ثبت‌نام ورود
خانه افزونه وردپرس معرفی: افزونه پاپ آپ وردپرس – Layered Popups

معرفی: افزونه پاپ آپ وردپرس – Layered Popups

افزونه پاپ آپ وردپرس
بهترین افزونه پاپ آپ وردپرس

افزونه پاپ آپ وردپرس

اینترنت پر شده از پاپ آپ های تکراری و خسته کننده! حالا وقتش شده تا یه دستی به سر رو روی سایتتون بکشید و پاپ آپ های حرفه ای چند لایه ای رو با افزونه پاپ آپ وردپرس به سایتتون اضافه کنید که بسیار زیبا و کاربرپسند هستند. این پاپ آپ ها نه تنها کاربر سایت شما را آزار نمیدهند ، بلکه حس پویایی وصف نشدنی را به سایت شما می بخشند.

افزونه پاپ آپ وردپرس Layered Popups یک افزونه پاپ آپ لایه ای برای وردپرس هست که فروش شما را افزایش می دهد.

با افزونه پاپ آپ لایه ای وردپرس می توانید پاپ آپ های چند لایه ای بسیار زیبایی را به سایتتان اضافه کنید و در این پاپ آپ ها محتوا، تصویر ، فرم ثبت نام ، فرم عضویت در خبرنامه و هر چیز دیگری را بسازید. همچنین افزونه پاپ آپ با افزونه ارسال ایمیل انبوه مای میل سازگاری کامل دارد. هم چنین علاوه بر مای میل می توانید فرم ثبت نام 30 سرویس خبرنامه دیگر شامل MailChimp, AWeber, Constant Contact, GetResponse, iContact, Mad Mimi, Sendy, Interspire, Benchmark, Campaign Monitor, ActiveCampaign, MailPoet (WYSIJA), SendPress, MailerLite, Your Mailing List Provider (YMLP), Ontraport (Office Auto Pilot), FreshMail, SendReach, SalesAutoPilot (MailMaster), Direct Mail for Mac OS X, Customer.io, SendinBlue, E-goi, Elastic Email, Klick Tipp, SendPulse, SendGrid, MyMail,MailJet and MailWizz) و collect users  را در layerpopups استفاده کنید.

محتوای خود را با Layered Popups جذاب کنیم!

پاپ‌‌آپ‌‌ها به‌‌عنوان یک ابزار برای جلب توجه کاربران به مطالبی است که ما می‌‌خواهیم در مرکز توجه باشند. این ابزارها به نسبت دیگر محتواها از جذابیت بصری بیشتری برخوردار هستند و کاربر چه بخواهد و چه نخواهد چند ثانیه از ذهنش درگیر آن خواهد شد.

برای داشتن پاپ‌‌آپ‌‌های لایه‌‌ای و متنوع افزونه‌‌هایی طراحی شده است که یکی از محبوبترین آن‌‌ها Layered Popups است که به ما امکانات زیادی می‌‌دهد. با استفاده از این افزونه ما می‌‌تونیم لایه‌‌های متعددی رو به سایت خودمون اضافه کنیم. این نکته در این افزونه هائز اهمیت است که ما می‌‌تونیم به این لایه‌‌ها هر نوع انیمیشن دلخواهی رو به آن وارد کنیم.

این افزونه برای همه‌‌ی وب‌‌سایت‌‌ها قابل استفاده است. و در هیچ قالبی مشکلی وارد نمی‌‌کند. با استفاده از این افزونه در کمتر از چند دقیقه می‌‌تونیم پاپ‌‌آپ‌‌های متنوعی رو برای سایت خودمون طراحی کنیم.

این افزونه پنل تنظیمات بسیار قوی دارد که ما بعد از اینکه این افزونه رو بر روی وردپرس خود نصب کردیم گزینه‌‌ای به نام Layered Popups برای ما در این پنل اضافه می‌‌شود و ما می‌‌تونیم تنظیمات این افزونه رو از این قسمت تغییر دهیم.

این افزونه دارای پنل تنطیمات قدرتمند و بسیار انعطاف‌‌پذیر است. این پنل به ما امکاناتی رو برای سفارشی‌‌سازی پاپ‌‌آپ‌‌های سایت خود می‌‌دهد. یکی از ویژگی‌‌های لایر پاپ‌‌آپ این هست که ما می‌‌تونیم پاپ‌‌های خودمون رو هر زمانی که دوست داریم برای کاربر به نمایش در بیاریم.

امکانات افزونه Layered Popups

این افزونه این امکان رو به ما می‌‌دهد که ما پاپ‌‌آپ مورد نظر خودمون رو طراحی کنیم و تغییراتی که بر روی آن اعمال می‌‌کنیم رو در لحظه ببینیم. این موضوع باعث می‌‌شود که ما زمان کمتری رو صرف طراحی دلخواه خودمون کنیم و به سرعت به طرح مورد علاقه خودمون برسیم.

در این افزونه ما می‌‌تونیم بی‌‌نهایت پاپ‌‌آپ متنوع بسازیم که علاوه بر ساخت آن‌‌ها این امکان رو داریم که برای پاپ‌‌آپ‌‌های سایت خود ثبت‌‌نام اجباری و یا لایک اجباری در نظر بگیریم.

ما در این افزونه امکانات زیادی رو در اختیار داریم که می‌‌تونیم به راحتی از آن‌‌ها استفاده کنیم. به‌‌عنوان مثال ما می‌‌تونیم برای پاپ‌‌آپ‌‌های خود شرایطی رو در نظر بگیریم که کاربر تا زمانیکه فرم پاپ‌‌آپ رو پر نکرده باشد این امکان رو نداره که پاپ‌‌آپ باز شده در صفحه رو ببندد. یعنی کاربر ملزم به پر کردن آن به صورت کامل است. با این امکان میزان ایمیل‌‌های دریافتی سایت ما بسیار افزایش پیدا می‌‌کند.

یکی دیگه از ویژگی‌‌های مهم این افزونه این است که ما بعد از طراحی یک پاپ‌‌آپ برای سایت خودمون می‌‌تونیم به راحتی از آن کپی بگیریم و در هر سایت دیگری که دوست داریم استفاده کنیم.

برای پاپ‌‌آپ‌‌ها در این افزونه می‌‌تونیم گزینه‌‌ای مبنی بر ارتباط با شبکه‌‌های اجتماعی مختلف اضافه کنیم. در این صورت کاربر ما می‌‌تونه با شناسه فیس‌‌بوک و یا اکانت گوگل در آن ثبت نام کند. علاه بر این ازونه‌‌ی Layered Popups از اشتراک‌‌گذاری در فضاهای مجازی مختلف به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

پاپ‌‌آپ‌‌های خود را سفارشی‌‌سازی کنیم!

پاپ‌‌آپ‌‌های سایت ما این امکان رو دارند که ما بتونیم از آن‌‌ها به‌‌عنوان ویجت کنار صفحه اصلی سایت و یا محتوای سایت خودمون استفاده کنیم. که باید برای این مورد از شورت‌‌کدهای استاندارد استفاده کرد. برای این منظور یک سیستم مقصدیابی در افزونه‌‌ی Layered Popups وجود دارد که بسیار پیشرفته است. ما می‌‌تونیم با استفاده از این سیستم مشخص کنیم پاپ‌‌آپ‌‌ها چگونه جایگذاری شوند.

علاوه بر اینکه ما می‌‌تونیم جایگذاری پاپ‌‌آپ‌‌ رو در سایت مشخص کنیم می‌‌تونیم زمان انتشار آن را نیز سفارشی‌‌سازی کنیم. به‌‌عنوان مثال ما می‌‌تونیم با رفتن به پنل تنظیمات این افزونه مشخص کنیم که پاپ‌‌آپ‌ زمانی منتشر شود که کاربر بر روی عناصر مختلف سایت ما کلیک می‌‌کند.

البته پاپ‌‌آپ‌‌ می‌‌تونه با اسکرول کاربر و یا لود شدن صفحه سایت ما و یا زمانیکه کاربر قصد خروج از سایت رو داره نیز نمایش داده شود که تمامی این موارد به سلیقه ما بستگی دارد. و ما می‌‌تونیم همه این موارد رو به نسبت کاربران سایت خود شخصی‌‌سازی کنیم.

جایگذاری پاپ‌‌آپ‌‌ها بسیار ساده است و زمان بسیار کوتاهی رو از ما می‌‌گیرد. البته ما می‌‌تونیم علاوه‌‌بر این موضوع افکت‌‌های مختلفی رو هم برای پاپ‌‌آپ‌‌های سایت خود قرار دهیم.

با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم می‌‌توان دریافت که همه موارد پاپ‌‌آپ‌‌‌‌ها در این افزونه قابل سفارشی‌‌سازی هستند. ما می‌‌تونیم به نسبت سلیقه شخصی خودمون آن‌‌ها را تغییر دهیم. همچنین این افزونه می‌‌تونه لایه‌‌های پاپ‌‌آپ خود را با انیمیشن طراحی کنیم.

واکنش‌‌گرا (سازگار با موبایل و تبلت)

این افزونه کاملا واکنش‌‌گرا است و نمایش بسیار خوبی در همه دستگاه‌‌های هوشمند دارد. که این نکته جزء اولین اولویت‌‌های هر سایتی می‌‌باشد. اینکه ما بتونیم به درستی پاپ‌‌آپ‌‌ها رو در گوشی‌‌های هوشمند برای کاربر به نمایش در بیاوریم باعث می‌‌شود کاربران بیشتری به مطالبی که ما می‌‌خواهیم مورد توجه قرار بگیرد دسترسی داشته باشند و این مطالب رو تعداد بیشتری از افراد مشاهده می‌‌کنند.

علاه بر این ما می‌‌تونیم به صورت جداگانه برای دستگاه‌‌های مختلف پاپ‌‌آپ‌‌های جداگانه و متناسب با صفحه نمایش آن‌‌ها طراحی کنیم تا مشکلی در امر رسپانسیو بودن آن‌‌ها در هیچ دستگاهی پیش نیاید.

در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن به طرح دلخواه برسید!

یکی از افزونه‌‌هایی که ما را از طراحی‌‌های وقت‌‌گیر و طولانی نجات می‌‌دهد افزونه‌‌ی Layered Popups است. با استفاده از این افزونه دیگه نیازی نداریم که زمان زیادی رو برای رسیدن به پاپ‌‌آپ مورد نظر خودمون قرار دهیم. چرا که این افزونه دموهای از پیش طراحی شده‌‌ی بسیار متنوعی رو در اختیار ما قرار می‌‌دهد که ما می‌‌تونیم از آن‌‌ها به راحتی و با چند کلیک استفاده کنیم.

داشتن دمو در هر افزونه‌‌ای یک ویژگی منحصربه‌‌فرد به حساب می‌‌آید. به این صورت که ما در صورتیکه از دانش کدنویسی بهره داشته باشیم زمان زیاد نیاز داریم و در غیر این صورت مبلغ زیادی رو برای استخدام یک برنامه‌‌نویس نیاز داریم. اما اگر افزونه‌‌ی مورد استفاده ما دارای دموهای پیش‌‌فرض باشد نیازی به صرف هزینه و زمان نداریم.

پس از نصب این افزونه از سایت میهن وردپرس می‌‌تونید به صورت رایگان از آپدیت‌‌های این محصول برخوردار شوید. همچنین میهن‌‌ وردپرس تضمین می‌‌کند که در صورت بروز هر مشکل فنی در این افزونه بتونید از پشتیبانی دائم بهره ببرید و مشکل خود را حل کنید. علاوه بر این نصب این افزونه به صورت رایگان برای سایت شما صورت می‌‌گیرد.

علاوه بر موارد بالا همراه با نصب این افزونه آموزش کامل کار با Layered Popups در اختیار کاربر قرار می‌‌گیرد تا به راحتی قادر به استفاده از امکانات بی‌‌نظیر این افزونه باشند و بتوانند پاپ‌‌آپ‌‌های فوق‌‌العاده‌‌ای رو برای سایت خود در نظر بگیریم.

لیست امکانات افزونه Layered Popups

 • قابلیت درج بی نهایت پاپ آپ
 • بی نهایت لایه برای هر پاپ آپ
 • قابلیت انیمیشن دار کردن لایه ها
 • بیش از 20 انیمیشن
 • قابلیت ساخت کمپین A/B
 • پشتیبانی از اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
 • ثبت نام با فیسبوک
 • ثبت نام با اکانت گوگل
 • قابلیت رهگیری با گوگل آنالیز
 • قابلیت رهگیری و آمارگیری با KISSmetrics
 • قابلیت ثبت نام اجباری ( کاربر باید ثبت نام کند تا پاپ آپ بسته شود )
 • قابلیت لایک اجباری ( کاربر باید لایک یا پلاس کند تا پاپ آپ بسته شود )
 • ارسال ایمیل خوش آمد گویی
 • فرم ثبت نام در خبرنامه
 • قابلیت درج فرم تماس با ما
 • فیلد های سفارشی: قابلیت درج فیلد های سفارشی
 • پشتیبانی از تمامی سرویس های ارسال ایمیل انبوه:MailChimp, Constant Contact, GetResponse, iContact, Campaign Monitor, Active Campaign, Mad Mimi, AWeber, Sendy, Interspire, Benchmark, MailPoet (WYSIJA), SendPress, MailerLite, Your Mailing List Provider (YMLP), Ontraport (Office Auto Pilot), FreshMail, SendReach, SalesAutoPilot (MailMaster), Direct Mail for Mac OS X, Customer.io, E-goi, SendinBlue, Elastic Email, Klick Tipp, SendPulse, SendGrid,MyMail, MailJet and MailWizz supported
 • قابلیت بررسی صحیح بودن ایمیل های دریافتی
 • نمایش پاپ آپ هنگام باز شدن صفحه
 • نمایش پاپ آپ هنگام بستن صفحه
 • نمایش پاپ آپ هنگام اسکرول صفحه
 • نصب آسان و بی دردسر
 • دارای دمو های پیشفرض

لیست آپدیت‌های این محصول

 • به‌روز‌رسانی به نسخه 7.05 در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۹ – نام افزونه به green popups تغییر کرد.

برای دریافت این افزونه باید عضو دوره وبمستران طلایی یا آموزش ایمیل مارکتینگ باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

 1. کاربر مهمان U16935 ۰۳ دی ۱۳۹۹

  سلام. وقت بخیر
  لطفا آپدیت جدید رو برای این لفزونه قرار بدید.
  آپدیت 7.10

 2. کاربر مهمان U31853 ۲۰ آبان ۱۳۹۹

  سلام آیا از این افزونه برای فرمهای گرویتی فرم هم میشه استفاده نمود؟؟؟

 3. کاربر مهمان U16935 ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

  سلام
  وقت بخیر
  افزونه Green Popupsرو نصب کردم. امکاناتش بهتر از Layered popups هست ولی وقتی وارد تنظیمات میشی حالت چپ چین داره و وقتی روی منوی کنار هر Popup میرم، وقتی باز میشه خارج از صفحه باز میشه و نمیشه گزینه هاش رو دید

 4. کاربر مهمان U13462 ۱۰ تیر ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  برای استفاده از ورژن جدیدgreen popups چطور می توان ایمیل های ورژن قبلی Layered Popups رو به ورژن جدید منتقل کرد؟
  در صورت استفاده از ورژن قبلی آیا افزونه با مشکل مواجه خواهد شد؟
  پیشاپیش متشکر از پاسختون

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۱ تیر ۱۳۹۹

   سلام
   خیر مشکلی نیست از نسخه های قبلی استفاده کنید. ایمیل ها در سرویس های ایمیل ذخیره می شوند و با تغییر افزونه مشکلی در لیست ایمیل ها ایجاد نخواهد شد

   • کاربر مهمان U16935 ۱۶ تیر ۱۳۹۹

    پس لطف کنید یه آموزش از طریقه استفاده از این نسخه جدید بذارید چون این رو که به روز رسانی میکنم کلا خطا میزنه

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۶ تیر ۱۳۹۹

     به مدیریت سایت درخواستتون رو منتقل میکنم و به زودی آموزش رو منتشر خواهیم کرد

 5. کاربر مهمان U13462 ۰۸ تیر ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  این نسخه افزونه green popups ظاهرا به کلی با افزونه قبلی Layered Popups فرق میکند.
  من ورژن 6.58 Layered Popups رو در سایت استفاده میکنم هنگام آپدیت ورژن جدیدgreen popups از طریف سی پنل، کلا افرونه جدیدی نصب شد و همه ایمیل های که با نسخه 6.58 Layered Popups جمع کرده بودم وجود نداشت و دوباره همون ورژن قبلی رو نصب کردم.
  ممنون میشم در این خصوص توضیح دهید.

 6. کاربر مهمان U26950 ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

  سلام خدمت شما
  میخواستم ببینم افزونه Layered Popups که هزینه دارد با افزونه های رایگان Layered Popups چه تفاوتی دارد؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

   درود افزونه های رایگان معمولا بصورت نال شده منتشر می شوند. البته همان نسخه اصلی توسط سازنده ایجاد شده هستند ولی پشتیبانی و آپدیت ندارند یا مشکل امنیتی دارند.

 7. کاربر مهمان U26927 ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

  سلام
  ممنون تر مطلب بسیار خوب و جامعتون.
  وقتی وارد بعضی از سایت ها میشیم یه پنجره ای باز میشه، ایمیل رو میگیره و محصول رایگان ایمیل می کنه.
  ایا اینها هم پاپ آپ هستند؟ با چه افزونه ای میشه این مدل پاپ آپ رو ساخت؟
  ممنون پاسختون

 8. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ دی ۱۳۹۸

  با سلام
  آیا در این افزونه امکان اینکه پاپ آپ زمانی که کاربر روی یک دکمه کلیک کرد فعال شود، وجود دارد؟

 9. کاربر مهمان U15246 ۰۹ دی ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  بنده بروز رسانی لایر پاپ آپ را از پنل خودم دانلود میکنم ورژن قدیمی 6.59 است و هنوز ظاهرا ورژن جدید برای دانلود تنظیم نشده. ممنون می شوم بررسی کنید؟

 10. کاربر مهمان U16935 ۳۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  وقت بخیر
  نسخه 6.61 رو میگیرم و در سایتم بارگذاری میکنم ولی پیغام میده که نسخه جدید موجوده و به نسخه 6.61 به روز رسانی کنید

 11. کاربر مهمان U15386 ۱۷ آذر ۱۳۹۸

  سلام من عضو هر دو دوره هستم چطور این افزونه رو میتونم دانلود کنم؟

 12. کاربر مهمان U10542 ۰۷ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید ….کی به نگارش 6.60 اپدیت میکنید؟

 13. کاربر مهمان U19934 ۰۲ مهر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید
  این ارور همش ظاهر میشه وقتی توی قسمت مدیریت وردپرسم هستم
  Failed to load plugin url: https://ladynaz.com/wp-content/plugins/layered-popups/js/tinymce-button.js
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کاربر مهمان U19934 ۰۲ مهر ۱۳۹۸

   و الان فهمیدم قسمت توضیح کوتاه درباره محصول هم غیر فعال میکنه و امکان نوشتن رو از بین میبره ولی افزونه رو که غیر فعال کردم دوباره درست شد و تونستم اون قسمت متن بنویسم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۳ مهر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   وردپرس شما آدرس افزونه ی لایر پاپ آپ رو پیدا نمیکنه

   • کاربر مهمان U19934 ۰۴ مهر ۱۳۹۸

    خب دقیقا باید چیکار کنم که آدرس افزونه رو بشناسه؟
    چون مثل بقیه افزونه هام نصبش کردم و با بقیه مشکلی نداره

 14. کاربر مهمان U15246 ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من آپدیت جدید لایرپاپ آپ را داخل وردپرس آپدیت کردم ولی باعث از کار افتادن افزونه شد و حتی داخل افزونه قسمت ویرایش پاپ های نمونه نمایش داده نمیشه. لطفا بفرمایی مشکل چیه؟

 15. کاربر مهمان U20165 ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام اپديت لايرد پاپ و يواست سئو رو ميشه بزاريد؟ هنوز به روز نيست

 16. کاربر مهمان U20165 ۰۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام اين افزونه رو نميتونم بروزرساني كنم حتي پاك كردم دوباره نصب كردم. موقع بروزرساني ميگه خطايي رخ داده كد نامعتبر اما لايسنسش هم فعاله

 17. کاربر مهمان U18580 ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  با سلام
  من لایسنس این افزونه رو فعال دارم در پیشخوان وردپرسم. الان میخوام به روز کنم
  به روز رسانی که میزنم به روز نمیشه.
  ابن افزونه به دلیل داشتن لایسسن اتومات به روز میشه.
  توضیحات ویدیوی به روز کردن افزونه ها رو هم دیدم شما تاجای که لایسنس رو فعال میکنید توضیح میدید
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   اصلا اتومات آپدیت میشه نداریم شما احتمالا آپدیت از سازنده رو میزنید. باید طبق آموزش افزونه رو دستی آپدیت کنید

 18. کاربر مهمان U6715 ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  می خواهم کاری کنم هر کسی روی دکمه ای که در صفحه در نظر گرفتم کلیک کرد
  پاپ آپ براش باز بشه
  هر کاری می کنم نمیشه

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 19. کاربر مهمان U19334 ۱۱ مرداد ۱۳۹۸

  با سلام به شما

  دو سوال داشتم
  افزونه پاپ اپ رو نصب کردم با لایسنس اما اپدیت اتومات نمیشه
  و اینکه میخوام یک سایت انگلیسی خودم راه اندازی کنم ایا میشه با قالب های فارسی شما این کارو کرد یا باید حتما قالب غیر ترجمه شده نصب کنم

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 20. کاربر مهمان U3466 ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  افزونه نصب و لایسنس رو فعال کردم ولی موقع آپدیت با پیغام خطا مواجه میشم

 21. کاربر مهمان U18310 ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  سلام به چه صورت باید به پاپاپ فونت اضافه کنم

 22. کاربر مهمان U22016 ۲۶ تیر ۱۳۹۸

  سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز
  یه سوال داشتم از محضرتون.آقا این افرونه لایر پاپ اپ رو من نصب کردم فقط در قسمت نوشته ها متاسفانه نیست که بتونم اونجا تنظیماتی براش داشته باشم.میشه راهنمای کنین که چجوری میتونم تنظیمات لایر پاپ آپ رو در صفحه نوشته هم داشته باشم؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ تیر ۱۳۹۸

   سلام ممنون
   از بخش تنظیمات خود افزونه می‌تونید مشخص کنید کجا نمایش داده شود.

 23. کاربر مهمان U16935 ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

  سلام
  وقت بخیر
  آپدیت جدید رو چه زمانی میذارید؟
  بیشتر از 10 روزه که آپدیت جدید اومده ولی آپدیت نکردید

 24. کاربر مهمان U2578 ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

  سلام.
  روش اتصال این افزونه به میلرلایت به چه شکله ؟

 25. کاربر مهمان U18580 ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

  سلام
  در موقع به روز رسانی افزونه پیغام
  دریافت انجام نشد. مورد نامعتبر است کد خرید!
  لایسنس افزونه رو هم وارد کردم و اوکی هست

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

   سلام یکبار بصورت دستی به آخرین نسخه آپدیت کنید تا اپدیت خودکار فعال شود.

   • کاربر مهمان U18580 ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

    سلام
    به صورت دستی هم که میزنم پیغام میده
    هنگام به روز‌رسانی Layered Popups یک خطا رخ داده است: دریافت انجام نشد. مورد نامعتبر است کد خرید!

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

     سلام بصورت دستی از پنل وردپرس نباید انجام شود. باید فایل را در پوشه plugins جایگزین کنید. با اینکار دیگر نیازی به دریافت از پنل وردپرس شما نیست.

 26. کاربر مهمان U18580 ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

  با سلام
  من در قسمت افزونه ها »افزودن و سپس اپلود فایل زیپ LayeredPopups رو میزنم(از پنل کاربریم دانلود کردم) اما بعد چند دقیقه به صفحه ی 504 میره.
  لطفا راهنمایی بفرماید

 27. کاربر مهمان U20348 ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

  سلام خداقوت
  میشه این افزونه رو با یوزر پرو ادغام کرد؟
  مثلن من بخوام که فرم عضویت بگیرم مستقیم به یوزر پرو وصل بشه یا اینکه باید عملیات کمپین جدا برای فرم‌های این افزونه درست کنم/

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

   درود سپاس
   بله می‌تونید اینکار رو انجام بدید. برای این‌کار باید شورت کد یوزر پرو رو داخل پاپ آپ قرار بدید.

 28. کاربر مهمان U20348 ۰۳ خرداد ۱۳۹۸

  سلام من هنوز مشکلم برطرف نشد!
  من نمیتونم که از کتابخانه قالب پیش فرض ایمپورت کنم دلیلش هم نوشته بودم
  چیکار باید بکنم/

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

   سلام متاسفانه امکان ایمپورت دموها از کتابخانه نیست. برای اینکار باید کد لایسنس افزونه از سازنده اصلی خریداری شود. این مورد در قوانین سایت ذکر شده. البته موقع نصب افزونه دموهای پیشفرض بصورت خودکار برای شما نصب خواهد شد.

 29. کاربر مهمان U20348 ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

  سلام
  من میخوام که قالب جدید پاپ آپ اضافه کنم و امپورت کنم اما اخطار میده
  میشه از قالب ها امپورت کرد یا نه؟
  اگر میشه راهنمایی کنید

  • کاربر مهمان U18045 ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

   درود به شما
   چه اخطاری دریافت میکنید؟؟

   • کاربر مهمان U20348 ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

    درود این اخطار رو
    از نامعتبر است کد مورد خرید. لطفا مطمئن شوید که به شما در تنظیم مورد درست کد خرید در صفحه تنظیمات.
    (یه ذره فارسی سازی‌ش شبیه گوگل شده ولی این اخطار رو میده نمیدونم برای کد لایسنس هست یا چیز دیگه)

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

     درود. نیازی به فعالسازی لایسنس سازنده نیست. فعالسازی برای دریافت آپدیت ها بوده و در صورت فعالسازی ٬ بصورت خودکار به نسخه انگلیسی آپدیت می شود. آپدیت ها را از طریق لایسنس ما دریافت کنید.
     آموزش کار با سیستم لایسنس: https://mihanwp.com/license-system/

 30. کاربر مهمان U10424 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام. من این افزونه رو خرید کردم ازتون. چطور میشه مطالب تصادفی رو در پاپ آپ پیشنهاد داد.
  منظورم اینه وقتی پاپ آپ نمایش داده میشه میخوام مطالب تصادفی داخل پاپ آپ پیشنهاد داده بشه.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

   سلام برای اینکار باید یک افزونه مطالب تصادفی نصب کنید و شورت کدش رو توی پاپ آپ قرار بدید.

 31. کاربر مهمان U4325 ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

  لطفا آپدیتشو بزارین
  نسخه 6.51

 32. کاربر مهمان U20063 ۱۷ فروردین ۱۳۹۸

  سلام با نرم افزار mailster هم قابل استفاده هست؟

 33. کاربر مهمان U12979 ۱۲ فروردین ۱۳۹۸

  سلام
  در نسخه های آخر این افزونه
  قابلیت لینک کردن دکمه ها (linked Button) حذف شده ؟

 34. کاربر مهمان U7286 ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

  سلام. آیا این امکان هست که محتوای داخل پاپ آپ اسکرول شود؟ چگونه؟ ممنون

 35. کاربر مهمان U16495 ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

  سلام خسته نباشید نسخه 6.49 منتشر شده اپدیت کنید باتشکر

 36. کاربر مهمان U1015 ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

  سلام
  یک عدد فرم پاپ آپ را در دو جای سایت قرار دادم. برخی از کاربران با یک ایمیل در هر دو فرم ثبت نام می کنن در صورتی که محتوای ارسالی برای آن ها یکسان هست. آیا این افزونه قابلیت فیلتر را داره که دوبار براشون ایمیل ارسال نشه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

   درود خیر اما سیستم ایمیل مارکتینگ شما اون رو فیلتر میکنه و دوبار برای شما محاسبه نمی‌کنه. یعنی هر ۲ لیست رو یک شخص حساب می‌کنه.

 37. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

  سلام و درود؛
  می خواستم ببینم با خرید این افزونه آیا استفاده از دمو های آماده این افزونه نیز امکان پذیر هست؟
  من قبلا این افزونه رو از سایت دیگری خریداری کردم اما متاسفانه میگن که امکان استفاده از دمو ها در ایران مقدور نیست.

  در صورتی که این افزونه در سایت شما قابلیت وارد کردن دمو های آماده رو داره بفرمایید که برای خرید اقدام کنم.
  با تشکر

 38. کاربر مهمان U16495 ۰۹ بهمن ۱۳۹۷

  سلام خسته نباشید نسخه 6.48 عرضه شد لطفا آپدیت کنید سپاس

 39. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۷ دی ۱۳۹۷

  سلام
  آیا به افزونه contact-form-7 متصل میشه؟
  من فقط اسم و شماره تلفن میخوام از مخاطبام و با افزونه contact-form-7 کار میکنم چون وصله به تلگرامم

 40. کاربر مهمان U16495 ۲۲ دی ۱۳۹۷

  سلام خسته نباشید به این افزونه لایسنس اضافه نمیشود؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۲ دی ۱۳۹۷

   درود بله در حال بهبود کدهای سیستم لایسنس هستیم تا در نسخه بعدی به این افزونه اضافه کنیم.

 41. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۰ دی ۱۳۹۷

  سلام استاد
  ببخشید ما قصد داریم شماره هایی که مخاطبینمون وارد کردن رو خروجی بگیریم برای سامانه پیامکیمون
  ولی متاسفانه در ستون اول فایل اکسل شماره به همراه اطلاعات دیگه یکجا کنار هم قرار میگرین و باید به صورت دستی شماره رو جدا کنیم
  شما راهی سراغ دارید که بشه این کارو اتوماتیک انجام داد؟
  من خیلی تلاش کردم
  تو ستون اول این موارد یکجا میان:
  Status “Name” “E-Mail” “Phone” “Message” “Popup” “Created” “Custom Fields”
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۰ دی ۱۳۹۷

   درود باید ” ” ها رو تبدیل کنید به , با استفاده نرم افزار های ویرایشگر متن

 42. کاربر مهمان U3713 ۰۷ آذر ۱۳۹۷

  سلام
  آپدیت نمیکنید؟

 43. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۱ آبان ۱۳۹۷

  سلام وقتتون بخیر
  بنده پلاگین را استفاده کرده ام و به اکانت mailerlite متصل کرده ام والان میخوام که پنل ای ام اس هم راه اندازی کنم ولی نمیدونم از چه پلاگین و پنلی استفاده کنم که بتونم این پلاگین را به آن وصل کنم لطفا راهنمایی کنید بنده رو

  • کاربر مهمان U8156 ۱۲ آبان ۱۳۹۷

   سلام
   برای این مورد می توانید با بخش طراحی سایت در ارتباط باشید
   ایدی تلگرام @mihanwp_design
   ادرس سایت: http://design.mihanwp.com
   تلفن های تماس
   ۰۷۱۳۶۳۵۰۰۱۳
   ۰۷۱۳۶۳۵۰۰۱۴
   داخلی ۴

 44. کاربر مهمان U9764 ۱۹ مهر ۱۳۹۷

  سلام
  من یک پاپ اپ ساختم و فقط فیلد ایمیل را می خوام ولی با زدن دگمه SUBSCRIBE(به ایمیل من ارسال شود ) اتفاقی نمی افته و قسمت لاگ خالی از ایمیل ورودیه ممنون https://sirnam.ir/

 45. کاربر مهمان U6240 ۱۴ مهر ۱۳۹۷

  سلام
  1- آیا پنل پیشخوان این افزونه کاملا راستچین هست؟
  2- آیا امکان اضافه کردن فونت های رایگان فوق العاده ای مثل “وزیر” و “شبنم” به این افزونه هست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۵ مهر ۱۳۹۷

   سلام
   ۱. بله
   ۲. بله توی بخش سی اس اس میتونید بهش فونت بدید البته ما فونت ایران سنس رو بهش اضافه کردیم.

 46. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۲ مهر ۱۳۹۷

  سلام
  آیا اینامکان رو داره که فقط در اولین بازدید کاربر نمایش داده بشه و تو بازدیدهای بعدیش دیگه ظاهر نشه؟

 47. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

  با سلام و احترام
  این افزونه در سایت اصلی ظاهرا 4 مرتبه آپدیت شده و به نسخه 6.43 رسیده ، اما نسخه اینجا هنوز آپگرید نشده، لطفا” در صورت امکان افزونه رو به اخرین نسخه موجود آپدیت کنید خیلی ممنونم .
  [2018-09-16 – version 6.43 released]
  – Added Mailautic integration.
  – Fixed minor bugs.

  [2018-08-14 – version 6.42 released]
  – Added AvangEmail integration.
  – Upgraded MailWizz integration.

  [2018-08-02 – version 6.41 released]
  – Improved targeting performance.

  [2018-07-09 – version 6.40 released]
  – Upgraded Zoho CRM module to use API v.2.0.
  – Fixed minor bugs.

  [2018-06-07 – version 6.39 released]
  – Added option enable/disable impressions counting.
  – Added option enable/disable async initialization of event popups.

  • کاربر مهمان U11404 ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

   درود
   با تشکر از اطلاع رسانی شما.
   به صف آپدیت افزوده شده و به زودی آپدیت میشود. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

 48. کاربر مهمان U10424 ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

  سلام. من میخوام این افزونه رو بخرم. فقط میخوام بدونم میتونم باهاش یه پاپ آپ بسازم که مثلا بعد از 30 ثانیه نمایش داده بشه و کاربر با بستن پاپ آپ به هر روشی، به یک صفحه خاص هدایت بشه؟؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ شهریور ۱۳۹۷

   درود بله اما با بستن پاپ آپ خیر. یعنی اینکار درست نیست و کاربر رو اذیت میکنه

 49. کاربر مهمان U928 ۱۵ شهریور ۱۳۹۷

  سلام، خب یکی که برنامه نویسه جواب منو بده، به من بگید چکار باید بکنم تا برم همون کار رو انجام بدم.
  با سپاس

 50. کاربر مهمان U928 ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

  با سلام و درود فراوان خدمت شما
  من افزونه ی layeredpopups را قبلا از شما خریداری کردم می خواستم بدونم که چطوری میتونم این افزونه را، با فشار دکمه ی باتن فعالش کنم! یعنی زمانی که کاربر بر روی یکی از لینک های من کلیک می کنه، این پاپ آپ باز بشه!
  قبلا آیدی پاپ آپ مورد نظر خودم را در درون لینک قرار می دادم و درست می شد، البته که قبل از آیدی، شارپ هم قرار می دادم! ولی الان کار نمی کنه متاسفانه! میدونید چرا؟ چون قالبم رو خودم کدنویسی کردم و کار نمی کنه، چطوری باید این موضوع را فعالش کنم؟
  روی قالب آماده فکر کنم اوکیه، ولی روی قالب اختصاصی درست کار نمی کنه! چه کار باید بکنم؟
  با سپاس

  • کاربر مهمان U11404 ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

   درود
   احتمالا در کد نویسی قالبتان استانداردی را رعایت نمی کنید. از یک برنامه نویس کمک بگیرید. می توانید با بخش طراحی در ارتباط باشید البته تعداد درخواست ها زیاد است وباید منتظر پاسخ بمانید :
   https://design.mihanwp.com/

 51. کاربر مهمان U1015 ۰۹ شهریور ۱۳۹۷

  سلام
  ظاهرا توی آپدیت جدید افزونه پاپ آپ گزینه اتصال به وب سایت الاستیک حذف شده و نمی توان کلید api وارد کرد درسته؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۳ شهریور ۱۳۹۷

   درود بله در نسخه جدید این مورد حذف شده. البته بررسی کنید از بخش ماژول ها یا ادغام یا integration گزینه وب سایت الاستیکس فعال شده باشد.

 52. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۸ شهریور ۱۳۹۷

  سلام
  من با استفاده از کلید API وب سایت elasticemail.com افزونه را به این وب سایت متصل کردم. اما وقتی کاربر فرم پاپ آپ را پر می کنه اسم و ایمیلش توی بخش لاگ پاپ آپ ثبت می شه اما این مشخصات به وب سایت الاستیک منتقل نمی شه.

 53. کاربر مهمان U203 ۲۶ تیر ۱۳۹۷

  سلام جناب آقای حسینی عزیز وقت بخیر و خدا قوت
  من از این افزونه در سایتم دارم استفاده می کنم یک سوال مهمی دارم ممنون می شوم کامل و واضح پاسخ دهید
  من میخوام از طریق یک پنلی که از سرویس های ایمیل مارکتینگ میخورم ، 1000 تا ایمیل ارسال کنم تا کاربر را با هدایت به صفحه فرود ترغیب به دانلود یک فایل بکنم حالا از این 1000 تا مثلا 200 کاربر روی لینک در ایمیلی که در مرحله اول ارسال شده است کلیک می کنند تابه صفحه فرود هدایت می شوند حالا در صفحه فرود من از هیمن پاپ آپ استفاده می کنم به این صورت که برای اینکه کاربر بتواند فایل را دانلود کند باید روی بدگمه زیر توضیحات این صفحه کلیک می کند پس از کلیک روی این دگمه یک پاپ آپ برایش می شود و ایمیل کاربر را میخواهد الان سوال من اینه که من میخوام این ارسال دوم یعنی ارسال خود فایل به ایمیل کاربرامکان پذیر است ؟ چون شنیدم در پنل های ایمیل مارکتینگ اینکار با تغییر یک کد html در ایمیل دوم بصورت اتو ریسپانسر امکان پذیر است . و اینکه بهترین پیشنهاد شما چیست ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ تیر ۱۳۹۷

   سلام وقت بخیر
   نیازی به ایمیل دوم نیست. در اصل شما باید به مسیر ریدایرکت ایمیل تاییدیه لینک دانلود فایل رو بدید تا کاربر راحت تر باشه. آموزش کاملش رو توی دوره ایمیل مارکتینگ به روش عملی توضیح دادم

 54. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۶ خرداد ۱۳۹۷

  سلام خیلی خوب بود.

 55. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۳ خرداد ۱۳۹۷

  سلام. اين افزونه امكان تبليغ بالاي يا روي هر پستي دارد؟ مثلا پستي كه فيلم يا كليپ باشد؟
  متشكر از سايت خوبتون.

  • کاربر مهمان U11404 ۱۳ خرداد ۱۳۹۷

   سلام
   بله به هر تعداد که دوست داشته باشید و در هر جایی که بخواهید می توانید استفاده کنید.

 56. کاربر مهمان U203 ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

  سلام بازم شرمنده آقای حسینی عزیز در بخش ویرایش بخشی که بعد از ارسال پاپ آپ به کاربر شنان داده می شود پیدا نکردم لطفا می گید دقیقا کجاست ؟ ممنون

 57. کاربر مهمان U203 ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

  سلام آقای حسینی وقت بخیر
  ببخشید مجدد مزاحم شدم . بعد از نوشتن ایمیل در پاپ آپ توسط کاربر ، یک نوشته ای درهمان پنجره پاپ آپ به کاربر نشان داده می شود که می خواهم ویرایش کنم وخیلی تلاش کردم هنوز نتوانستم بفهم از کجا باید این قسمت را ویرایش کنم لطفا راهنمایی می کنید . اگر مفهموم نبود عکسش رابراتون بفرستم باتشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

   سلام خواهش میکنم. از بخش ویرایش پاپ آپ می توانید پیغام های پاپ آپ را تغییر دهید مطابق فیلم آموزشی

 58. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۸ خرداد ۱۳۹۷

  چند تا سوال :
  1- این افزونه نسخه جدیدش هم اومد . اون رو هم برای دانلود قرار میدید ؟
  2- افزونه اورجینال هست . یعنی اجازه استفاده از تمام قابلیت ها رو داریم ؟
  3- داخل سایت خود افزونه (https://layeredpopups.com/) یه سری تمپلیت ها هست . اونها هم در افزونه قابل انتخاب و ادیت هست ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۸ خرداد ۱۳۹۷

   سلام
   ۱. بله همیشه آپدیت خواهد شد
   ۲. بله تمام امکانات
   ۳. تمپلیت های اصلی قرار دارند اما برای مابقی تمپلیت ها باید کد لایسنس افزونه از سایت اصلی خریداری شود

 59. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

  درود
  این افزونه رو فعال کردم ولی روی صفحه گوشی باز نمیکنه پاپ آپ رو چرا؟ تنظیمات خاصی داره؟

 60. کاربر مهمان U6247 ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام ورژن 6.33 اومده لطفاً آپدیت کنید…

 61. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

  بسیار عالی بود تشکر می کنم

 62. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ بهمن ۱۳۹۶

  سلام پشتیبانی آنلاین تون را با چی راه اندازی کردید؟

 63. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۱ بهمن ۱۳۹۶

  سلام،من این محصول رو خریداری کردم ولی اموزش کار با اون رو بلد نیستم،باید چیکار کنم؟میشه لطفا راهنماییم کنید که چجوری میتونم آموزشش رو دریافت کنم؟

  • کاربر مهمان U9864 ۰۱ بهمن ۱۳۹۶

   درود به شما.
   محصولی با اطلاعات شما خریداری نشده است. لطفا پرداخت های خود را بررسی کنید و با بخش مالی ما تماس بگیرید.
   در کنار محصول خریدای شده، ویدیو آموزشی کار با این افزونه نیز قرار دارد.
   موفق باشید.

 64. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۶ دی ۱۳۹۶

  در مورد لایر پاپ آپ سوال داشتم
  میخواستم ببینم فقط حالت تمام صفحه داره این افزونه؟
  نمیشه به صورت یه قسمت یا پاپ آپ کوچیک تر زیر صفحه ظاهر بشه؟

  • کاربر مهمان U9864 ۲۶ دی ۱۳۹۶

   درود به شما.
   بله می توانید در هر قسمت و اندازه ای که مورد نیازتان است، آپاپ را قرار دهید.

 65. کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۰ آذر ۱۳۹۶

  سلام
  امکانش هست توی صفحه سایت دکمه ای رو قرار بدین و سپس با زدن اون دکمه پاپ آپ باز بشه؟

 66. کاربر مهمان U9146 ۰۶ آذر ۱۳۹۶

  لطفا این افزونه را بروزرسانی کنید

 67. کاربر مهمان U3888 ۱۷ آبان ۱۳۹۶

  این امکاناتی که داره خوبه می‌خواستم فایلی برای دانلود هم قرار بدم که اول ایمیل رو وارد کنند بعد دانلود رو از ایمیل خودشون انجام بدن یک افزونه‌ای دارید به نامsubscribe & download که منظورم این نیست می‌خوام پاپ آپ پاپ آپ لایه ای باشه

 68. کاربر مهمان U3888 ۱۷ آبان ۱۳۹۶

  سلام من می‌خواستم افزونه افزونه پاپ آپ لایه ای رو خریداری کنم البته من به این امکان هم نیاز دارم که دریک سایتی مشاهده کردم گفت از افزونه افزونه پاپ آپ لایه ای استفاده می‌کنم خوب من میدونم از این افزونه استفاده می‌کنه ولی اسم این افزونه رو ندونستم که نفرموده بود با سرچ کردن به افزونه پاپ اپ شما رسیدم می‌خوام که این امکانرو داشته باشه حتی دانلود به ازای وارد کردن ایمیل هر چند این افزونه‌ شما که مربوط به این موضوع است رو درسایت دیدم ولی من افزونه افزونه پاپ آپ لایه ای به این سبک می‌خواستم نمونش رو که دیدم در ضمیه قرار میدم حال اگه این افزونه این امکان رو داراست که میخرم اگه نه دارید باز راهنمایی کنید
  بعد در ضمن در قسمت تیکت هرچی خواستم تیکت بفرستم این موضوع رو که سریعتر جواب بگیرم نشد
  چرا باید اکانت وردپرس رو اجبار باشیم که پر بکنیم این یک چیز درستی نیست شاید من سوالم در مورد افزونست باید تما اطلاعات وردپرس خودم رو وارد کنم

  • کاربر مهمان U8156 ۱۷ آبان ۱۳۹۶

   سلام
   برای ارسال تیکت باید محصولی خریداری کرده باشید و این که اطلاعات را وارد کنید اجباری نیست.
   در مورد افزونه پاپ آپ هم ممنون میشم بهتر توضیح بدید که چه امکانی میخواید داشته باشه.

 69. کاربر مهمان U3757 ۲۱ مهر ۱۳۹۶

  با سلام
  با به روز رسانی با پیغام زیر مواجه شدم
  IMPORTANT! Please deactivate and activate Layered Popups plugin here! It is necessary to sync database for additional functionality.
  مشکل از کجاست
  با تشکر

 70. کاربر مهمان U5432 ۱۴ مهر ۱۳۹۶

  خسته نباشید.
  به روز رسانی افزونه رو کی قرار میدید برای دانلود ؟
  تشکر.

  • کاربر مهمان U7658 ۱۵ مهر ۱۳۹۶

   درود.
   بله، در جریان به روزرسانی نسخه جدید هستیم، به زودی قرار خواهد گرفت.
   با تشکر از صبر و شکیبایی شما.

 71. کاربر مهمان U3757 ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

  سلام
  من هنگام ذخیره پاپ آپ با خطای service is not available. مواجه میشم به نظر برای آوردن تعداد المان ها محدودیت وجود داره چه راه حلی وجود داره ؟ با تشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

   سلام مشکل از سمت هاست شماست از طریق هاست پیگیری کنید

   • کاربر مهمان U3757 ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

    با سلام
    من روی لوکال کار می کنم چرا تو لوکال این خطا رو میده

    • کاربر مهمان U7658 ۳۰ شهریور ۱۳۹۶

     درود.
     افزونه ها و اسکریپت های موجود نیاز به ماژول ها و مواردی دارند که بر روی هاست باید پیاده سازی و تنظیم شوند.
     لطفا بر روی هاست تست کنید.

 72. کاربر مهمان U6581 ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

  با سلام
  من می خوام وقتی کاربر وارد سایت میشه پاپ آپ باز بشه و کاربر با وارد کردن ایمیل و تایید یک فایل رو دانلود کنه با این افزونه میشه این کار رو کرد ؟ بعدش برای این ایام تخفیف هم دارید ؟ با تشکر از سایت خوبتون

  • کاربر مهمان U7658 ۱۳ شهریور ۱۳۹۶

   درود.
   نیاز به کدنویسی اختصاصی دارد، با بخش طراحی در تماس باشید :
   design@mihanwp.com

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۱ شهریور ۱۳۹۶

    این افزونه ای که کاربر lemons درخواست داد وجود داره !!! چطور شما میگی باید اختصاصی کدنویسی بشه ؟؟؟ واقعا خوب راهنمایی میکنیداااا بدتر ملت رو گمراه میکنید

    • کاربر مهمان U7658 ۰۱ مهر ۱۳۹۶

     درود.

     بقیه تست شده، و متاسفانه با امکانات کاملی که این دوستمون می خواستند موجود نیست و یا درست عمل نمی کردند.
     به همین دلیل به ایشون پیشنهاد طراحی اختصاصی داده شده است.
     موفق باشید.

 73. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

  سلام
  من این افزونه را خریداری کرده ام
  2 تا سوال داشتم می خواستم بدونم چه طور باید پاپ آپ مورد نظرمون رو فقط تو یه صفحه خاص به غیر از صفحه اول سایت نمایش داد؟
  مورد بعدی اینه که چه طور میشه پاپ آپ رو طوری تنظیم کرد که وقتی روی یک دکمه یا نوشته خاص کلیک کنیم باز بشه؟

  ممنون

 74. کاربر مهمان U2790 ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

  خیلی ممنون که مشکل من رو پاسخ ندادید
  بالای همین نظرات نوشته که پشتیبانی به ۳۱۱ تا سوال پاسخ داده
  هه
  🙂

  • کاربر مهمان U7658 ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

   درود.

   تیکت شما که جواب داده شده است، منتظر به روزرسانی باشید !
   افزونه در لیست به روزرسانی ها قرار دارد.

 75. کاربر مهمان U2790 ۲۴ مرداد ۱۳۹۶

  سلام
  میشه نسخه ب روزش رو قرار بدید؟
  و اینکه من هر کاری میکنم نسخه جدید جایگزین نسخه قبلی نمیشه، یعنی ورژن ۶.۱۴ رو اپلود میکنم و از حالت فشرده خارج میکنم ولی باز نسخه قبلی هست
  نسخه قبلی رو هم حتی پاک کردم و دوباره نصب کردم باز نسخه قبلی رو نشون میده
  چی کار باید بکنم؟
  ممنون

 76. کاربر مهمان U6715 ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

  میخوام Layered Popups رو بر روی یک صفحه تنظیم کنم چیکار باید انجام بدهم ؟

 77. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۷ تیر ۱۳۹۶

  سلام ببخشید با این افزونه آیا می تونم بعد از گذشت مدت زمان مشخصی (مثلا2 دقیقه) بعد از ورود کاربر، پاپ اپ بالا بیاد؟ همچنین می تونم واسش تعریف کنم تنها واسه کاربرانی بالا بیاد که حداقل 3 صفحه از سایت رو دیده باشن؟

 78. کاربر مهمان U7512 ۱۳ تیر ۱۳۹۶

  سلام
  این افزونه با این ورژن ایراد دارد و نمایش داده نمی شود.
  قرار بود آپدیت آن را بدهید. کی منتشر می شود؟

 79. کاربر مهمان U1399 ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

  عزیز این نسخه ی جدیدش اومده نمیخواید بزاریدش؟

 80. کاربر مهمان U7097 ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

  سلام اگه بخوام برای هرگونه اطلاع رسانی یا تذکر در صفحه ای خاص از پاپ اپ استفاده کنم باید از چه افزونه ای استفاده کنم با سپاس

 81. کاربر مهمان U5231 ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

  سلامنمونه پاپ آپ ها در این افزونه قابل مشاهده نمی باشند. 

 82. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام .با اینکه با f5+Ctrl ریفرش کردم باز درست نشد دوتا سئوال داشتم :1- من با پاپ آپ کاربر رو به صفحه عضویت هدایت میکنم اما برای کاربران عضو باز هم پاپ آپ باز میشه با اینکه تیک گزینه اشتراک تکی رو زدم چرا اینجوریه ؟ 2 – چطوری با پر کردن گزینه های روی پاپ آپ کاربران رو به سرعت عضو کنیم یعنی اون اطلاعات مستقیما وارد دیتابیس بشه و نیازی نباشه تا صفحه عضویت سایت باز بشه اگه ممکنه آموزشش رو بذارید ممنون از سایت خوبتون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام ۱.باید توی تنظیمات پاپ آپ مشخص کنید فقط برای مهمان نمایش داده شود ۲.باید شورت کد افزونه عضویت مثل یوزر پرو را در متن پاپ آپ کپی کنید.

 83. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام و خسته نباشید … من یه پاپ آپ رو فعال کردم و حالت نمایش رو روی once per session گذاشتم اما روی هر دستگاه یکبار باز میشه و دیگه باز نمیشه مگه نباید وقتی مرورگر بسته میشه و باز میشه دوباره فعال بشه پس چرا نمیاد من در تنظیمات onLoad این حالت رو امتحان کردم دقیقا مثل فیلم آموزشی اما روی هر دستگاه یکبار باز میشه لطفا راهنمایی کنید اگه ممکنه پاسخ رو به ایمیلم بفرستید .

  • کاربر مهمان U5199 ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام به این دلیل که کش میشه هر ۲۴ ساعت یکبار پاپ آپ نمایش داده میشه. پیشنهاد می کنیم روی حالت یکبار برای هر آیپی قرار دهید

 84. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام. من این پاپ آپ رو نصب و فعال کردم ولی سرعت load شدن سایت خیلی اومده پایین، واسه رفع این مشکل چه کاری می تونم بکنم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام از تنظیمات باید اشنتراک گذاری در شبکه های اجتماعی رو غیر فعال کنید

 85. کاربر مهمان U6594 ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام من محصول رو خریدم ولی کار نمیکنه همه جا نوشته شده Contact Form – Popup #01 [مسدود شده]  همه مسدود هستش

 86. کاربر مهمان U6276 ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  سلام … میشه صفحه پرداخت افزونه edd رو به صورت پاپ آپ در آورد داخل نوشته ها !؟

 87. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۹ اسفند ۱۳۹۵

  سلام من می خواهم با استفاده از این افزونه بفهمم که کاربر در کدام صفحه از سایتم یا در کدام یک از پست های سایتم ، ایمیل خودش رو وارد کرده.میشه این رو فهمید؟یعنی مثلا اگر در صفحه ی درباره ی ما ایمیل خودش رو برای دریافت یک هدیه وارد کرد ، اصلا جایی هست که آمارش رو نشون بده که این کاربر در صفحه ی درباره ی ما ایمیلش رو وارد کرده؟با تشکر

 88. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۶ اسفند ۱۳۹۵

  سلام … من یه سایت دارم که بالای هزار تا پست قرار هست داخلش بزارم ! و تو اکثر پست ها می خوام لینک دانلود یه ایمیل کاربر فرستاده بشه … با این افزونه مشکل بنده حل میشه ؟منظور من اینه باید برای هر پست و لینک دانلود یک پاپ آپ جداگانه بسازم ؟ قبل خرید می خوام جواب سوالم بدونم …

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ اسفند ۱۳۹۵

   سلام خیر برای هر پست باید پاپ آپ جدا بسازید. اگر این روش را می خواهید از افزونه subscribe & download استفاده کنید توی سایت هست

 89. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

  با سلام دوباه شمنده افزونه layered-popups تخفیف ندارد.

 90. کاربر مهمان U2778 ۱۴ بهمن ۱۳۹۵

  با سلام در سایت اصلی دمو های زیادی مشاهده می شود: https://layeredpopups.com/آیا در افزونه سایت شما نیز تمامی این دموها موجود هستند؟ خصوصا دمو های بالایی که جدیدترند

 91. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۰ بهمن ۱۳۹۵

  سلاممیشه با این افزونه چنین چیزی ساخت :وقتی وارد سایت شد کاربر یک صفحه باز شه، هم کاربر رو به تلگرام دعوت کنه هم کاربر اگه خواست تو خبرنامه که به mymail وصل باشه عضو بشه و یک تیک هم داشته باشه ک اگر کاربر مایل نبود دیگه نمایش نده این popup رو بهش ؟ممنونمیکی از دلایل ما برای انتخاب سایت شما : سریع و درست جواب دادن شما به سوالات کاربران

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

   سلام باید کد نویسی افزونه رو تغییر بدید. بصورت پیشفرض این امکان رو نداره. خواهش میکنم شما لطف دارید

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

    تو عکس هایی که بالا گذاشتید، یک عکس هست عکس Macbook زیرش زده بخرید، نمیشه عکس و مثلا تلگرام بزاریم بعد بخرید رو لینک تلگرام بزنیم ؟

 92. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۵ دی ۱۳۹۵

  سلام تو سایتم روی پاپ اپ های اماده زده بلاک چیکار کنم؟

 93. کاربر مهمان U1224 ۲۱ دی ۱۳۹۵

  سلام و وقت بخیرمن از این افزونه میخوام برای فرستادن لینک به ایمیل استفاده کنم.ضمن اینکه فیلم آموزشی شما رو هم دیدم، و کلیه تغییرات رو اعمال کردم.الان مشکل این هست که ایمیل ارسال نمیشه از طرف سایت به شخص.حتی ایمیلمم دامینی هست. و اینکه افزونه wp mail smtp رو هم نصب کردم (از اونجا روی اطلاعات هاست ست کردم و به جیمیل ایمیل تستی زدم، که بلافاصله اومد ولی با اطلاعات جیمیل، جواب نداد)الان میخوام بدونم مشکل چی هست، حتی توی دستوالعمل این افزونه هم رفتم، اونجا هم سه تا راهکار داده بود:1- ارتباط با هاست برای باز کردن پورت بودن در صورت امکان2- استفاده از ایمیل دامینی (که من استفاده می کنم)3- استفاده از واسط که همون wp mail smtp هست که اونم دارم استفاده می کنمولی کار نمی کنه! حتی ایمیل تایید confirmation هم نمی فرسته! 

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ دی ۱۳۹۵

   سلام متشکرم. سعی کنید ایمیلی که ارسال میکنید بیش از حد لینک نداشته باشه تا اسپم نشه. همچنین توی تنظیمات لایر پاپ آپ نوع ارسال ایمیل رو مشخص کنید تا از طریق smtp ارسال شود. اگر می فرمایید با wp mail smtp ایمیل های سایت ارسال می شود پس باید تنظیمات لایر پاپ آپ رو بررسی کنید. اگر مشکل حل نشد با دفتر تماس بگیرید بررسی کنیم

 94. کاربر مهمان U4819 ۱۲ دی ۱۳۹۵

  سلام اقای حسینی راد ایا امکان قرار دادن پاپ اپ فقط در صفحه ای خاص از سایت هست به طوری که در همه صفحات نمایش داده نشه و فقط رو یک سری از صفحات که ما تعریف میکنیم نمایش داده بشه؟

 95. کاربر مهمان U5361 ۰۱ دی ۱۳۹۵

  سلامامروز این افزونه رو خریدم.لطف میکنید فیلم آموزش اون رو به ایمیلم بفرستید؟ ندارم فیلمشو

 96. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۱ دی ۱۳۹۵

  سلاممن این افزونه رو اگر بخرم از شما ونصب کنم رو وردپرسم مشکلی پیش نمیاد؟از سایت دیگه ای خریدم و به محض نصب هم page speed سایتم رو میاره پایین و هم حجم home  page رو میبره بالا.اگر برای شما همچین مشکلی نداره میخرم.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ دی ۱۳۹۵

   سلام خیر مشکلی نداشتیم تا الان. البته بستگی به سرعت هاست شما هم داره و نمیشه اطمینان صد درصد بهتون داد برای این مورد

 97. کاربر مهمان U2536 ۲۵ آبان ۱۳۹۵

  سلام من این افزونه رو نصب کردم اما نمیدونم چرا در سایتم اعمال نمیشه و پاپ آپ رو نمایش نمیده؟آیا باید از شورت کد استفاده کنم یا نه افزونه که نصب میشه و تنظیمات رو سیو میکنم باید درسایت پاپ آپ رو نشون بده؟ اگر باید از شورت کد استفاده کنم به چه طریقی؟ مرسی

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ آبان ۱۳۹۵

   سلام آموزش ویدیویی افزونه رو بعد از خرید مشاهده کنید. کامل توضیح داده شده

 98. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۹ آبان ۱۳۹۵

  سلام این افزونه اروجینال هست؟

 99. کاربر مهمان U928 ۰۸ آبان ۱۳۹۵

  با سلام و درود فراوان

  چند وقت پیش مشکلی برای سایتم بوجود اومده بود و به شما هم گفتم، ولی دقیقا مشخص نشد که اشکال از کجاست!!!!
  مشکلم این بود که سرعت سایتم از روی 3 ثانیه به 10 ثانیه رسیده بود، و  الان متوجه شدم که مشکل از کجاست!!  پاپ آپ لایه ای را وقتی فعال هست به 10 ثانیه میرسه!!  وقتی غیر فعال می کنم به 2.7 ثانیه میرسه!!!    البته اوایل این مشکل وجود نداشت و حدودا یک ماهی هست که این مشکل بوجود آمده، ودر طول این یک ماه هم من نمی دونستم وتازه فهمیدم!!!   ممنون میشم اگه مشکل من را بررسی نمایید.   چون این افزونه هم برای من خیلی مهم هستش و من نمی خوام که کلا حذفش کنم

  با سپاس

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۸ آبان ۱۳۹۵

   سلام از تنظیمات افزونه و تنظیمات پاپ آپ های فعال گزینه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی رو غیر فعال کنید.

 100. کاربر مهمان U2686 ۰۶ آبان ۱۳۹۵

  سلام

  این افزونه هم مجدد آپدیت 5.92 داره. این آپدیتها بیچارمون کرده///چه خبره بابا

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۷ آبان ۱۳۹۵

   سلام به هر حال با اپدیت مشکلات رفع میشه و بهتره اپدیت بشه. به زودی اپدیت میکنیم

 101. کاربر مهمان U1015 ۰۱ آبان ۱۳۹۵

  سلام مشکل قرار دادن پاپ آپ ثابت حل شد. ولی فرض کنید 5 فایل رایگان  داریم که  می خواهیم آن را در 5 روز به ایمیل کاربر ی که از این طریق ثبت نام کرده به صورت اتوماتیک بفرستیم .چطوری میشه اینکارو کرد؟

 102. کاربر مهمان U1015 ۰۱ آبان ۱۳۹۵

  با سلام در برخی از سایت ها یک شکل Subscription Form – Popup #17 را به صورت ثابت و بدون تحرک در یک برگه  و مثلا بین نوشته ها قرار داده اند و وقتی کاربر نام و ایمیل خود را وارد می کند چندین لینک دانلود رایگان دریافت می کند.من لایر پاپ آپ را تهیه کردم و می خواستم بدونم چطور این کار انجام بدم؟

 103. کاربر مهمان U747 ۲۶ مهر ۱۳۹۵

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم چجور میشه یک لایه پاپ آپ رو تنظیم کنم که هرکس ایمیلش رو وارد کرد مستقیم ایمیلش بره به لیستی که در میلر لایت درست کردم. یعنی به صورت اتوماتیک اونجا ذخیره بشه من دستی چیزی وارد نکنم.

  باتشکر

 104. کاربر مهمان U3757 ۲۴ مهر ۱۳۹۵

  سلام جناب حسینی ضمن تشکر نمیشه یه کاری کرد فونت یکان برای دکمه ها در حالت پاپ آپ نمایش داده بشه من هم فونت userpro رو یکان کردم هم داخل تنظیمات پاپ آپ با دستور font family فونت رو یکان کردم ولی باز در حالت پاپ آپ فونت arial برای نمایش داده میشه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ مهر ۱۳۹۵

   بله به دکمه ها سی اس اس فونت فامیلی بدید. به این شکل: input[type=submit]{font-family:BYekan !importanta}

 105. کاربر مهمان U3757 ۱۹ مهر ۱۳۹۵

  سلام آقای حسینی
  من یک پاپ آپ برای ورود اعضاء درست کردم و توش از شورت کد ورود UserPro استفاده کردم ولی متاسفانه لینک مربوط به آیکن ها رو نمی فهمه در حالی که در صفحات معمولی آیکن ها به درستی نشون داده میشن آیا باید تنظیمات خاصی رو در پاپ فعال کنم ؟ علت چی میتونه باشه ؟
  با تشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۹ مهر ۱۳۹۵

   سلام چون فونت ایکون استفاده شده نمیتونه شناسایی کنه

   • کاربر مهمان U3757 ۱۹ مهر ۱۳۹۵

    سلام
    راه حلی نداره باید بی خیال آیکون ها شیم ؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۹ مهر ۱۳۹۵

     باید کد نویسی سی اس اس کنید. بهتره به یه کد نویس بسپارید

     • کاربر مهمان U3757 ۱۹ مهر ۱۳۹۵

      سلام من آیکون ها رو بی خیال شدم ولی یه مشکلی که دارم اینکه فونت دکمه های userpro رو هم نمی فهمه یعنی اگه userpro در برگه باشه فونت yekan میشه ولی وقتی تو پاپ آپ لایه ای قرار میگیره فونت پیش فرض نشون داده میشه ؟

 106. کاربر مهمان U3757 ۱۸ مهر ۱۳۹۵

  سلام آقای حسینی
  در بعضی از سایت ها دیدم وقتی ایمیل تکراری در فرم خبرنامه ثبت میشه پیغام تکراری بودن ایمیل رو میده آیا میشه همچین امکانی هم ایجاد کرد البته شاید سئوالم ارتباطی با این بخش نداشته باشه ممنون میشه راهنمایی بفرمائید .
  با تشکر

 107. کاربر مهمان U3757 ۱۸ مهر ۱۳۹۵

  سلام آقای حسینی
  وقتی ایمیل اشتباه وارد میشه یا فیلد اجباری خالی میمونه فقط یک علامت ضربدر قرمز رنگ گوشه فیلد مربوطه ظاهر میشه ، چطور میشه در صورت این جور خطاها یک پاپ آپ دیگه ظاهر بشه یا به یک صفحه دیگه هدایت بشه
  با تشکر

 108. کاربر مهمان U3757 ۱۷ مهر ۱۳۹۵

  سلام در مورد کلید روی  عنصر و ظاهر شدن پاپ آپ مشکلم حل شد من فقط عبارت ulp-YR491D869iVV9Guc# رو به جای لینک گذاشتم درست شد ولی این خیلی ساده تر از عبارتی بود که تو راهنما اومده ولی نمی دونم چطور جواب داده ؟ ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۸ مهر ۱۳۹۵

   این هم راهی هست. البته همه قالب ها این روش رو جواب نمیدن

  • کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۳ آذر ۱۳۹۵

   سلام.عزیز میشه مراحل این کارو به طور واضح توضیح بدی.این کد رو کجا باید وارد کرد؟یعنی رو یه ذکمه از بخش ایجاد لایه کلیک میکنیم بعد این کذ رو کجا باید وارد کرد

 109. کاربر مهمان U3757 ۱۷ مهر ۱۳۹۵

  سلامجناب آقای حسینی از چه قسمتی میشه ایمیل خوش آمد گویی رو شخصی سازی کرد .با تشکر

 110. کاربر مهمان U3757 ۱۶ مهر ۱۳۹۵

  سلام آقای حسینیمن میخواستم پاپ آپ های موجود در کتابخانه رو دانلود کنم ولی کد خرید میخواد چطوری میشه این پاپ آپ ها رو دریافت کرددر بسته من اینها پیش فرض وجود ندارد و همان تعداد محدود موجود استبا تشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ مهر ۱۳۹۵

   سلام پاپ آپ های کتابخانه همان پاپ آپ هایی هست که بصورت پیشفرض توی افزونه قرار دادیم

   • کاربر مهمان U3757 ۱۶ مهر ۱۳۹۵

    سلامپاپ آپ های پیش فرض 20 تاست ولی تو کتابخانه نزدیک به 150 تا پاپ آپ است میشه راهنمایی فرمائیدبا تشکر

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ مهر ۱۳۹۵

     تمامی پاپ آپ هایی که در کتابخانه موجود بوده به ما ارائه شده و در افزونه ایمپورت کرده ایم

     • کاربر مهمان U3757 ۱۷ مهر ۱۳۹۵

      سلام من فقط 20 تای اونها رو دارم اگه کلش ایمپورت شده باشه باید الان 150 تا داشته باشم چون تو کتابخانه 150 تا الگو پیش فرض وجود دارهبا تشکر

 111. کاربر مهمان U3757 ۱۳ مهر ۱۳۹۵

  سلام من میخوام  یک لینک دانلود رایگان در سایت بزارم که وقتی کاربر مهمان روی اون کلیک می کنه پاپ آپی باز شده و با گرفتن ایمیل کاربر لینک دانلود رو به ایمیلش بفرسته هر کاری کردم موفق نشدم میشه کمی راهنمایی کنید . 2- میتونه تشخیص بده اگه کاربر عضو سایته به صورت اتومات دانلود انجام شده و با زدن دکمه دانلود پاپ آپ ظاهر نشه
  با تشکر فراوان

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۳ مهر ۱۳۹۵

   سلام توی بخش پاپ آپ لایه ای > faq کامل توضیح داده خود افزونه 2.بله با افزونه یوزر پرو باید اینکارو کنید

   • کاربر مهمان U3757 ۱۳ مهر ۱۳۹۵

    سلام
    من موفق نشدم میشه بیشتر راهنمایی کنید و مسیر انجام کار رو بگید چون این سئوال خیلی از بچه هاست منظور قابلیت درج لینک دانلود مستقیم در ایمیل ارسالی به کاربر هستش ؟ با تشکر

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۴ مهر ۱۳۹۵

     توی بخش پرسش و پاسخ یا همون Faq یه کد html بهتون داده شده که با اون میتونید دکمه رو هر جای صفحه قرار بدید تا با کلیک کاربر روی دکمه پاپ آپ ظاهر شود. این هم کدش: a href=”#” onclick=”return ulp_open(‘OBJECT_ID’);” rel=”nofollow”>Raise the popup

     • کاربر مهمان U3757 ۱۴ مهر ۱۳۹۵

      سلام آقای حسینی منظور من ظاهر شدن پاپ آپ نبود ، پاپ آپ ظاهر میشه  ، کاربر مهمان هم ایمیل وارد میکنه ، سئوال من بعد از اونه (چطوری ایمیلی حاوی لینک دانلود نه آدرس لینک بلکه  به صورت یه دکمه یا هایپر لینک برای کاربر ارسال میشه ؟ )
      با تشکر

      • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۵ مهر ۱۳۹۵

       سلام اگر منظور شما این هست که لینک دانلود برای کاربر ایمیل شود می توانید در تب ایمیل ، متن ایمیل را وارد کنید و لینک را در متن ایمیل قرار دهید. اگر منظور شما این هست که با کلیک روی دکمه فایل دانلود شود باید لینک دانلود را در فیلد آدرس هدایت ( ریدایرکت ) وارد کنید.

     • کاربر مهمان U3757 ۱۷ مهر ۱۳۹۵

      سلاممن عین دستور رو زدم<a href=”#” onclick=”return ulp_open(YR491D869iVV9Guc);” rel=”nofollow”>Raise the popup</a>ولی صفحه رفرش میشه و پاپ آپ ظاهر نمیشهمیشه ببنید کجا رو تو لینک اشتباه رفتم

      • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۷ مهر ۱۳۹۵

       سلام. آیدی پاپ آپ رو بررسی کنید. قالب سایتتون رو هم تغییر بدید و تست کنید

 112. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۰ مهر ۱۳۹۵

  سلام.نام و نام خانوادگی و ایمیل در کجا ذخیره میشه دقیقا؟ آیا میشه از ایمیل هایی که در صفحه پاپ آپ افزوده میشوند ایمپورت گرفت؟

 113. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۸ مهر ۱۳۹۵

  سلام. این کار رو هم انجام دادم ولی بازن لیست پیشفرض رو نیاورد

 114. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۷ مهر ۱۳۹۵

  سلام. بار اول که این افزونه رو فعال کردم و یک پاپ اپ ساختم همراهش نزدیک به 30 عدد پاپ هم به صورت دیفالت باهاش ساخته شد. ولی بعد از پاک کردن چند تا از اون قالب ها نمیدونم چطور باید اون قالب ها رو دوباره برگردونم.

 115. کاربر مهمان U3493 ۰۳ مهر ۱۳۹۵

  سلاماین پلاگینو تهیه کردم اما کاملا انگلیسی هستش

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ مهر ۱۳۹۵

   سلام روی وردپرس انگلیسی نصبش کردید. وردپرس فارسی رو از wp-persian.com دانلود کرده و نصب کنید افزونه فارسی میشه

   • کاربر مهمان U3493 ۰۳ مهر ۱۳۹۵

    اگر نحوه نصب فونت BYekan روی این پلاگین هم بگید عای میشه ، قالب من  enfolde و Byekan روش نصب هست.
    از جوابتون به بقیه متوجه نشدم دقیقا از چه قسمتی باید اضافه کنم

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ مهر ۱۳۹۵

     توی تنظیمات هر لایه پاپ آپ می تونید به لایه استایل Font-family:BYekan بدید

     • کاربر مهمان U3493 ۰۳ مهر ۱۳۹۵

      تو قسمت custom css هر قسمت قرار دادم جواب داد، ممنون ولی کلا این پلاگین سرعت سایت بسیار پایین میاره. تمام تیک های مربوط به google+ و دیگر شبکه های اجتماعی را حذف کردم

      • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ مهر ۱۳۹۵

       تست سرعت با gtmetrix بگیرید ببینید کدوم فایل ها بیشترین حجم رو دارن تا بهتر بتونید سرعت رو افزایش بدید. از افزونه wp rocket هم استفاده کنید بهتره

      • کاربر مهمان U3493 ۰۳ مهر ۱۳۹۵

       wp rocket از خودتون تهیه کردم و استفاده می کنم ، یک نکته که وجود داره اینه که gtmetrix نسبت به قبل نصب افزونه تغییری نکرده، اما زمانی که افزونه نصبه اطلاعاتی که در صفحه اوله و مثلا باید ار ووکامرس یا بخش اخبار فراخوانی بشه بسیار دیر میاد ، اما عکس هایی که مربوط به خود صفحه است بسیار سریع لود میشه

       • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ مهر ۱۳۹۵

        لود نشدن اطلاعات صفحه اول ربطی به افزونه نداره اگه gtmetrix با غیر فعال کردن افزونه تغییری نمیکنه

      • کاربر مهمان U3493 ۰۳ مهر ۱۳۹۵

       الان مجدد تست کردم هم با پلاگین هم بدون پلاگین ، بدون پلاگین سرعت 65 ، پلاگین نصب میشه سرعت میاد رو 57!!!

 116. کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۰ شهریور ۱۳۹۵

  سلام وقت خیر ، ممنونم که با حوصله و انرژی  راهنمایی ام می فرمایید و بابت این لطفتان پیشاپیش سپاسگزارم

  چند سوال خدمت شما داشتم

  من می خواهم از افزونه و تم‌های که شما در سایت عرضه می نمایید خرید کنم، لطفا مرا راهنمایی بفرمایید

  سایتم شرح  فعالیتش آموزشی و دقیقا  مانند سایت خودتان است، دوره رایگان دارم ، فروشگاه ،  مقاله ، محصول دانلودی و فیزیکی و …

  البته با این تفاوت که موضوع فعالیتم توانمندی فردی است که فی نفسه  فکر می کنم تفاوتی چندانی برای انتخاب پوسته و افزونه ندارد

  می خواهم از پوسته و افزونه‌هایی که شما در سایت زیبایتان استفاده منهم استفاده کنم،

  بفرمایید چه افزونه هایی نیاز دارم؟

  چه تم و پوسته ای برای موضوع من مناسب است؟

  و در آخر لطفا بفرمایید تخفیف ۵۰ درصدی دقیقا تا چه ساعت  و تاریخی قابل استفاده است

  باز هم ممنونم که اینقدر سایت خوب با محتوای عالی دارید.

  …….

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

   سلام خواهش میکنم. قالب گودنیوز مناسب هست و قالب انفولد. افزونه های yoast seo premium و layered popups و quform و mymail و userpro پیشنهاد می شود.

 117. کاربر مهمان U4155 ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

  با سلام بعد از نصب این پلاگین سایت به شدن کند می شود و دیر بالا می آید ، لطفا راهنمایی فرمایید .

 118. کاربر مهمان U747 ۲۴ شهریور ۱۳۹۵

  سلام من این افزونه رو خریداری کردم ولی برای من فارسی نیست و هیچ فونت فارسی هم برای درست کردن پاپ آپ توش نیست باید چکار کنم؟؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۴ شهریور ۱۳۹۵

   سلام روی وردپرس فارسی نصب کنید. در مورد فونت باید روی قالبتون فونت فارسی وجود داشته باشه

   • کاربر مهمان U747 ۲۶ شهریور ۱۳۹۵

    جناب من این افزونه رو روی قالب انفولد که از خودتون خریداری کردم بالا میارم پس قاعدتا باید فونت فارسی داشته باشه دیگه، اما هرکاری میکنم باز با همون فونت arial پیشفرض خودش نمایش میده با اینکه فونت سایت رو byekan تنظیم کردم.در ضمن من از آخرین نسخه وردپرس فارسی هم استفاده میکنم.

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ شهریور ۱۳۹۵

     سلام توی تنظیمات لایه های پاپ آپ ، فونت رو بنویسید BYekan

     • کاربر مهمان U747 ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

      عزیز همچین چیزی رو نمیبینم. توی تنظیمات افزونه و تنظیمات فونت مربوط به لایه های پاپ آپ فونت BYekan نیست. هیچ فونت فارسی نیست.

      • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

       خودتون بصورت دستی باید وارد کنید byekan. اطلاعات سایتتون رو از تماس با ما ارسال کنید براتون اوکی می کنیم

 119. کاربر مهمان U1155 ۲۳ شهریور ۱۳۹۵

  لطف کنین راهنماییم کنین.تمام پیش نیازهایی که فرمودین رو چک کردم درسته کجای کار ایراد داره؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۴ شهریور ۱۳۹۵

   سلام وردپرس فارسی رو نصب کردید؟ در مورد پاپ آپ ها باید از بخش تنظیمات پاپ آپ رو فعال کنید. طبق آموزش ویدیویی

 120. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۳ شهریور ۱۳۹۵

  با سلام . این افزونه قابلیت اینو داره که بیش از یکی (مثلا  4 تا ) لینک توش تعریف کنیم ؟ تا بازدید کننده همون اول به یکی از اون لینکا مراجعه کنن؟

 121. کاربر مهمان U1155 ۲۳ شهریور ۱۳۹۵

  سلام.آقا من دیروز این افزونه رو خریدم.هیچ شباهتی به توضیحاتی که در موردش دادین رو نداره.دیروز تیکت ارسال کردم هیچ پاسخی ندادین.پشتیبانی24ساعته؟؟؟؟؟لطف کنین بگین کجای کار میلنگه .ایراد از منه یا شما؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۳ شهریور ۱۳۹۵

   سلام تمامی تیکت ها پاسخ داده شده! دقیقا چه شباهتی نداره با ذکر جزییات بفرمایید

 122. کاربر مهمان U1155 ۲۳ شهریور ۱۳۹۵

  سلام آقا من خریدم این پلاگینو ولی فارسی نیست که لطفا راهنمایی کنین

 123. کاربر مهمان U2686 ۱۴ شهریور ۱۳۹۵

  سلام

  الان که این پلاگین را نصب کردم میگه احتیاج به آپدیت داره به 5.87 آپدیتش چه موقعه انجام میشه؟

  و سئوال دیگر اینکه محصولاتی که خرید میکنیم کجای سایت هستش؟ که هر موقع احتیاج شد استفاده شود

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۴ شهریور ۱۳۹۵

   سلام تا چند روز آینده آپدیت می کنیم. بخش پشتیبانی > دانلود آپدیت محصولات بالای سایت هستش

  • کاربر مهمان U2686 ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
  • کاربر مهمان U2686 ۱۴ شهریور ۱۳۹۵

   ممنونم استاد

   ببخشید چرا با نصب افزونه این پیغام میده     >>>>>>>        افزونه هنگام فعال شدن٬ 3 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

 124. کاربر مهمان U3757 ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

  سلاممن میخواستم این افزونه رو بخرم فقط موردی که برام خیلی مهمه اینه که آیا در این افزونه جایی برای وارد کردن یه شورت کد وجود داره تا فرمهای مدنظر رو به صورت پاپ آپ ببینیمآیا در این افزونه جایی برای وارد کردن یه شورت کد وجود داره ؟

 125. کاربر مهمان U2524 ۰۷ شهریور ۱۳۹۵

  سلام. من این پلاگین رو خریدم و نصب کردم اما متاسفانه سایت رو ریخته بهم. فوتر سایت دیگه نمایش داده نمیشه! سرعت سایت به شدت کند شده! سایت مدام در حالت conection  به  facebook  و platform twitter   میمونه!!!  همه پلاگینها رو غیرفعال کردم  و پوسته رو هم چندبار عوض کردم  اما باز هم نشد!!!   اگه میشه کاری کرد لطفا به من کمک کنید سپاسگزلر میشم؟ اگه هم نمیشه  به نظرتون پاپ آپ نینجا رو از شما بخرم مشکل حل میشه؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۸ شهریور ۱۳۹۵

   سلام توی تنظیمات افزونه باید اشتراک گذاری در فیسبوک و … را غیر فعال کنید.

 126. کاربر مهمان U545 ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

  سلام وقت بخیرآیا این افزونه امکان ذخیره ایمیل و مشخصات درج شده در فرم ها رو در یک صندوق ورودی را دارد؟

 127. کاربر مهمان U928 ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

  سلام. چندتا سوال در مورد تمام محصولاتی که از شما خریداری کردم می خوام بپرسم. لطفا پاسخ دهید.

  1. افزونه پاپ آپ را نصب کردم همه ی تنظیماتشو انجام دادم ولی امکان کلیک روی باتن و موارد دیگه وجود نداره، و نمیشه ثبت نام کرد!! آدرس سایتم اینه اگه میشه بررسی کنید. jazbeservat.net

  2. افزونه یوزر پرو را نصب کردم اما میلر لایت نداره، که با هم متصلشون کنم!! شما پشته تلفن گفته بودید که داره. لطفا در این مورد هم راهنماییم کنید چون برام خیلی خیلی مهمه که حتما به میلر لایت وصل بشه.

  3. در مورد قالب بی، می خواستم بدونم که سئوی این قالب خوبه؟؟؟ تمام کارهای yoast seo premium انجام میدهد؟؟؟   تو تبلیغات قالب بی که خیلی از سئو این قالب تعریف می کردید.

  4. ویژوال کامپوزر قالب بی، خودتون تست کردید خیلی از آپشن ها را ندارد!!!

  خیلی ممنونم از سایت خوبتون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

   سلام 1. دکمه نگذاشتید. یه متن ساده اضافه کردید
   2. خیر میلر لایت نداره. توی تیکت های قبلی هم مشخص هست و پاسخ دادیم نداره
   3. بله قالب مناسبی هست از نظر سئو
   4. ویژوال کامپوزر قالب بی ویژوال ساده هست. صفحه ساز بی کامل تر هست

 128. کاربر مهمان U2980 ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

  سلام وقتتون به خیر ، افزونه خوبیه زیبا و شیک. از وقتی افزونه رو خریدم و نصب کردم آپدیت نمی شه و خطای  دریافت انجام نشد. Invalid Item Purchase Code رو میده، لطفا راهنمایی کنید.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

   سلام نیازی به وارد کردن کد لایسنس نیست. آپدیت رو از سایت ما دریافت کنید تا فارسی باشه

 129. کاربر مهمان U576 ۲۴ مرداد ۱۳۹۵

  سلام . مهندس از بابت وقتی که برای پاسخگویی میگذارید بی نهایت ممنونم. بنده با دوسیستم دسک تاپ و لب تاپ و با مرورگرهای مختلف اقدام به دانلودش کردم اما همش یک فایل با یک حجم دانلود میشه. میتونم مطمئن بگم که مشکل کش در کار نیست یا فایل بروز نشده یا لینکی که سیستم به من میده لینک قدیمیه و دسترسی به لینک جدید ندارم. هنگامی که توی بخش “دانلود آپدیت محصولات ” وارد میشوم و دانلود میکنم این لینک برای من نمایش داده میشه:*****************
  – لطفا چون لینک گذاشتم مطلب منو منتشر نکنید. اگه ملاحظه فرمودید و صحت عرایض بنده در مورد عدم آپدیت افزونه مسجل شد اطلاعی بدهید تا مجدد بروز رسانی را دانلود کنم. از لطف شما سپاسگذارم. ارادتمند غلامی

 130. کاربر مهمان U576 ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

  سلام. وقت بخیرمهندس وقتی واردبخش آپدیت محصولات میشویم و نسخه آخر رو دانلود میکنیم ورژنش 5.50 هست ظاهرا فایل آپدیت نسخه جدید جایگزین قبلی نشده است. سپاس از توجه شما

 131. کاربر مهمان U3125 ۱۸ مرداد ۱۳۹۵

  سلام آقای حسینی راد عزیزمن سه افزونه پاپ آپ لایه ای+ yoast seo primium+ پکیج اضافی ویؤوآل کامپوزر را خریدم و درخواست نصب هم ارسال نمودم.ممنون میشم نصب را انجام دهید و خواهشا تنظیماتش هم اکی باشد، چون من در وردپرس ماهر نیستم.تشکر

 132. کاربر مهمان U1015 ۱۷ مرداد ۱۳۹۵

  سلام وقتی کاربر ایمیل خود را در پاپ آپ ثبت میکنه آدرس فایل برای او ارسال میشه اما مشخصات کاربر به مدیر سایت ارسال نمی شه؟افزونه ها را غیر فعال کردم و همچنین طبق فیلم هم  پیش رفتم.

 133. کاربر مهمان U2432 ۰۹ مرداد ۱۳۹۵

  سلام و وقت بخیر….آیا آپدیت این محصول آمده؟….چون در پنل مدیریت ورد پرس پیام به روز رسانی میاد اما نمیشه به روزش کرد

 134. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۶ مرداد ۱۳۹۵

  آقا سلام. این افزونه نمیدونم چرا کار نمیکنه. من هر چقدر پیش نمایش پاپ آپ ها رو میخوام ببینم نمیاره. وقتی هم فعال میکنم نمیاره. امکان داره مشکل از قالب سایت من باشه؟ بی زحمت راهنمایی کنید مرسی

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ مرداد ۱۳۹۵

   سلام. قالب پیشفرض وردپرس رو نصب کنید و سایر افزونه ها رو غیر فعال کنید. سپس تست کنید.

   • کاربر مهمان U2883 ۰۶ مرداد ۱۳۹۵

    آقا قالب رو پیشفرض کردم کار کرد. خب مشکل چیه؟ من میخوام از قالب خودم استفاده کنم.

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ مرداد ۱۳۹۵

     باید به سازنده یا پشتیبان قالبتون اطلاع بدید بررسی کنن

     • کاربر مهمان U2883 ۰۶ مرداد ۱۳۹۵

      مشکل رو پیدا کردم. عبارت <?php wp_footer(); ?> در هدر قالب نبود. این افزونه برای کار کردن به این کد نیاز داشت. من کد رو وارد کردم افزونه درست شد.ممنون یا علی

 135. کاربر مهمان U2878 ۰۶ مرداد ۱۳۹۵

  سلامدر توضیحات محصول نوشتید این افزونه فیلم آموزشی داره که بعد از دانلود ارائه میشود میشه  لطف کنید بگید چرا من نمی بینمش…به ایمیل من هم ارسال نشدهلطفت پاسخ بدهید چون من بیشتر به خاطر فیلم آموزشش خریدمش.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ مرداد ۱۳۹۵

   سلام توی ایمیلی که برای شما ارسال شده و همچنین در بخش دانلود آپدیت محصولات آخرین لینک فیلم آموزشی افزونه هست

   • کاربر مهمان U2878 ۰۷ مرداد ۱۳۹۵

    همانطور که به شما گفتم در هیچکدام از این بخش هایی که شما اشاره کردید نیست حتی آپدیت محصولات…لطفا مشکل من را بررسی نمایید…

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۸ مرداد ۱۳۹۵
     • کاربر مهمان U2878 ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

      بله متشکرم دریافت  کردمیه مشکلی که وجود دارد این هست که پاپ آپ های آماده موجو در این پکیج با کمال تعجب فارسی شده و راستچین نیستند در صورتی که در تصاویر شما و فیلم پاپ های آماده فارسی و راستچین شده هستند.در نمونه سایر رقبای شما هم این گونه هست…لطفا این مشکل را بررسی نمایید من در سیستم های متفاوت و قالب های متفاوتی نصب کردم ولی نتیجه یکی است…مشکل چیست؟!

      • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

       سلام. متن پاپ آپ ها رو فقط باید به فارسی تغییر بدید. راست چین هستند ولی از بخش ویرایش پاپ آپ به هر حال متن رو باید تغییر بدید چه فارسی و چه انگلیسی

 136. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ مرداد ۱۳۹۵

  سلامنمیشه کاری کرد که هر 24 ساعت یک بار برای هر IP باز بشه؟

 137. کاربر مهمان U2792 ۰۲ مرداد ۱۳۹۵

  سلام. فیلم آموزش کار با افزونه برام ایمیل نشده. من امروز ای افزونه رو خریدم.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ مرداد ۱۳۹۵

   سلام توی ایمیلتون دو تا لینک ارسال شده. لینک دوم آموزش هست. توی بخش دانلود آپدیت محصولات هم میتونید مشاهده بفرمایید.

   • کاربر مهمان U2792 ۰۳ مرداد ۱۳۹۵

    خیلی ممنون بابت آموزش ولی چرا افزونه فونت tahoma رو نداره؟ دیگه معروف ترین فونت هست. چرا نیست؟ اگر واقعا نیست لطفا بگید چه طور باید اضافش کنم؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ مرداد ۱۳۹۵

     خواهش میکنم. tahoma یک فونت انگلیسی هست و توی فارسی کاربرد زیادی نداره. بهتره فونت رو به قالب سایتتون اضافه کنید تا توی پاپ آپ ها هم همون فونت نمایش داده بشه چون وابسته به قالب هستند افزونه ها

 138. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۹ تیر ۱۳۹۵

  سلام.این پاپ آپ ریانسیو نیست.آیا وقع نصب تنظیم دارد.?من با گوشی آیفون حتی سایت شما هم ریسپانسیو نمیبینم!

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ تیر ۱۳۹۵

   سلام سایت ما رسپانسیو هست حتما توی تنظیمات تلفنتون desktop sites رو فعال کردید. با یه گوشی دیگه تست کنید

 139. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۵ تیر ۱۳۹۵

  سلام لطفا ج بدین چجور پاپ اپ رو طوری کنم که با کلیک روی دکمه باز شود و پاپ اپ در  گوشیم باز میشه اما با لپ تاب سایتو کباز میکنم پاپ اپ نمایش داده نمیشه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ تیر ۱۳۹۵

   سلام بخش پاپ آپ لایه ای > سوالات متداول رو توی پنل مدیریت وردپرس خودتون بررسی کنید.
   توی تنظیمات پاپ آپ لایه ای میتونید نمایش در موبایل یا دسکتاپ رو تنظیم کنید

 140. کاربر مهمان U1015 ۰۱ تیر ۱۳۹۵

  سلام فرض کنید لینک دانلودی مثلا در صفحه اول سایت قرار داده ایم که در حالت معمولی کاربر با کلیک بر روی آن می تواند فایل را دانلود کند. حال  پاپ آپ را نصب کرده ایم، اگر بخواهیم وقتی کاربر همان لینک دانلود را کلیک کند برایش پاپ آپ نمایش داده شود و از او ایمیل بخواهد چطور می توان این کار را انجام داد؟

 141. کاربر مهمان U2176 ۰۱ تیر ۱۳۹۵

  با سلام.من از بخش تنظیمات در بخش Display گزینه ی Only Once رو انتخاب می کنم با این حال بعد از هر بار که پاپ آپ نمایش داده میشه دفعه ی بعد هم نمایش داده میشه.بار ها چک کردم.کش رو هم تخلیه کردم و دوباره تست کردم نشد.علاوه بر Only once , در هر سشن رو هم انتخاب کردم و مرورگر رو بستم و باز کردم ولی ابز هم مشکل رفع نشد.
  سوال آخر اینکه فونت فارسی رو چه طوری به این افزونه اضافه کنم؟

 142. کاربر مهمان U1015 ۳۰ خرداد ۱۳۹۵

  سلام فیلم آموزشی را مشاهده کردم . ولی برای من سربرگ mailing فعال نیست و در واقع جایی برای نوشتن متن ایمیل نداره ولی در فیلم هست . با توجه به رمز وردپرس که از قسمت تماس با ما ارسال کردم (برای بررسی اسلایدر ها) تنظیمات پاپ آپ نیز مشاهده فرمایید.متشکرم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ خرداد ۱۳۹۵

   سلام بالای صفحه دو تا تب هست. تب دوم mailing هست

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۰ خرداد ۱۳۹۵

    آره اون که قبلا دیدم . منظورم اینکه وقتی روی اون کلیک میکنم هیچ تغییری حاصل نمیشه که بتونم وارد تنظیماتش بشم.

 143. کاربر مهمان U526 ۳۰ خرداد ۱۳۹۵

  سلام.وقتی نسخه رایگان این افزونه رو استفاده می کنم، به شدت سرعت سایتم رو کاهش میده.آیا نسخه ای که شما ترجمه و آماده کردید این مشکل رو برا سایتم درست نمی کنه.یا اگه من  این افزونه رو خریدم و نصب کردم دیدم این مشکل بوجود اومده،مبلغ رو برمیگردونید.با تشکر

 144. کاربر مهمان U777 ۲۸ خرداد ۱۳۹۵

  ببخشید آقای حسینی یادم رفت بپرسم الان اپدیت اومدخ باید بریم از همون لینک دانلودی که تو حساب کاربری وجود داره دوباره دانلودش کنیم؟و اون نسخه جدیده؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ خرداد ۱۳۹۵

   سلام. بله از بخش دانلود آپدیت محصولات دانلود کنید. خیر نسخه جدید نیست. یه اشکال کوچیک داشت برطرف کردیم

 145. کاربر مهمان U777 ۲۸ خرداد ۱۳۹۵

  آقای حسینی واقعا جا داره ازتون شکر کنم.بابت فیلم آموزشی و آپدیت همیشگی محصولاتتون.واقعا کارتون درسته.انشالله که تو زندگیتون هر چی میخوایین برسین.

 146. کاربر مهمان U777 ۲۷ خرداد ۱۳۹۵

  سلام اقای حسینی .کاش یه فیلم اموزشی میزاشتین واسه این افزونه. من الان میخوام تو پاپ اپ لینک دانلود فایل بزارم که وقتی بازدید کننده نام و ایمیلشو قرار داد لینک به ایمیلش ارسال بشه.و اینکه چرا پاپ اپ هایی که درون ریزی کردین انگلیسی هستش و ترجمه نشده؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ خرداد ۱۳۹۵

   سلام چشم به زودی. پاپ آپ ها رو بالاخره باید متنشون رو تغییر بدید فرقی نمیکنه فارسی باشه یا انگلیسی. در مورد لینک دانلود هم عرض کردم توی بخش ایمیل باید لینک رو قرار بدید.

 147. کاربر مهمان U1015 ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

  مشکل برطرف شد . لینک دانلود را در url  گذاشتم ولی به جای آنکه به ایمیل طرف ارسال بشه مستقیم دانلود میشه؟و سوال بعد اینکه لیست ایمیل ها دقیقا کجا ذخیره می شه؟متشکرم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

   سلام شما باید در بخش ایمیل لینک رو وارد کنید. لیست ایمیل ها رو از بخش ماژول ها باید به سرویس های ایمیل بدید. تنظیمات > ماژول ها

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

    سلام ببخشید سوالاتم زیاد شدهدر بخش ایمیل که فرمودید دو گزینه هست :نام فرستنده و ایمیل فرستنده و جایی برای لینک ندیدم.و ایمیل کاربران که از این طریق ثبت می شه کجا قرار میگیره؟کل فرایند کاری که میخوام اینه:1- گرفتن نام و ایمیل کاربر – 2-ارسال لینک به ایمیل کاربر- 3-جمع آوری ایمیل هاپیشنهاد من اینه که راهنمای تصویری برای همین فرایند در قالب 1 یا 2 صفحه pdf تهیه بشه که برای دوستان دیگر هم قابل استفاده شود. چون ممکنه کاری ساده باشه ولی برای اولین بار چندین ساعت وقت صرف میشه که این کار انجام بشه.

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

     سلام خواهش میکنم. توی متن ایمیل باید لینک رو قرار بدید. به زودی فیلم آموزشی این کار رو قرار میدیم بصورت کامل

 148. کاربر مهمان U1015 ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

  سلام افزونه را نصب کردم ولی کاربر نمیتونه نام و ایمیلش را وارد کنه و کلا غیر فعال هست .می خوام طوری باشه که بعد از وارد کردن ایمیل لینک دانلود براش ارسال بشه . آیا به افزونه دیگری نیز نیاز هست که نصب بشه؟چه تنظیماتی برای این کار لازم هست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

   سلام خیر همین افزونه کافیه. آدرس سایتتون رو بدید براتون بررسی کنیم

   • کاربر مهمان U1015 ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

     ظاهرا با یکی از افزونه های شما تداخل داره. افزونه های دیگه رو یکی یکی غیر فعال کنید و تست کنید این مورد رو

     • کاربر مهمان U1015 ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

      سلامافزونه ها را غیر فعال کردم که نشد. و نکته جالب اینکه فقط همین پاپ آپ(شماره 17) غیر فعال هست و بقیه وقتی در حالت پیش نمایش قرار میدم میشه داخلشون نوشت ولی این یکی که فارسی کردم این مشکل براش به وجود اومده. حتی زمانی که بلاک هست روی سایت میاد.

      • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

       سلام
       احتمالا یک تغییری توی پاپ آپ ایجاد کردید و لایه ها رو بهم ریخته. یکبار دیگه افزونه رو حذف کنید با اطلاعاتش و مجدد نصبش کنید تا مشکل برطرف بشه

 149. کاربر مهمان U203 ۲۱ خرداد ۱۳۹۵

  سلام  آقای حسینی من همانطور که گفته بودید بخش پرسشهای متداول در این افزونه را کامل خوندم  چیزی در مورد ویرایش پاپ آپ ندیدم من میخوام  عناوین موجود  و نیز برخی رنگها در پاپ آپ شماره 17 عوض کنم لطفا کمک کنید تا این مشکل حل شود واقعا به مکمتان نیاز دارم ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ خرداد ۱۳۹۵

   سلام
   جلوی هر پاپ آپ روی ویرایش کلیک کنید تا بتونید عناوین رو ویرایش کنید

   • کاربر مهمان U203 ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

    سلام من همین کار را کردم اما نمیشه میتونم عکسشو براتون بفرستم اما اینجا نمیشه اتچ کرد

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

     عکس رو آپلود کنید و لینک قرار بدید اینجا. متوجه منظور شما نمیشم. دقیقا چرا نمیشه؟

 150. کاربر مهمان U203 ۰۳ خرداد ۱۳۹۵

  سلام جناب آقای حسینی راد من هرکاری کردم نتوستم  از این افزونه  استفاده کنم  البته نصب و فعال کردم ولی  واقعا سردرنیاوردم میشه زحمت نصبش را شما بکشید؟ و یک راهنمایی هم بکنید  قبلا هم خدمتتان گفتم من میخوام یک از طریق این افزونه ایمیل کاربر را بگیرم و یک لینک دانلود به ایمیلش بفرستم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ خرداد ۱۳۹۵

   سلام. نصب و فعالسازی رو انجام دادید. در مورد نحوه کار با افزونه تماس بگیرید همکاران بنده راهنمایی خواهند کرد شما رو.

 151. کاربر مهمان U1264 ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام مجددامن مشکلی که بران اول کار پیش اومده یکی از مدلهایی که قرار داده اید را انتخاب کردم ولی هر چی را که تغییر میدهم متاسفانه ذخیره نمیشه و همینطور در حالت ذخیره تغییرات ماندهالبته در سایت شما خواندم یکنفر همین ایراد را داشت و پیشنهاد دادید که هاست را عوض کند، برای یک پلاگین که نمیشه هاست و سایت را جابجا کرد که کلی زحمت داره و قاعدتا شرکت سازنده افزونه باید راه حلی داشته باشند و از اونجاییکه شما به ما گزینه فعال ساز را دادید و بقول خودتان لایسنس دار هست لطفا پیگیری کنید که این مشکل چطور باید حل شود ؟ (نیازی به از کار انداختن سایر پلاگ اینها نیست چون فقط ذخیره تغییرات داخل خود افزونه هست و هنوز کار کرد درستش تست نشده که منافاتی با سایر افزونه ها داشته باشه)منتظر راهنمایی شما هسم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام. چشم مجدد بررسی می کنم و به سازنده اطلاع خواهیم داد. منتظر آپدیت افزونه باشید

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

    متشکرمچقدر زمان میبرد؟ چون من سایتم همینطور معطل مانده است برای این قضیه

 152. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام ! بعضی از سایتها رو دیدم که با این پلاگین فرمی رو طراحی کردند که پس از دریافت ایمیل لینک فایل مورد نظر رو براشون ارسال می کنه اما تو توضیحات شما در پاسخ به یک دیدگاه خواندم که این کار نشدنی است….

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام خیر عرض نکردم امکانش نیست. قابلیت درج لینک دانلود مستقیم هست. میتونید لینک دانلود رو توی متن ایمیل ارسالی وارد کنید تا برای کاربر ارسال بشه

 153. کاربر مهمان U1319 ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

  با سلام
  افزونه را روی سایت نصب کردم . سپس یکی از قالب ها رو از بلاک خارج و ویرایش کردم وقتی سیو میکنم سیو نمیشود . با چند تا مرور گر هم امتحان کردم
  ممنون از پیگیری شما

 154. کاربر مهمان U1319 ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  با سلام
  من افزونه پاپ آپ رو خرید کردم
  اما بجای دانلود پکیج کامل دمو فقط خود افزونه روانلود کردم
  من میخواهم سایت خود را از اول با دمو شما بسازم لطفا لینک دانلود پکیج را به من بدهید
  متشکرم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام. افزونه ها بسته نصبی ندارند. با نصب افزونه تکی تمامی دمو ها رو خواهید داشت

 155. کاربر مهمان U1264 ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام وقت بخیر ، من این افزونه را از سایت شما خریداری کردمدر یک بخشی از این افزونه بنام کتابخانه مواردی هست که امکان دانلود دارد اما هنگام دانلود  این اخطار را میدهدکد خرید نامعتبر است. لطفا از وارد کردن کد خرید صحیح در صفحه تنظیمات اطمینان حاصل کنیداین اخطار احتمالا بخاطر این هستش که اصل افزونه را اورجینال نخریدیم؟ آیا میشود رفعش کرد؟www.faragasht.comمرسی

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام . خیر اینطور نیست. کتابخانه ایمپورت شده توی افزونه و دانلودش کردیم قبلا. بعد از نصب افزونه از بخش پاپ اپ ها میتونید ببینید موارد ایمپورت شده رو

   • کاربر مهمان U1264 ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

    اون قسمت که پاپ هست که غیر فعاله و میشه فعال کرد همون بخش هست؟ چون در اون قسمت که عرض کردم نشون نمیداد پیش نمایش فکر کردم چیز جدیدی هستمرسی از توضیحات

 156. کاربر مهمان U1185 ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

  جناب حسینی راد همرو غیرفعال کردم ولی باز دانلود نشد
  چکار میتونم کنم?

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

   میتونید لینک دانلود رو توی متن ایمیل ارسالی هم قرار بدید بصورت مستقیم. فرمت فایل هم zip بگذارید

 157. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام آقای حسینی در مورد این پاپ آپ هیچ آموزشی ندارید من خریدم ولی خیلی جزییات داره نمیشه فهمید . اینکه زده مسدود است یعمی چه از کجا باید فعالش کنیم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام هنوز خیر آموزش قرار ندادیم. روی مسدود کلیک کنید تا فعال بشه همین

 158. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلامنمونه فرم هایی که تو پیشنمایش ساختید رو میشه اضافه کرد یعنی قابلیت ایمپورت و اکسپورت داره؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام قابلیت ایمپورت و اکسپورت رو بله داره و فرم های که تو پیشنمایش هست هم بصورت پیشفرض توی افزونه موجود هست و تنها کافیه متن های دلخواه خودتون رو قرار بدید داخلشون

 159. کاربر مهمان U1185 ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام وققتون بخیر
  من پاپ آپ را اماده کردم و ایبوک مورد نظرو اپلود کردم و مسیر اپلودو در “URL هدایت:”قرار دادم ولی با زدن دکمه دانلود پاپ آپ در حال انتظار میره ولی دانلود نمیشه چکار باید انجام بدم؟

 160. کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  راستی اقای حسینی، دو تا نکته هم هست که بنظرم رسید:
  اولی اینکه توی کتاب خونه پاپ اپ ها 100 تا نمونه گذاشته شده ولی شما حدود 42 تا از اون هارو درون ریزی کردید،اگر لطف کنید و  همه ی اونهارو درون ریزی کنید ممنون میشم.
  و اینکه افزونه پیام میده نسخه ی جدیدی منتشر شده و آپدیت کنید، اگر که نسخه ی جدید رو هم برامون قرار بدید ممنون میشم.

 161. کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  مهندس جان من متوجه یک موضوعی شدم، تمام ایمیلهایی که چه با ایمیل هاست و چه با ایمیل خودم برای کاربران با ایمیل مایکروسافت فرستادم بدستشون نرسید(اصلا ارسال نشد) ولی وقتی به کاربر به ایمیل با جیمیل فرستادم ارسال شد و بدستش رسید.بنظر شما چه مشکلی وجود داره این وسط؟

 162. کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلامبله متاسفانه هیچکدوم از 3تا ایمیلی که توی هاست درست کردم کار نمیکنن و ایمیل ها همه failed میشه.
  ولی امروز این اتفاق افتاده،به نظر شما این موضوع رو با میهن وب هاست در میون بزارم یا ایراد از جای دیگه هست؟
  من الان ایمیل هاست خودم رو با جیمیل،mailerlite و پاپ اپ لایه ای سینک کردم.میتونه ایراد ازینا باشه؟

 163. کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  وقتی که من به تنهایی از mailerlite به عنوان فرم دریافت خبرنامه تو سایت استفاده میکنم همه چی اکی هست و وقتی کاربر ایمیلشو میده بعدش ی ایمیل تایید و خوشامد براش فرستاده میشه.
  الان من اومدم کلا هماهنگی با mailerlite رو قطع کردم، از بخش تنظیمات پاپ اپ لایه ای ایمیل خودم رو به عنوان فرستنده انتخاب کردم، و از بخش پاپ اپ ها و در قسمت mailing،  فعال کردن تایید ایمیل دوگانه رو هم علامت زدم و بخش ارسال ایمیل خوش آمد گویی  رو هم تیک زدم.
  با این حال بازم بعد از ثبت نام کاربر هیچ ایمیل تاییدی برای کاربر نمیره تا اون ثبت نامشو تایید کنه.
  مشکل از کجاست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   ارسال ایمیل رو از طریق هاستینگ خودتون تست کنید. اگر بصورت عادی ارسال نمیکنه مشکل از ماژول ارسال ایمیل هاستینگ شماست

 164. کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  ممنون از شما، با wordfence مشکل داشت. ولی الان ی موضوع دیگه ای هست،من با mailerlite هماهنگش کردم و همینطور opt-in رو فعال کردم تا بعد از subscribe ی پیام تایید ایمیل برای کاربر فرستاده بشه. ولی نه ایمیلی برای کاربر میره و نه تو لیست mailerlite اون ایمیل اضافه میشه.ایراد کار از کجاست؟ من ایمیل فرستنده که خودم باشم رو هم تنظیم کردم.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام. تنظیمات mailerlite رو تست کنید. مشکل از تنظیمات ارسال ایمیل هست. میتونید از mymail هم استفاده کنید.

 165. کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  ممنون از شما، ولی متاسفانه امکان انجام دو مورد اول وجود نداره. اینترنت که شاتل هست و هاست هم میهن وب هاست.راه سوم رو امتحان میکنم، راه دیگه ای وجود نداره؟ببینید تو منوی اصلی افزونه و در بخش تنظیمات وقتی چیزی رو تغییر میدم و ذخیره میکنم مشکل نداره ولی وقتی در پاپ اپ ها میخوام تغییرات اعمال کنم این اتفاق میوفته.اگه افزونه سالم باشه باید روی هر اینترنت و هاستی کار کنه دیگه.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   اکثر مواقع از طریق راه سوم حل میشه. برخی مواقع max time رو از php.ini هاستینگ ها کم می کنند اما میهن وب هاست این مشکل رو نداره و اگر از میهن وب هاست استفاده می کنید نیازی به تغییر هاستینگ نیست.

 166. کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  ببخشید من حین کار با افزونه به یک مشکلی خوردم، وقتی تنظیمات دلخواه خودم رو در پاپ اپ ها اعمال میکنم و قصد ذخیره کردن اون رو دارم، هنگامی که روی ذخیره اطلاعات پاپ اپ کلیک میکنم، گوشه سمت راست یک چرخ دنده چرخنده میاد و همینطور میچرخه ولی هیچ چیزی ذخیره نمیشه! الان 20 دقیقه هست منتظرم ولی اتفاقی نمیوفته.چندین بار رفرش کردم صفحه رو و از نو انجام دادم ، با فیلتر شکن هم امتحان کردم ولی بازم مشکل داره.
  ممنون میشم راهنمایی کنید،چون بدون رفع این مشکل که افزونه بلا استفاده میشه برای کاربر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام. با یه اینترنت دیگه تست کنید یا هاستتون رو تغییر بدید. مابقی افزونه ها رو هم برای چند دقیقه غیر فعال کنید و تست کنید مجدد

 167. کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  شرمنده یک سوال دیگه هم برام پیش اومده.میخواستم بدونم ایا پاپ اپ لایه ای کار subscribe-download رو هم انجام میده؟یعنی من یک فایلی برای دانلود بزارم و وقتی کاربر روی دانلود کلیک میکنه یک پاپ اپ باز بشه و از کاربر ایمیل بخواد و بعد لینک رو براش دانلود کنه؟  

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام. بله اما فقط یک فایل. نه هر صفحه یک فایل جداگانه

   • کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

    پس به این نحو نیست که من تو صفحه فروشگاه 5تا محصول رایگان داشته باشم و برای هرکدوم با پاپ اپ لایه ای بتونم این کار رو انجام بدم؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

     خیر باید از همون افزونه استفاده کنید برای درج هر لینک دانلود در هر صفحه

 168. کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  ممنون از شمایعنی تمام پاپ اپ های کتابخونه رو درون ریزی کردید؟بعد این add-on با افزونه ی اصلی subscribe-download با هم از لحاظ کارایی فرق دارن؟در صورت خرید از شما میتونم این دو تا افزونه (پاپ اپ لایه ای و subscribe-download) رو باهم سینک کنم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   خواهش میکنم. بله. خیر همون افزونه هست. بله میتونید هر دو رو با هم استفاده کنید در کنار یکدیگر

 169. کاربر مهمان U1094 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلاممن امروز این افزونه رو از سایتتون خریدم، 2 تا سوال داشتم، اول اینکه در بخش کتابخانه پاپ اپ ها که میرم هیچکدوم از نمونه پاپ اپ ها عکسشون رو نشون نمیده که ببینم و اون رو درون ریزی کنم، چطور باید این مشکل رو برطرف کرد؟و سوال دوم اینکه در بخش افزونه های این افزونه (پاپ اپ لایه ای) هم همون مشکل بالا وجود داره و دوم اینکه چطور میشه این بخش ها رو دانلود کرد و ازشون استفاده کرد؟ من به subscribe&download add-on نیاز دارم.
  ممنون…

 170. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

  mymail امکان پاپ آپ هم داره؟ چون من میخوام هم به صورت پاپ آپ نمایش داده بشه و هم در ساید بار سایت.در ضمن سوالی که دارم اینه که من میخوام افزونه با میلرلایت هماهنگ بشه، کدوم یکی از این دو افزونه رو شما پیشنهاد میکنید؟ mymail یا این افزونه؟ چون شنیدم میلرلایت از smtp پشتیبانی نمیکنه. چطور میتونم mymail رو با میلرلایت هماهنگ کنم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با مای میل در ساید بار نمایش بدید و با این افزونه بصورت پاپ آپ. هر دو رو باید نصب کنید

 171. کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۱ فروردین ۱۳۹۵

  سلام ایا امکان قرار دادن این افزونه در ساید بار به صورت ابزارک هست؟ یعنی یک فرم دریافت ایمیل برای عصویت در خبرنامه در ساید بار سایتم و در صفحه وبلاگ یا نوشته ها قرار بدم. آیا این امکان رو داره؟

 172. کاربر مهمان U203 ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  سلام جناب آقای حسینی من میخوام  در صفحه اول سایتم یک لینک دانلود بذارم که پس از کلیک یک باکس پاپ آپ باز بشه فقط کلمه دانلود وباکس ایمیل باشه میخوام  امکان نوشتن جمله ای نیز بالا و پایین  باکس ایمیل بنویسم آیا این افزونه چنین امکانی دارد؟

 173. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۸ فروردین ۱۳۹۵

  سلام، این افزونه همه جور خوبی رو داره فقط یک بدی داره!
  من از قالب صحیفه استفاده میکنم و ووکامرس هم نصب دارم و این افزونه هم نصب هست
  مشکل اینجاست که وقتی این افزونه و ووکامرس با هم فعال هستند صفحات سایت از کار میوفته! یعنی مثلا در صفحه اول قرار میدیم که ده تا از مطالب سایت نمایش داده بشه و باقیش رو به صورت صفحات 2 ، 3 و … نشون بده وقتی روی صفحه 2 کلیک کنیم دوباره ریدایرکت میشه به همون صفحه اصلی سایت!
  حالا چطور متوجه شدم مشکل از این افزونست چون وقتی پاپ آپ لایه ای رو غیرفعال میکنم همه چیز درست کار میکنه و جالب اینجاست که شاید مشکل از این افزونه هم نباشه! چون برعکسش وقتی این افزونه فعال هست و ووکامرس غیرفعالیه باز هم همه چیز درست کار میکنه بنابراین یا باید این افزونه رو داشته باشیم یا ووکامرس که اصلا همچین چیزی امکان نداره ! چون شاید یکی بخواد هر دوتاشو با هم داشته باشه حالا یک گزینه سوم هم هست اونم قالب صحیفه ممکنه که با یک قالب دیگر هر دوی اینها فعال باشند و به درستی کار بکنه!!! 🙂
  در هر صورت اینجا نوشتم تا اگر میتونید هم شما راهماییم کنید و هم خودتون اینهارو بدونید و هم کاربران
  یا حق

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۸ فروردین ۱۳۹۵

   سلام. بله به هر حال ممکن هست برخی افزونه ها با یک قالب در کنار یکدیگر تداخل داشته باشند. آخرین نسخه صحیفه رو دارید؟

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۸ فروردین ۱۳۹۵

    بله تمامی نسخه های قالب، افزونه و … بروز و آخرین نسخه هستند
    متشکرم از لطف شما
    الان بخش پاسخ نظراتتون درست شده فقط وقتی روی قسمت پاسخ کلیک میکنم میپره بالای صفحه در صورتی که باید فرم پاسخ زیر همون پاسخ باز بشه که اینطوری جالب تر و صحیح تره، ممنونم

 174. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۸ فروردین ۱۳۹۵

  سلام
  چند تا سوال داشتم:
  1- ایمیل هایی که از طریق پاپ آپ ثبت میشوند، به کجا منتقل میشن؟ میشه فایل خروجی گرفت ازشون؟
  2- آیا میشه این افزونه رو به mailerlite اضافه کرد، یعنی ایمیل هایی که ثبت میشن مستقیم وارد میلرلایت بشوند؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۸ فروردین ۱۳۹۵

   سلام. بله توی مدیریت پاپ آپ ها ذخیره میشن
   بله قابلیت اضافه شدن MAILERLITE هم داره

 175. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۳ اسفند ۱۳۹۴

  سلام.
  توی این افزونه در قسمت پاپ اپی که مربوط به تماس با ما هس وقتی بازدید کننده پیامش رو ثبت میکنه پیام کجا ذخیره میشه؟

 176. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۱ اسفند ۱۳۹۴

  سلام.
  من میخوام یک عکس قرار بدم و در سایت بصورت پاپ اپ نمایش بده.ولی نمیخوام ثبت نام ایمیل برام نشون میده فقط عکسی که میخوام فقط نمایش بده
  آیا از این افزونه میتونم استفاده کنم.

 177. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

  سلام و وقت بخیر. من این افزونه رو از سایت شما خریدم و قصد راه اندازی کمپین داشتم. متأسفانه کار درست پیش نرفت (چون هیچ آموزش خوب و کاربردی از این برنامه توی اینترنت پیدا نکردم) و درنهایت تصمیم گرفتم با MyMail کمپین راه اندازی کنم (که اون هم از سایت شما خریدم) و هیچ استفاده ای از پاپ آپ ندارم.
  خواستم بدونم آیا امکان مرجوع وجود داره؟
  تشکر از شما.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

   سلام. بعد از خرید فایل در صورتی که افزونه مشکلی داشته باشد امکان بازگشت وجه وجود دارد اما در صورتی که افزونه بدون مشکل باشد خیر امکان بازگشت هزینه وجود ندارد.

 178. کاربر مهمان U369 ۰۶ بهمن ۱۳۹۴

  سلام
  من تازه این افزونه(layerd popup) رو از شما خریدم و نصبش کردم؛چرا بعد از طراحی یک لایه ؛ دکمه های وارد کردن ایمیل و submit و … رویه popup ظاهر نمیشه؟؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ بهمن ۱۳۹۴

   سلام. دکمه ها رو هم باید بسازید برای فرم. البته بهتره فرم های آماده قالب رو تغییر بدید تا راحت تر باشید

 179. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

  افزونه تازه آپدیت شده بود.به نظرتون الان چیکار کنم؟؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

   بنده تا جایی که میتونستم راهنماییتون کردم اما در مورد پشتیبانی ، تنها مسئول پشتیبانی محصولات خودمون هستیم.

 180. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

  متاسفانه سایتتون رو نمیشناختم افزونه ی my mail رو از مارکت وردپرس به قیمت 60 تومن خریدم؛انقدر دردسر کشیدم هیچ پشتیبانی هم نداشت.وقتی همین افزونه رو تو سایت شما به قیمت 25 تومن دیدم فهمیدم که واقعا سایت مارکت وردپرس کلاهبردارن.
  میخوام اینو راه بندازم افزونه ی layerd popup رو از سایت شما بخرم روش سوار کنم.اما توی تنظیمات تحویلش موندم هرکار می کنم درست نمیشه.
  راه هایی که گفتین رو رفتم همشو اما گویا نمیشه شایدم از دست من بر نمیاد…
  🙁 🙁 🙁

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

   شما ارسال رو روی ساده هم قرار بدید باید از طریق هاستینگ سایتتون بفرسته و بدون مشکل کار کنه! اگر کار نکرد از نسخه افزونه هست که آپدیت نشده. نسخه ای که روی سایت ما هست بارها تست شده و بدون مشکل کار می کنه

 181. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

  سلام مجدد
  همه ی اون کارایی که فرمودید رو انجام دادم اما این ارور رو میده:
  قادر به اتصال “smtp.gmail.com” توسط پورت 465 نیست! ممکن است به علت قفل بودن پورت 465 نتوانید ایمیل ارسال کنید. لطفا با هاست خود تماس بگیرید و یا روش دیگری را برای تحویل پیام انتخاب کنید!
  🙁 🙁 🙁

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

   از روش gmail استفاده کنید که نیازی به وارد کردن اطلاعات smtp نیست. افزونه فعال هست؟ از ما خریداری کردید؟

 182. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

  ببخشید هی مزاحم میشما اما این سایته smtp.gmail.com باز نمیشه:(

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

   خواهش می کنم. نیازی به باز کردنش نیست. این رو توی تنظیمات مای میل وارد کنید خودش با پورت گوگل بهش وصل میشه

 183. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

  خیلی گلید به خدا من یه افزونه از سایت دیگه خریدم داغون شدم؛اونموقع سایت شما رو نمیشناختم؛اما از این به بعد انتخاب اولmihanwp.com/

 184. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

  خب SMTP چیه از کجا باید بگیریم؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

   smtp رو از سرویس های مختلف مثل جیمیل یا یاهو می تونید بگیرید که رایگان هم هست. مثلا smtp جیمیل smtp.gmail.com هست و نام کاربری آدرس جیمیل شما و رمز هم پسورد جیمیل شماست

 185. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

  سلام؛SMTPچیه توی افزونه ی my mail??آیا با popup تکمیل میشه؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ بهمن ۱۳۹۴

   سلام
   smtp و پاپ آپ دو تا مسئله جدا هستند. smtp برای ارسال ایمیل ها استفاده میشه و popup برای افزایش لیست ایمیل ها در mymail

 186. کاربر مهمان کاربر مهمان ۳۰ دی ۱۳۹۴

  با سلام
  بنده میخواهم وقتی کار بر یک ایمل وارد کرد یک لینک دانلود براش ارسال بشه می خواستم بدونم این افزونه این کار را میکنذ یا خیر لطفا راهنمایی فرمایید
  با تشکر