امکان نصب قالب و افزونه ثبت نشده در wordpress.com فراهم شد!

5 / 5. تعداد رای: 1

نصب قالب و افزونه ثبت نشده در wordpress.com

امکان نصب قالب و افزونه ثبت نشده در وردپرس دات کام

wordpress.com یک سیستم وبلاگ نویسی است که یکسری افزونه مانند ووکامرس، بادی پرس، یاست سئو در آن ثبت شده است  و میتوانید از آنها برای ایجاد وبلاگ خود استفاده کنید.

در گذشته در این سیستم وبلاگ نویسی این امکان وجود نداشت که قالب و افزونه های که در وردپرس ثبت نشده اند را بتوانیم راه اندازی کنیم، این سیستم برای حفظ امنیت این قابلیت اضافه نکرد چون ممکن بود یک افزونه به درستی نصب نشود و یکسری اختلال در سیسم اتفاق بیفتد اما امروزه این قابلیت به این سیستم اضافه شده است، و میتوانید افزونه و قالب هایی که توسط اشخاص خارج از اینجا ارائه شده است را در اینجا نصب و راه اندازی کنید و قالبی را که به فرض مثال از تم فارست خریداری کردید را نصب و سایت خود را سفارش سازی کنید.

در ابتدا در این سیستم ثبت نام کنید و نام سایت خود را وارد کنید سپس پنل مدیریت برای شما ایجاد خواهد شد و در این بخش سایت کسب و کاری خود را با افزونه و قالب دلخواه خود به راحتی راه اندازی کنید.

wordpress.com

امروزه در سیستم وردپرس امکانات و قابلیتهای جدیدی افزوده میشود و پیشرفت قابل توجهی در سراسر دنیا داشته است. سعی کنید اطلاعات خود را در این زمینه روز به روز بیشتر کنید و سایت دلخواه و سفارشی خود را  نصب و راه اندازی کنید.

موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. کاربر مهمان ۲۰ مرداد ۱۳۹۶

  با سلام خدمت شما
  من دقیقاً متوجه نشدم، معنی اینکه گفته شد قالبی که از تم فارست خریداری شده رو می تونیم استفاده کنیم، چیه؟ مگه قبلاً نمیشد؟
  و یه سوال هم اینکه، قبل از این اتفاق آیا هر افزونه و قالب وردپرسی در دنیا (چه ساخت ایران و چه خارج از ایران) که تولید میشد آیا نیاز بود در سایت wordpress.org یا wordpress.com ثبت بشه؟ میشه کمی مفصل تر توضیح بفرمایین؟
  با تشکر فراوان از شما جناب آقای حسینی راد عزیز
  عباسی نژاد

  • Reza Rad رضا راد ۲۰ مرداد ۱۳۹۶

   سلام
   وردپرس دات کام یک سرویس وبلاگدهی هست با وردپرس. قبلا امکان نصب قالب های سفارشی و اختصاصی که در وردپرس.org ثبت نشده بودند روی وبلاگ های وردپرس دات کام وجود نداشته که جدیدا این امکان فراهم شده. این خبر مربوط به وبسایت هایی که با وردپرس ساخته شده اند نیست و صرفا مختص کسانی هست که با wordpress.com وبلاگ ساخته اند