سایت برتر

انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر

انتقال ابزارک ها در وردپرس به سایتی دیگر

انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر

با سلام  امروز میخواهیم به شما عزیزان میهن وردپرسی آموزش انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر را به شما آموزش دهیم که برای این کار به افزونه Widget Importer & Exporter نیاز دارید تا بتوانید از ابزارک های خود بک آپ بگیرید و در سایت دیگر ایمپورت کنید. این افزونه را می توانید از انتهای همین صفحه دریافت کنید.

تصویر 1

نحوه کار با این افزونه

بعد از نصب این افزونه به منو ابزار ها و زیر مجموعه بر روی گزینه  Widget Importer & Exporter کلیک کنید و صفحه ای مانند تصویر بالا نمایان می شود که برای خروجی گرفتن از ابزارک ها باید بر روی Export Wigets کلیک کنید و منتظر بمانید تا خروجی ، بصورت کامل ابزارک های سایت شما را بک آپ بگیرد و بعد به راحتی بتوانید خروجی را در سایت دیگری Import کنید. بعد از این که خروجی گرفتید وارد سایت دیگر خود شده و بر روی Choose File کلیک کنید و فایل خروجی خود را انتخاب کنید تا Import شود و تا بتوانید از ابزارک های سایت قبلی خود استفاده کنید. بعد از Import کردن گزینه های مانند تصویر زیر نمایان می شود.

screenshot-2
این طور که می بینید تمام تگ ها و یا دسته بندی ها و  هر ابزارکی که در سایت شما بود به سایت جدید شما منتقل کرد و اگر در مواقعه ای دیدید که یکی از گزینه ها قرمز یا نارنجی است آن ابزارک در سایت جدید وجود ندارد و یا قبلا در محل مورد نظر قرار گرفته.

امیدوارم آموزش و افزونه امروز ما به شما عزیزان کمک کند. یاحق 🙂

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

  1. کاربر مهمان ۱۶ اسفند ۱۳۹۴

    ممنون از مطالب خوبتون

یک پیشنهاد خوب
اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید. اطلاعات بیشتر... ممنون. این پیام را ببند

اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید.

اطلاعات بیشتر...