off

انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر

انتقال ابزارک ها در وردپرس به سایتی دیگر

انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر

با سلام  امروز میخواهیم به شما عزیزان میهن وردپرسی آموزش انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر را به شما آموزش دهیم که برای این کار به افزونه Widget Importer & Exporter نیاز دارید تا بتوانید از ابزارک های خود بک آپ بگیرید و در سایت دیگر ایمپورت کنید. این افزونه را می توانید از انتهای همین صفحه دریافت کنید.

تصویر 1

نحوه کار با این افزونه

بعد از نصب این افزونه به منو ابزار ها و زیر مجموعه بر روی گزینه  Widget Importer & Exporter کلیک کنید و صفحه ای مانند تصویر بالا نمایان می شود که برای خروجی گرفتن از ابزارک ها باید بر روی Export Wigets کلیک کنید و منتظر بمانید تا خروجی ، بصورت کامل ابزارک های سایت شما را بک آپ بگیرد و بعد به راحتی بتوانید خروجی را در سایت دیگری Import کنید. بعد از این که خروجی گرفتید وارد سایت دیگر خود شده و بر روی Choose File کلیک کنید و فایل خروجی خود را انتخاب کنید تا Import شود و تا بتوانید از ابزارک های سایت قبلی خود استفاده کنید. بعد از Import کردن گزینه های مانند تصویر زیر نمایان می شود.

screenshot-2
این طور که می بینید تمام تگ ها و یا دسته بندی ها و  هر ابزارکی که در سایت شما بود به سایت جدید شما منتقل کرد و اگه در مواقعه ای دیدید که یکی از گزینه ها قرمز یا نارنجی هست آن ابزارک در سایت جدید وجود ندارد و یا قبلا در محل مورد نظر قرار گرفته.

امیدوارم آموزش و افزونه امروز ما به شما عزیزان کمک کنه. یاحق :)

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آنلاین یاد بگیرید

نظرات کاربران

  1. 16 اسفند 1394 ساعت 19:09

    ممنون از مطالب خوبتون