گزارش نظرات نامناسب در وردپرس با Safe Report Comments

گزارش نظرات نامناسب در وردپرس با Safe Report Comments

گزارش نظرات نامناسب در وردپرس

وردپرس یک نرم افزار برای ارتباط با جوامع است و بسیاری از جوامع آنلاین آن را در وبسایت خود به اجرا در آورده اند. نکته مهم در مورد جوامع این است که مردم با هم در برابر چالش هایی برای بهبود کل گروه کار می کنند. نظارت بر نظرها یکی از این چالش هاست. با وجود ابزار های تشخیص ازجمله Akismet  و… مخربها راه هایی برای گذاشتن نظرات منفی روی پست شما پیدا می‌کنند. واضح است که این مشکل بار مخربی روی کاربران شما دارد. سایتهای معروفی مثل Facebook و Youtube به جای نظارت بر روی کاربران٬ تنظیماتی برای گزارش نظرات نامناسب دارند. در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه اجازه دهید کاربران نظرات نامناسب را گزارش کنند. هنگامی که یک نظر خاص چندین بار گزارش شده است      باید روی آن نظارت کرد.

اولین چیزی که شما نیاز دارید نصب و فعال کردن افزونه Safe Report Comments است.بعد از فعال کردن این افزونه به قسمت تنظیمات >>گفتگوها بروید وگزینه“Allow comment flagging” را تیک بزنید و تنظیمات را ذخیره کنید.

بعد از ذخیره تنظیمات شمافیلد دیگری به نام Flagging threshold خواهید دید.تعداد گزارشی را که فکر میکنید مناسب است برای نظارت را وارد کنید.(پیشنهاد ما 2 یا 3 است)تنظیمات راذخیره کنید. شما موفق شدید!!!

نظرات نامناسب در وبسایت

لینک “Report this comment” زیر هر نظر در سایت شما شروع به نمایش خواهد کرد.کاربران میتوانند روی آن کلیک کرده و یک نظر منفی را گزارش کنند.

گزارش نظر نامناسب

هنگامی که تعداد گزارش نظر به آستانه ای که مشخص کرده اید رسید، نظر به شکل در دست بررسی قرار گرفته و شما میتوانید در تنظیمات آنرا حذف کنید یا نگه دارید.

آستانه گزارش نظر نامناسب

امیدواریم این مقاله به نظارت شما روی وبسایتتان کمک کند.اگر از ابزارهای دیگری با خبر هستید ما را نیز با خبر کنید. 🙂

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما درباره این محصول چیست؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

در بخش جامعه می‌توانید سوالات خود را بپرسید و با سایر هم‌میهنان وردپرسی در ارتباط باشید.

ورود به جامعه
نظر شما در مورد این مقاله چیست؟