سایت برتر

جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در وردپرس با Super Post Cleaner

جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در وردپرس

جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در وردپرس

همانطور که می دونید گوگل اخیرا اعلام کرده که مطالب تکراری برای سئوی سایت شما بسیار مهم هستند و داشتن duplicate content یا همان محتوای تکراری تاثیر منفی بر روی سایت شما خواهند داشت. پس باید سعی کنید از انتشار مطالب تکراری در سایتتان جلوگیری کنید. اما اگر چندین نویسنده دارید یا اصولا فراموش کار هستید بهترین راه استفاده از افزونه super post cleaner است.

افزونه super post cleaner هنگام انتشار یک مطلب عنوان این پست را با عنوان پست های قبلی سایت شما مقایسه کرده و در صورتی که عنوان مطلب شما در پست های قبلی سایت موجود باشد از انتشار این مطلب جلوگیری می کند و این به معنای این است که دیگر سایت شما duplicate content ندارد. ?

اگر پست های قبلی سایت شما تکراری است اصلا جای نگرانی نیست چون این افزونه هر بار که پستی را منتشر می کنید مطالب قبلی را نیز بررسی می کند و در صورت تکراری بودن یکی از آن مطالب را حذف می کند. برای جلوگیری از وجود خطای ۴۰۴ ( یافت نشد ) در مطالب حذف شده نیز خطای ۴۰۴ سایتتان را از بین ببرید. با آموزشی که همین فردا روی میهن وردپرس قرار خواهم داد.

خب امیدوارم این افزونه کاربردی باشد. ما که پیشنهاد می کنیم نصبش کنید 🙂

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

یک پیشنهاد خوب
اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید. اطلاعات بیشتر... ممنون. این پیام را ببند

اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید.

اطلاعات بیشتر...

تخفیف ۶۰ درصدی برای شرکت در دوره جامع سایت برتر ۲۰۲۱

فقط 0 روز و 0 ساعت و 0 دقیقه و 0 ثانیه