سایت برتر

انتشار خودکار مطالب قدیمی وردپرس در شبکه های اجتماعی

انتشار خودکار مطالب قدیمی وردپرس در شبکه های اجتماعی

انتشار خودکار مطالب قدیمی وردپرس در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یک منبع مهم ترافیک برای بسیاری از وب سایتها هستند. میتوانید برای معرفی مطالب قدیمی به دنبال کنندگان خود از سایتهای اجتماعی نظیر فیسبوک و دریتر استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند که کاربران را در رسانه های اجتماعی تشویق کند و برای شما حجم زیادی از دنبال کننده را در یک زمان بیاورد. در این مقاله ما به شما روش انتشار خودکار مطالب قدیمی وردپرس در شبکه های اجتماعی را آموزش میدهیم.

اولین کار نصب و راه اندازی افزونه ( Revive Old Posts (Former Tweet old post میباشد. پس از فعال سازی افزونه یک آیتم منوی ‘Revive Old Post’ جدید در نوار مدیریت وردپرس ایجاد می‌کند. برای رفتن به صفحه تنظیمات افزونه روی آن کلیک کنید.

تنظیمات reviveoldposts

در ابتدا این افزونه نیاز به مجوز ارسال پست به شبکه های اجتماعی را از طرف شما دارد. برای انجام این کار نیاز دارید افزونه را به دریتر و فیسبوک متصل کنید. به سادگی روی دکمه next to each social network کلیک کرده و دستورالعمل آن صفحه را انجام دهید. اگر مایل به استفاده از یک شبکه اجتماعی خاص نیستید میتوانید آنرا رد کنید. به طور پیش فرض افزونه به شما اجازه اتصال به فیسبوک و دریتر را میدهد.

به منظور اتصال به یک شبکه سوم نیاز به یک حساب حرفه ای دارید. نسخه پولی افزونه دارای هزینه ای برابر $24.99 برای مجوز یک سایت تک همراه با چند ویژگی اضافی مانند توانایی ارسال با یک تصویر و اضافه کردن چندین حساب است. هنگامیکه به حساب رسانه اجتماعی وصل شدید میتوانید تنظیمات اختیاری را پیکر بندی کنید. Revive Old Posts میتواند بصورت خودکار کد Google Analytics Campaign tracking را در آدرس اشتراکی شما اضافه کند.

این گزینه به شما اجازه ی دیدن چگونگی ترافیک Revive Old Posts برای وب سایت شما را میدهد.

تنظیمات 2 reviveoldposts

همچنین میتوانید انتخاب کنید که یک پست قدیمی چگونه نیاز به اشتراک گذاشتن دارد. Revive Old Posts از custom post types نیز پشتیبانی می‌کند، بنابراین میتوانید نوع پستی را که میخواهید به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید. در نهایت میتوانید در صورت نیاز دسته بندیهای خاص را حذف کنید. اگر از تنظیمات خود راضی هستید میتوانید روی  see sample post کلیک کنید. که با کلیک یک پنجره نمایش دهنده ی چگونگی نمایش پست شما در شبکه های اجتماعی باز میشود. سپس روی دکمه Save کلیک کنید.

تنظیمات ذخیره

برای شروع اشتراک گذاری روی دکمه Start Sharing کلیک کنید. هم اکنون سایت شما برای اشتراک گذاری پستهای قدیمی در وردپرس آماده است. این افزونه بصورت خودکار پستهای قدیمی را به رسانه های اجتماعی با فاصله زمانی منظم تنظیم شده در تنظیمات دریت کرده و به اشتراک میگذارد.

کنترل دستی با به اشتراک گذاری خودکار

درحالیکه Revive old post یک پلاگین مناسب است،برخی افراد میخواهند که کنترل بیشتری روی محتوای پست قدیمی به اشتراک گذاشته شده داشته باشند. تمام پست های قدیمی در سایت ارزش اشتراک گذاری را ندارند به همین دلیل ما از ترکیب دو ابزار BulkBuffer و BufferApp برای اشتراک گذاری پست های قدیمی استفاده میکنیم. در واقع ما لیستی از پستهایی که ارزش اشتراک گذاری دارند را انتخاب کرده و آنها را در صفحه اکسل سازماندهی میکنیم. سپس آنرا با استفاده از ابزار BulkBuffer به بافر آپلود میکنیم.

به این ترتیب با اینکه بسیاری از فرایندها خودکار هستند اما ما کنترل آنها را داریم. این کار را هر یک ماه برای تازه نگه داشتن صفحه انجام میدهیم.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۱۰ آذر ۱۳۹۵

    توضیحات بسیار عالی بود، نسخه pro این محصول رو مهین وردپرس ارائه نمیده؟اخه در توییتر مطالب بدون عکس انتشار پیدا می کنند که خیلی جالب نیست این قضیه! 

  2. کاربر مهمان ۱۰ آذر ۱۳۹۵

    سلام من این افزونه رو نصب کردم و فعال کردم ، و تمام پست های قدیمی من با موفقیت روی فیسبوک داره میره ، اما وقتی روی لینک یکی از مطالبم در فیسبوک کلیک می کنیم من رو به همون نوشتم در وب سایتم می بره اما با این تفاوت که در انتهای تمام ادرس های لینک شده به سایتم این عبارت قرار گرفته?utm_source=ReviveOldPost&utm_medium=social&utm_campaign=ReviveOldPostاین مورد برای چی هست؟