web-design

جلوگیری از انتشار یهویی مطالب در وردپرس

جلوگیری از انتشار یهویی مطالب

جلوگیری از انتشار یهویی مطالب در وردپرس

اخیرا برخی کاربران در مورد جلوگیری از انتشار یهویی مطالب در وردپرس سوال میکنند.حتی وبلاگ نویسان حرفه ای نیز ممکن است به طور تصادفی روی دکمه انتشار کلیک کنند. ما در این مقاله روش جلوگیری از انتشار یهویی در وردپرس را آموزش میدهیم.

نحوه ی جلوگیری از انتشار یهویی

بسیاری از صاحبان سایت و وبلاگ نویسان فرآیندهای اتوماتیک را برای به اشتراک گذاشتن پست در شبکه های اجتماعی و ارسال به لیست ایمیل خود راه اندازی میکنند. انتشار یهویی برای سایت شما مشکل ساز است زیرا پستهای شما قبل از خواستن شما به انتشار گذاشته میشوند. اگر برخی اشتباهات جزئی وجود دارد،شما میتوانید آنرا قبل از انتشار ویرایش کنید. زیرا انتشار پست ناقص باعث شرم میشود. :دی

عدم انتشار مقاله به این معناست که کاربران هنگام انتشار مقاله در ایمیل و یا رسانه های اجتماعی خطا دیده اند. نگاهی به روش جلوگیری از انتشار یهویی پست می اندازیم.

جلوگیری از انتشار یهویی در وردپرس

اولین کار برای انجام این کار نصب و فعال سازی افزونه Publish Confirm است. پس از فعال سازی این افزونه خارج جعبه کار میکند و در آنجا تنظیماتی برای پیکربندی وجود ندارد. زمانیکه در وردپرس روی دکمه انتشار کلیک میکنید، برای شما یک پنجره درخواست با مضمون اینکه آیا میخواهید پست را انتشار دهید باز میشود.

تایید انتشار

این پلاگین برای تمام پستها و صفحات کار میکند. همچنین میتوانید پیغامی که در پنجره تاییدیه نماش داده میشود را تغییر  دهید.نیاز دارید که کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید:

به همین راحتی!

در اینستاگرام ما: تخفیف بگیرید ٬ انرژی بگیرید و یک کسب و کار اینترنتی عالی راه اندازی کنید.فالو می کنم

پکیج های آموزشی

پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
wpDiscuz