آموزش بک آپ گیری از وردپرس

آموزش بک آپ گیری از وردپرس

اگر شما به دنبال یک روش مناسب برای پشتیبان گیری از وردپرس هستید ما استفاده از این افزونه را به شما پیشنهاد می کنیم.

در این مقاله قصد داریم آموزش بک آپ گیری با این افزونه را به شما آموزش دهیم. بخش های مهم را با هم بررسی می کنیم.

چرا شما نیاز به یک افزونه برای پشتیبان گیری از وردپرس دارید؟

همه وب سایت ها در اینترنت نسبت به تهدیدات امنیتی آسیب پذیر هستند و می توانند طعمه هکرها شده و اطلاعاتشان را به یکباره از دست بدهند و یا در معرض بلایای سروری قرار گیرند. این موضوع می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد. اولین راه حل در برابر چنین مشکلاتی پشتیبان گیری منطم و خودکار از سایتتان است.

ابتدا افزونه بک آپ گیری وردپرس را دانلود و نصب کنید. ( آموزش نصب افزونه در وردپرس )

پشتیبان گیری از وردپرس

با پشتیبان گیری زمان واقعی تغییرات بصورت کامل و خودکار ذخیره سازی می شوند و تضمین می کند که شما همیشه آخرین نسخه تغییرات را کاملا اتوماتیک خواهید داشته باشید و به راحتی آنها را بازگردانید.

وارد قسمت پشتیبان شوید و پس از ورود در صفحه ای که می بینید روی دکمه skip wizard now کلیک کنید و روی دکمه + کلیک کرده و نام بک آپتان را وارکنید و دکمه اضافه کردن را بزنید و سپس تیک را بزنید که صفحه زیر دیده می شود. بعد از آن محل ذخیره سازی را انتخاب کنید و ادامه کار

 

3

 

عملیات آغاز می شود. به دلیل این که این عملیات برای بار اول انجام می شود ممکن است کمی طول بکشد. خارج شدن از این صفحه عملیات را مختل نمیکند شما می توانید کارهای دیگری روی سایتتان انجام دهید پشتیبان گیری در پس زمینه اجرا می شود. بعد از پایان عملیات شما یک ایمیل دریافت می کنید.

زمانبندی بک آپ گیری از وردپرس

شما می توانید عملیات پشتیبان گیری خود را زمان بندی کنید. پیشنهاد می کنیم که برای اولین بار پشتیبان کامل تهیه کنید. تیک را هم بزنید.

سپس مسیر مورد نطر را تعیین کنید. عملیات شروع خواهد شد و پس از پایان ایمیل را دریافت می کنید.

بازگردانی فایل پشتیبان

عملیات بازگردانی نیز به راحتی انجام می شود.

وارد قسمت مربوطه شوید. در این قسمت لینک فایل های شما وجود دارد که شما می توانید آن را دانلود کرده و مانند یک بسته نصبی وردپرس از بخش بازگردانی نصب نمایید.

برای دریافت افزونه بک آپ گیری حرفه ای وردپرس اینجا کلیک کنید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.