سایت برتر

چگونه به همه ی کاربران وردپرس ایمیل بفرستیم؟

emailalluserswp

تا به حال توده ای از ایمیل ها را به همه ی کابران در سایت وردپرس ارسال کرده اید؟اگر یک سایت چند کاربره در وردپرس بسازید بنابراین گاهی لازم است به کاربران خود ایمیل های اگاه ساز ارسال کنید.در این مقاله به همه ی کاربران شما در وردپرس طرز ساخت ایمیل را اموزش خواهیم داد.

چرا و چه زمانی شما احتیاج به ارسال ایمیل به تمام کاربران وردپرس دارید؟

اگر شما اجازه دهید کاربران در سایت وردپرس ثبت نام کنند بنابراین ممکن است شما به طور خودکار کاربران ثبت نام شده را به لیست وردپرس خود اضافه کنید.

در این مورد شما کاربران خود را به یک لیست ایمیل اضافه نکرده اید یا اینکه لیست ایمیل شما تقسیم بندی نشده است.بنابراین شما به یک راه حل دیگر برای ارسال ایمیل های خود به همه ی کاربران ثبت نام شده دارید.

شما میتوانید از این امکانات برای ارسال ایمیل ها درخصوص اطلاعیه های مهم استفاده کنید،وضعیت حساب،درخواست به روز رسانی پسورد ها وبیشتر.

بیاید ببینید چگونه میتوانید به کاربران ثبت نام شده در وردپرس ایمیل ارسال کنید.

ارسال ایمیل به تمام کاربان ثبت نام شده در وردپرس

اولین کار برای انجام دادن نصب کردن و فعال کردن افزونه ایمیل کاربران است.

به محض فعال شدن افزونه یک منوی ایتم جدید بنام <ایمیل کاربران >اضافه خواهد کرد.کلیک کردن بر روی ان شما را به صفحه ای میبرد که در انجا میتوانید شخصی را که میخواهید به آن ایمیل ارسال کنید انتخاب کنید.

emailusers (2)

 

شما میتوانید پیام شخصی به کاربران خاص ارسال کنید یا میتوانید یک پیام را به گروه های کاربران ارسال کنید.کاربران با نقش کاربری یکسان میتوانند گروه های کاربری یکسانی داشته باشند مثل تهیه کننده ها،ویرایشگرها،نویسنده هاو غیره.

شما برای ارسال ایمیل به کاربران خاص یا تمام کاربران میتوانید بر روی لینک ‘Send Individual Message’ کلیک کنید.sendingemailtousers

با انتخاب یک فرمت ایمیل برای ایمیل خود شروع کنید وسپس گیرنده های خود را از لیست انتخاب کند.شما میتوانیداز(CTRL (Command key on Mac برای انتخاب کاربران چند کاره استفاده کنید.

سپس شما به اضافه کردن یک موضوع لینک و پیام ایمیل خود نیاز دارید.

افزونه پیام شما را به تمام کاربران انتخاب شده ارسال خواهد کرد.

ارسال ایمیل به گروه های کاربران در وردپرس

افزونه ایمیل کاربران همچنین این ویژگی رادارد که به شما اجازه میدهد ایمیل های خود را به یک کاربران خاص ارسال کنید.

این ویژگی کارآمد است اگر که کاربران زیادی داشته باشید وشما نمیتوانید تمام انها را تک تک به شکل پیام شخصی انتخاب کنید.این همچنین زمانی کارآمد است که فقط میخواهید ایمیل را به یک کاربر خاص مثل نویسنده ها یا ویرایشگرها ارسال کنید.

شما میتوانید از صفحه Email Users » Send to Group(s) دیدن کنید.

 

groupemail-1

ابتدا به انتخاب یک ایمیل فرمت(Plain text or HTML) برای پیام ایمیل خود احتیاج دارید.سپس میتوانید هر نقش کاربری یا گروه هایی را که میخواهید به ان ایمیل ارسال کنید را انتخاب کنید.

سپس یک موضوع برای پیام ایمیل خود انتخاب کنیدو بعد پیام ایمیلی را که میخواهید ارسال کنید را اضافه کنید.بر روی کلید ارسال ایمیل برای ارسال پیام کلیک کنید.

خاموش یا روشن کردن ایمیل برای کاربران مخصوص در وردپرس

شما میتوانید کاربرانی را که پیام های شخصی یا گروهی را دریافت خواهند کرد را با دیدن صفحه یEmail Users » User Settings  انتخاب کنید.

groupemail-1

کاربرانی را که می خواهید ویرایش کنید انتخاب کنید و سپس یک عمل را از منوی عملیات انتخاب کنید.

شما میتوانید اخطاریه ها (پیام های شخصی) وانبوه پیام ها(پیام هایی که به کاربران متعدد یا گروه های کاربر ارسال شده).زمانی که تغییرات خود را انجام دادید برای اطمینان بر روی کلید apply button کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود.

کاربران شخصی در سایت شما میتوانند تنظیمات ایمیل پرفایل خود را نیز تنظیم کنند.هنگام ورود کاربران میتوانند به صفحه ی پروفایل خود بروند ودو منوی تنظیمات جدید را در داخل و یا بیرون از پیام های ایمیل خود ببینند

.emailpref

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

  1. کاربر مهمان ۱۰ خرداد ۱۳۹۶

    سلاممن مبخوام یک فرم ثبت نام ایجاد کنم که به محض ثبت نام یک ایمیل به کاربر که حاوی اطلاعتی در مورده سایت هست ارسال کنم متن ایمیل ثلبت میباشد برای این کار افزونه ای وجود دارد؟ و اگر ندارد باید چ کار کنم؟؟؟

  2. U2991 ۰۵ شهریور ۱۳۹۵

    سلام
    چرا برای من این آیکن رو در وردپرس نداره ؟ وردپرسم فارسی هست

یک پیشنهاد خوب
اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید. اطلاعات بیشتر... ممنون. این پیام را ببند

اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید.

اطلاعات بیشتر...