سایت برتر

رونوشت و کپی کردن فهرست ها در وردپرس

رونوشت و کپی کردن فهرست ها در وردپرس

رونوشت و کپی کردن فهرست ها در وردپرس

وردپرس به همراه یک سیستم ساختاری برای اضافه کردن منوها در سایت شما به همراه دارد.حتی اگر بسیار کارآمد باشد به شما اجازه ی ایجاد منوی تکراری را نمیدهد. اگر بخواهید به سرعت یک منوی مشابه ایجاد کنید باید آنرا بصورت دستی وارد کنید.در این مقاله ما به شما نحوه ی ایجاد منوی تکراری تنها با یک را کلیک را نشان میدهیم.

علت نیاز به منوی تکراری

هنگامی که شما تلاش برای ایجاد قالب جدید دارید و منوی قالب قبلی شما کاملا پیکر بندی شده،شما دو گزینه دارید.تغییر منوی اصلی یا ایجاد منوی تکراری و ایجاد تغییرات. منوی های تکراری زمانی مفید هستند ک شما بخواهید از تگ های شرطی برای نشان دادن منوهای مختلف به کاربران مختلف استفاده کنید. برای مثال نمایش منوهای مختلف برای ورود کاربران در وردپرس!

اضافه کردن منوی تکراری در وردپرس

اولین چیزی که شما نیاز دارید نصب و راه اندازی افزونه Duplicate Menu است.پس از فعال سازی به نمایش > duplicate menu برای ساخت سریع منوی تکراری بروید. نیاز است منویی که میخواهید کپی کنید را انتخاب کنید سپس برای منوی جدید نام انتخاب کرده بر روی دکمه ی duplicate menu کلیک کنید.

هم اکنون میتوانید نمایش > فهرست ها را بازدید کنید و میتوانید منوی تکراری را از منوی پایین انتخاب کنید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم