نمایش تبلیغات بین مطالب وردپرس بدون نصب افزونه

5 / 5. تعداد رای: 1

نمایش تبلیغات بین مطالب وردپرس بدون نصب افزونه
نمایش تبلیغات بین مطالب وردپرس بدون نصب افزونه

همان‌طور که اطلاع دارید وردپرس امکانات بی‌نظیری را به شما می‌دهد. یکی از امکانات خوبی که وردپرس به شما می‌دهد این است که شما می‌توانید در سایت خود تبلیغات قرار دهید. تبلیغات در سایت انواع مختلفی دارد و شما می‌توانید از روش‌های مختلفی جهت نمایش تبلیغات بین مطالب وردپرس استفاده کنید.

یکی از نمونه‌های تبلیغات در سایت تبلیغات بین مطالب سایت می‌باشد. شما می‌توانید بین مطالب سایت خود تبلیغات قرار دهید. این تبلیغات باید ویژگی خاصی داشته باشند که در ادامه این مقاله در مورد آن‌ها توضیح خواهیم داد. اگر شما قصد دارید که در بین مطالب سایت خود تبلیغات قرار دهید بهتر است آموزش زیر را تا پایان مطالعه نمایید.

با استفاده از روشی که در این آموزش به شما ارائه می‌کنیم شما قادر هستید به‌راحتی در بین مطالب سایتتان تبلیغات قرار داده و از مزیت‌های قرار دادن تبلیغات در سایت بهره‌مند شوید. این نوع از تبلیغات در بین برخی از مدیران سایت‌ها پرطرفدار است و تمایل دارند که از آن استفاده کنند.

نمایش تبلیغات بین مطالب وردپرس

همان‌طور که گفتیم شما قادر هستید در بین مطالب سایت وردپرسی خود تبلیغات قرار دهید. در نظر داشته باشید که بهتر است این تبلیغات در سایت شما یکسان و مانند یکدیگر نباشند و باهم متفاوت باشند. به این صورت هم امکان این را دارید که بنرهای بیشتری در سایت خود قرار دهید و از این طریق درآمد بیشتری از طریق تبلیغات کسب کنید؛ هم اینکه کاربر در سایت شما از تبلیغات تکراری خسته نمی‌شود.

به‌این‌ترتیب زمانی که کاربر مطالب سایت شما را مطالعه می‌کند؛ می‌تواند تبلیغات مختلفی که در سایت شما وجود دارد را ببیند. در این مورد از تبلیغات شانس بیشتری وجود دارد که کاربر این تبلیغات را ببیند. تبلیغات در بین مطالب مستقیماً مورد دید کاربر بوده و بر آن تأثیر می‌گذارد. شما باید بتوانید این تبلیغات را در سایت خود کنترل کنید. شما باید بتوانید درآمد سایت خود را از روش‌های مختلفی به‌دست آورید. علاوه بر فروش محصولات سایت شما می‌توانید از طریق تبلیغات نیز کسب درآمد کنید.

سایت‌های زیادی وجود دارند که از این تبلیغات استفاده می‌کنند. تبلیغات در سایت فواید بسیاری دارد. بسیاری از افراد درصد بالایی از هزینه‌های سایت خود را از طریق تبلیغات به‌دست می‌آورند. بنابراین هرگز اهمیت آن را دست‌کم نگیرید. این تبلیغات به‌گونه‌ای است که بین مطالب سایت قرار می‌‌گیرد.

چگونه تبلیغات تأثیرگذاری داشته باشیم؟

حتماً شما نیز اطلاع دارید که روش‌های مختلفی در سایت برای کسب درآمد وجود دارد که در میان آن‌ها سایت‌های مختلف هرکدام از هریک از آن‌ها استفاده می‌کنند. تبلیغات یک راه بسیار عالی برای کسب درآمد در سایت به‌شمار می‌رود. اما در نظر داشته باشید که شما برای قرار دادن تبلیغات در سایت خود باید حتماً یک سایت پربازدید داشته باشید.

بنابراین در قدم اول سعی کنید که میزان بازدید سایت خود را افزایش دهید. با این کار تبلیغات شما می‌توانند بازده خوبی داشته باشند. اگر سایت شما بهینه باشد و موردتوجه طیف گسترده‌ای از کاربران فضای مجازی قرار بگیرد؛ درنتیجه تبلیغاتی که شما در سایت خود قرار می‌دهید بر تعداد افراد بیشتری اثر می‌گذارد. همچنین بهینه‌سازی سایت سبب می‌شود افراد مطالب سایت شما را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته و بازدید سایت شما زیادتر شود.

آموزش نمایش تبلیغات بین مطالب وردپرس بدون نصب افزونه

خب اکنون کدی به شما معرفی می‌کنیم که توسط آن قادر هستید بین مطالب سایت خود تبلیغات قرار دهید. برای انجام این کار شما نیازی ندارید که از هیچ افزونه‌ای استفاده کنید. این کار توسط کد نویسی قابل انجام است. سیستم متن‌باز وردپرس به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که شما می‌توانید با استفاده از آن به‌راحتی توسط کدها قابلیت‌های فراوانی را در سایت خود ایجاد کنید.

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که باید بدانید دقیقاً می‌خواهید تبلیغات در کجای سایت شما قرار بگیرد. دوستان عزیز عملیاتی که شما در اینجا قصد انجام آن را دارید بیشتر با حلقه‌ها سروکار دارد. برای مثال صفحه اصلی سایت شما که اگر ایندکس قالب خود را بازکنید؛ مشاهده می‌کنید که کدهای آن با حلقه‌ای به‌نام While شروع‌شده و در آخر نیز پایان حلقه با همان حلقه While بسته‌شده است.

با استفاده از تغییر کدهای قالب

برای انجام این کار ابتدا باید به قسمت پیشخوان > تنظیمات > خواندن رفته و بعد از آن بخش بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ی وبلاگ را به‌عنوان‌مثال 5 قرار می‌دهیم. یعنی در هر صفحه تعداد 5 مطلب نمایش داده شود و تعداد تبلیغات شما هم 4 تا می‌شود.

در قدم بعدی وقت کد نویسی فایل Index.php است.

نکته: حتماً در نظر داشته باشید که بعضی از قالب‌ها از نحوه کد نویسی مختلفی استفاده می‌کنند. مثلاً شما اگر فایل Index.php را باز می‌کنید، به‌وسیله ویرایشگر ممکن است داخل آن خبری از حلقه نباشد و از دستوراتی مثل Include استفاده‌شده باشد که صفحه خاصی که اسمش را نوشته است فراخوانی کند. درواقع مهم این است که شما بدانید قصد ویرایش کجا را دارید.

کد موردنیاز شما برای انجام این کار به شرح زیر است :

<?php $count=count+1; ?>
<?php while(have_posts()): the_post(); ?>

<article id="entry-<?php the_ID(); ?>"<?php post_class('entry home'); ?>>

<header>
<h2>
<a href="<?php the_permalink(); ?>" rel="bookmark">
<?php the_title(); ?></a>
</h2>
</header>
<div>
<?php the_excerpt(); ?>
</div>
</article>
<?php if ($count == 2) : ?>

<div>

کد تبلیغاتی شما در اینجا

</div>

<?php endif; $count++; ?>

<?php if ($count == 4) : ?>

<div>

کد تبلیغاتی شما در اینجا

</div>

<?php endif; $count++; ?>

<?php if ($count == 8) : ?>

<div>
 
کد تبلیغاتی شما در اینجا

</div>

<?php endif; $count++; ?>

<?php endwhile?>

کد بالا تعداد پست‌های شما را بررسی می‌کند و بین هر پست تبلیغ متفاوتی را قرار می‌دهد. حالا شما باید چطور از این کد در سایتتان استفاده کنید؟

برای انجام این کار ابتدا باید بگردید و این خط را در کد نویسی قالب خود پیدا کنید:

<?php if ($count == 2) : ?>
 
<div>
 
کد تبلیغاتی شما در اینجا
 
</div>
 
<?php endif; $count++; ?>
 
<?php if ($count == 4) : ?>
 
<div>
 
کد تبلیغاتی شما در اینجا
 
</div>
 
<?php endif; $count++; ?>
 
<?php if ($count == 8) : ?>
 
<div>
 
کد تبلیغاتی شما در اینجا
 
</div>
 
<?php endif; $count++; ?>

این کد بررسی می‌کند که هر مطلب چندمین مطلب نمایشی در این صفحه است. مثلاً اگر Count=4 بود این تبلیغ را تا آخر نشان بدهد.

نتیجه‌‌گیری کلی

توسط این آموزش متوجه شدید که تبلیغات چقدر بر افزایش درآمد سایت شما تأثیر دارد. شما توانستید با استفاده از آموزش بالا و کد نویسی در سایت خود از تبلیغات استفاده کنید. اما اگر قصد ندارید که از کد نویسی استفاده کنید و یا اینکه با کد نویسی آشنا نیستید؛ می‌توانید با استفاده از افزونه‌های مختلفی که در این زمینه وجود دارد این کار را به‌سادگی انجام دهید.

به این نکته توجه داشته باشید که هرچه بتوانید سایت بهتر و بهینه‌تری داشته باشید و بتوانید کاربران بیشتری را به سایت خود جذب کنید؛ می‌توانید از طریق تبلیغات درآمد بیشتری داشته باشید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر اقدامی در سایت خود حتی از اطلاعات موجود در سایت یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

موفق و پیروز باشید. 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. کاربر مهمان ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

  سلام و دورود
  این کاریعنی همون لینک خارجی حساب میشه؟

 2. U9155 ۶ آبان ۱۳۹۶

  سلام ، چطور میشه در یک مقاله ، مقالات مرتبط دیگر رو در بین پاراگراف ها پیشنهاد کرد؟

  بیشتر بخوانید: مقاله ای دیگر در مرتبط با این مقاله

  • U7658 ۷ آبان ۱۳۹۶

   درود.
   می توانید از افزونه مطالب مرتبط استفاده کنید و یا بر روی قالب شما به صورت کد اختصاصی پیاده سازی شود که می توانید با بخش طراحی در تماس باشید.
   design@mihanwp.com

 3. کاربر مهمان ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

  سلام خسته نباشد من از قالب صحیفه استفاده میکنم چطوور میتونم تبلیغ بزارم زیر هدر با سایز 468×60