ثبت‌نام ورود

نمایش آخرین ویدیو های یوتیوب در وردپرس

نمایش ویدیو های یوتیوب در وردپرس

شما هم یک کاربر یوتیوب هستید و ویدیو های سایت یا شرکت خود را در یوتیوب قرار میدید؟ راستی از چه افزونه هایی استفاده می کنید؟ هدف ما از انتشار این پست معرفی افزونه ایست که آخرین ویدیو های کانال یوتیوب شما را در سایت وردپرسی تان نمایش می دهد.

افزونه نمایش ویدیو های کانال یوتیوب در وردپرس

برای قرار دادن ویدیو های یوتیوب در وردپرس کافیت آدرس ویدیو را در وردپرس copy & paste کنید. اما برای نمایش آخرین ویدیو های کانال یوتیوب سایتتان چطور؟ پس پیشنهاد می کنیم برای نمایش آخرین ویدیو های کانال یوتیوبی خودتون در وردپرس حتما افزونه YouTube Channel Gallery رو دانلود و نصب کنید. بعد از فعالسازی افزونه به بخش نمایش > ابزارک ها رفته و توسط ابزارک افزونه به راحتی آخرین ویدیو های آپلود شده در کانال خود را در سایتتون نمایش بدید.  آموزش اضافه کردن ابزارک به قالب وردپرس را در آموزش قدم به قدم وردپرس ببینید.

همچنین شما می تونید با قرار دادن شورت کد زیر در برگه ها و نوشته های سایت وردپرسی خودتون ، ویدیو های اخیر کانال یوتیوب رو در نوشته یا برگه نمایش بدید.

[Youtube_Channel_Gallery user="mihanwp"]

ضمنا حتما نام کاربری کانال یوتوب خودتون رو با mihanwp در شورت کد بالا جایگزین کنید.

اما اگر می خواهید به جای نمایش آخرین ویدیو های کانال یوتوب در وردپرس ، آخرین ویدیو های یک لیست پخش یا playlist را در سایتتان نمایش دهید از شورت کد زیر استفاده کنید.

[Youtube_Channel_Gallery feed="playlist" user="play list username"]

نام کاربری پخش لیست را با play list user name جایگزین کنید.

ممنون که با این آموزش میهن وردپرس هم همراه بودید. 🙂

نظر شما در این‌باره چیست؟

  1. کاربر مهمان ۰۲ اسفند ۱۳۹۸

    سلام
    چطور میتوانیم ویدئوهای یوتیوب را برای کاربران داخل ایران قابل پخش کنیم .
    من یک سایت کارتون و انیمیشن برای کودکان دارم و میخواهم ویدئوهای یوتیوب را مستقیم در سایتم پخش کنم بجای اینکه دانلود و اپلود کنم
    ایا راه حلی هست؟