سایت برتر

آرشیو کردن مطالب بدون نیاز به حذف آنها در وردپرس

آرشیو کردن مطالب بدون نیاز به حذف آنها در وردپرس

آرشیو کردن مطالب بدون نیاز به حذف آنها در وردپرس

آیا تا کنون تصمیم به پنهان کردن پستهای قدیمی وبلاگ خود بدون حذف کردن آنها کرده اید؟ در این مقاله ما به شما بایگانی کردن پستها بدون پاک کردن آنها در وردپرس را نشان میدهیم.

اولین کاری که باید انجام شود نصب افزونه Archived Post Status میباشد.این عمل خارج از جعبه انجام میگیرد و تنظیماتی برای پیکربندی آن وجود ندارد. پس از فعال سازی ،این افزونه وضعیت پست سفارشی به نام ‘Archived’ به پست،صفحات و نوع پست سفارشی را اضافه می‌کند.شما میتوانید این کار توسط ویرایش پست و کلیک روی وضعیت در پایین جعبه Publish و انتخاب گزینه Archived انجام دهید.

بایگانی پست

پس از انتخاب گزینه مورد نظر روی دکمه Update برای به روز رسانی کلیک کنید.پست شما به عنوان پست بایگانی شده مشخص میشود و نمایش آن در سایت شما متوقف میشود. شما هنوز هم قادر به پیدا کردن پست در بخش مدیریت هستید.

پست بایگانی

در به سرعت بایگانی کردن چند پست به یک مرتبه به چیزی نیاز داریم؟به روی صفحه نمایش پست رفته و پستی که میخواهید بایگانی کنید را انتخاب کنید.

حجم ویرایش پست

سپس در bulk actions در فهرست پایین ویرایش را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست کلیک کنید.وردپرس به شما گزینه bulk actions برای پست انتخابی را نشان میدهد.در جعبه status گزینه Archived را انتخاب کنید و روی گزینه update کلیک کنید.

bulkupdateposts

پست های انتخابی شما با موفقیت بایگانی شدند. موفق باشید 🙂

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم