ثبت‌نام ورود

ارسال تصاویر اینستاگرام به صورت خودکار به وردپرس

 

ارسال تصاویر اینستاگرام به صورت خودکار به وردپرس

ارسال تصاویر اینستاگرام به صورت خودکار به وردپرس

قبلا در سایت آموزش نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس را توضیح داده ام، امروز روش جدید ارسال تصاویر اینستاگرام به وردپرس را به شما کاربران همیشگی خواهم گفت.

دلیل ارسال تصاویر اینستاگرام به وردپرس

اینستاگرام از بین سایر اپلکیشن هایی که در دسترس عموم قرار گرفته اند محبوبترین اپلیکیشن به شمار آمده است. یک شبکه اجتماعی است که می توانید تصاویر و ویدئو های مورد نظرتان را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید و همدیگر را دنبال کنید.

خب یکی از روشها برای افزایش فالوور یا دنبال کننده و جذب بازدیدکنندگان بیشتر ارسال تصاویر اینستاگرام به وردپرس می باشد. این امر باعث می شود کاربران بتوانند به راحتی شما را در اینستاگرام پیدا و مطالب شما را دنبال کنند.

افزودن تصاویر اینستاگرام به عنوان یک پست جدید در وردپرس

با روشی که توضیح می دهم می توانید هنگامی که یک پست جدیدی در وردپرس منتشر می کنید آخرین تصاویر اینستاگرام را در آنجا به نمایش بگذارید.

در گام اول وارد سایت IFTTT شوید و یک اکانت جدید ایجاد کنید. IFTTT مخفف عبارت IF This Then That است، یک ابزار آنلاین است که بین دو اپلیکیشن بر اساس یک شرط تعامل برقرار می کند به فرض مثال هر عکسی که در اینستاگرام منتشر می کنید به طور اتوماتیک در پست وردپرس شما هم نمایش داده شود.

پس از ورود به اکانت خود روی My Applets/ New Applet کلیک کنید، روی +this کلیک کنید و اپلیکیشن اینستاگرام را انتخاب و فعال سازی کنید.

سپس وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و روی authorize کلیک کنید.

در پنجره بعدی روی Any new photo by you کلیک کنید.

سپس عبارت If this then +that را مشاهده می کنید روی +that کلیک کنید و اپلیکیشن دوم که وردپرس می باشد را فعال سازی کنید.

در این قسمت ابزار IFTTT به سایت وردپرسی شما متصل می شود، حال اطلاعات وردپرس اعم از نام سایت و نام کاربری و رمز عبور پنل مدیریت وردپرس را وارد نمایید.

 

اکنون یک پست ایجاد کرده و روی create a photo post کلیک کنید و در باکس زیر مشخصات را وارد کنید. پس از اتمام کار روی دکمه finish کلیک کنید تا applet مورد نظر شما ذخیره شود.

از این به بعد هر عکسی درون اینستاگرام خود اضافه کرده به پست جدیدی که در وردپرس ایجاد کردید ارسال می شود.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید