نمایش آخرین تصاویر اینستاگرام در وردپرس با Simply Instagram

0 / 5. تعداد رای: 0

نمایش آخرین تصاویر اینستاگرام در وردپرس با Simply Instagram

نمایش آخرین تصاویر اینستاگرام در وردپرس

قبلا افزونه های وردپرس مناسب عکاسان را معرفی کردیم. یکی از آنها simply instagram بود. اینستاگرام یک پلتفرم اشتراک گذاری تصویر است که اجازه میدهد تصاویر خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اغلب صاحبان کسب و کار برای اشتراک گذاشتن عکسهای خود با کاربرانشان از اینستاگرام استفاده می‌کنند. در این مقاله ما به شما نحوه ی نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس را آموزش میدهیم.

راه اندازی اینستاگرام

ابتدا باید افزونه ی Simply Instagram را نصب و فعال کنید و پس از فعال سازی افزونه اطلاعیه ها را به شما نمایش میدهد و از شما میخواهد اجازه دهید افزونه اینستاگرام به حساب اینستاگرام دسترسی یابد. سپس روی authorize کلیک کنید.

دسترسی به اینستاگرام

در صفحه بعد شما یک دکمه login در کنار لوگوی اینستاگرام خواهید دید. با کلیک روی آن شما به وب سایت اینستاگرام جاییکه میتوانید نام کاربری و رمز عبور برای دسترسی به حساب خود را فراهم کنید خواهید رفت.

اینستاگرام

پس از اجازه به صفحه تنظیمات اینستاگرام در سایت وردپرس تغییر مسیر دهید.

استفاده از اینستاگرام

استفاده از اینستاگرام بسیار ساده است. افزونه دارای 4 ویجت ساختاری به نامهای ویجت رسانه اخیر,ویجت اطلاعات کاربر,ویجت آخرین فید و ویجت محبوب در حال حاضر است که میتوانید هر چیزی را بخواهید در ویجت یا نوار کناری قرار دهید.

ویجت وردپرس اینستاگرام

هر ویجت مجهز به گزینه های پیکربندی مختص خودش میباشد.

تنظیمات ویجت اینستاگرام

اینستاگرام دارای یک کد کوتاه است که میتوانید تصاویر اینستاگرام را در پست وردپرس در فرمت گالری به اشتراک بگذارید. برای یافتن این کد به بخش تنظیمات>Simply Instagram بروید.

کد کوتاه اینستاگرام

پیکربندی اینستاگرام

اینستاگرام برای شما گزینه هایی برای پیکربندی تصاویر اینستاگرام در سایت را فراهم می‌کند. در صفحه تنظیمات میتوانید کد گزینه های پیکربندی را تنظیم کنید. به یاد داشته باشید این گزینه ها فقط برای نمایش تصاویر توسط کد میباشد. ویجت اینستاگرام دارای گزینه های مختص خودش است که میتوانیم آنرا از پنل ویجت پیکربندی کنیم.

تنظیمات کد اینستاگرام

برای نمایش تصاویر اینستاگرام نگران نباشید زیرا اینستاگرام دارای یک جعبه با افزونه جی کوئری به نام prettyPhoto بسته بندی شده است که برای نمایش تمام صفحه تصاویر اینستاگرام استفاده میشود. میتوانید گزینه prettyPhoto را از صفحه تنظیمات تنظیم کنید.

افزونه جی کوئری prettyPhoto

 

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. کاربر مهمان ۲۵ فروردین ۱۳۹۶

    من می خوام توی هر پست یک ویدئوی خاص و مشخص که در اینستاگرام آپلود کردم را نمایش دهم. با چه افزونه ای می توانم این کار رو بکنم

  2. کاربر مهمان ۱۴ فروردین ۱۳۹۶

    ممنون خیلی برام مفید واقع شد