سایت برتر

نمایش اعضای تیم در سایت با افزونه Team Members

نمایش اعضای تیم در سایت با افزونه Team Members

نمایش اعضای تیم در سایت با Team Members

آیا تا به حال به این فکر افتادید که کاربران و اعضای تیم خود را در وب سایت‌تان نمایش دهید؟ با افزونه ای که امروز قصد دارم به شما عزیزان معرفی کنم این عمل به راحتی صورت می‌پذیرد. با ما همراه باشید.

با افزونه Team Members میتوانید عکس، بیوگرافی، لینک های اجتماعی و موقعیت اعضای تیم‌تان را اضافه کنید. و در هر زمان که دوست دارید آنها را مرتب کرده و در جای مورد نظر خود با یک شورتکد ساده آنها را نمایش دهید. همچنین نسخه حرفه ای این افزونه امکانات بیشتری از قبیل فعال کردن حاشیه تصاویر، افزودن فیلتر به تصاویر و انتخاب رنگ برای هر کدام از اعضا تیم دارد.

نحوه کار با افزونه Team Members

افزونه را نصب و فعالسازی کنید، سپس منو جدیدی به نام teams به پیشخوان وردپرس اضافه شده است. روی add new کلیک کنید، در این قسمت نام و نام خانوادگی، شغل، لینک های اجتماعی و تصاویر اعضای تیم‌تان را وارد کرده و در سمت چپ صفحه، در متاباکس settings رنگ اصلی و تعداد نمایش دادن اعضا در یک خط و موقعیت اعضا را تعیین کنید. و در مرحله آخر دکمه انتشار را بزنید.

اضافه کردن اعضا تیم در وردپرس

سپس در بخش all teams شورتکد را کپی و در صفحه یا نوشته دلخواه خود جایگذاری کنید. و اعضای تیم‌تان را در وبسایت خود مانند زیر مشاهده نمایید.

نمایش اعضای تیم

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

    متآسفم براتون 🙁 چه قدر مطلب هاتون تبلیغاتی است به فرض مثال : نمایش اعضای تیم در سایت با Team Members
    آیا تا به حال به این فکر افتادید که کاربران و اعضای تیم خودتان را در وب سایت‌تان نمایش دهید؟ با افزونه ای که امروز قصد دارم به شما عزیزان معرفی کنم این عمل به راحتی صورت می‌پذیرد. با ما همراه باشید(این با ما همراه باشید)هم حساب کن تبلیغ است از متنتون که بگذره

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

      فکر می کنید دقیقا کجای این پست تبلیغاتی هست؟ خواندن این مطلب توسط شما برای ما سودی داره؟ التماس تفکر!