ارسال مطالب سایت به واتس اپ

2.3 / 5. تعداد رای: 6

ارسال مطالب سایت به واتس اپ
ارسال مطالب سایت به واتس اپ

در این دوره شبکه‌های اجتماعی توانسته درصد بالایی از زندگی افراد را به خود اختصاص دهد؛ مردم در سراسر جهان از پیام‌رسان‌های مختلفی به‌عنوان راه ارتباطی استفاده می‌کنند. ارسال مطالب سایت به واتس اپ یکی از روش‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است.

مسلما همه افراد حتی خود شما از میزان اهمیت اشتراک‌‌گذاری مطالب در شبکه‌‌های اجتماعی باخبر هستید. ممکن است برای خود شما هم اتفاق باشد که با دیدن یک پست در شبکه‌‌های اجتماعی تحت تاثیر قرار گرفته و به دیدن سایت اصلی آن پست می‌‌روید. شبکه‌‌های اجتماعی این پتانسیل را دارند که پست‌‌های مختلف را در ذهن افراد ماندگار کنند.

این مورد بسیار کاربردی شما را شگفت‌زده خواهد کرد و باعث می‌شود شما در مدت‌زمان بسیار کوتاهی شاهد تغییرات عمده‌ای در سایت خود باشید و بتوانید میزبان صدها کاربر جدید که از طریق شبکه‌های اجتماعی با سایت شما آشنا شده‌اند باشید.

اشتراک‌گذاری در واتس آپ

شاید این موضوع از نظر شما ساده باشد و با خود فکر کنید شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها تا چه میزان بر کسب‌وکار اینترنتی شما تأثیر خواهد داشت؟ در پاسخ به شما باید گفت خیلی زیاد!

جامعه‌ی شبکه‌های اجتماعی یکی از بزرگ‌ترین جوامعی است که شما می‌توانید برای توسعه کسب‌وکار خود پیدا کنید. شبکه‌های اجتماعی به‌دلیل بالا بودن تعداد اعضا توانسته به یک عنصر تأثیرگذار تبدیل شود و شما اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را با کمترین هزینه به تعداد افراد بالایی بشناسانید.

پیام‌رسان‌های زیادی هستند که شما می‌توانید از آنها برای توسعه کسب‌وکار خود از آن استفاده کنید؛ یکی از این پیام‌رسان‌ها واتس‌آپ است که توانسته تعداد زیادی اعضا به خود جذب کند.

اگر شما مطالبی را مرتبط با کسب‌وکارتان در پیام‌رسان‌هایی مانند واتس‌آپ قرار دهید باعث می‌شوید کسب‌وکارتان پیشرفت زیادی داشته باشد و بتوانید درآمدتان را چندین برابر کنید.

ارسال مطالب سایت به واتس اپ

قبلاً در مورد نحوه اشتراک گذاری مطالب سایت در تلگرام توضیح داده‌یم اما بعد از تلگرام، واتس‌آپ هم یکی از برترین پیام‌رسان‌های دنیاست که این روزها مورداستفاده اکثر افراد قرارگرفته است. اگر بخواهید افراد بیشتری را با کسب‌وکار خود آشنا کنید بهتر است در کنار دکمه ارسال مطالب در تلگرام، یک دکمه ارسال مطالب در واتس‌آپ هم به مقالات سایت خود اضافه کنید.

برای اینکه بتوانید مطالب سایت به واتس‌آپ ارسال کنید با این مقاله همراه باشید؛ ما در این مقاله به شما یک روش ساده را آموزش خواهیم داد که با استفاده از آن بتوانید در زمان بسیار کوتاهی مقالات موردنظر خود را در پیام‌رسان واتس‌آپ منتشر کنید. نکته این آموزش این است که شما نیاز به هیچ‌گونه افزونه‌ی اضافی نخواهید داشت و با یک کد قادر خواهید بود به هدف خود برسید.

با توجه به مطالبی که در این خصوص برای شما ذکر کردیم پیشنهاد می‌کنیم بدون معطلی این قابلیت را به سایت خود اضافه کنید و سعی کنید مقالات جذاب و کاربرپسندی را در پیام‌رسان واتس‌آپ ارسال کنید و از نقاط مختلف برای سایت خود بازدیدکننده جذب کنید.

حالا بیایید باهم و با استفاده از یک کد ساده و بدون دردسر مطالب سایت را به واتس‌آپ اضافه کنیم.

کد اشتراک‌‌گذاری مطالب سایت در واتس‌‌آپ

خب برای اینکه بتوانید مطالب سایت را در واتس‌آپ اضافه کنید باید چند اقدام بسیار ساده و آسان را انجام دهید فقط کافیه لینک زیر را در انتهای متن مقالات و پست‌های سایت خود اضافه نمایید.

whatsapp://send?text=<?php the_permalink(); ?>

شما می‌توانید با کد HTML به‌سادگی لینک بالا را روی یک متن قرار دهید. به‌عنوان مثال:

<a href="whatsapp://send?text=<?php the_permalink(); ?>">ارسال در واتس آپ</a>

حالا اگر کد بالا را به فایل Single.php قالب سایتتان بعد از The_content قرار دهید، متن ارسال در واتس‌آپ بعد از محتوای پست شما نمایش داده می‌شود. کاربر با کلیک روی این لینک وارد واتس‌آپ شده و باید انتخاب کند که این لینک را برای چه فرد یا گروهی ارسال کند. به‌همین راحتی ?

امیدواریم این مقاله به شما برای ارسال مطالب به سایتتان کمک کرده باشد. موفق و پیروز باشید. 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. کاربر مهمان ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

  سلام
  فایل Single.php قالب سایت من کدthe_content نداره
  کد اخر فایل قرار دادم ولی کار انجام نمیده
  باید چکار کنم؟

 2. کاربر مهمان ۷ خرداد ۱۳۹۷

  فکرنمیکردم بشه اطلاعات به واتس آپ ارسال کرد
  خیلی جالب بود
  ممنون