معرفی: افزونه پاپ آپ وردپرس – Layered Popups

افزونه پاپ آپ وردپرس
بهترین افزونه پاپ آپ وردپرس

افزونه پاپ آپ وردپرس

اینترنت پر شده از پاپ آپ های تکراری و خسته کننده! حالا وقتش شده تا یه دستی به سر را روی وب‌سایت‌تان بکشید و پاپ آپ های حرفه ای چند لایه ای را با افزونه پاپ آپ وردپرس به وب‌سایت‌تان اضافه کنید که بسیار زیبا و کاربرپسند هستند. این پاپ آپ ها نه تنها کاربر سایت شما را آزار نمیدهند ، بلکه حس پویایی وصف نشدنی را به سایت شما می بخشند.

افزونه پاپ آپ وردپرس Layered Popups یک افزونه پاپ آپ لایه ای برای وردپرس است که فروش شما را افزایش می دهد.

با افزونه پاپ آپ لایه ای وردپرس می توانید پاپ آپ های چند لایه ای بسیار زیبایی را به سایتتان اضافه کنید و در این پاپ آپ ها محتوا، تصویر ، فرم ثبت نام ، فرم عضویت در خبرنامه و هر چیز دیگری را بسازید. همچنین افزونه پاپ آپ با افزونه ارسال ایمیل انبوه مای میل سازگاری کامل دارد. هم چنین علاوه بر مای میل می توانید فرم ثبت نام 30 سرویس خبرنامه دیگر شامل MailChimp, AWeber, Constant Contact, GetResponse, iContact, Mad Mimi, Sendy, Interspire, Benchmark, Campaign Monitor, ActiveCampaign, MailPoet (WYSIJA), SendPress, MailerLite, Your Mailing List Provider (YMLP), Ontraport (Office Auto Pilot), FreshMail, SendReach, SalesAutoPilot (MailMaster), Direct Mail for Mac OS X, Customer.io, SendinBlue, E-goi, Elastic Email, Klick Tipp, SendPulse, SendGrid, MyMail,MailJet and MailWizz) و collect users  را در layerpopups استفاده کنید.

محتوای خود را با Layered Popups جذاب کنیم!

پاپ‌‌آپ‌‌ها به‌‌عنوان یک ابزار برای جلب توجه کاربران به مطالبی است که ما می‌‌خواهیم در مرکز توجه باشند. این ابزارها به نسبت دیگر محتواها از جذابیت بصری بیشتری برخوردار هستند و کاربر چه بخواهد و چه نخواهد چند ثانیه از ذهنش درگیر آن خواهد شد.

برای داشتن پاپ‌‌آپ‌‌های لایه‌‌ای و متنوع افزونه‌‌هایی طراحی شده است که یکی از محبوبترین آن‌‌ها Layered Popups است که به ما امکانات زیادی می‌‌دهد. با استفاده از این افزونه ما می‌‌تونیم لایه‌‌های متعددی را به سایت خودمون اضافه کنیم. این نکته در این افزونه هائز اهمیت است که ما می‌‌تونیم به این لایه‌‌ها هر نوع انیمیشن دلخواهی را به آن وارد کنیم.

این افزونه برای همه‌‌ی وب‌‌سایت‌‌ها قابل استفاده است. و در هیچ قالبی مشکلی وارد نمی‌‌کند. با استفاده از این افزونه در کمتر از چند دقیقه می‌‌تونیم پاپ‌‌آپ‌‌های متنوعی را برای سایت خودمون طراحی کنیم.

این افزونه پنل تنظیمات بسیار قوی دارد که ما بعد از اینکه این افزونه را بر روی وردپرس خود نصب کردیم گزینه‌‌ای به نام Layered Popups برای ما در این پنل اضافه می‌‌شود و ما می‌‌تونیم تنظیمات این افزونه را از این قسمت تغییر دهیم.

این افزونه دارای پنل تنطیمات قدرتمند و بسیار انعطاف‌‌پذیر است. این پنل به ما امکاناتی را برای سفارشی‌‌سازی پاپ‌‌آپ‌‌های سایت خود می‌‌دهد. یکی از ویژگی‌‌های لایر پاپ‌‌آپ این است که ما می‌‌تونیم پاپ‌‌های خودمون را هر زمانی که دوست داریم برای کاربر به نمایش در بیاریم.

امکانات افزونه Layered Popups

این افزونه این امکان را به ما می‌‌دهد که ما پاپ‌‌آپ مورد نظر خودمون را طراحی کنیم و تغییراتی که بر روی آن اعمال می‌‌کنیم را در لحظه ببینیم. این موضوع باعث می‌‌شود که ما زمان کمتری را صرف طراحی دلخواه خودمون کنیم و به سرعت به طرح مورد علاقه خودمون برسیم.

در این افزونه ما می‌‌تونیم بی‌‌نهایت پاپ‌‌آپ متنوع بسازیم که علاوه بر ساخت آن‌‌ها این امکان را داریم که برای پاپ‌‌آپ‌‌های سایت خود ثبت‌‌نام اجباری و یا لایک اجباری در نظر بگیریم.

ما در این افزونه امکانات زیادی را در اختیار داریم که می‌‌تونیم به راحتی از آن‌‌ها استفاده کنیم. به‌‌عنوان مثال ما می‌‌تونیم برای پاپ‌‌آپ‌‌های خود شرایطی را در نظر بگیریم که کاربر تا زمانیکه فرم پاپ‌‌آپ را پر نکرده باشد این امکان را ندارد که پاپ‌‌آپ باز شده در صفحه را ببندد. یعنی کاربر ملزم به پر کردن آن به صورت کامل است. با این امکان میزان ایمیل‌‌های دریافتی سایت ما بسیار افزایش پیدا می‌‌کند.

یکی دیگه از ویژگی‌‌های مهم این افزونه این است که ما بعد از طراحی یک پاپ‌‌آپ برای سایت خودمون می‌‌تونیم به راحتی از آن کپی بگیریم و در هر سایت دیگری که دوست داریم استفاده کنیم.

برای پاپ‌‌آپ‌‌ها در این افزونه می‌‌تونیم گزینه‌‌ای مبنی بر ارتباط با شبکه‌‌های اجتماعی مختلف اضافه کنیم. در این صورت کاربر ما می‌‌تونه با شناسه فیس‌‌بوک و یا اکانت گوگل در آن ثبت نام کند. علاه بر این ازونه‌‌ی Layered Popups از اشتراک‌‌گذاری در فضاهای مجازی مختلف به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

پاپ‌‌آپ‌‌های خود را سفارشی‌‌سازی کنیم!

پاپ‌‌آپ‌‌های سایت ما این امکان را دارند که ما بتونیم از آن‌‌ها به‌‌عنوان ویجت کنار صفحه اصلی سایت و یا محتوای سایت خودمون استفاده کنیم. که باید برای این مورد از شورت‌‌کدهای استاندارد استفاده کرد. برای این منظور یک سیستم مقصدیابی در افزونه‌‌ی Layered Popups وجود دارد که بسیار پیشرفته است. ما می‌‌تونیم با استفاده از این سیستم مشخص کنیم پاپ‌‌آپ‌‌ها چگونه جایگذاری شوند.

علاوه بر اینکه ما می‌‌تونیم جایگذاری پاپ‌‌آپ‌‌ را در سایت مشخص کنیم می‌‌تونیم زمان انتشار آن را نیز سفارشی‌‌سازی کنیم. به‌‌عنوان مثال ما می‌‌تونیم با رفتن به پنل تنظیمات این افزونه مشخص کنیم که پاپ‌‌آپ‌ زمانی منتشر شود که کاربر بر روی عناصر مختلف سایت ما کلیک می‌‌کند.

البته پاپ‌‌آپ‌‌ می‌‌تونه با اسکرول کاربر و یا لود شدن صفحه سایت ما و یا زمانیکه کاربر قصد خروج از سایت را دارد نیز نمایش داده شود که تمامی این موارد به سلیقه ما بستگی دارد. و ما می‌‌تونیم همه این موارد را به نسبت کاربران سایت خود شخصی‌‌سازی کنیم.

جایگذاری پاپ‌‌آپ‌‌ها بسیار ساده است و زمان بسیار کوتاهی را از ما می‌‌گیرد. البته ما می‌‌تونیم علاوه‌‌بر این موضوع افکت‌‌های مختلفی را هم برای پاپ‌‌آپ‌‌های سایت خود قرار دهیم.

با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم می‌‌توان دریافت که همه موارد پاپ‌‌آپ‌‌‌‌ها در این افزونه قابل سفارشی‌‌سازی هستند. ما می‌‌تونیم به نسبت سلیقه شخصی خودمون آن‌‌ها را تغییر دهیم. همچنین این افزونه می‌‌تونه لایه‌‌های پاپ‌‌آپ خود را با انیمیشن طراحی کنیم.

واکنش‌‌گرا (سازگار با موبایل و تبلت)

این افزونه کاملا واکنش‌‌گرا است و نمایش بسیار خوبی در همه دستگاه‌‌های هوشمند دارد. که این نکته جزء اولین اولویت‌‌های هر سایتی می‌‌باشد. اینکه ما بتونیم به درستی پاپ‌‌آپ‌‌ها را در گوشی‌‌های هوشمند برای کاربر به نمایش در بیاوریم باعث می‌‌شود کاربران بیشتری به مطالبی که ما می‌‌خواهیم مورد توجه قرار بگیرد دسترسی داشته باشند و این مطالب را تعداد بیشتری از افراد مشاهده می‌‌کنند.

علاه بر این ما می‌‌تونیم به صورت جداگانه برای دستگاه‌‌های مختلف پاپ‌‌آپ‌‌های جداگانه و متناسب با صفحه نمایش آن‌‌ها طراحی کنیم تا مشکلی در امر رسپانسیو بودن آن‌‌ها در هیچ دستگاهی پیش نیاید.

در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن به طرح دلخواه برسید!

یکی از افزونه‌‌هایی که ما را از طراحی‌‌های وقت‌‌گیر و طولانی نجات می‌‌دهد افزونه‌‌ی Layered Popups است. با استفاده از این افزونه دیگه نیازی نداریم که زمان زیادی را برای رسیدن به پاپ‌‌آپ مورد نظر خودمون قرار دهیم. چرا که این افزونه دموهای از پیش طراحی شده‌‌ی بسیار متنوعی را در اختیار ما قرار می‌‌دهد که ما می‌‌تونیم از آن‌‌ها به راحتی و با چند کلیک استفاده کنیم.

داشتن دمو در هر افزونه‌‌ای یک ویژگی منحصربه‌‌فرد به حساب می‌‌آید. به این صورت که ما در صورتیکه از دانش کدنویسی بهره داشته باشیم زمان زیاد نیاز داریم و در غیر این صورت مبلغ زیادی را برای استخدام یک برنامه‌‌نویس نیاز داریم. اما اگر افزونه‌‌ی مورد استفاده ما دارای دموهای پیش‌‌فرض باشد نیازی به صرف هزینه و زمان نداریم.

پس از نصب این افزونه از سایت میهن وردپرس می‌‌تونید به صورت رایگان از آپدیت‌‌های این محصول برخوردار شوید. همچنین میهن‌‌ وردپرس تضمین می‌‌کند که در صورت بروز هر مشکل فنی در این افزونه بتوانید از پشتیبانی دائم بهره ببرید و مشکل خود را حل کنید. علاوه بر این نصب این افزونه به صورت رایگان برای سایت شما صورت می‌‌گیرد.

علاوه بر موارد بالا همراه با نصب این افزونه آموزش کامل کار با Layered Popups در اختیار کاربر قرار می‌‌گیرد تا به راحتی قادر به استفاده از امکانات بی‌‌نظیر این افزونه باشند و بتوانند پاپ‌‌آپ‌‌های فوق‌‌العاده‌‌ای را برای سایت خود در نظر بگیریم.

لیست امکانات افزونه Layered Popups

 • قابلیت درج بی نهایت پاپ آپ
 • بی نهایت لایه برای هر پاپ آپ
 • قابلیت انیمیشن دار کردن لایه ها
 • بیش از 20 انیمیشن
 • قابلیت ساخت کمپین A/B
 • پشتیبانی از اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
 • ثبت نام با فیسبوک
 • ثبت نام با اکانت گوگل
 • قابلیت رهگیری با گوگل آنالیز
 • قابلیت رهگیری و آمارگیری با KISSmetrics
 • قابلیت ثبت نام اجباری ( کاربر باید ثبت نام کند تا پاپ آپ بسته شود )
 • قابلیت لایک اجباری ( کاربر باید لایک یا پلاس کند تا پاپ آپ بسته شود )
 • ارسال ایمیل خوش آمد گویی
 • فرم ثبت نام در خبرنامه
 • قابلیت درج فرم تماس با ما
 • فیلد های سفارشی: قابلیت درج فیلد های سفارشی
 • پشتیبانی از تمامی سرویس های ارسال ایمیل انبوه:MailChimp, Constant Contact, GetResponse, iContact, Campaign Monitor, Active Campaign, Mad Mimi, AWeber, Sendy, Interspire, Benchmark, MailPoet (WYSIJA), SendPress, MailerLite, Your Mailing List Provider (YMLP), Ontraport (Office Auto Pilot), FreshMail, SendReach, SalesAutoPilot (MailMaster), Direct Mail for Mac OS X, Customer.io, E-goi, SendinBlue, Elastic Email, Klick Tipp, SendPulse, SendGrid,MyMail, MailJet and MailWizz supported
 • قابلیت بررسی صحیح بودن ایمیل های دریافتی
 • نمایش پاپ آپ هنگام باز شدن صفحه
 • نمایش پاپ آپ هنگام بستن صفحه
 • نمایش پاپ آپ هنگام اسکرول صفحه
 • نصب آسان و بی دردسر
 • دارای دمو های پیشفرض

لیست آپدیت‌های این محصول

 • به‌روز‌رسانی به نسخه 7.05 در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۹ – نام افزونه به green popups تغییر کرد.

برای دریافت این افزونه باید عضو دوره وبمستران طلایی یا آموزش ایمیل مارکتینگ باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

 1. U16935 ۰۳ دی ۱۳۹۹

  سلام. وقت بخیر
  لطفا آپدیت جدید رو برای این لفزونه قرار بدید.
  آپدیت 7.10

 2. U31853 ۲۰ آبان ۱۳۹۹

  سلام آیا از این افزونه برای فرمهای گرویتی فرم هم میشه استفاده نمود؟؟؟

 3. U16935 ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

  سلام
  وقت بخیر
  افزونه Green Popupsرو نصب کردم. امکاناتش بهتر از Layered popups هست ولی وقتی وارد تنظیمات میشی حالت چپ چین داره و وقتی روی منوی کنار هر Popup میرم، وقتی باز میشه خارج از صفحه باز میشه و نمیشه گزینه هاش رو دید

 4. U13462 ۱۰ تیر ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  برای استفاده از ورژن جدیدgreen popups چطور می توان ایمیل های ورژن قبلی Layered Popups رو به ورژن جدید منتقل کرد؟
  در صورت استفاده از ورژن قبلی آیا افزونه با مشکل مواجه خواهد شد؟
  پیشاپیش متشکر از پاسختون

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۱ تیر ۱۳۹۹

   سلام
   خیر مشکلی نیست از نسخه های قبلی استفاده کنید. ایمیل ها در سرویس های ایمیل ذخیره می شوند و با تغییر افزونه مشکلی در لیست ایمیل ها ایجاد نخواهد شد

   • U16935 ۱۶ تیر ۱۳۹۹

    پس لطف کنید یه آموزش از طریقه استفاده از این نسخه جدید بذارید چون این رو که به روز رسانی میکنم کلا خطا میزنه

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۶ تیر ۱۳۹۹

     به مدیریت سایت درخواستتون رو منتقل میکنم و به زودی آموزش رو منتشر خواهیم کرد

 5. U13462 ۰۸ تیر ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  این نسخه افزونه green popups ظاهرا به کلی با افزونه قبلی Layered Popups فرق میکند.
  من ورژن 6.58 Layered Popups رو در سایت استفاده میکنم هنگام آپدیت ورژن جدیدgreen popups از طریف سی پنل، کلا افرونه جدیدی نصب شد و همه ایمیل های که با نسخه 6.58 Layered Popups جمع کرده بودم وجود نداشت و دوباره همون ورژن قبلی رو نصب کردم.
  ممنون میشم در این خصوص توضیح دهید.

 6. U26950 ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

  سلام خدمت شما
  میخواستم ببینم افزونه Layered Popups که هزینه دارد با افزونه های رایگان Layered Popups چه تفاوتی دارد؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

   درود افزونه های رایگان معمولا بصورت نال شده منتشر می شوند. البته همان نسخه اصلی توسط سازنده ایجاد شده هستند ولی پشتیبانی و آپدیت ندارند یا مشکل امنیتی دارند.

 7. U26927 ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

  سلام
  ممنون تر مطلب بسیار خوب و جامعتون.
  وقتی وارد بعضی از سایت ها میشیم یه پنجره ای باز میشه، ایمیل رو میگیره و محصول رایگان ایمیل می کنه.
  ایا اینها هم پاپ آپ هستند؟ با چه افزونه ای میشه این مدل پاپ آپ رو ساخت؟
  ممنون پاسختون

 8. کاربر مهمان ۲۸ دی ۱۳۹۸

  با سلام
  آیا در این افزونه امکان اینکه پاپ آپ زمانی که کاربر روی یک دکمه کلیک کرد فعال شود، وجود دارد؟

 9. U15246 ۰۹ دی ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  بنده بروز رسانی لایر پاپ آپ را از پنل خودم دانلود میکنم ورژن قدیمی 6.59 است و هنوز ظاهرا ورژن جدید برای دانلود تنظیم نشده. ممنون می شوم بررسی کنید؟

 10. U16935 ۳۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  وقت بخیر
  نسخه 6.61 رو میگیرم و در سایتم بارگذاری میکنم ولی پیغام میده که نسخه جدید موجوده و به نسخه 6.61 به روز رسانی کنید

 11. U15386 ۱۷ آذر ۱۳۹۸

  سلام من عضو هر دو دوره هستم چطور این افزونه رو میتونم دانلود کنم؟

 12. U10542 ۰۷ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید ….کی به نگارش 6.60 اپدیت میکنید؟

 13. U19934 ۰۲ مهر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید
  این ارور همش ظاهر میشه وقتی توی قسمت مدیریت وردپرسم هستم
  Failed to load plugin url: https://ladynaz.com/wp-content/plugins/layered-popups/js/tinymce-button.js
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • U19934 ۰۲ مهر ۱۳۹۸

   و الان فهمیدم قسمت توضیح کوتاه درباره محصول هم غیر فعال میکنه و امکان نوشتن رو از بین میبره ولی افزونه رو که غیر فعال کردم دوباره درست شد و تونستم اون قسمت متن بنویسم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۳ مهر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   وردپرس شما آدرس افزونه ی لایر پاپ آپ رو پیدا نمیکنه

   • U19934 ۰۴ مهر ۱۳۹۸

    خب دقیقا باید چیکار کنم که آدرس افزونه رو بشناسه؟
    چون مثل بقیه افزونه هام نصبش کردم و با بقیه مشکلی نداره

 14. U15246 ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من آپدیت جدید لایرپاپ آپ را داخل وردپرس آپدیت کردم ولی باعث از کار افتادن افزونه شد و حتی داخل افزونه قسمت ویرایش پاپ های نمونه نمایش داده نمیشه. لطفا بفرمایی مشکل چیه؟

 15. U20165 ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام اپديت لايرد پاپ و يواست سئو رو ميشه بزاريد؟ هنوز به روز نيست

 16. U20165 ۰۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام اين افزونه رو نميتونم بروزرساني كنم حتي پاك كردم دوباره نصب كردم. موقع بروزرساني ميگه خطايي رخ داده كد نامعتبر اما لايسنسش هم فعاله

 17. U18580 ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  با سلام
  من لایسنس این افزونه رو فعال دارم در پیشخوان وردپرسم. الان میخوام به روز کنم
  به روز رسانی که میزنم به روز نمیشه.
  ابن افزونه به دلیل داشتن لایسسن اتومات به روز میشه.
  توضیحات ویدیوی به روز کردن افزونه ها رو هم دیدم شما تاجای که لایسنس رو فعال میکنید توضیح میدید
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   اصلا اتومات آپدیت میشه نداریم شما احتمالا آپدیت از سازنده رو میزنید. باید طبق آموزش افزونه رو دستی آپدیت کنید

 18. U6715 ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  می خواهم کاری کنم هر کسی روی دکمه ای که در صفحه در نظر گرفتم کلیک کرد
  پاپ آپ براش باز بشه
  هر کاری می کنم نمیشه

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 19. U19334 ۱۱ مرداد ۱۳۹۸

  با سلام به شما

  دو سوال داشتم
  افزونه پاپ اپ رو نصب کردم با لایسنس اما اپدیت اتومات نمیشه
  و اینکه میخوام یک سایت انگلیسی خودم راه اندازی کنم ایا میشه با قالب های فارسی شما این کارو کرد یا باید حتما قالب غیر ترجمه شده نصب کنم

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 20. U3466 ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  افزونه نصب و لایسنس رو فعال کردم ولی موقع آپدیت با پیغام خطا مواجه میشم

 21. U18310 ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  سلام به چه صورت باید به پاپاپ فونت اضافه کنم

 22. U22016 ۲۶ تیر ۱۳۹۸

  سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز
  یه سوال داشتم از محضرتون.آقا این افرونه لایر پاپ اپ رو من نصب کردم فقط در قسمت نوشته ها متاسفانه نیست که بتونم اونجا تنظیماتی براش داشته باشم.میشه راهنمای کنین که چجوری میتونم تنظیمات لایر پاپ آپ رو در صفحه نوشته هم داشته باشم؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ تیر ۱۳۹۸

   سلام ممنون
   از بخش تنظیمات خود افزونه می‌تونید مشخص کنید کجا نمایش داده شود.

 23. U16935 ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

  سلام
  وقت بخیر
  آپدیت جدید رو چه زمانی میذارید؟
  بیشتر از 10 روزه که آپدیت جدید اومده ولی آپدیت نکردید

 24. U2578 ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

  سلام.
  روش اتصال این افزونه به میلرلایت به چه شکله ؟

 25. U18580 ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

  سلام
  در موقع به روز رسانی افزونه پیغام
  دریافت انجام نشد. مورد نامعتبر است کد خرید!
  لایسنس افزونه رو هم وارد کردم و اوکی هست

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

   سلام یکبار بصورت دستی به آخرین نسخه آپدیت کنید تا اپدیت خودکار فعال شود.

   • U18580 ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

    سلام
    به صورت دستی هم که میزنم پیغام میده
    هنگام به روز‌رسانی Layered Popups یک خطا رخ داده است: دریافت انجام نشد. مورد نامعتبر است کد خرید!

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

     سلام بصورت دستی از پنل وردپرس نباید انجام شود. باید فایل را در پوشه plugins جایگزین کنید. با اینکار دیگر نیازی به دریافت از پنل وردپرس شما نیست.

 26. U18580 ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

  با سلام
  من در قسمت افزونه ها »افزودن و سپس اپلود فایل زیپ LayeredPopups رو میزنم(از پنل کاربریم دانلود کردم) اما بعد چند دقیقه به صفحه ی 504 میره.
  لطفا راهنمایی بفرماید