افزونه مطالب مرتبط وردپرس Related Posts Thumbnails

5 / 5. تعداد رای: 1

نمایش مطالب مرتبط در وردپرس با Related Posts Thumbnails

نمایش مطالب مرتبط در وردپرس با Related Posts Thumbnails

در سایت های وردپرسی همیشه در آخر صفحه ها نوشته های اخیر را مشاهده می کنید. این امر باعث می شود سریعا به تمام مطالب سایت دسترسی داشته باشید و کاربران سایت شما به راحتی تمام مطالب شما را در یک نگاه برآورد کنند. به همین سبب امروز افزونه کاربردی Related Posts Thumbnails را به شما معرفی می کنیم تا به راحتی تنها با نصب افزونه نوشته های خود را برای کاربران به نمایش بگذارید.

نحوه کار با افزونه Related Posts Thumbnails

در گام اول افزونه را نصب و فعالسازی کنید، پس از فعالسازی افزونه گزینه Related Posts به منو پیشخوان وردپرس بعد از منو تنظیمات اضافه شده است. به صفحه تنظیمات افزونه بروید، اکنون تک تک تب ها و گزینه ها را بررسی می کنیم. کلا با این افزونه می توانید نوشته های با یک دسته بندی خاص را در صفحه مورد نظر به کاربران نشان دهید.

تنظیمات افزونه

در تب General Display Options تنظیمات عمومی نمایش مطالب مرتبط را مشاهده می کنید در این بخش تیک Automatically append to the post content را فعال کنید که این عمل تمام پستهایی که اضافه می کنید به صورت اتوماتیک در بخش مطالب برگزیده نشان می دهد. نوع نوشته و صفحه را مشخص کنید و در بخش Categories on which related thumbnails will appear نوع دسته بندی مورد‌نظرتان برای نمایش مطالب تعیین کنید که همه دسته بندی یا تنها یک دسته بندی خاص را نشان دهد.

دربخش بعدی می توانید یک زمانبندی خاص برای نمایش نوشته ها مشخص کنید که به فرض مثال از چه تاریخی به بعد نوشته ها را نمایش دهد. در Top text محتوای مورد‌نظرتان که می خواهید در بالای نوشته ها(عنوان مطالب) نمایش دهد بنویسید، همچنین نوع هدینگ هم می توانید تغییر دهید. به علاوه در این تب تعداد نمایش نوشته ها و در موافعی که مطالب تصویر شاخص ندارند یک تصویر دلخواه به صورت پیش فرض برای نوشته ها مشخص و استفاده کنید.

تنظیمات تصاویر بند انگشتی

در تب Thumbnails source تنظیمات نحوه نمایش و اندازه تصاویر بند اگشتی را می توانید مشخص کنید. همچنین در تب Style options تصاویر و مطالب را استایل دهی کنید.

تنظیمات استایل نوشته ها

در آخر تنظیمات را ذخیره کنید و به سایت خود مراجعه کنید و  نتایج تغییرات را مشاهده کنید.

پیش نمایش مطالب برگزیده

 

موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. کاربر مهمان ۱۵ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  .
  من از گوگل اتفاقی اومدم اما جالبه برام ۳۰ دقیقست اینجا دارم
  .
  با اجازتون اینجا برای دوستم تو واتس اپ فرستادم
  .
  ممنون

  تکنیک های افزایش فروش
  قانون جذب چیست؟
  | بازاریابی عصبی چیست ؟

 2. کاربر مهمان ۱۸ آبان ۱۳۹۷

  درود. سوالی داشتم . یک ابزار دارم در تو قالب سایت که اجازه میدهد که متنهایی را به صورت سربرگ در سایت صفحه اول بگذارم . اما متنش توسط گوگل خوانده نمیشود . انگار نه انگار که تو صفحه وب سایت است. چه کدی بگزارم یا چه اپی جایش بگذارم که متنش تو گل بیاید.
  لینک صفحه اولم : http://iranmct.com
  سرتیترها پایین صفحه اینها است :
  مشاوره بازاریابی
  مشاوره برندینگ
  مشاوره وب برندینگ
  مشاوره فروش
  مشاوره تبلیغات
  مشاوره نوشتن بیزینس پلن
  مشاوره تهیه برنامه بازاریابی

  اما متن توش تو گوگل نیست.

  چه کنم ؟

  • Reza Rad رضا راد ۱۸ آبان ۱۳۹۷

   سلام متن ها لزوما نباید با کلمات پر استفاده ای مثل مشاوره بازاریابی توی گوگل نمایش داده شوند. شما باید روی سئوی سایت بیشتر کار کنید تا توی این کلمات در گوگل نمایش داده شوید.

 3. U5807 ۲۹ آذر ۱۳۹۶

  سلام
  سوالی داشتم: چگونه میتوانم تنظیمات یک افزونه را به حالت اولیه و پیشفرض برگردانم؟ هر کاری کردم نشد حتی کش مرورگر و سایت را پاک کردم و افزونه را حذف کردم و مجددا نصب که کردم تنظیماتی را که سابقا روی آن اعمال کرده بودم وجود داشت و به حالت اولیه برنگشت!

  • U7658 ۳۰ آذر ۱۳۹۶

   درود.
   تنظیمات افزونه، درون پایگاه داده ذخیره می شود و باید در جدول wp_options به دنبال تغییرات در آن باشید.