افزایش در آمد و بازدید سایت

یک روش برای افزایش در آمد و بازدید سایت

چطور می توان یک سایت با بازدید بالا داشت؟ راه حل اینکار محدود نکردن کسب و کارمان در دهکده جهانی اینترنت هست. فرض کنید دنیای اینترنت دهکده ای کوچک هست که شما در حال حاضر فقط در حال ارائه سرویس و کالا به همسایه های خود در این دهکده هستید. آیا بهتر نیست سعی کنیم گلیم خودمان را بزرگتر کنیم و به کل دهکده خدمات و سرویس دهیم؟ این کار را با یک روش ساده می توان انجام داد. ساخت یک وبسایت چند زبانه

با عرض سلام و خسته نباشید مرادپور هستم عضوی از تیم میهن وردپرس.
توی این پادکست صوتی از رادیو وردپرس میخوایم به این موضوع به پردازیم که چطور میتوانیم بازدید و درآمد سایتمون رو چند برابر کنیم .
برای چند برابر کردن بازدید و درآمد وب سایتتون باید بازدید کننده های بیشتری داشته باشید و برای بازدید بیشتر هم باید از سئوی مناسب برای سایتتون استفاده کنید .
خب همه ی ما داریم اون کار رو هر روز انجام میدیم تعداد مطالب سایتمون رو بیشتر میکنیم یا هر کار دیگه که باعث میشه ورودی گوگل ما بیشتر بشه. بحثی که اینجا پیش میاد محدودیت ما هست آیا سایت ما فقط به ایران محدود هست و یا غیر ممکن است که کنار بازدید کننده های ایرانی بازدید کننده های جهانی هم داشته باشیم. غیرممکن غیرممکنه.

فقط باید در جواب این سوال گفت چگونه با چه روشی؟

برای جهانی کردن سایت و چند برابر کردن بازدید سایتمون باید سایت رو چند زبانه کنیم، یک سایت با زبان های مختلف فارسی، اینگلیسی یا عربی .
برای چند زبانه کردن سایت به راحتی می‌توانید از سراسر جهان مخاطب جذب کنید و کسب و کار خودمونو توسعه بدیم .
افزایش مخاطب یعنی سود بیشتر و نتیجه ی اون رو می‌توانید سر ماه توی حساب بانکی خودتون خواهید دید .
دنیای اینترنت و وب ثانیه به ثانیه در حال پیشرفته رو به تکامل هست شاید همین الان رقبای سایت شما، سایت چند زبانه ی خودشون رو راه اندازی کرده باشند، پس وقت رو تلف نکنید و همین الان توی میهن وردپرس جستجو کنید (افزونه چند زبانه‌ی وردپرس).

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.