قرار دادن تبلیغات بین مطالب سایت وردپرسی بدون افزونه
3.8 از 17 رای

قرار دادن تبلیغات بین مطالب سایت

قرار دادن تبلیغات بین مطالب سایت وردپرسی

در وردپرس می تونید بین مطالب سایت تبلیغاتی قرار بدید اما بهتر هست این تبلیغات یکسان نباشند و با هم متفاوت باشند. اینطوری هم میتونید بنر های بیشتری قرار بدید و درآمد بیشتری از طریق تبلیغات سایتتون کسب کنید 😀 و هم کاربر خسته نمیشه از تبلیغات تکراری سایت شما. امروز کدی به شما معرفی میکنم برای قرار دادن تبلیغات بین مطالب سایت وردپرس بدون استفاده از افزونه

دوستان عزیز عملیاتی که ما داریم انجام می دهیم بیشتر با حلقه ها سر و کار داریم.برای مثال صفحه اصلی سایت شما که در کد های آن در index.php قالبتون رو اگه باز کنید با که با حلقه ای به نام while شروع به کد نویسی شده و در آخر پایان حلقه به همان حلقه while بسته شده است.

1. برای این کار اول باید به قسمت پیشخوان > تنظیمات > خواندن و بعد بخش بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ی وبلاگ را به عنوان مثال 5 قرار می دهیم یعنی در هر صفحه تعداد 5 مطلب نمایش داده شود و تعداد تبلیغ های شما هم 4 تا می شود.

قرار دادن تبلیغات

2. اکنون وقت کد نویسی در فایل index.php است.

نکته:یادتون باشه بعضی از قالب ها از نحوه کدنویسی مختلفی استفاده می کنند.مثلا شما اگه فایل index.php رو باز میکنید بوسیله ویرایشگر ممکنه داخل اون خبری از حلقه نباشد و از دستوراتی مثل include استفاده شده باشد که صفحه خاصی که اسمش رو نوشته فراخوانی بکند. مهم اینه بدونید کجارو دارید ویرایش می دهید.

اینم از کد:

کد بالا بررسی می کنه تعداد پست های شما رو و بین هر پست تبلیغ متفاوتی رو قرار میده. حالا شما باید چطور از این کد توی سایتتون استفاده کنید؟

ابتدا بگردید و این خط رو توی کد نویسی قالب پیدا کنید:

 

حالا قبل از endwhile کد زیر رو قرار بدید:

این کد بررسی می کنه که هر مطلب چندمین مطلب نمایشی در این صفحه هست. مثلا اگر count=4 بود این تبلیغ رو نشون بده و تا آخر

موفق باشید. سوالی بود در خدمتتون هستم از بخش نظرات همین صفحه. یا حق 🙂

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.