ارائه تخفیف بر اساس روش پرداخت در ووکامرس

0 / 5. تعداد رای: 0

ارائه تخفیف بر اساس روش پرداخت در ووکامرس

ارائه تخفیف بر اساس روش پرداخت در ووکامرس

در ووکامرس به چندیین روش میتوان تخفیف ارائه و ایجاد کرد. سعی کرده ام تمامی روش های ایجاد تخفیف به کاربران در ووکامرس را در میهن وردپرس به انتشار بگذارم. امروز با یکی دیگر از افزونه های تخفیف ووکامرس آشنا می شوید.

با افزونه موجود میتوانید برای کاربران با توجه به نوع پرداخت تخفیف اعمال کنید. مثلا بین روش پرداخت چک و یا نقدی تفاوت قائل شوید و به مشتریانی که به صورت نقدی محصولی را می خرند تخفیف ویژه ای ارائه دهید.

نحوه کار با افزونه YITH Dynamic Pricing per Payment Method

مطمئننا تمامی کاربران همیشگی میهن وردپرس به خوبی میدانند در وهله اول برای تست افزونه چه کاری باید انجام دهند، پس از فعال سازی افزونه گزینه جدیدی به منو yith plugins در پیشخوان وردپرس اضافه می شود.

وارد صفحه تنطیمات افزونه شده، و در تب settings/ add new را بفشارید. در اینجا اولین قانون را تعریف و یا ایجاد کنید.

Payment method: در این قسمت روش پرداخت مورد نظرتان را انتخاب کنید.
Amount: در این قسمت مقدار هزینه تخفیف دلخواه خود را وارد نمایید.

و در آخر فانون را منتشر کنید. به همین روش میتوانید فانون های جدید بر اساس روش های پرداخت یا درگاه های پرداخت فروشگاه تان ایجاد نمایید. سپس هنگامی که کاربر یا مشتری از فروشگاه شما قصد خرید محصولی را دارد، در صفحه سبدخرید با توجه به انتخاب روش پرداخت شان از مبلغی که قبلا شما تعیین کردید، تخفیف به آنها تعلق گرفته می شود.

افزودن تخفیف در ووکامرس

به فرض مثال اگر مشتری محصولی را با روش پرداخت چک خرید و پرداخت کند، به آن مشتری 15000 تومان تخفیف اغمال میشود و  15000 از کل مبلغ محصول کسر میگردد.

ارائه تخفیف با توجه به روش پرداخت

تا به حال توانستید به صورت های متقاوتی به مشتریان فروشگاه خود تخفیف ارائه دهید. اکنون با این افزونه میتوانید با توجه به روش پرداخت شان به مشتریان یا کاربران خود تخفیف دهید.

موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟