افزونه تبليغات وردپرس بصورت چرخشی

0 / 5. تعداد رای: 0

افزونه تبليغات وردپرس بصورت چرخشی

افزونه تبليغات وردپرس بصورت چرخشی

تبلیغات این روز ها یک ضرورت شده برای هر سایتی. حالا یا تبلیغات خود سایت یا تبلیغات سایت های دیگر به منظور حمایت از دوستان و یا کسب درآمد. به هر حال شاید بخواهید تبلیغاتی را در سایت وردپرسی خود قرار دهید. گاها دوست دارید این تبلیغات چرخشی باشند. یعنی با هر بار رفرش کردن سایت ، یک تبلیغ تصادفی نمایش داده شود. پس با ما همراه باشید

Ads by datafeedr.com

 افزونه Ads by datafeedr.com افزونه تبلیغاتی وردپرس است که تبلیغات سایت شما را بصورت چرخشی نمایش می دهد. این افزونه با قرار دادن یک کد در قالب سایت شما یا ابزارک سایتتان تبلیغات یک دسته بندی خاص ( که شما مشخص کرده اید ) را به کاربر نمایش می دهد.
ابتدا افزونه را از همین صفحه دانلود و نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس
بعد از نصب افزونه دو منو به منوی مدیریت وردپرس شما اضافه خواهد شد. اولی منوی ads و دومین منو زیر مجموعه تنظیمات وردپرس باز هم به نام Ads اضافه خواهد شد.
از بخش Ads > add new ad می توانید تبلیغات مورد نظر خود را اضافه کنید. به این شکل:
عنوان را وارد کنید مثلا mihanwp
در بخش محتوای نوشته کد تبلیغات خود را وارد کنید
و در بخش group می توانید دسته بندی تبلیغ را انتخاب کنید یا بسازید.
افزودن تبلیغات در وردپرس
حالا روی انتشار کلیک کنید تا تبلیغ شما منتشر شود.
به همین شکل چند تبلیغ دیگر در سایتتان و در همین دسته بندی اضافه کنید. سپس به بخش تنظیمات > Ads مراجعه کنید. در اینجا می توانید به دو روش تبلیغات را در سایت نمایش دهید.

1. نمایش تبلیغات در وردپرس با شورت کد

با مراجعه به بخش تنظیمات > ads می توانید از بخش Shortcode / PHP Template Code Generator شورت کد را دریافت کنید. روی اولین گزینه کلیک کنید. از پایین دسته بندی تبلیغاتی که ساختید را انتخاب کنید تا شورت کد آن به شما نمایش داده شود.
شورت کد تبلیغات در وردپرس
این شورت کد را می توانید در هر صفحه یا برگه ای که دوست دارید قرار دهید تا تبلیغات شما آنجا نمایش داده شود. همچنین از بخش نمایش > ابزارک ها هم می توانید این شورت کد را در ابزارک متن کپی کنید.

2. نمایش تبلیغات در وردپرس با کد php

چنانچه شما روی دومین گزینه یعنی php کلیک کنید. یک کد php بهع شما ارائه می شود. این کد را می توانید از بخش نمایش > ویرایشگر ، در قالب سایتتان قرار دهید. این کد در هر کجای سایت شما که نمایش داده شود می توانید تبلیغات را در آنجا ببینید.

نکته: از بخش number of ads و sortby می توانید تعداد بنر های نمایشی و ترتیب نمایش بنر ها را مشخص کنید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟