سایت برتر

افزودن عکس نویسنده در وردپرس با WP User Avatar

افزودن عکس نویسنده در وردپرس

افزودن عکس نویسنده در وردپرس

اگر می خواهید نحوه ی افزودن عکس نویسنده در وردپرس را بدانید در این مقاله با ما همراه باشید. به طور پیش فرض، بسیاری از تم های وردپرس تصویر آواتار نویسنده را به عنوان تصویر پروفایلشان هم نمایش می دهند. اما اگر شما می خواهید تصویر آواتار را با عکس واقعی نویسنده جایگزین کنید؟ به شما آموزش می دهیم که چگونه به راحتی عکس یک نویسنده در وردپرس اضافه کنید و اما اینکه چه موقع شما نیاز دارید که یک عکس سفارشی در وردپرس برای نویسنده قرار دهید؟ اگر شما سایت وردپرسی با تنها یک نویسنده تعریف کنید می توانید تنها یک ویجت عکس را برای اضافه کردن عکس و درباره صفحه با اطلاعات بیشتر استفاده کنید. از سوی دیگر، اگر شما یک سایت وردپرسی با چند نویسنده تعریف کنید، ممکن است که نیاز به اضافه کردن یک قسمت بیوگرافی نویسنده در پایان مقاله خود داشته باشید. قسمت بیوگرافی نویسنده به طور معمول یک عکس پروفایل نویسنده، بیوگرافی کوتاه و لینک وب سایت و یا شبکه های اجتماعی را شامل می شود.

به طور پیش فرض، بسیاری از تم های وردپرس تصویر آواتار یک نویسنده را به عنوان عکس خود نویسنده نمایش می دهند. با این حال، گاهی اوقات یک نویسنده ممکن است که تصویر آواتار نداشته باشد و یا اینکه ممکن است که آن ها از عکس در سایت خودشان استفاده نکنند.

با این حال ببینید که افزودن عکس نویسنده در وردپرس به راحتی انجام می شود و اجازه دهید که نویسندگان عکس پروفایل خودشان را آپلود کنند.

افزودن عکس نویسنده در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال کردن افزونه WP User Avatar است. برای جزئیات بیشتر، آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید. پس از فعال سازی، این افزونه یک آیتم منو جدید با برچسب آواتار در نوار مدیریت وردپرس شما اضافه می شود. که با کلیک بر روی آن شما به صفحه تنظیمات افزونه منتقل می شوید.

wpuseravatar1

در اینجا شما می توانید انتخاب کنید که چگونه آواتار کاربران در وب سایت وردپرسی شما نمایش داده شود. به صورت پیش فرض این افزونه به کاربرانی با حداقل نقش نویسنده اجازه می دهد که عکس پروفایل خودشان را آپلود کنند. شما می توانید این دسترسی را تغییر دهید و به مشترکان و همکارانتان هم این اجازه را دهید.

همچنین این اجازه را به شما می دهد که به طور کامل آواتار را در سایت وردپرس خود غیر فعال کنید و تنها از آواتار محلی استفاده کنید. هنگامی که شما با تنظیمات مشکلی ندارید، مراحل را پیش روید و با کلیک بر روی دکمه ذخیره تغییرات، آنها را ذخیره کنید. در حال حاضر شما می توانید که به صفحه ی کاربران بروید و بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

بر روی صفحه ویرایش کاربران، با اسکرول به پایین و در بخش آواتار شما می توانید با کلیک بر روی ” انتخاب تصویر ” عکس کاربر را آپلود کنید. در ادامه روی دکمه ی ” به روز رسانی مشخصات” کلیک کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

authorphoto2

همچنین کاربران در سایت وردپرسی شما قادر به آپلود عکس های خود با ویرایش مشخصات کاربر خواهند بود.

profilephoto2

در حال حاضر شما می توانید سایت خود را با این افزونه در حال اجرا ببینید. این افزونه آواتار های محلی را به عنوان عکس نویسنده برای هر مقاله نمایش خواهد داد. اگر یک کاربر عکس اضافه نکند، عکس آواتار آنها نمایش داده خوهد شد. اگر یک کاربر عکس نویسنده و یا عکس آواتار نداشته باشد مجددا روی عکس پیش فرض تنظیم می شود. البته شما می توانید یک تصویر آواتار سفارشی اضافه کنید که به عنوان تصویر مجدد استفاده شود.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما درباره این محصول چیست؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

در بخش جامعه وردپرس می‌توانید سوالات خود را ارسال کنید و با متخصصان وردپرس درباره موضوعات مختلف بحث کنید.

سوال دارم
اطلاعات بیشتری دارید؟ ادامه این مقاله را شما بنویسید.

  1. کاربر مهمان ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
  2. کاربر مهمان ۲۷ دی ۱۳۹۶

    آموزش خوبی بود، فقط کاش کد نمایش دادن تصویر شاخص در صفحه مطالب سایت رو هم قرار میدادین.