افزونه های رسانه اجتماعی و ابزار هایی برای وردپرسی ها

0 / 5. تعداد رای: 0

افزونه های رسانه اجتماعی و ابزار هایی برای وردپرسی ها

افزونه های رسانه اجتماعی و ابزار هایی برای وردپرسی ها

در این مقاله ما به شما 7 افزونه رسانه اجتماعی و ابزار را برای وبلاگ نویسان معرفی می کنیم.

1. نوار شناور اجتماعی

نوار شناور اجتماعی,نوار افقی شناور را به پست های وبلاگ و صفحات بدون کم کردن سرعت سایت اضافه می‌کند. تمام افزونه های رسانه های اجتماعی و اسکریپت ها سرعت سایت را کاهش میدهد. برای طولانی ترین زمان وبلاگ نویسان برای افزودن دکمه های اشتراک گذاری یا داشتن سرعت بارگذاری سریع دارای انتخاب هستند. در گذشته ما مشکل سایت را توسط ایجاد نوار اجتماعی شناور رفع کردیم.

نوار شناور اجتماعی

2.  HootSuite

HootSuite یک داشبور رسانه ی اجتماعی است که به ما اجازه ی مدیریت پروفایل رسانه اجتماعی از یک محل را میدهد. همچنین به کاربران توانایی کار تیمی را میدهد. شما میتوانید به هر تیم وظیفه ای دهید و آنها میتوانند پروفایل خود را بدون داشتن رمز عبور آپدیت کنند. HootSuite به شما اجازه ی برنامه ریزی برای دریت ها و دیدن  تجزیه و تحلیل ترافیک پروفایل را میدهد. این برنامه دریتر,فیسبوک,گوگل پلاس و وردپرس را حمایت می‌کند.

hootsuite

3. بافر

بافر یک ابزار رسانه های اجتماعی بسیار جذاب است که اجازه می دهد تا شما به راحتی دریت های خود در طول روز برنامه بندی کنید. درحین خواندن میتوانید براحتی از مروگر برای افزودن مقاله و تصاویر ویدئوها به بافر خود استفاده کنید و الگوریتم ها بطور خودکار آنها را در طول روز به اشتراک بگذارند. زیبایی بافر به افزودن فاصله بین هر دریت میباشد. این یک راه دقیق برای به اشتراک گذاری میباشد. علاوه بر آن بافر اجازه ی تجزیه و تحلیل ترافیک و اعضای تیم را میدهد.

بافر

4. Bit.ly

Bit.ly یک لینک خوب روی وب میباشد که به شما اجازه ی سازماندهی لینک را از یک راه میدهد. همچنین شما توانایی ایجاد کلید واژه ی سفارشی را دارید. همچنین میتوانید آدرسهای کوتاه را مارک دار کنید. Bit.ly تجزیه و تحلیل ترافیک را برای لینک های کوتاه ارائه میدهد.

bitly

5. Feedly

استفاده از رسانه اجتماعی,محتوای جالب را به اشتراک میگذارد. به دلیل پایان یافتن گوگل ریدر از Feedly برای اقامت تا تاریخ با تمام سایت هایی که مایلید استفاده کنید. Feedly  دارای خواننده ی RSS است. توصیه میکنیم که از Feedly استفاده کنید, بنابراین یک مکان برای دریافت آپدیت ها از وب سایت مورد علاقه شما دارید.

feedly

6. IFTTT

IFTTT اجازه ی خودکار کردن وردپرس و رسانه های اجتماعی را میدهد. این کلمه مخفف if this then that (اگر این سپس آن) میباشد. این سرویس اجازه ی ایجاد دستورالعملی که عملکرد آن بر مبنای محرک است را میدهد. بعنوان مثال اگر RSS سایت آپدیت باشد یک دریت در مورد پست آخر صادر می‌کند.

ifttt

7. جستجوی دریتر

جستجوی دریتر تا کنون یکی از مفید ترین ابزار برای وبلاگ نویسان بوده است. اگر به دنبال ایجاد مخاطب یا به دنبال گسترش مجموعه خود هستید نیاز به استفاده از جستجوی دریتر دارید. ویژگی های پیشرفته به شما اجازه ی مانیتور کردن نام تجاری و متعهد کردن کاربران جدید را میدهد.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. کاربر مهمان ۲۲ مهر ۱۳۹۷

    لطفا یه مطلب بزنید چطور این کد افزونه شبکه های اجتماعی رو بزنیم

  2. کاربر مهمان ۲۲ فروردین ۱۳۹۶

    سلام بسیار ممنونمن از افزونه ای که خود شما در سایت استفاده میکنید خوشم اومده این چه افزونه ای هستشاشتراک گذاری کنید: فیسبوک گوگل+ توییتر لینکداین تلگرام