افزونه پاپ آپ وردپرس
بهترین افزونه پاپ آپ وردپرس

افزونه پاپ آپ وردپرس

اینترنت پر شده از پاپ آپ های تکراری و خسته کننده! حالا وقتش شده تا یه دستی به سر رو روی سایتتون بکشید و پاپ آپ های حرفه ای چند لایه ای رو با افزونه پاپ آپ وردپرس به سایتتون اضافه کنید که بسیار زیبا و کاربرپسند هستند. این پاپ آپ ها نه تنها کاربر سایت شما را آزار نمیدهند ، بلکه حس پویایی وصف نشدنی را به سایت شما می بخشند.

افزونه پاپ آپ وردپرس Layered Popups یک افزونه پاپ آپ لایه ای برای وردپرس هست که فروش شما را افزایش می دهد.

با افزونه پاپ آپ لایه ای وردپرس می توانید پاپ آپ های چند لایه ای بسیار زیبایی را به سایتتان اضافه کنید و در این پاپ آپ ها محتوا، تصویر ، فرم ثبت نام ، فرم عضویت در خبرنامه و هر چیز دیگری را بسازید. همچنین افزونه پاپ آپ با افزونه ارسال ایمیل انبوه مای میل سازگاری کامل دارد. هم چنین علاوه بر مای میل می توانید فرم ثبت نام 30 سرویس خبرنامه دیگر شامل MailChimp, AWeber, Constant Contact, GetResponse, iContact, Mad Mimi, Sendy, Interspire, Benchmark, Campaign Monitor, ActiveCampaign, MailPoet (WYSIJA), SendPress, MailerLite, Your Mailing List Provider (YMLP), Ontraport (Office Auto Pilot), FreshMail, SendReach, SalesAutoPilot (MailMaster), Direct Mail for Mac OS X, Customer.io, SendinBlue, E-goi, Elastic Email, Klick Tipp, SendPulse, SendGrid, MyMail,MailJet and MailWizz) و collect users  را در layerpopups استفاده کنید.

محتوای خود را با Layered Popups جذاب کنیم!

پاپ‌‌آپ‌‌ها به‌‌عنوان یک ابزار برای جلب توجه کاربران به مطالبی است که ما می‌‌خواهیم در مرکز توجه باشند. این ابزارها به نسبت دیگر محتواها از جذابیت بصری بیشتری برخوردار هستند و کاربر چه بخواهد و چه نخواهد چند ثانیه از ذهنش درگیر آن خواهد شد.

برای داشتن پاپ‌‌آپ‌‌های لایه‌‌ای و متنوع افزونه‌‌هایی طراحی شده است که یکی از محبوبترین آن‌‌ها Layered Popups است که به ما امکانات زیادی می‌‌دهد. با استفاده از این افزونه ما می‌‌تونیم لایه‌‌های متعددی رو به سایت خودمون اضافه کنیم. این نکته در این افزونه هائز اهمیت است که ما می‌‌تونیم به این لایه‌‌ها هر نوع انیمیشن دلخواهی رو به آن وارد کنیم.

این افزونه برای همه‌‌ی وب‌‌سایت‌‌ها قابل استفاده است. و در هیچ قالبی مشکلی وارد نمی‌‌کند. با استفاده از این افزونه در کمتر از چند دقیقه می‌‌تونیم پاپ‌‌آپ‌‌های متنوعی رو برای سایت خودمون طراحی کنیم.

این افزونه پنل تنظیمات بسیار قوی دارد که ما بعد از اینکه این افزونه رو بر روی وردپرس خود نصب کردیم گزینه‌‌ای به نام Layered Popups برای ما در این پنل اضافه می‌‌شود و ما می‌‌تونیم تنظیمات این افزونه رو از این قسمت تغییر دهیم.

این افزونه دارای پنل تنطیمات قدرتمند و بسیار انعطاف‌‌پذیر است. این پنل به ما امکاناتی رو برای سفارشی‌‌سازی پاپ‌‌آپ‌‌های سایت خود می‌‌دهد. یکی از ویژگی‌‌های لایر پاپ‌‌آپ این هست که ما می‌‌تونیم پاپ‌‌های خودمون رو هر زمانی که دوست داریم برای کاربر به نمایش در بیاریم.

امکانات افزونه Layered Popups

این افزونه این امکان رو به ما می‌‌دهد که ما پاپ‌‌آپ مورد نظر خودمون رو طراحی کنیم و تغییراتی که بر روی آن اعمال می‌‌کنیم رو در لحظه ببینیم. این موضوع باعث می‌‌شود که ما زمان کمتری رو صرف طراحی دلخواه خودمون کنیم و به سرعت به طرح مورد علاقه خودمون برسیم.

در این افزونه ما می‌‌تونیم بی‌‌نهایت پاپ‌‌آپ متنوع بسازیم که علاوه بر ساخت آن‌‌ها این امکان رو داریم که برای پاپ‌‌آپ‌‌های سایت خود ثبت‌‌نام اجباری و یا لایک اجباری در نظر بگیریم.

ما در این افزونه امکانات زیادی رو در اختیار داریم که می‌‌تونیم به راحتی از آن‌‌ها استفاده کنیم. به‌‌عنوان مثال ما می‌‌تونیم برای پاپ‌‌آپ‌‌های خود شرایطی رو در نظر بگیریم که کاربر تا زمانیکه فرم پاپ‌‌آپ رو پر نکرده باشد این امکان رو نداره که پاپ‌‌آپ باز شده در صفحه رو ببندد. یعنی کاربر ملزم به پر کردن آن به صورت کامل است. با این امکان میزان ایمیل‌‌های دریافتی سایت ما بسیار افزایش پیدا می‌‌کند.

یکی دیگه از ویژگی‌‌های مهم این افزونه این است که ما بعد از طراحی یک پاپ‌‌آپ برای سایت خودمون می‌‌تونیم به راحتی از آن کپی بگیریم و در هر سایت دیگری که دوست داریم استفاده کنیم.

برای پاپ‌‌آپ‌‌ها در این افزونه می‌‌تونیم گزینه‌‌ای مبنی بر ارتباط با شبکه‌‌های اجتماعی مختلف اضافه کنیم. در این صورت کاربر ما می‌‌تونه با شناسه فیس‌‌بوک و یا اکانت گوگل در آن ثبت نام کند. علاه بر این ازونه‌‌ی Layered Popups از اشتراک‌‌گذاری در فضاهای مجازی مختلف به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

پاپ‌‌آپ‌‌های خود را سفارشی‌‌سازی کنیم!

پاپ‌‌آپ‌‌های سایت ما این امکان رو دارند که ما بتونیم از آن‌‌ها به‌‌عنوان ویجت کنار صفحه اصلی سایت و یا محتوای سایت خودمون استفاده کنیم. که باید برای این مورد از شورت‌‌کدهای استاندارد استفاده کرد. برای این منظور یک سیستم مقصدیابی در افزونه‌‌ی Layered Popups وجود دارد که بسیار پیشرفته است. ما می‌‌تونیم با استفاده از این سیستم مشخص کنیم پاپ‌‌آپ‌‌ها چگونه جایگذاری شوند.

علاوه بر اینکه ما می‌‌تونیم جایگذاری پاپ‌‌آپ‌‌ رو در سایت مشخص کنیم می‌‌تونیم زمان انتشار آن را نیز سفارشی‌‌سازی کنیم. به‌‌عنوان مثال ما می‌‌تونیم با رفتن به پنل تنظیمات این افزونه مشخص کنیم که پاپ‌‌آپ‌ زمانی منتشر شود که کاربر بر روی عناصر مختلف سایت ما کلیک می‌‌کند.

البته پاپ‌‌آپ‌‌ می‌‌تونه با اسکرول کاربر و یا لود شدن صفحه سایت ما و یا زمانیکه کاربر قصد خروج از سایت رو داره نیز نمایش داده شود که تمامی این موارد به سلیقه ما بستگی دارد. و ما می‌‌تونیم همه این موارد رو به نسبت کاربران سایت خود شخصی‌‌سازی کنیم.

جایگذاری پاپ‌‌آپ‌‌ها بسیار ساده است و زمان بسیار کوتاهی رو از ما می‌‌گیرد. البته ما می‌‌تونیم علاوه‌‌بر این موضوع افکت‌‌های مختلفی رو هم برای پاپ‌‌آپ‌‌های سایت خود قرار دهیم.

با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم می‌‌توان دریافت که همه موارد پاپ‌‌آپ‌‌‌‌ها در این افزونه قابل سفارشی‌‌سازی هستند. ما می‌‌تونیم به نسبت سلیقه شخصی خودمون آن‌‌ها را تغییر دهیم. همچنین این افزونه می‌‌تونه لایه‌‌های پاپ‌‌آپ خود را با انیمیشن طراحی کنیم.

واکنش‌‌گرا (سازگار با موبایل و تبلت)

این افزونه کاملا واکنش‌‌گرا است و نمایش بسیار خوبی در همه دستگاه‌‌های هوشمند دارد. که این نکته جزء اولین اولویت‌‌های هر سایتی می‌‌باشد. اینکه ما بتونیم به درستی پاپ‌‌آپ‌‌ها رو در گوشی‌‌های هوشمند برای کاربر به نمایش در بیاوریم باعث می‌‌شود کاربران بیشتری به مطالبی که ما می‌‌خواهیم مورد توجه قرار بگیرد دسترسی داشته باشند و این مطالب رو تعداد بیشتری از افراد مشاهده می‌‌کنند.

علاه بر این ما می‌‌تونیم به صورت جداگانه برای دستگاه‌‌های مختلف پاپ‌‌آپ‌‌های جداگانه و متناسب با صفحه نمایش آن‌‌ها طراحی کنیم تا مشکلی در امر رسپانسیو بودن آن‌‌ها در هیچ دستگاهی پیش نیاید.

در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن به طرح دلخواه برسید!

یکی از افزونه‌‌هایی که ما را از طراحی‌‌های وقت‌‌گیر و طولانی نجات می‌‌دهد افزونه‌‌ی Layered Popups است. با استفاده از این افزونه دیگه نیازی نداریم که زمان زیادی رو برای رسیدن به پاپ‌‌آپ مورد نظر خودمون قرار دهیم. چرا که این افزونه دموهای از پیش طراحی شده‌‌ی بسیار متنوعی رو در اختیار ما قرار می‌‌دهد که ما می‌‌تونیم از آن‌‌ها به راحتی و با چند کلیک استفاده کنیم.

داشتن دمو در هر افزونه‌‌ای یک ویژگی منحصربه‌‌فرد به حساب می‌‌آید. به این صورت که ما در صورتیکه از دانش کدنویسی بهره داشته باشیم زمان زیاد نیاز داریم و در غیر این صورت مبلغ زیادی رو برای استخدام یک برنامه‌‌نویس نیاز داریم. اما اگر افزونه‌‌ی مورد استفاده ما دارای دموهای پیش‌‌فرض باشد نیازی به صرف هزینه و زمان نداریم.

پس از نصب این افزونه از سایت میهن وردپرس می‌‌تونید به صورت رایگان از آپدیت‌‌های این محصول برخوردار شوید. همچنین میهن‌‌ وردپرس تضمین می‌‌کند که در صورت بروز هر مشکل فنی در این افزونه بتونید از پشتیبانی دائم بهره ببرید و مشکل خود را حل کنید. علاوه بر این نصب این افزونه به صورت رایگان برای سایت شما صورت می‌‌گیرد.

علاوه بر موارد بالا همراه با نصب این افزونه آموزش کامل کار با Layered Popups در اختیار کاربر قرار می‌‌گیرد تا به راحتی قادر به استفاده از امکانات بی‌‌نظیر این افزونه باشند و بتوانند پاپ‌‌آپ‌‌های فوق‌‌العاده‌‌ای رو برای سایت خود در نظر بگیریم.

لیست امکانات افزونه Layered Popups

 • قابلیت درج بی نهایت پاپ آپ
 • بی نهایت لایه برای هر پاپ آپ
 • قابلیت انیمیشن دار کردن لایه ها
 • بیش از 20 انیمیشن
 • قابلیت ساخت کمپین A/B
 • پشتیبانی از اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
 • ثبت نام با فیسبوک
 • ثبت نام با اکانت گوگل
 • قابلیت رهگیری با گوگل آنالیز
 • قابلیت رهگیری و آمارگیری با KISSmetrics
 • قابلیت ثبت نام اجباری ( کاربر باید ثبت نام کند تا پاپ آپ بسته شود )
 • قابلیت لایک اجباری ( کاربر باید لایک یا پلاس کند تا پاپ آپ بسته شود )
 • ارسال ایمیل خوش آمد گویی
 • فرم ثبت نام در خبرنامه
 • قابلیت درج فرم تماس با ما
 • فیلد های سفارشی: قابلیت درج فیلد های سفارشی
 • پشتیبانی از تمامی سرویس های ارسال ایمیل انبوه:MailChimp, Constant Contact, GetResponse, iContact, Campaign Monitor, Active Campaign, Mad Mimi, AWeber, Sendy, Interspire, Benchmark, MailPoet (WYSIJA), SendPress, MailerLite, Your Mailing List Provider (YMLP), Ontraport (Office Auto Pilot), FreshMail, SendReach, SalesAutoPilot (MailMaster), Direct Mail for Mac OS X, Customer.io, E-goi, SendinBlue, Elastic Email, Klick Tipp, SendPulse, SendGrid,MyMail, MailJet and MailWizz supported
 • قابلیت بررسی صحیح بودن ایمیل های دریافتی
 • نمایش پاپ آپ هنگام باز شدن صفحه
 • نمایش پاپ آپ هنگام بستن صفحه
 • نمایش پاپ آپ هنگام اسکرول صفحه
 • نصب آسان و بی دردسر
 • دارای دمو های پیشفرض

پیش نمایش آنلاین افزونه پاپ آپ

پاپ آپ نمونه
برای مشاهده دمو پاپ آپ روی تصویر کلیک کنید
نمونه پاپ آپ 2
برای مشاهده دمو پاپ آپ روی تصویر کلیک کنید
پاپ آپ 3
برای مشاهده دمو پاپ آپ روی تصویر کلیک کنید
popup4
برای مشاهده دمو پاپ آپ روی تصویر کلیک کنید
popup 5
برای مشاهده دمو پاپ آپ روی تصویر کلیک کنید
popup 6
برای مشاهده دمو پاپ آپ روی تصویر کلیک کنید
نمونه پاپ آپ 7
برای مشاهده دمو پاپ آپ روی تصویر کلیک کنید
پاپ آپ 8
برای مشاهده دمو پاپ آپ روی تصویر کلیک کنید
آموزش ویدیویی کار با افزونه layer popup

لیست آپدیت‌های این محصول

به‌روز‌رسانی به نسخه ۶.۵۹ در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۸

در تاریخ 28 مهر 1398 افزونه لایر پاپ آپ به نسخه 6.58 آپدیت شد.

در تاریخ 25 شهریور 1398 افزونه لایر پاپ آپ به نسخه 6.57 آپدیت شد. فروش محصول متوقف شد.

در تاریخ 26 خرداد 1398 افزونه Layered Popups به نسخه 6.54 آپدیت شد.

در تاریخ 26 فروردین 1398 افزونه LayeredPopups به نسخه 6.51 آپدیت شد.

در تاریخ 5 اسفند 1397 افزونه LayeredPopups به نسخه 6.50 آپدیت شد.

 • امکان آپدیت مستقیم افزونه از پنل وردپرس شما اضافه شد. کد لایسنس خود را از پنل کاربری خود در میهن وردپرس دریافت نمایید.

در تاریخ 9 بهمن 1397 افزونه LayeredPopups به نسخه 6.48 آپدیت شد.

در تاریخ 22 دی 1397 افزونه LayeredPopups به نسخه 6.47 آپدیت شد.

در تاریخ 7 آذر 1397 افزونه LayeredPopups به نسخه 6.46 آپدیت شد.

در تاریخ 4 مهر 1397 افزونه لایر پاپ آپ وردپرس به نسخه 6.43 آپدیت شد.

در تاریخ 10 تیر 1397 افزونه لایر پاپ آپ وردپرس به نسخه 6.39 آپدیت شد.

در تاریخ 3 خرداد 1397 افزونه لایر پاپ آپ وردپرس به نسخه 6.37 آپدیت شد. فونت ایران سنس به همراه لایسنس فونت به افزونه اضافه شد.

در تاریخ 10 اردیبهشت 1397 افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 6.33 آپدیت شد.

در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 6.29 آپدیت شد.

در تاریخ 7 آذر 1396 افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 6.26 آپدیت شد.

در تاریخ 19 مهر 1396 افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 6.23 آپدیت شد.

در تاریخ 8 شهریور 1396 افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 6.19 آپدیت شد.

در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 6.14 آپدیت شد.

در تاریخ 30 بهمن 1395 افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 6.01 آپدیت شد.

در تاریخ 7 دی 1395 افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 5.97 آپدیت شد.

در تاریخ 14 آذر 1395 افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 5.95 آپدیت شد.

در تاریخ 26 مهر 1395 افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 5.91 آپدیت شد.

در تاریخ 8 مهر 1395 افزونه پاپ آپ لایه ای به نسخه 5.88 آپدیت شد.

در تاریخ 4/9/2016 افزونه به نسخه 5.87 آپدیت شد.

در تاریخ 11/8/2016 افزونه به نسخه 5.86 آپدیت شد.

در تاریخ 9/3/2016 افزونه به نسخه 5.50 آپدیت شد.

در تاریخ 9/2/2016 افزونه به نسخه 5.30 آپدیت شد.

در تاریخ 6/12/2015 افزونه به نسخه 5.24 آپدیت شد.

برای دریافت این افزونه باید عضو دوره وبمستران طلایی یا آموزش ایمیل مارکتینگ باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.