نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس

4.5 / 5. تعداد رای: 13

همه ما با اینستاگرام سر و کار داریم و پست های جدیدی را در اینستاگرام شخصی یا کسب‌و‌کارمان ارسال می‌کنیم. حالا اگر به دنبال راهی برای نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس هستید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

هر چند قبلا در ویدیویی درباره تمرکز روی سایت یا اینستاگرام بصورت کامل توضیح داده‌ایم، اما پیشنهاد نکردیم که فقط روی سایت کار کنید. چون سایت شما نیاز به شارژ روزانه دارد و یکی از بهترین شارژرهای وب‌سایت در ایران، اینستاگرام است.

نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس
نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس

پس اگر روی اینستاگرام خود پستی را منتشر می‌کنید و قصد دارید این پست‌ها در سایت شما مستقیما نمایش داده شود می‌توانید از افزونه Smash Balloon Social Photo Feed استفاده کنید.

نکته مهم: برای استفاده از این افزونه نیاز به هاست خارج ایران، یا هاست ایران همراه با سرویس آنتی تحریم دارید. البته احتمال کارکرد این افزونه روی هاست ایران با سرویس آنتی تحریم هم نزدیک به ۲۰ درصد هست. پس برای ارتباط افزونه با سرورهای اینستاگرام، نیاز به هاست خارج از ایران دارید.

نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس

پس همانطور که گفتیم برای نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس کافیست افزونه Smash Balloon Social Photo Feed را دانلود و نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

افزونه Smash Balloon Social Photo Feed
افزونه Smash Balloon Social Photo Feed

بعد از نصب افزونه و فعال کردن آن، روی بخش instagram feed در منوی سمت راست سایت خود کلیک کنید.

تنظیمات افزونه instagram feed
تنظیمات افزونه instagram feed

روی connect an instagram account کلیک کنید.

اتصال اینستاگرام به وردپرس
اتصال اینستاگرام به وردپرس

در صفحه بعدی نوع اکانت خود را مشخص کنید. اگر اکانت شخصی دارید personal account و اگر اکانت بیزنسی دارید روی business account کلیک کنید.

در نهایت وارد سایت اینستاگرام خواهید شد. از شما دسترسی برای ساخت Token و اتصال سایت شما به اینستاگرام درخواست می‌شود. این دسترسی اجازه نمایش پست‌های اینستاگرام شما روی وردپرس را خواهد داد.

بعد از انجام عملیات اتصال، باید پست‌ها را روی سایت خود نمایش دهید. پس به تنظیمات افزونه بازگردید و روی گزینه display your feed کلیک کنید.

نمایش فید اینستاگرام در وردپرس
نمایش فید اینستاگرام در وردپرس

در اینجا لیستی از شورت‌کدهای وردپرس به شما نمایش داده می‌شود.

شورت کد های افزونه Smash Balloon Social Photo Feed
شورت کد های افزونه Smash Balloon Social Photo Feed

هر کدام از این شورت‌کدها را که می‌خواهید انتخاب کنید. مثلا:

[instagram-feed width=50]

این شورت‌کد فید اینستاگرام را به شما نمایش می‌دهد با عرض ۵۰ پیکسل و در هر بخشی از سایت شما قابل نمایش است. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه کار کردن با این شورت‌کدها، آموزش استفاده از شورت‌کدهای وردپرس را مشاهده کنید.

موفق باشید. 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. U341304 ۱۲ فروردین ۱۴۰۳

    خدا به شما قوت و برکت بده، این همه صداقت و نشر دانش صحیح کم نظیره…
    بعد از 10 سال سرگردانی برای سر وکله زدن با طراحان سایت و تجربه های نا موفق ظرف دو روز موفق شدم نیمی از راه رو با آموزش های شما و با موفقیت طی کنم. امیدوارم بتونم در دوره جامع هم شرکت کنم.

  2. U335599 ۲۷ اسفند ۱۴۰۲

    خیلی عالی بود
    بیزحمت ویدیو ساخت یکی از لندینگ های اپل با المنتور رو بسازید