سایت برتر

ارسال تصاویر اینستاگرام به صورت خودکار به وردپرس

 

ارسال تصاویر اینستاگرام به صورت خودکار به وردپرس

ارسال تصاویر اینستاگرام به صورت خودکار به وردپرس

قبلا در سایت آموزش نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس را توضیح داده ام، امروز روش جدید ارسال تصاویر اینستاگرام به وردپرس را به شما کاربران همیشگی خواهم گفت.

دلیل ارسال تصاویر اینستاگرام به وردپرس

اینستاگرام از بین سایر اپلکیشن هایی که در دسترس عموم قرار گرفته اند محبوبترین اپلیکیشن به شمار آمده است. یک شبکه اجتماعی است که می توانید تصاویر و ویدئو های مورد نظرتان را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید و همدیگر را دنبال کنید.

خب یکی از روشها برای افزایش فالوور یا دنبال کننده و جذب بازدیدکنندگان بیشتر ارسال تصاویر اینستاگرام به وردپرس می باشد. این امر باعث می شود کاربران بتوانند به راحتی شما را در اینستاگرام پیدا و مطالب شما را دنبال کنند.

افزودن تصاویر اینستاگرام به عنوان یک پست جدید در وردپرس

با روشی که توضیح می دهم می توانید هنگامی که یک پست جدیدی در وردپرس منتشر می کنید آخرین تصاویر اینستاگرام را در آنجا به نمایش بگذارید.

در گام اول وارد سایت IFTTT شوید و یک اکانت جدید ایجاد کنید. IFTTT مخفف عبارت IF This Then That است، یک ابزار آنلاین است که بین دو اپلیکیشن بر اساس یک شرط تعامل برقرار می کند به فرض مثال هر عکسی که در اینستاگرام منتشر می کنید به طور اتوماتیک در پست وردپرس شما هم نمایش داده شود.

create new applet

پس از ورود به اکانت خود روی My Applets/ New Applet کلیک کنید، روی +this کلیک کنید و اپلیکیشن اینستاگرام را انتخاب و فعال سازی کنید.

connect instagram

سپس وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و روی authorize کلیک کنید.

select authorize

در پنجره بعدی روی Any new photo by you کلیک کنید.

choose trigger

سپس عبارت If this then +that را مشاهده می کنید روی +that کلیک کنید و اپلیکیشن دوم که وردپرس می باشد را فعال سازی کنید.

choose service

در این قسمت ابزار IFTTT به سایت وردپرسی شما متصل می شود، حال اطلاعات وردپرس اعم از نام سایت و نام کاربری و رمز عبور پنل مدیریت وردپرس را وارد نمایید.

connect wp

 

اکنون یک پست ایجاد کرده و روی create a photo post کلیک کنید و در باکس زیر مشخصات را وارد کنید. پس از اتمام کار روی دکمه finish کلیک کنید تا applet مورد نظر شما ذخیره شود.

enter photo

از این به بعد هر عکسی درون اینستاگرام خود اضافه کرده به پست جدیدی که در وردپرس ایجاد کردید ارسال می شود.

view instapost in wp

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم