مرتب سازی نمایش برگه‌ها در پنل مدیریت وردپرس

مرتب سازی نمایش برگه‌ها در پنل مدیریت وردپرس

صفحات یا برگه ها نقش مهمی در وردپرس دارند. صفحات ثابت هستند و محتواهای درون‌شان متغیر است. مثلا صفحه تماس با ما و درباره ما استاتیک است. حال برخی از سایت ها مخصوصا سایت های فروشگاهی صفحات زیادی دارند و همیشه باید انها را ویرایش و دست کاری کنیم. نگران نباشید از این رو میتونید بدون نیاز به کدنویسی و صرف کردن زمان زیادی صفحات سایت خود را مرتب کنید و به راحتی آنها را ویرایش کنید.

با افزونه ای که امروز به شما کاربران عزیز میهن وردپرس معرفی میکنم، این کار را به سرعت و خیلی راحت و ساده بدون پیکربندی تنظیماتی انجام دهید. با ما باشید 🙂

نحوه کار با افزونه Simple Page Ordering

در قدم اول افزونه را نصب و راه اندازی کنید. پس از فعال سازی افزونه، نیازی به تنظیمات خاصی نیست. وارد بخس برگه ها> همه برگه ها شوید و خواهید دید که یک قابلیت جدید به این قسمت اضافه شده است. 🙂
به راحتی میتونید صفحات را با دراگ کردن جا به جا کنید و به شکل دلخواه خود آنها را مرتب کنید. همچنین میتونید در بالای صفحه تاریخ مورد نظرتون یا همه تاریخ ها را انتخاب و روی دکمه صافی کلیک کنید. در این صورت بر اساس تاریخ انتخابی صفحات مرتب می شوند.

به همین سادگی میتونید صفحات سایت وردپرسی خود را مرتب کنید. بدین صورت دیگر نیازی نیست زمان زیادی برای جستجو صفحات صرف کنید و خیلی سریع به صقحه مورد نظرتون دسترسی پیدا خواهید کرد. لازم به ذکر است که تنها ویرایشگر و مدیر می‌توانند این عمل را انجام دهند.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.