سایت برتر

نمایش آخرین ویدیو های یوتیوب در وردپرس

نمایش ویدیو های یوتیوب در وردپرس

شما هم یک کاربر یوتیوب هستید و ویدیو های سایت یا شرکت خود را در یوتیوب قرار میدید؟ راستی از چه افزونه هایی استفاده می کنید؟ هدف ما از انتشار این پست معرفی افزونه ایست که آخرین ویدیو های کانال یوتیوب شما را در سایت وردپرسی تان نمایش می دهد.

افزونه نمایش ویدیو های کانال یوتیوب در وردپرس

برای قرار دادن ویدیو های یوتیوب در وردپرس کافیت آدرس ویدیو را در وردپرس copy & paste کنید. اما برای نمایش آخرین ویدیو های کانال یوتیوب سایتتان چطور؟ پس پیشنهاد می کنیم برای نمایش آخرین ویدیو های کانال یوتیوبی خود در وردپرس حتما افزونه YouTube Channel Gallery را دانلود و نصب کنید. بعد از فعالسازی افزونه به بخش نمایش > ابزارک ها رفته و توسط ابزارک افزونه به راحتی آخرین ویدیو های آپلود شده در کانال خود را در وب‌سایت‌تان نمایش دهید.  آموزش اضافه کردن ابزارک به قالب وردپرس را در آموزش قدم به قدم وردپرس ببینید.

همچنین شما می تونید با قرار دادن شورت کد زیر در برگه ها و نوشته های سایت وردپرسی خود ، ویدیو های اخیر کانال یوتیوب را در نوشته یا برگه نمایش دهید.

[Youtube_Channel_Gallery user="mihanwp"]

ضمنا حتما نام کاربری کانال یوتوب خود را با mihanwp در شورت کد بالا جایگزین کنید.

اما اگر می خواهید به جای نمایش آخرین ویدیو های کانال یوتوب در وردپرس ، آخرین ویدیو های یک لیست پخش یا playlist را در سایتتان نمایش دهید از شورت کد زیر استفاده کنید.

[Youtube_Channel_Gallery feed="playlist" user="play list username"]

نام کاربری پخش لیست را با play list user name جایگزین کنید.

ممنون که با این آموزش میهن وردپرس هم همراه بودید. 🙂

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۲ اسفند ۱۳۹۸

    سلام
    چطور میتوانیم ویدئوهای یوتیوب را برای کاربران داخل ایران قابل پخش کنیم .
    من یک سایت کارتون و انیمیشن برای کودکان دارم و میخواهم ویدئوهای یوتیوب را مستقیم در سایتم پخش کنم بجای اینکه دانلود و اپلود کنم
    ایا راه حلی هست؟