سایت برتر

بلاک کردن کاربر در وردپرس بدون نیاز به حذف اطلاعات

بلاک کردن کاربر در وردپرس بدون نیاز به حذف اطلاعات

بلاک کردن کاربر در وردپرس بدون نیاز به حذف اطلاعات

تا به حال برای شما پیش آمده که بخواهید مانع ورود کاربری به سایت وردپرس خود شوید؟ ساده ترین راه برای انجام اینکار حذف مشخصات کاربر از روی وبسایت است. این کار باعث می شود تا مطالب نوشته شده توسط این کاربر به کاربر دیگری منتقل شود. می توانید رمز عبور و آدرس ایمیل کاربر را تغیر دهید اما با اینکار gravatar آنها نیز تغییر خواهد کرد. چطور می توان بدون حذف کاربر، حسابش را مسدود کرد؟ در این مقاله راهکارایی برای انجام اینکار به شما نشان خواهیم داد.

اولین گام برای انجام اینکار نصب و راه اندازی افزونه Account Locker Lite است. بعد از نصب به سادگی لیست کاربرانی را که می خواهید مسدود شوند را کنید. در قسمت بالای پروفایل کاربر مشاهده خواهید کرد که وضعیت کاربر به حالت مسدود درآمده است.

بلاک

برای مسدود کردن در صفحه وضعیت مخاطب گزینه Locked را انتخاب کنید. با اینکار بدون از بین رفتن حساب کاربری و مطالب نوشته شده توسط کاربر مخاطب مسدود می شود. کاربران مسدود شده قادر به تنظیم مجدد کلمه عبور و همچنین دسترسی مجدد به سایت را نخواهند داشت. زمانی که کاربران مسدود شده بخواهند به سایت وارد شوند با پیغامی که حساب آنها مسدود شده است مواجه میشوند.

بلاک کردن حساب کاربری

این نکته را در نظر داشته باشید که اگر این افزونه را غیرفعال کنید کاربران مسدود شده هم آنبلاک خواهند شد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۱۵ اسفند ۱۳۹۵

    سلام . این افزونه وجود خارجی نداره