ورود یا ثبت‌نام
وبمستران طلایی

افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

 • آپدیت شده در تاریخ
افزونه سفارش گیری وردپرس - WP Estimation Form
افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

با استفاده از این افزونه شما به راحتی می توانید در سایت وردپرسی خود فرم سفارش گیری از مشتری داشته باشید و کسب درآمد کنید. با افزونه سفارش گیری وردپرس  wp estimation form که قابلیت کار کردن با انواع سفارشات و خرید ها را دارد و می توانید انواع محصولات و خدمات مورد نظرتان را به فروش برسانید. این قابلیت ها شامل برنامه های کاربردی، وب سایت ها، گرافیک، حیوانات خانگی و انواع محصولات دیگر می باشد. با این افزونه فرم های پرداخت و سفارش حرفه ای بسازید.

افزونه سفارش گیری وردپرس WP Estimation Form

این افزونه سفارشات و خدمات شما را مدیریت کرده و قیمت ها را برآورد می کند و به مشتری نمایش می دهد. مشتری در صورت تایید مبلغ سفارش می تواند اقدام به ثبت سفارش خود نماید و درخواست خود را برای شما ایمیل کند.

این افزونه کاملا مسطح و فلت طراحی شده و قابلیت ریسپانسیو دارد و در هر صفحه نمایشی به بهترین شکل هماهنگ می شود و کاملا پاسخگو است. شما با این افزونه می توانید بطور همزمان چندین فرم سفارش را مدیریت کنید. از دیگر امکانات این افزونه می توان به قابلیت سفارشی سازی رنگ ها و فونت ها و نمایش پاپ آپ روی سایت، پشتیبانی از ووکامرس و غیره اشاره کرد.

تصاویری از پنل مدیریت فارسی Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس
ساخت فرم در Estimation Form
تنظیمات Estimation Form
فرم ها در Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس

ما می‌‌تونیم از راهکارهای زیادی برای حرفه‌‌ای شدن سایت خود استفاده کنیم. موارد بسیاری هستند که به ما کمک می‌‌کنند تا سایت ما برای کاربران ما حرفه‌‌ای تر به نظر برسد.

یکی از این راهکارها استفاده از افزونه‌‌های متفاوت و متناسب با سایت ما است که به راحتی کاربران ما منجر می‌‌شود و باعث می‌‌شود کاربر تجربه بهتری رو در سایت ما کسب کند. به عنوان مثال در صورتیکه ما در سایت خودمون یک کسب و کار راه‌‌اندازی کرده باشیم لازمه‌‌ی این موضوع یک سری امکانات است که ما باید به سایت خودمون اضافه کنیم تا کاربران ما تجربه خرید بی‌‌نظیری رو از سایت ما داشته باشند.

Estimation Form یک افزونه سفارش گیری وردپرس حرفه‌‌ای با طراحی بسیار زیبا است که برای ساخت فرم‌‌های مختلف توانایی‌‌های بسیار زیادی دارد، این افزونه انتخاب مناسبی برای سایت ما است.

همه ما در سایت‌‌های خودمون خواستار رضایت و راحتی کاربران خود هستیم. در این راستا ما باید در سایت فروشگاهی خودمون شرایطی رو ایجاد کنیم که بتوانیم هر نوع سفارشی رو از کاربران خودمون بگیریم و محدودیتی در انجام این کار نداشته باشیم.

در این رابطه ما نیاز به در نظر گرفتن یک سری راهکار داریم که یکی از بهترین آن‌‌ها استفاده از یک افزونه مناسب در این راستا است. Estimation Form یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز است که می‌‌تونه به سایت ما امکان انواع سفارش‌‌گیری رو بدهد. این افزونه کاربران خودش رو در امر سفارشی‌‌سازی به هیچ عنوان محدود نمی‌‌کند.

قابلیت‌‌های افزونه Estimation Form

Estimation Form به ما این امکان رو می‌‌دهد که چندین فرم جذاب و متنوع رو ایجاد کنیم و از آن‌‌ها در سایت خود قرار دهیم تا کاربران امکان استفاده از آن‌‌ها را داشته باشند.

این قالب در واقع برای کاربران ما برآورد قیمت محصولاتی که انتخاب کرده‌‌اند رو انجام می‌‌دهد. کاربر زمانیکه وارد سایت ما می‌‌شود برخی از محصولات ما را انتخاب و اقدام به سفارش دادن آن‌‌ها می‌‌کند. این افزونه مدیریت خدماتی که ما در سایت خود ارائه می‌‌دهیم رو برعهده دارد و زمانیکه مشتری سایت ما کالاهای خود را انتخاب کرد برای آن کاربر برآورد قیمت می‌‌کند و به نمایش در می‌‌آورد. در صورتیکه کاربر از این مبلغ رضایت داشته باشد و اقدام به تایید آن می‌‌کند و پس از آن برای سایت ما ایمیلی مبنی بر همین موضوع ارسال می‌‌کند.

تخمین قیمت در این افزونه می‌‌تونه توسط خود افزونه صورت بگیرد و یا اینکه ما با کدنویسی و وارد کردن کدهای ریاضی در این افزونه هم می‌‌تونیم کاری کنیم که این افزونه محاسبات رو انجام دهد. ما می‌‌تونیم از این افزونه به‌‌عنوان یک صفحه نمایش کامل استفاده کنیم.

امکان سفارشی سازی فرم‌‌ها

این افزونه به ما امکان سفارشی‌‌سازی فرم‌‌های سایت خودمون رو می‌‌دهند به این صورت که ما می‌‌تونیم آیتم‌‌های فرم‌‌های مختلف سایت خودمون رو سفارشی‌‌سازی کنیم.

این آیتم‌‌های گفته شده می‌‌توانند به صورت متن باشند و یا به صورت تصویر و گزینه‌‌ای که این ما هستیم که مشخص می‌‌کنیم کدامیک از این موارد نمایش داده شوند و جایگذاری شوند. تمامی المان‌‌های موجود در فرم‌‌های ما قابل جا‌‌به‌‌جایی هستند و ما می‌‌تونیم همگی آن‌‌ها را به صورت دلخواه جایگذاری کنیم.

علاوه بر انتخاب آیتم‌‌ها گزینه‌‌های دیگری هم هستند که ما می‌‌تونیم آن‌‌ها را سفارشی‌‌سازی کنیم. این افزونه به ما این امکان رو می‌‌دهد که از بین رنگ‌‌های متنوعی که در اختیار داریم رنگ موردنظر خودمون رو برای هر فرمی انتخاب کنیم. علاوه بر این انتخاب فونت این فرم‌‌ها نیز به سلیقه ما بستگی دارد و ما می‌‌تونیم از هر فونتی در این باره استفاده کنیم. البته این افزونه از تمامی فونت‌‌های گوگل نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

با استفاده از این افزونه ما می‌‌تونیم در فرم‌‌های خود فیلدهای مختلفی رو به دلخواه جایگذاری کنیم. برخی از این فیلدها دکمه رادیویی، چک باکس و یا متن هستند که امکان انتخاب هریک از آن‌‌ها را داریم.

پنل مدیریت این افزونه بسیار انعطاف‌‌پذیر و پویا است و ما می‌‌تونیم تغییرات مد نظر خودمون رو در آن به سادگی اعمال کنیم. علاوه بر این در این افزونه ما می‌‌تونیم برای جذابیت بیشتر فرم‌‌ها برای کاربر از پاپ‌‌آپ بر روی فرم‌‌ها استفاده کرد.

با استفاده از این افزونه کاربران سایت‌‌های فروشگاهی می‌‌تونند اطلاعات خودشون رو به صورت کامل در فرمی که از طریق افزونه‌‌ی Estimation Form ساخته شده است وارد کند.

سازگار با افزونه‌‌ها

این افزونه سفارش گیری وردپرس در راستای تخمین قیمت و ساخت فرم طراحی شده است و سازگاری آن با یکی از مهم‌‌ترین افزونه‌‌های فروشگاه‌‌ساز یعنی ووکامرس بسیار هائز اهمیت است. این افزونه به صورت کامل از ووکامرس پشتیبانی می‌‌کند و مادامی که از این افزونه استفاده می‌‌کنیم هیچ مشکلی در این مورد نخواهیم داشت.

به دلیل سازگاری این افزونه با ووکامرس ما می‌‌تونیم در نهایت ما می‌‌تونیم به یکی از محصولات ووکامرس متصل کنیم تا مشتری و کاربران ما بتوانند

Estimation Form با افزونه‌‌های دیگری مانند افزونه‌‌ی Gravity Form که یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز دیگر است سازگاری دارد. همچنین از افزونه‌‌ی Easy Digital Downloads نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

واکنش‌‌گرا و رسپانسیو

این افزونه کاملا رسپانسیو است یعنی نمایش خوبی در تمامی دستگاه‌‌های هوشمند دارد. فرم‌‌هایی برآورد هزینه‌‌ای که ما با استفاده از این افزونه برای سایت خودمون طراحی می‌‌کنیم و در اختیار کاربران خود قرار می‌‌دهیم کاملا واکنش‌‌گرا است. با استفاده از این پلاگین دیگه نیازی نیست نگران نمایش این فرم‌‌ها در درستگاه‌‌های ورودی سایت خود باشیم.

رسپانسیو بودن از این نظر هائز اهمیت است که با گذشت زمان و رایج شدن استفاده از تلفن‌‌های همراه کاربران به صورت معمول از این تلفن‌‌ها برای ورود به سایت‌‌ها استفاده می‌‌کنند. در واقع کامپیوترها جای خود را به تلفن‌‌های همراه واگذار کرده‌‌اند.

امکان ویرایش فرم توسط کاربر

همانطور که به آن اشاره شد در این افزونه برآورد هزینه‌‌ی سفارشات کاربران ما برای آن‌‌ها ارسال می‌‌شود. البته یکی از مواردی که این افزونه رو برای کاربران جذاب می‌‌کند این است که کاربر بعد از سفارش محصول می‌‌تونه سفارشات خودش رو ویرایش کند.

این افزونه سفارشات کاربر رو به نمایش در می‌‌آورد و به کاربر اجازه می‌‌دهد تا در صورت لزوم مواردی را از لیست خود کم و یا به لیست سفارش خود اضافه کند. در آخر کاربر این امکان رو داره که از سفارشات خود خروجی بگیرد.

علاوه بر این ما در سایت خود ممکنه آیتم‌‌های بسیار زیادی رو داشته باشیم اما مشتریان ما می‌‌تونند از بین آیتم‌‌های مختلف موارد مورد نظر خودشون رو انتخاب کنند.

در تاریخ 2 خرداد 1398 افزونه WP Estimation Form به نسخه 9.671 آپدیت شد.

 • قابلیت آپدیت مستقیم افزونه از پنل وردپرس شما اضافه شد. کد لایسنس را از پنل کاربری خود در میهن وردپرس دریافت نمایید.

در تاریخ 28 مرداد 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.638 آپدیت شد.

در تاریخ 5 تیر 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.628 آپدیت شد.

در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.610 آپدیت شد.

در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.585 آپدیت شد.

در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.567 آپدیت شد.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پیشنهادات آموزشی ما

همه پکیج های آموزشی
۳۶۴ نظر ارسال شده. شخص بعدی شما باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

 1. حمید هادی نژاد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  من فروشگاه دارم و میخوام بدونم میشه به وسیله این افزونه یک صفحه فاکتور آماده ساخت که چند تا محصول خود را به صورت فاکتور در آن ثبت کنم تا مشتری ها فقط تعداد وارد کنند و خودش جمع بزندو نمایش دهد و در صورت تایید به سبد خرید اصلی اضافه شود؟

  پاسخ دادن
  • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   بله میتونید این کار رو انجام دهید

   پاسخ دادن
 2. reza tasa ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر. من افزونه مربوطه رو از شما خریداری کردم . مشکلی که دارم تاریخ رو توی تنظیمات خودش زبان انتخابگر تاریخ رو که میزنم گزینه تاریخ فارسی یا fa نداره . میخواستم ببینم چطور میتونم تاریخش رو فارسی کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   با سلام
   متاسفانه تاریخ فارسی نداره

   پاسخ دادن
   • reza tasa ۲۱ آذر ۱۳۹۸

    راهی نیست که بتونیم بهش اضافه کنیم؟

    پاسخ دادن
    • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸
     • reza tasa ۲۱ آذر ۱۳۹۸

      سلام وقت بخیر. جناب میخواستم ببینم چطور باید افزونه رو به زرین پال و درگاه های ایرانی وصل کنم ؟ توی تنظیماتش میرم هیچ اثری از درگاه ایرانی نمیبینم فقط paypal داره . ممنون میشم راهنمایی کنید

      پاسخ دادن
      • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

       سلام
       این آموزش رو مشاهده کنید:https://mihanwp.com/zarinpal-edd/

       پاسخ دادن
       • reza tasa ۲۱ آذر ۱۳۹۸

        سلام مجدد . جناب این آموزش برای edd بدرد میخورد و روی wp-estimation-form نتونستم زرین پال رو فعال کنم . من نیاز دارم روی wp-estimation-form فعال بشه برای پرداخت. و اینکه چطور در افزونه wp-estimation-form اعشار ریال رو تنظیم کنم که قیمت درست نمایش داده بشه؟! هر کاری کردم باز هم قیمت رو اشتباه میزنه زمان محاسبه. ممنون میشم راهنمایی کنید

        پاسخ دادن
        • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

         باسلام
         باید ووکامرس نصب کنید و درگاه پرداخت رو روی ووکامرس نصب کنید
         در قسمت فرم تنظیماتی برای اعشار هست

         پاسخ دادن
 3. مهران ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر .
  افزونه رو نصب کردم متاسفانه نمیتونم هیچ مرحله ای اضافه کنم صفحه سفید میمونه و تغییری نمیکنه . افزونه هامم غیر فعال کردم نشد. دمو ها هم نصب کردم همین مشکل رو دارن

  پاسخ دادن
  • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   سلام
   ارور صفحه سفید مربوط به هاست شما هست. از هاست بخواید که display errors رو فعال کنن

   پاسخ دادن
   • مهران ۲۱ آذر ۱۳۹۸

    میگن این گزینه فعال هستش . ببینید مشکلی که من دارم تو این ویدیو هست :

    پاسخ دادن
    • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

     هم وردپرس و هم افزونه رو به آخرین نسخه آپدیت کنید مشکل برطرف میشه

     پاسخ دادن
     • مهران ۲۱ آذر ۱۳۹۸

      برطرف نشد متاسفانه

      پاسخ دادن
      • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

       بازهم همون صفحه سفید میاد؟

       پاسخ دادن
       • مهران ۲۱ آذر ۱۳۹۸
        • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

         آدرس سایت و اطلاعات ورود رو لطفا ارسال کنید.

         پاسخ دادن
 4. morteza1373civil ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام . من نمیخوام وکامرس روی سایتم نصب کنم ! آیا راه دیگه برای پرداخت هست ؟

  پاسخ دادن
 5. yas studio ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  من می خوام توی فروشگاهم که با ووکامرس راه اندازی شده همزمان با اینکه محصولات دانلودی می فروشم، بعضی از محصولاتم رو هم بصورت ثبت سفارش بفروشم به طوری که مشتری بعد از زدن دکمه ثبت سفارش یکسری اطلاعات ازش خواسته بشه و مخصوصا امکان آپلود فایل داشته باشه، در آخر هم پرداخت به مبلغ مشخص شده برای اون محصول انجام بشه و بعد پیام بده سفارش شما ثبت شد و بزودی با شما تماس میگیریم(یه چنین پیامی)
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید…

  پاسخ دادن
  • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   سلام این افزونه مناسب هست برای اینکار

   پاسخ دادن
   • yas studio ۲۱ آذر ۱۳۹۸

    ممنون از پاسخگویی تون
    اونجور که متوجه شدم برای هر محصول باید یه فرم جداگانه درست کنم؟
    من می خوام یک یا دو دسته انتخاب کنم که همه محصولاتش این ویژگی رو داشته باشن و نیاز نباشه هربار یک فرم ایجاد کنم.

    پاسخ دادن
    • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

     سپاس از شما. بله دقیقا. البته می‌تونید به هر آیتم در فرم هم یک محصول بدید. هر ایتمی مشخص شد یک محصول به سبد خرید اضافه شد.

     پاسخ دادن
     • yas studio ۲۱ آذر ۱۳۹۸

      از درگاه زرین پال پشتیبانی می کنه؟

      پاسخ دادن
 6. نگار زنده دل ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  من توی اطلاعات فروش محصول خوندم که با ووکامرس کار میکنه ولی الان که فرم رو طراحی کردم میبینم که پرداخت فقط از طریق پی پل و یه استریپ پیمنت هستش چطوری میتونم درگاه پرداخت سات رو متصل کنم به این افزونه؟

  پاسخ دادن
  • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   سلام گزینه ای توی تنظیمات افزونه هست که مشخص میکنه به محصول ووکامرس متصل بشه و می‌تونید پرداخت رو باهاش فعال کنید.

   پاسخ دادن
   • نگار زنده دل ۲۱ آذر ۱۳۹۸

    متاسفانه من پیداش نکردم امکان داره راهنمایی بیشتری بکنید؟ در بخش آخرین مرحله یه بخشی هست که نوشته ووکامرس ولی خیلی نامفهومه

    پاسخ دادن
    • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

     همون ووکامرس رو فعال کنید زیرش یه گزینه باز میشه که باید محصول رو انتخاب کنید.

     پاسخ دادن
 7. امیر طاهری ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید
  در سوال ها خوندم که امکان پیگیری سفارش از طریق این افزونه نیست. آیا بعد از دریافت سفارش از طریق این افزونه می تونیم لیست سفارش های یک کاربر و وضعیت سفارش ها (پیگیری سفارش) رو به صورت دستی وارد کنیم .مثلا از طریق افزونه ی یوزر پرو یا یک افزونه دیگر؟
  ممنون

  پاسخ دادن
  • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   سلام اگر به ووکامرس متصل کنید در سفارشات ووکامرس مشخص خواهد بود.

   پاسخ دادن
 8. پتروسازه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام آیا با این افزونه می توان بیت کوین برای سایت زیر در قسمت ووکامرسش اضافه کرد که به این صورت 0.00018 هم بتونن پرداخت کنن؟

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   سلام خیر پیشنهاد نمی‌شود. برای این کار بهتر هست اختصاصی برنامه نویسی کنید.

   پاسخ دادن
 9. جواد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  تقویمش هم شمسی شده؟

  پاسخ دادن
  • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   خیر متاسفانه

   پاسخ دادن
 10. 0ff9501 ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  من افزونه WP Estimation Form را آپدیت کردم، ولی بعد از فعال سازی با این پیغام روبه رو شدم (متاسفانه افزونه Estimation Form فعال نیست. برای استفاده از تمامی امکانات وارد بخش افزونه ها > لایسنس افزونه Estimation Form شوید و کد فعالسازی را وارد نمایید.) ولی هیچ لایسنسی در بخش لایسنس محصولاتی که خریداری کردم برای این افزونه وجود ندارد.

  پاسخ دادن
  • هانیه گرانمایه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود به شما کاربر گرامی
   مشکل شما رو برطرف کردیم.میتونید از بخش لایسنس ها لایسنس این محصول رو دریافت کنید.

   پاسخ دادن
 11. ehsanfotoo39 ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  افزونه دمو ندارد؟
  امکانش هست که کاربر مراحل سفارش را انجام دهد و در مرحله آخر عضو سایت شود؟

  پاسخ دادن
  • تیم پشتیبانی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   سلام در حال ساخت دمو هستیم و اما ممکن هست طول بکشد. عضو سایت خیر اما سفارش در سفارشات ووکامرس ثبت خواهد شد.

   پاسخ دادن
 12. dantism ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر این افزونه رو نصب دارم
  تو بک اند سایت وقتی میخوام ویرایش انجام بدم تو یکی از فرم ها هیچ اتفاقی نمیوفته و تو کنسول مرورگر خطاهای زیر را میدهد
  ولی در بقیه سایت هام اوکی هست
  تمام افزونه ها هم حذف کردم ولی باز حل نشد

  Uncaught TypeError: Cannot read property ‘texts’ of undefined
  Uncaught TypeError: Cannot read property ‘websiteUrl’ of undefined

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   سلام افزونه‌های دیگر رو غیر فعال کنید و مجدد تست بفرمایید.

   پاسخ دادن
 13. سینا ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  وقت بخیر
  می خوایم بیت کوین از کاربر بخریم (ثبت سفارش خرید توسط کاربر ) ، می خوام در صفحه اصلی این بخش باشه و کاربر بتون عدد هایی مثل : 0.0015 هم وارد کنه و قیمت محاسبه بشه و بره توی ووکامرس یا اینکه توسط خود این افزونه ثبت بشه.
  می خواستم بدونم با این افزونه میشه چنین چیزی و پیاده سازی کرد؟
  اگه نه راهکاری می شناسید؟

  ممنون

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود بله این کار رو می‌تونید انجام بدید مشکلی نداره.

   پاسخ دادن
 14. مرتضوی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام/می خواهم حدود 500 کالا برای فروش بگذارم و نیازی به ثبت 500 کالا در سایت نداشته باشم(به عبارت دیگر برای هر کالا، صفحه اختصاصی نباشد) بلکه صرفا اسم و نوع و کالا را بصورت لیست در سایت قرار دهم و مشتری هر کدام را خواست، تعداد را مشخص کند وپرداخت کند/آیا چنین افزونه ای مناسب کار بنده می باشد؟همانند سایت زیر:https://www.ahanpakhsh.com/round-bar/ribbed-round-bar

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   سلام خیر روش مناسبی نیست و این افزونه هم مناسب نیست.

   پاسخ دادن
 15. ehsanfotoo39 ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  دمو مشکل دارد

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   سلام بله به زودی حل میشود.

   پاسخ دادن
 16. باقر ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر،
  بنده به شدت به دنبال یک افزونه سفارش گیر هستم و بسیار ممنون خواهم بود اگر سوالات بنده را پاسخ دهید:
  1- آیا در صورتی که محصولی وجود نداشته باشد که مشتری بخواهد انتخاب کند و مشتری فقط بخواهد مواردی را پر کند، فایلی را آپلود کند و هزینه ان را بپردازد، آیا از این افزونه می توان استفاده کرد؟ چون فرموده بودید به درگاههای پرداخت ووکامرس متصل می شود، آیا تعارضی از این بابت بوجود نمی آید؟ یعنی می توان ووکامرس را نصب کرد ولی محصولی نباشد و پرداخت ها را با این افزونه انجام داد؟
  2- آیا می توان بعد از اتمام سفارش یک کد مخصوص به آن سفارش ایجاد کرد؟
  3-این افزونه با کدام یک از این دو افزونه عضویت سازگاری بیشتری دارد؟ ممبرشیپ پرو یا یوزر پرو .
  4- آیا برای این گونه سفارش های بنده افزونه گرویتی را پیشنهاد می کنید یا این افزونه را؟ تا آنجا که بنده اطلاع دارم گرویتی با ممبرشیپ پرو سازگار نیست!
  بسیار سپاسگزارم

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود
   ۱. بله
   ۲. خیر متاسفانه
   ۳. یوزر پرو
   ۴. متاسفانه با گراویتی تجربه کار نداریم.

   پاسخ دادن
 17. علی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  این افزونه قابلیت محاسبه قیمت رو داره. مثلا بگیم یک عدد از این کالا 1000تومن بعد کاربر 100 تا انتخاب کنه قیمت محاسبه بشه؟

  پاسخ دادن
 18. عباس ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  این افزونه میتونه فاکتور صادر شده رو در حساب کاربری خریدار ذخیره کنه تا هرزمان که خواست پرداخت رو انجام بده!؟

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود خیر متاسفانه

   پاسخ دادن
 19. Rashidi ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  لطفا با این افزونه میشه سفارش تولید گرفت؟ بطور مثال
  انتخاب دسته بندی -> انتخاب زیر دسته بندی -> انتخاب محصول -> درج توضیحات برای محصول جهت تولید ( مثلا وقتی محصول نهایی را از دسته بندی ها انتخاب کرد توضیحاتی که برای اعمال به ان محصول را نیاز دارد بتواند ثبت کند، مثل : محصول ایکس – قالب مربع – نام طرحی که باید دکور شود – رنگ طرح – تعداد مورد نظر
  و اینکه بعد از ثبت سفارش مشتری میتونه از وضعیت سفارش آگاه شه که در چه مرحله ای هست؟
  ممنون میشم از توضیحاتتون

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود بله این موارد را دارد. امکان پیگیری وضعیت سفارش نیست.

   پاسخ دادن
 20. حسین ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام – وقت بخیر
  بنده میخواستم یک بخش برآورد قیمت یا سفارش دهی آنلاین داشته باشم – که مراحلش به این شکل میره جلو :
  انتخاب نوع محصول از لیست دسته بندی محصولات
  انتخاب مدل محصول از لیست دسته بندی محصولات زیر شاخه مادر
  انتخاب تیپ محصول از خود محصولات سایت
  انتخاب نوع پروژه
  انتخاب برند
  انتخاب متریال وابسته از لیست و دسته بندی محصولات یا گزینه ای
  انتخاب مجدد متریال وابسته دیگر از لیست و دسته بندی محصولات
  درج ابعاد
  بارگزاری فایل ضمیمه – تصاویر کمکی مشتری
  پر کردن فرم ارتباطی از قبیل نام و تماس و آدرس و … البته مختصر
  دکمه نهایی بر آورد قیمت یا سفارش
  پیام منتظر بمانید تا با شما تماس بگیریم
  ————————
  آیا این مراحل رو میشه داشت ؟

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود بله فقط محصولات را باید در این افزونه ثبت کنید.

   پاسخ دادن
 21. hamid ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  من میخوام یه فرم سفارش درست کنم که کاربر بعد از وارد کردن اطلاعاتی از قبیل شماره تماس ،ایمیل ،تلگرام،توضیحات اضافه و.. به درگاه وصل شه و هزینه سفارش رو پرداخت کنه .. میشه با این افزونه اینجوری ؟

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود بله با این افزونه می‌تونید.

   پاسخ دادن
 22. جواد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام پیشنمایش کار نمیکنه
  و اینکه در آخر سفارش میشه مثلا 10 درصد از مبلغ کل رو به درگاه متصل کرد که پرداخت انجام بشه ؟

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود در حال بازسازی پیش نمایش هستیم. خیر می‌توانید تمام مبلغ را دریافت کنید اما بصورت درصدی خیر

   پاسخ دادن
 23. wiboweb ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  از اینکه افزونه های کاربردی وردپرس را معرفی می کنید از شما سپاسگذارم

  پاسخ دادن
 24. T ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  درود، آیا در calculation های این افزونه می توانید کمک کنید؟

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود توی گوگل سرچ بفرمایید estimation form docs

   پاسخ دادن
 25. زهرا ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید چرا نمیتونم پیش نمایشش رو ببینم ؟
  این افزونه پنل برای کاربرانی که عضو میشن داره تا بتونن سفارشاتشون رو پیگیری کنن یا سفارش قبلیشون رو ببینن؟
  و با افزونه گرویتی سارگار هست؟

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود وقت بخیر. در حال بازسازی پیش نمایش هستیم. خیر متاسفانه سفارشات رو فقط مدیر میتونه ببینه

   پاسخ دادن
 26. سیامک ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام ، خسته نباشید ، ممنون از زحمات بی وقفه شما ، عزیز من یه افزونه ای میخوام که بتونم یه فرم در اختیار کاربر بذارم خیلی ساده نام و نام خانوادگی و شماره رو از مشتری بگیره و مهم ترین بخشش این هستش که ما یک تقویم در اختیار مشتری قرار بدیم که خودش یک روز رو برای سفارشش انتخاب کنه ، مثلا مشتری روز شنبه تاریخ 22 بهمن رو میخواد ولی به عنوان مثال 22 بهمن قبلا انتخاب شده و این تاریخ unlink باشه که کاربر متوجه بشه که نمیتونه انتخاب کنه .
  لطفا کمک کنید خیلی درگیرشم

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود سپاس. برای اینکار باید از افزونه های رزرواسیون استفاده کنید.

   پاسخ دادن
 27. مصطفی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر
  یه سوال دارم از خدمتتون
  بنده یه افزونه ای می خوام که باهاش بتونم ثبت نام کنم و مراجعه کنندگان بتونن مقاله ای رو برام ارسال کنن و هر مرحله که توسط دوران تایید شده مراجعه کننده در پروفایل خودش نتیجه رو ببینه.
  آیا همچین افزونه ای شما دارید یا می تونید بهم معرفی کنید؟
  ممنون

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

   درود با یوزر پرو میتونید چنین کاری کنید اما نه به این کاملی که میفرمایید. بهتر است افزونه اختصاصی برای اینکار برنامه نویسی کنید.

   پاسخ دادن
   • مصطفی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

    ممنون
    فکر می کنید برای اینکه یه فایل رو آپلود کنند و در پروفایل شخص بتونه فقط ببینه تو چه مرحله ای هست مرحله هم در حد تایید داور یا در دست بررسی و تایید نهایی برنامه نویسی بشه چقدر هزینه داره؟

    پاسخ دادن
    • رضا حسینی راد ۲۱ آذر ۱۳۹۸

     خواهش میکنم. هر شرکتی بهتون قیمت متفاوتی ارائه می کنه. در حال حاضر چون پروژه قبول نمیکنیم نمیتونیم قیمت دقیقی خدمتتون اعلام کنیم.

     پاسخ دادن
    • مصطفی ۲۱ آذر ۱۳۹۸

     سپاسگزارم

     پاسخ دادن