بریدن و ویرایش تصاویر شاخص در وردپرس

0 / 5. تعداد رای: 0

ویرایش تصاویر شاخص در وردپرس

بریدن و ویرایش تصاویر شاخص در وردپرس

از بریدن و ویرایش تصاویر در وردپرس به اندازه دلخواه خود نا امید شده اید؟ دنبال یک راه حل آسان برای بریدن تصاویر به اندازه دلخواه خود می گردید؟ در این مقاله ما شما را با چگونگی انجام این کار آشنا می کنیم.

اولین قدم برای انجام اینکار نصب و فعالسازی افزونه Post Thumbnail Editor می باشد. بعذ از نصب می توانید ویرایش یا نوشتن یک پست جدید را کلیک کنید. سپس به بخش تصویر شاخص و آپلود  یک تصویر بروید. شما قادر به دیدن یک لینک جدید در زیر تصویر  برای ویرایش خواهید بود.

ویرایش

 

با کلیک کردن بر روی لینک، تصویر در جایی که می خواهید ویرایش را انجام دهید باز می شود. اندازه دلخواه خود را از ستون سمت راست برای ویرایش انتخاب کنید.موس را بر روی تصویر کشیده و آن را برش، و به اندازه دلخواه خود در آورده و ذخیره کنید.

ویرایش عکس

برای تنظیمات بیشتر روی دکمه گزینه  که در قسمت تنظیمات اضافی است کلیک کنید. شما می توانید نسبت ابعاد را برای طول برش در این قسمت وارد کنید. همچنین می توانید تصویر را چرخانده و یک سطح فشرده سازی Jpeg را انتخاب نمایید.

گزینه بیشتر

ویرایش شاخص تصاویر قدیمی تر

ویرایش شاخص تصاویر می تواند برای ویرایش هر تصویر آپلود شده در سایت وردپرس مورد استفاده قرار گیرد. برای این کار باید مسیر  رسانه > کتابخانه را بررسی و موس را روی تصویر قرار دهید؛ متوجه یک لینک برای ویرایش تصاویر کوچک خواهید شد.

ویرایش تصاویر قدیمی

با کلیک کردن بر روی آن تصویر در برنامه باز خواهد شد در اینجا میتوانید تصویر را همانطور که مایلید برش و ویرایش دهید.

ویرایش شاخص

ویرایش یک تصویر قدیمی تحت تاثیر تصویری است که بعنوان تصویر شاخص استفاده شده است. بعد از ویرایش ويرايش تصوير جديد جايگزين تصوير قبلي خواهد شد.

نكته مهم: فقط تصويري كه از ستون سمت راست انتخاب كرديد تحت تاثير تغييرات قرار مي گيرد. تصوير اصلي هنوز وجود دارد ، اگر لازم است مي توانيد تصوير را ويرايش و یا تغيير دهيد.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. U328675 ۲۰ مهر ۱۴۰۲

    سلام وقت به خیر
    سایز لوگوی اصلی که تو هدر سایت نمایش میدیم باید چند در چند باشه؟منظورم سایز اصلی فایل svg مون هست ؟