• آموزش ساخت سایت و رساندن آن به درآمد

دانلود تمامی تصاویر موجود در کتابخانه تصاویر وردپرس

دانلود تمام تصاویر در کتابخانه تصاویر

دانلود تمامی تصاویر موجود در کتابخانه تصاویر وردپرس

آیا میخواهید تمام تصاویر موجود در کتابخانه تصاویر وردپرس را دانلود کنید؟ میتوانید از یک  FTP client استفاده کنید اما این کار برای مبتدیان آسان نیست. در این مقاله ما به شما روش دانلود تصاویر موجود در کتابخانه تصاویر بدون استفاده از FTP را آموزش میدهیم.

دلیل نیاز به دانلود کتابخانه رسانه

اگر میخواهید فقط کتابخانه رسانه ای شما در کامپیوتر ذخیره شود،این افزونه مفید میباشد.شما میتوانید همیشه از یک راه حل پشتیبان خودکار استفاده کنید که کل سایت وردپرس شما را پشتیبان گیری کند. با این حال اکثر افزونه های پشتیبان گیری یک راه حل آسان برای دانلود رسانه کتابخانه ندارند. این افزونه راه سریعی برای انجام این کار فراهم میکند.

یکی دیگر از راه های دانلود فایل استفاده از  FTP client است اما اگر کاربر به FTP دسترسی نداشته باشد یا روش استفاده از آنرا نداند سپس این افزونه یک جایگزین راحت برای آن میباشد.

اولین کار نصب و راه اندازی افزونه downML – Download Media Library میباشد. پس از فعال سازی متوجه آیتم منوی جدید در نوار مدیریت وردپرس خود به نام ‘downML’ میشوید. شما باید روی دانلود فایل کلیک کرده و آنرا برای دانلود آماده کنید.زمانیکه دانلود آماده شد صفحه ای با لینک شدن به فایل medialibrary.zip  مشاهده میکنید. میتوانید این فایل را روی سیستم خود دانلود کنید.

دانلود تصاویر کتابخانه

پس از دانلود این فایل میتوانید آنرا اکسترکت کرده و مشاهده می کنید که تمامی فایل های شما در آن وجود دارد.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آنلاین یاد بگیرید

نظرات کاربران

  1. 2 مهر 1396 ساعت 09:41

    سلام
    بنده می‌خوام محدودیت دانلود قرار بدم یعنی تعداد دانلود رو مشخص کنم که مثلاً این فایل برای هر کاربر امکان دانلودش فقط دوبار باشه یا سه بار باشه
    فقط نفرمایید که از افزون ایزی دیجیتال استفاده کن یا از افزونه‌های دیگه من مخوام به طور مستقیم این کار رو از هاست انجام بدم با تشکر

  2. 25 آبان 1395 ساعت 12:11

    سلام. بنظرتون ما اگه بخوایم از درون هاست پوشه اپلود فایل هارو ور داریم با این روش که از افزونه استفاده کنیم فرق داره ؟

enamad