سایت برتر

تنظیم مجدد رمز عبور تمام کاربران وردپرس

تنظیم مجدد رمز عبور برای تمام کاربران

تنظیم مجدد رمز عبور تمام کاربران وردپرس

زمانیکه وب سایت شما هک میشود,توصیه میشود رمز عبور را برای تمام کاربران مجددا تنظیم کنید. در این مقاله ما به شما نحوه ی انجام این کار و فرستادن رمز عبور جدید برای کاربران از طریق ایمیل را آموزش میدهیم.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و راه اندازی افزونه ی  Emergency Password Reset میباشد. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی افزونه به کاربران>Emergency Password Reset رفته و روی گزینه ی Reset all passwords کلیک کنید. افزونه بصورت خودکار رمز عبور را برای تمام کاربران مجددا تنظیم می‌کند. همچنین از طریق ایمیل رمز عبور جدید را برای کاربران ارسال می‌کند.

تنظیم مجدد رمز عبور

اگر به دلایلی کاربران رمز عبور را از طریق ایمیل دریافت نکردند میتوانند براحتی آنرا تغییر دهند. تمام کاری که باید انجام دهند کلیک بر روی لینک  فراموشی رمز عبور میباشد. پس از تنظیم مجدد تمام رمز عبورها توصیه میکنیم کلید امنیت وردپرس به نام SALTs را تغییر دهید. تغییر کلید امنیت تمام دوره ها برای ورود کاربران را پایان میدهد. بنابراین اگر یک کاربر هک شده وارد سیستم شود بصورت خودکار از سیستم خارج میشوند.

بهبود امنیت ورود وردپرس

کارهای زیادی برای بهبود دادن امنیت ورود وردپرس وجود دارد,اولین کار انتخاب رمز عبور با کلمات قوی میباشد. همچنین میتوانید لایه های اضافی از امنیت را با محافظ رمز عبور مدیریت وردپرس اضافه کنید. یکی دیگر از تکنیک های استفاده شده توسط هکر ها اجرای اسکریپت با استفاده از رمزهای عبور تصادفی که در تلاش برای شکستن رمز عبور وردپرس هستند میباشد. یک راه حل برای کم کردن حملات محدود کردن تلاش برای ورود میباشد. ما برای جلوگیری از حملات احتمالی از userpro استفاده می کنیم.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم