته نباشید
  من از این افزونه برای سفارش گیری چاپ می خوام استفاده کنم یعنی فقط طرف نوع چاپ رو انتخاب کنه و بعد از صدور فاکتور اون رو با اتصال به درگاه پرداخت کنه و چون محصول قابل ارسال و یا دانلودی نیست نمی دونم چطوری میشه بدون نصب ووکامررس و یا بدون اون اینکار رو انجام داد .
  میشه بیشتر راهنمایی بفرمائید.
  در ضمن تاریخچه ارسال فرم تو پنل کاربری برای هرکاربر اضافه میشه ک بعدا” نتیجه کار رو ببینه یا نه؟
  ممنون میشم واضح پاسخ داده بشه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۸ آذر ۱۳۹۷

   سلام برای اینکار باید ووکامرس رو نصب کنید. اطلاعات برای شما ایمیل خواهد شد. برای کاربر خیر

 38. U16584 ۱۱ آذر ۱۳۹۷

  سلام.می بخشید من ی جا ی مطلب خوندم ک گفته بودن فقط با پی پال کارمیکنه و با زرین پال وpay.irمشکل داره درسته این موضوع؟

  میشه یک لینک آموزش یا راهنمای این پلاگین رو بفرستید ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۱ آذر ۱۳۹۷

   سلام خیر این نسخه با ووکامرس کار میکنه و تمام درگاه های ایرانی رو ساپورت میکنه

 39. U16584 ۰۴ آذر ۱۳۹۷

  سلام خسته نباشید من کارم با این پلاگین اینه که سفارش مشتری رو بگیره از بین چند تا محصول ما یا خود مشتری تایپ کنه و بعد مشتری مبلغ رو پرداخت کنه. میتونه این کار و انجام بده ؟من آشنایی زیادی ندارم باهاش.ممنون..

 40. کاربر مهمان ۰۱ آبان ۱۳۹۷

  سلام وقت بخیر
  میخوام فرمی طراحی کنم که
  فیلد اول حالت کرکره ای باز بشه و کاربر دسته بندی محصولات مورد نظر رو انتخاب کنه
  فیلد دوم یکی از محصولات موجود در اون دسته بندی رو انتخاب کنه
  فیلد سوم هم تعداد مورد نظرش رو وارد کنه
  فیلد چهارم بصورت خودکار قیمت براش محاسبه بشه
  فیلد پنجم هم متن مورد نظرش رو تایپ کنه
  و در نهایت روی ثبت سفارش کلیک کنه و به درگاه متصل بشه و عین همین فرمی که پر کرده برای من ارسال بشه
  یه مورد دیگه که البته به فرم مربوط نمیشه میخوام امکان پرداخت از کیف پول هم برای کاربر فراهم باشه
  برای این موارد راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

 41. کاربر مهمان ۲۸ مهر ۱۳۹۷

  با سلام و خسته نباشید
  خواستم بدونم میشه برای هر محصول ووکامرس قیمت مختلف داخل این افزونه گزاشت؟
  یعنی هزینه نصب هر محصول متفاوت باشه

 42. کاربر مهمان ۱۱ مهر ۱۳۹۷

  سلام و احترام و خسته نباشید ، ببخشید بنده یه سوال داشتم ممنونم میشم حتما سوالم رو پاسخ بدهید چون اگر بدونم این افزونه این کار رو هم انجام میده سریعا خریداریش بکنم، بنده میخواستم این افزونه را برای طراحی لوگو یه شرکت استفاده کنم که ببینیم آیا این افزونه اجازه اضافه کردن تعدادی لوگو به صورت نمونه توسط شرکت رو میده که مشتری سبک هایی رو که میپسنده تیک بزنه ، مثل این لینک ؟
  خیلی ممنون میشم این لینک رو ببنید و جواب منو رو بدهید که اگر امکانش هست سریعا افزونه رو خریداری کنم

 43. کاربر مهمان ۰۸ مهر ۱۳۹۷

  سلام
  بدنبال افزونه‌ای هستم که امکان فروش خدمات مدت دار رو داشته باشه؛ به عنوان مثال فروش سرویس پشتیبانی برای مدت 3 ماهه و پس از گذشت 3 ماه از تاریخ خرید به اتمام برسه و نیاز به تمدید داشته باشه.
  نکته بعدی اینکه تمام این سفارشات رو بتونه توی داشبورد کاربری خودش پیگیری کنه
  پشتیبانی از تاریخ فارسی هم باشه که عالیه

  اگر این افزونه پاسخگو هست، ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  • U11404 ۰۸ مهر ۱۳۹۷

   درود
   چنین افزونه ای نمیشناسیم. باید برایتان اختصاصی کد نویسی شود.
   می توانید با بخش طراحی در ارتباط باشید البته تعداد درخواست ها زیاد است و باید منتظر پاسخ بمانید :
   https://design.mihanwp.com/

 44. کاربر مهمان ۰۷ مهر ۱۳۹۷

  خسته نباشید چندتا سوال داشتم
  اول اینکه میشه بدون ووکامرس از این افزونه استفاده کرد دیگه؟ بدون ووکامرس میشه درگاه پرداخت بهش متصل کرد؟ یا تعداد سفارش رو مشخص کرده؟
  بعد اینکه میشه قیمت محصول رو بعد از ثبت سفارش اولیه (با برسی ادمین) به صورت دستی تعیین کرد و بعد کاربر پرداخت رو انجام بده سفارش تکمیل بشه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۷ مهر ۱۳۹۷

   متشکرم
   بدون ووکامرس کار میکنه اما برای داشتن درگاه باید ووکامرس نصب کنید.
   قیمت محصول رو بله میتونید دستی کنید اگر بازم ووکامرس نصب باشه

 45. کاربر مهمان ۱۶ شهریور ۱۳۹۷

  سلام و وقت بخیر
  من میخواستم این افزونه رو بخرم، اما مطمئن نیستم کاری که میخام رو انجام میده یا خیر
  فرایندی که در سایت دارم به این ترتیب هست:
  1- مشتری محصولی که “مد نظر خودش” هست رو به فرم سفارش میده
  2- من موجود بودن یا نبودن محصول رو به مشتری اعلام میکنم و در صورتی که محصول موجود باشه قیمت میدم (با اس ام اس و ایمیل به کاربر پیام میره و همچنین کاربر میتونه توی سایت چک کنه جواب استعلامش اومده یا نه)
  3- اگر مشتری خواست با همون قیمتی که واسه محصول اعلام کردم مستقیما میتونه با درگاه زرین پال خرید و دانلود کنه
  4- همچنین سوابق سفارشهای مشتری هارو میتونم ببینم و اینکه من و مشتری میتونیم ببینیم هر سفارش تو چه مرحله ای قرار داره (منتظر نتیجه استعلام، خرید پایان یافته و …)
  در واقع محصول مشخصی نمیفروشم و بر اساس درخواست مشتری محصول تهیه میشه
  می خواستم ببینم این افزونه این امکانات رو داره؟ و آیا اگر نداره راه دیگه ای پیشنهاد دارین؟
  ممنونم 🙂

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ شهریور ۱۳۹۷

   درود. خیر این افزونه محصولات از قبل تعیین شده را نمایش می دهد و کاربر می تواند پرداخت کند.

 46. کاربر مهمان ۰۱ شهریور ۱۳۹۷

  سلام . آیا با این افزونه میشه کاربر در مراحل فایل آپلود کنه و در نهایت به درگاه پرداخت وصل بشه و پرداخت کنه؟

 47. کاربر مهمان ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

  سلام من میخوام این افزونه را بخرم ولی میخوام بدونم شما تغییرات میدین برام با هزینه؟
  با بخش طراحی میخواستم صحبت کنم که در حال ساخت بود به ایدی تلگرام هم پیام دادم ولی از دیروز پاسخی ندادن

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

   سلام بله برای تغییرات با بخش طراحی سایت در ارتباط باشید ایدی تلگرام @mihanwp_design منتظر باشید پاسخ میدن بهتون

 48. کاربر مهمان ۰۲ مرداد ۱۳۹۷

  سلام
  یه سوال داشتم، آیا تو افزونه ای که شما قرار دادید، مشکل برنامه نویسی را رو داره؟ منظورم اینکه که دستورات شرطی و برنامه نویسی رو بدون مشکل اجرا میکنه؟
  من null شده این افزونه رو پیدا کردم، خودم فارسی کردمش، ولی گویا لایسنس نداشتنی، دستورات شرطی مثل If و … در صورت انتخاب اجرا نمیشن.

  لطفا بررسی کنید و اطلاع بدید تا اگر برا شما این مشکل رو نداره، افزونه شما رو خریداری کنم

 49. U13860 ۲۹ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  چطور میتونم این افزونه رو به پنل اس ام اس متصل کنم که بعد ثبت هر سفارش بهم پیام بده

 50. کاربر مهمان ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  سلام یه سوال داشتم.می خواستم با این افزونه تو سایتم یه فرم سفارش درست کنم که کاربر عضو شه و مشخصات کار را توی فرم سفارش وارد کنه قابلیت آپلود فایل هم داشته باشه ،آخرشم برای ارسال از همون مشخصات کاربر بشه استفاده کرد.آیا این افزونه واشه این کار مناسبه و این قابلیت هارو داره>