معرفی: ۴ افزونه برای ایجاد صفحه در دست ساخت وردپرس

3.7 / 5. تعداد رای: 3

ایجاد صفحه در دست ساخت وردپرس

ایجاد صفحه در دست ساخت وردپرس

همه ما گاهی برای ارتقای وبسایت با تغییر قالب و تغییراتی از این قبیل را به را هستیم. اما اینکه در هنگام تغییر کاربران، سایت شما را مشاهده می کنند، درست نیست. این امر نه برای شما جالب است و نه برای کاربران شما. زمانی که شما در حال تغییر سایت خود هستید، هر بخش از سایت به هم می ریزد و هر لحظه در حین تغییر است، این از نگاه کاربر مورد قبول نیست و شکل خوبی ندارد. برای همین در این مواقع از صفحات “در دست تعمیر” می توان استفاده کرد. امروز می خواهیم تعدادی از افزونه های در دست تعمیر به شما معرفی کنیم.

1. افزونه EZP Coming Soon Page

EZP

این افزونه قابلیت های بسیاری دارد. به راحتی می توانید این افزونه را بر روی سایت خود اجرا کنید. با نصب این افزونه هم می توانید سایت خود را در دست ساخت قرار دهید و هم کاربران را ثبت نام کنید و ایمیل آنها را دریافت نمایید تا به آنها اعلام کنید سایت شما از چه زمانی را نمایی خواهد شد.

2. افزونه Minimal Coming Soon & Maintenance Mode

Minimal

افزونه دیگری با نام Minimal Coming Soon & Maintenance Mode با کیفیت بالا و تنظیمات بسیار راحت که در اختیار شما قرار خواهد داد. به راحتی با هر قالبی هماهنگ می شود و سازگاری بسیار بالایی نیز دارد. شما به راحتی با نصب و فعال سازی افزونه می توانید عنوان آن را در پنل ادمین در قسمت منو عنوان افزونه را ملاحظه کنید و به تنظیم کردن آن بپردازید.

3. افزونه Ultimate Coming Soon Page

Ultimate

این افزونه نیز همانند افزونه های دیگر قبلی با ایجاد امکاناتی، به شما امکان ثبت ایمیل کاربران را خواهد داد. همچنین شما می توانید در تنطیمات آن تغییرات مربوطه را انجام داده و اطلاعات خود را وارد نمایید. تنها کافی است که افزونه را نصب و فعالسازی کنید و سپس از بخش تنظیمات به منوی مربوط به تنظیمات افزونه مراجعه نمایید.

4.WP Maintenance Mode

wp maintentance mode

و آخرین افزونه، افزونه ای که بسیار کانفیگ پذیر و آسان است که شما می توانید با کمک آن روزشمار و شبکه های اجتماعی را اضافه کنید. و این امر برای کاربران بسیار جالب می باشد، که بداند سایت تا چه زمانی در این حالت قرار دارد پس اگر می خواهید به کاربران خود این امکان را دهید پیشنهاد میکنم حتما از این افزونه استفاده نمایید. حال می توانید این افزونه را از میهن وردپرس دریافت کنید. امیدوارم این مقاله مورد استفاده و مفید واقع گردد.

موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. U2842 ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

    من رو در راهنمایی بهترین افزونه در این زمینه راهنمایی کردید. سپاسگزارم.