افزونه انتقال مطالب از ورد به وردپرس
4.5 از 88 رای

آیا مایل به نوشتن در برنامه ورد بجای وردپرس هستید؟ می خواهید بجای کپی کردن فایل ورد ان را وارد وردپرس کنید؟ در این مقاله میخواهیم به شما نشان دهیم که چگونه فایل ورد را وارد وردپرس کنید.

افزونه انتقال مطالب از ورد به وردپرس

چرا و چه زمانی به انتقال مطالب از ورد به وردپرس نیاز دارید؟

بعضی از کاربران ترجیح میدهند که مقاله های خود را در برنامه وردپرس که املا،الگو ها،شکل وقالب انها را بررسی میکند بنویسند. وردپرس تمام این امکانات را ندارد.

کاربرد دیگر این سناریو وبلاگ نویسی برای میهمانان است.اگر نمی خواهید میهمانان نویسنده به پنل مدیریت وردپرس دسترسی داشته باشند پس باید پست های میهمانان را به برنامه ورد وارد کنید.

ممکن است شما از قبلا بعضی محتوی ذخیره شده در وردپرس را داشته باشید.کپی کردن و paste کردن از برنامه ورد میتواند برای شما سخت باشد مخصوصا اگر مجبور باشید محتوی را از چند پرونده کپی کنید.

ببینید که چگونه بدون به هم ریختن قالب میتوانیم فایل برنامه ورد را وارد وردپرس کنیم.

انتقال مطالب از ورد به وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهیمد نصب وفعال کردن افزونه Mammoth .docx converter است.برای جزئیات بیشتر راهنمایی گام به گام ما در مورد آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

برطبق فعالسازی باید یک پست جدید بسازید یا یکی از پست های موجود را ویرایش کنید.بر روی صفحه ی ویرایشگر پست گزینه mammothMammoth .docx converter را می ببینید.

docxconverter

برای انتخاب فایل برنامه ورد بر روی گزینه choose file کلیک کنید.زمانی که فایل برنامه ورد را انتخاب کردید افزونه  3  نمایش برای مقاله شما نشان میدهد. در این گزینه خواهید دید که چگونه مقاله در وردپرس دیده میشود.

 

previewdocx

شما متوجه خواهید شد این کار از استایل هایی که شما بر روی فایل ورد خود اعمال کرده اید چشم پوشی میکند مانند رنگ متن، رنگ زمینه، فاصله وغیره. این به تم استایل صفحه اجازه میدهد که چگونگی نمایش آن چیز ها را کنترل کند.

شما همچنین میتوانید HTML را باکلیک بر روی گزینهRaw HTML نمایش دهید. شما میتوانید بر روی گزینه messages کلیک کنید تا ببینید هیچگونه هشدار یا خطایی در طول مکالمه وجود دارد یا نه.

اگر شما از چگونگی مقاله در برچسب عینی راضی بودید پس میتوانید برروی گزینه ‘Insert into editor’کلیک کنید.افزونه HTML  تولید شده را در صفحه ویرایشگر وردپرس قرار خواهد داد.

شما میتوانید به کار کردن بر روی پست ادامه دهید.اگر به تازگی وارد وردپرس شده اید ممکن است بخواهید راهنمایی های ما را در خصوص چگونگی تولید پست در وردپرس و استفاده کردن از امکانات آن را ببینید.

افزونه تولید کننده ورد Mammoth فایل ورد را به یک قالبHTML تمییز که با وردپرس سازگار است تبدیل میکند.به تازگی افزونه از امکانات زیر حمایت میکند:

  • عنوان هایی مانند عنوان 1 و2 که به h1و h2 تبدیل میشوند.
  • استفاده از جدول ها بدون قالب بندی و فاصله سلولهای رنگی
  • صاف کردن فرمت HTML مانند حروف کج،بالا نویس و زیرنویس
  • تصاویر قرار داده شده در مقاله به وردپرس وارد میشود.
  • Textboxesبه تصاویر واضح تبدیل میشوند.

افزونه هیچ تغییری در مقاله اصلی ورد شما ایجاد نمیکند.حتی انرا در سایت وردپرس شما ذخیره نمیکند..

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.