آموزش گوگل آنالیتیک

تغییر آدرس پیشفرض آپلود فایل در وردپرس

تغییر آدرس پیشفرض آپلود فایل در وردپرسReviewed by مرضیه on Jun 10Rating: 2.0تغییر آدرس پیشفرض آپلود فایل در وردپرسیکی از مهمترین تغییرات نسخه 3.5 وردپرس وجود آپلودر رسانه پیش فرض میباشد. یکی دیگر از تغییراتی که کمتر از آن صحبت شده میتوان به ناپدید شدن گزینه

تغییر آدرس پیشفرض آپلود فایل در وردپرس

تغییر آدرس پیشفرض آپلود فایل در وردپرس

یکی از مهمترین تغییرات از زمان انتشار نسخه 3.5 وردپرس وجود آپلودر رسانه پیش فرض میباشد. یکی دیگر از تغییراتی که کمتر از آن صحبت شده میتوان به ناپدید شدن گزینه ای برای تغییر مسیر دایرکتوری آپلود از تنظیمات اشاره کرد. علت حذف این گزینه این است که مانند گزینه های دیگر از آن استفاده نمیشود. همچنین اگر کاربر آنرا تغییر دهد دارای پتانسیل ایجاد هرج و مرج میباشد.در این مقاله نحوه ی تغییر مکان آپلود رسانه پیش فرض در وردپرس را آموزش میدهیم.

بمنظور تغییر مکان آپلود رسانه پیش فرض در وردپرس شما نیاز به ویرایش مکان فایل wp-config.php در ریشه دایرکتوری نصب و راه اندازی وردپرس دارید. اگر بخواهید دایرکتوری آپلود wp-content/files باشد پس نیاز دارید کد زیر را در wp-config.php قرار دهید.

اگر بخواهید دایرکتوری آپلود خارج از پوشه محتوای وردپرس مانند http://www.example.com/files/ باشد نیاز دارید مسیر آپلود را در wp-config.php مانند زیر تنظیم کنید:

به یاد داشته باشید که میتوانید انتخاب کنید که فایل آپلود را روی سال یا ماه در بخش تنظیمات>رسانه تنظیم کنید.

تنظیمات رسانه

موفق باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پکیج های آموزشی

همه پکیج های آموزشی
پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
نظرات میهن وردپرس