آموزش گوگل آنالیتیک

بلاک کردن کاربر در وردپرس بدون نیاز به حذف اطلاعات

بلاک کردن کاربر در وردپرس بدون نیاز به حذف اطلاعاتReviewed by پروانه on Nov 23Rating: 2.5بلاک کردن کاربر در وردپرس بدون نیاز به حذف اطلاعاتتا به حال برای شما پیش آمده که بخواهید مانع ورود کاربری به سایت وردپرس خود شوید؟ ساده ترین راه برای انجام اینکار حذف مشخصات کاربر از روی وبسایت است. این کار

بلاک کردن کاربر در وردپرس بدون نیاز به حذف اطلاعات

بلاک کردن کاربر در وردپرس بدون نیاز به حذف اطلاعات

تا به حال برای شما پیش آمده که بخواهید مانع ورود کاربری به سایت وردپرس خود شوید؟ ساده ترین راه برای انجام اینکار حذف مشخصات کاربر از روی وبسایت است. این کار باعث می شود تا مطالب نوشته شده توسط این کاربر به کاربر دیگری منتقل شود. می توانید رمز عبور و آدرس ایمیل کاربر را تغیر دهید اما با اینکار gravatar آنها نیز تغییر خواهد کرد. چطور می توان بدون حذف کاربر، حسابش را مسدود کرد؟ در این مقاله راهکارایی برای انجام اینکار به شما نشان خواهیم داد.

اولین گام برای انجام اینکار نصب و راه اندازی افزونه Account Locker Lite است. بعد از نصب به سادگی لیست کاربرانی را که می خواهید مسدود شوند را کنید. در قسمت بالای پروفایل کاربر مشاهده خواهید کرد که وضعیت کاربر به حالت مسدود درآمده است.

بلاک

برای مسدود کردن در صفحه وضعیت مخاطب گزینه Locked را انتخاب کنید. با اینکار بدون از بین رفتن حساب کاربری و مطالب نوشته شده توسط کاربر مخاطب مسدود می شود. کاربران مسدود شده قادر به تنظیم مجدد کلمه عبور و همچنین دسترسی مجدد به سایت را نخواهند داشت. زمانی که کاربران مسدود شده بخواهند به سایت وارد شوند با پیغامی که حساب آنها مسدود شده است مواجه میشوند.

بلاک کردن حساب کاربری

این نکته را در نظر داشته باشید که اگر این افزونه را غیرفعال کنید کاربران مسدود شده هم آنبلاک خواهند شد.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پکیج های آموزشی

همه پکیج های آموزشی
پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
ترتیب نمایش:   جدیدترین | قدیمی ترین
Arash Yazdian
مهمان
Arash Yazdian

سلام . این افزونه وجود خارجی نداره

رضا حسینی راد
مدیر
رضا حسینی راد
نظرات میهن وردپرس