افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

3.3 / 5. تعداد رای: 3

افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس

یکی از روش های موثر که امروزه از آن بیشترین بهره را می بریم اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است. زمانی که محتوایی را بر روی سایت خود می گذاریم به راحتی در معرض دید قرار خواهید گرفت. همچنین استفاده از اشتراک گذاری بر روی سئو سایت تاثیر فراوانی دارد. برخی از قالب ها مثل گودنیوز امکان اشتراک گذاری بصورت خودکار را دارد و به راحتی می توان نوشته های خود را به اشتراک بگذاریم، اما برخی از قالب ها این امکان را ندارند. امروز می خواهیم افزونه AccessPress Social Share را به شما معرفی کنیم برای اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی.

این افزونه یکی از پرکاربرد ترین افزونه هایی که برای اشتراک گداری مورد استفاده قرار می گیرد. کاملاً رایگان می باشد و بدون هیچ هزینه ای در اختیار شما قرار می گیرد. یکی از امکانات دیگر این افزونه تغییر دادن شکل ایکون ها ی شبکه های اجتماعی می باشد.

برخی از ویژگی های افزونه AccessPress Social Share

 • تنظیم نمایش شبکه های اجتماعی بصورت دلخواه
 • کاملاً ریسپانسیو بوده و امکان نمایش ابزارک در تلفن همراه
 • دارای 5 نوع طرح مختلف برای پیوست های یکتا
 • امکان 6 شبکه اجتماعی در افزونه

نحوه کار با افزونه AccessPress Social Share

اولین قدم مانند همیشه افزونه را نصب و فعال می کنیم. پس از فعال کردن در پنل پیشخوان روی گزینه AccessPress Social Share کلیک می کنیم تا وارد تنظیمات افزونه شویم. راه اندازی افزونه به آسانی و در زمان کم صورت می گیرد.

در مرحله اول در قسمت Social networks می توانیم  ایکون هایی را که می خواهیم به اشتراک بگذاریم را با زدن تیک کنار آیکون ها، انتخواب کنیم.

Social

پس از آن به مرحله بعد می رویم در قسمت Share options مشخص کننده این است که آیکون هایی که انتخاب کردیم در کدام قسمت از مطالب وردپرس نمایش داده می شود.

Share

در مرحله بعد یعنی Display Settings می بایست جایگاه نمایش آیکون ها را مشخص کنیم و شکل آیکون ها را بصورت دلخواه تغییر دهیم.

Display Settings

و اما در مرحله بعد، در Miscellaneous می توانیم یک سری تنظیمات اضافی را وارد کنیم. مانند تنظیمات اشتراکی، فعال کردن یا غیر فعال کردن شبکه های اجتماعی، وارد کردن ایمیل و تنظیمات دیگر که می توان مدیریت کرد.

Miscellaneous

امیدواریم  این آموزش مورد استفاده قرار گرفته باشد. و مطالب سایت خود را به خوبی به اشتراک بگذارید.

موفق باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U29845 ۲ آذر ۱۳۹۹

  سلام روز به خیر . ببخشید در مورد تلگرام که فیلتر هست .وقتی روش کلیک می کنم حتما فیلترشکن میخاد تا باز بشه . اما برای سایت شما مثلا انتهای همین مقاله بدون فیلترشکن وارد پیجی میشه که کاربر انتخاب میکنه بره نسخه وب یا اپ . چجوری فعال کردین ؟؟ ممنون .

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲ آذر ۱۳۹۹

   سلام
   این مرحله برای هیچکسی فیلتر نیست. بعد از انتخاب در این مرحله نیاز به فیلتر شکن هست

 2. کاربر مهمان ۴ مرداد ۱۳۹۷

  سلام برای اینستاگرام و تلرگام هم میشه اینو اضافه کرد؟