سایت برتر

به کاربران سایتتان وقت بخیر بگویید!

افزونه وردپرس وقت بخیر

افزونه وردپرس وقت بخیر

افزونه وردپرسی وقت بخیر افزونه ای است که سایت شما نزد کاربران محبوب می کند. شما می توانید در پنل مدیریت این افزونه ساعاتی را مشخص کنید که بین این ۲ زمان یک پیغام ، تصویر و یا یک لینک به کاربران شما نمایش دهد. به عنوان مثال مشخص می کنید که بین ساعت ۷ صبح تا ۱۱ صبح به کاربران شما پیغام صبح بخیر نمایش داده شود  یا بین ساعات ۱۱ صبح تا ۴ عصر پیغام ظهر شما بخیر نمایش داده شود. از نمونه وبسایت هایی که چنین پیغامی را در وقت معین نمایش می دهند می توان به آسان دانلود اشاره کرد.ضمنا این افزونه زمان را از سرور دریافت نمی کند( چون سرورها اکثرا در خارج از کشور بوده و چند ساعتی با ایران اختلاف زمانی دارند) بلکه ساعت را از سیستم کاربر دریافت کرده و پیغام را طبق زمان رایانه کاربر شما نمایش می دهد.

آموزش نصب و راه اندازی:

ابتدا پس از خلوص نیت افزونه را نصب و فعال کنید. 😀 آموزش نصب افزونه در وردپرس

پس از فعالسازی افزونه یک منو به نام وقت بخیر به پنل مدیریت شما اضافه می شود که بایستی روی آن کلیک کنید.

good-time-11

سپس تنظیمات افزونه را مشاهده می فرمایید که کاملا فارسی است. ( فارسی شده توسط میهن وردپرس)

پس از انجام تنظیمات به بخش ابزارک رفته و ابزارک وقت بخیر را به مکان دلخواه در قالب خود اضافه کنید. 😉 آموزش مدیریت ابزارک ها در وردپرس

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم