درج دکمه اشتراک گذاری در وردپرس با Share Buttons by AddThis

0 / 5. تعداد رای: 0

image share button

درج دکمه اشتراک گذاری در وردپرس

اگر شما دوست دارید مطالب سایت خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید از افزونه Share Buttons by AddThis استفاده کنید، این کار بازدید سایت شما را بالا میبرد و به راحتی میتوانید مطالب سایت را در شبکه های اجتماعی نظیر دریتر، فیسبوک، لینکدین، واتس اپ و … به نمایش بگذارید.

کار با افزونه Share Buttons by AddThis

در ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید، پس از فعالسازی منو Addthis در پنل مدیریت وردپرس مشاهده میکنید، روی share button کلیک کنید و دکمه add new را انتخاب کنید.

در این بخش سه نوع  حالت انتخاب وجود دارد میتوانید نحوه نمایش دکمه های اشتراک گذاری را انتخاب کنید، sidebar/inline/custom html به صورت سایدبار یا خطی و یا سقارشی نمایش داده شود.

type share button

به فرض مثال حالت اول را انتخاب میکنیم سپس در بخش general مکان آیکون ها را در صفحه نمایش کامپیوتر و موبایل تعیین میکنیم که در سایدبار راست یا چپ نمایش داده شود.

sidebar share button

همچنین در بخش social network، باکس select your own را انتخاب کرده و دکمه های دلخواه خود را اضافه یا حذف کنید.

add share button

در بخش design میتوانید استایل و اندازه دکمه را مشخص کنید، و در بخش template میتوانید مشخص کنید دکمه اشتراک گذاری در کدام صفحات و بخش های سایت وردپرس شما نمایش داده شود.

 

template button 1

اکنون پس از تکمیل کردن تنظیمات دکمه publish را بزنید و نتیجه عملکرد خود را مانند تصویر زیر مشاهده کنید.

display share button

به علاوه در صفحه اصلی میتوانید دکمه هایی را که ایجاد کردید فعال یا غیر فعال کنید، اگر دکمه را به صورت خطی ایجاد کنید یک شورت کد همرا با ایجاد دکمه ساخته میشود و میتوانید در برگه ها و نوشته های دلخواه خود شورت کد را قرار دهید.

active share

با نصب و استفاده این افزونه بازدید سایت شما به سرعت بالا میرود و با چند کلیک مطالب سایت خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارید.

موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. کاربر مهمان ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

    ممنون بابت آموزش واقعا کاربردی بود .