وعده‌های درآمد چند صد میلیونی در عرض چند ماه

4.7 / 5. تعداد رای: 9

این روزها در اکثر دوره‌ها یا مطالب آموزشی وعده‌های درآمد چند صد میلیونی در عرض چند ماه به ما داده می‌شود. اما واقعا این موضوع چقدر واقعیت دارد؟ در این ویدیو به این سوال پاسخ خواهم داد.

درآمد‌های چند صد میلیونی در چند ماه!

می‌بینیم که می‌خواهند روشی را به ما آموزش دهند که با استفاده از آن می‌توان درآمد خود را در عرض دو هفته سه برابر کرد. یا یک دوره آموزشی به ما معرفی می‌کنند که ادعا می‌کنند با استفاده از آن، درآمد ما از صفر به ماهی چندصد میلیون خواهد رسید.

اگر بخواهیم صادقانه به شما توضیح دهیم؛ در هیچ دوره آموزشی و با خواندن هیچ کتابی نمی‌توانید در عرض چند هفته یا چند ماه درآمد خود را از صفر به چند صد میلیون برسانید. در بهترین حالت ممکن، یعنی شما زمان کافی بگذارید، انرژی صرف کنید و فروش اینترنتی خود را به بهترین شکل ممکن و زیر نظر مجرب‌ترین اساتید انجام دهید؛ می‌توانید در عرض 3 الی 4 ماه، درآمد خود را از صفر به ماهی چند میلیون تومان برسانید. اگر انرژی و زمان خیلی زیادی بگذارید و کار خود را به طور مداوم ادامه دهید، می‌توانید در کمتر از یک سال به درآمد پایدار چند ده میلیون تومانی برسید.

در نهایت با تداوم و رعایت اصول کاری، می‌توانید درآمد خود را به ماهی چند صد میلیون تومان برسانید. اما خب این یک پروسه زمان‌بر است و ممکن نیست شما با دیدن یک دوره آموزشی و زیر نظر یک استاد، بتوانید درآمد خود را در چند ماه به چند صد میلیون تومان برسانید.

همه شعارهایی که این روزها، در وب‎سایت‌ها و پیج‌های اینستاگرامی مختلف می‌شنوید که ادعا می‌کنند می‌توانند درآمد شما را چند برابرکنند، در عمل کارساز نیستند. شما باید دوره‌های آموزشی مختلف ببینید، کتاب‌های مختلف بخوانید، زمان و انرژی کافی بگذارید و مهم‌تر از همه، اصولی کار کنید تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U28063 ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام اقای رضا راد
  من در گوگل کنسول وبسایت خودم دیدم که خطا هایی برام ثبت کرده که URL های وبسایتم خوب نیست. چون مثلا اسم صفحه یک چیز دیگست ولی URL یک چیز دیگست .
  برای همین بنظر شما url صفحات را همین انگلیسی ثبت کنیم یا فارسی ؟ در این صورت که گوگل کنسول گفته

  • Reza Rad رضا راد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

   سلام توی سایت قبلا در موردش توضیح دادیم. البته چنین خطایی نیست دلیل خطا چیز دیگری هست احتمالا

 2. U39720 ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

  ویه سوال دیگه اینکه چطور می تونیم با وردپرس بدون برنامه نویسی سایتی مثل اسکایپ یا اسکای روم درست کنیم؟

 3. U39720 ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام ببخشید یه سوال تفاوت سایت با وبلاگ چیه

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

   با سلام
   وبلاگ نوعی وب سایت هست که تمرکز اصلی اون روی نمایش برجسته مقالات وبلاگ هست
   در واقع ، وبلاگ یک زیر مجموعه از وب سایت است