غیر فعال کردن گراواتار در وردپرس

غیر فعال کردن گراواتار در وردپرسReviewed by مرضیه on Jan 1Rating: 3.0غیر فعال کردن گراواتار در وردپرس وردپرس از گراواتار بعنوان پلت فرم آواتار پیش فرض استفاده میکند. که این به کاربران وردپرس اجازه ی نمایش آواتار یکسان در هر وبسایت گراواتار فعال را میدهد

غیر فعال کردن گراواتار در وردپرس

غیر فعال کردن گراواتار در وردپرس

وردپرس از گراواتار بعنوان پلتفرم آواتار پیش فرض استفاده میکند. که این به کاربران وردپرس اجازه ی نمایش آواتار یکسان در هر وبسایت گراواتار فعال را میدهد. با این حال ممکن است در برخی موارد مایل به نمایش گراواتار در سایت نباشید. در این مقاله ما به شما نحوه ی غیر فعال کردن گراواتار در وردپرس را آموزش میدهیم.

در ابتدا باید وارد سایت وردپرس شوید و به بخش تنظیمات>گفتگوها بروید. سپس به بخش آواتار رفته و تیک جعبه گزینه نمایش نیم‌رخ را بردارید و برای ذخیره تنظیمات روی گزینه  Save کلیک کنید.

غیر فعال کردن گراواتار

شما با موفقیت گراواتار ار از وردپرس خود غیر فعال کردید. اکنون نظرات شما در گراواتار کاربر نمایش داده نمیشود،همچنین در بخش مدیریت گراواتاری نخواهید دید. گراواتار کاربران در نظرات و صفحه کاربر ظاهر نمیشود و از نوار مدیریت ناپدید میشود.

گراواتار رایگان وردپرس

حتی اگر گراواتار را از سایت وردپرس غیر فعال کرده اید هنوز میتوانید در صورت نیاز آنها را نمایش دهید. برای مثال میتوانید گراواتار را در باکس نویسنده نمایش دهید. به همین راحتی!

در اینستاگرام ما: تخفیف بگیرید ٬ انرژی بگیرید و یک کسب و کار اینترنتی عالی راه اندازی کنید.فالو می کنم

پکیج های آموزشی

پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
wpDiscuz
نماد اعتماد