ثبت‌نام ورود

آیا آمار Ubersuggest معتبر است؟

در ویدیوهای قبلی از تلویزیون وردپرس، درباره سرویس اوبر ساجست صحبت کردیم. سرویسی که توسط تیم نیل پتل طراحی شده تا بتوانید کلمات کلیدی مورد‌نظر خود را به‌راحتی و بدون دردسر پیدا کنید. در این ویدیو درباره اعتماد به آمار Ubersuggest صحبت خواهیم کرد.

چگونه به آمار Ubersuggest اعتماد کنیم

اما این آمار واقعا از کجا می‌آیند؟ می‌توان به این آمار تکیه کرد؟ این سوالی بود که بسیاری از کاربران ما در صفحه اینستاگرام میهن وردپرس از ما پرسیدند و حالا می‌خواهیم به این سوال پاسخ دهیم.

این سرویس در واقع اطلاعات خود را از پنل سرچ کنسول وبمستران دریافت می‌کند.

ثبت نام در اوبر ساجست
ثبت نام در اوبر ساجست

وقتی شما به عنوان عضوی از سایت نیل پتل با اکانت گوگل خود وارد این سیستم می‌شوید، دسترسی به اطلاعات سرچ کنسول شما از سمت این سایت درخواست می‌شود.

اجازه دسترسی اوبر ساجست به اطلاعات سرچ کنسول شما
اجازه دسترسی اوبر ساجست به اطلاعات سرچ کنسول شما

به محض تایید این درخواست، تمام اطلاعات موجود در بخش Performance گوگل سرچ کنسول شما به دیتابیس این سرویس تزریق شده و این اطلاعات به سایر افراد نمایش داده خواهد شد.

به همین راحتی 🙂 سرویس اوبر ساجست اطلاعات را دریافت و در اختیار شما قرار خواهد داد. حالا این سرویس یکی از قوی‌ترین دیتابیس‌های جستجوی کلیدواژه در دنیاست.

موفق باشید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

 1. U16986 ۱۵ شهریور ۱۳۹۹

  پس یعنی مثلا خود شما رفتید در سایت ubersuggest ثبت نام کردید و گذاشتید که این سایت به Google Analytics شما دسترسی داشته باشه؟
  برام سوال شد که چرا این کار رو می‌کنید
  آیا بهتر نیست که این اطلاعات رو محرمانه بگذارید بمونه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ شهریور ۱۳۹۹

   باید به گوگل سرچ کنسول دسترسی داشته باشه نه آنالیتیکس! خیر ما این‌کار رو انجام ندادیم و بر اساس کلید واژه‌های رقبا و حدسیات داره این اطلاعات رو درباره سایت ما میده.

 2. U23736 ۱۵ شهریور ۱۳۹۹

  خیلی ممنون از استاد حسینی راد