• هاست وردپرس

نمایش محبوب ترین برچسب ها در وردپرس

محبوب ترین برچسب ها در وردپرس

نمایش محبوب ترین برچسب ها در وردپرس

اگر می خواهید محبوب ترین برچسب ها را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید در این مقاله با ما همراه باشید. برچسب ها و دسته بندی ها دو روش پیش فرض برای مرتب سازی محتوای شما در وردپرس هستند. دسته بندی ها چون در محدوده ی وسیع تری نسبت به برچسب ها استفاده می شوند کاربران به آنها توجه کمتری دارند. در این مقاله ما به شما خواهیم گفت که چگونه به راحتی محبوب ترین برچسب ها در وردپرس را نمایش دهید.

چرا و چه موقع باید محبوب ترین برچسب ها در وردپرس نمایش داده شوند؟

دسته بندی ها و برچسب ها دو طبقه بندی پیش فرض برای مرتب کردن مقالات خود در وردپرس هستند. دسته بندی ها برای موضوعات یا بخش های گسترده تر در وب سایت شما مورد استفاده قرار می گیرند در حالی که برچسب ها به مفاهیم خاص در متن مقالات شما مناسب هستند. اغلب مبتدیان به ندرت از آنها استفاده می کنند، اما ابزارهای ساده ای وجود دارد که به شما اجازه می دهد دسته ها و برچسب ها را ادغام کرده و حتی آنها را تبدیل کنید.
هنگامی که شما به درستی شروع به استفاده از دسته ها و برچسب ها می کنید، احتمالا برچسب های بیشتری نسبت به دسته ها در وب سایت شما وجود دارد. با توجه به دامنه گسترده تر آنها، شما می توانید دسته بندی ها را در منو های ناوبری قرار دهید، اما اغلب برچسب های شما کمتر مورد جستجو قرار می گیرند.
 یک راه برای مقابله با این، افزودن ویجت پیش فرض برچسب Cloud است؛که می توان از بخش  نمایش>ابزارک ها ویجت برچسب Cloud را به نوار کناری اضافه کرد.
محبوب ترین برچسب ها در وردپرس
با این حال، شما متوجه خواهید شد که ویجت برچسب های پیش فرض تمام برچسب های خود را به ترتیب حروف الفبا نشان می دهد و شما نمی توانید نظم خود را تغییر دهید یا تعداد برچسب های نمایش داده شده را محدود کنید.شما می توانید این را با نمایش محبوب ترین یا رایج ترین برچسب های مورد استفاده در سایت وردپرسی خود حل کنید.
این به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت ایده ای در مورد موضوعاتی که بیشتر در سایت شما مورد بحث قرار می گیرند، دریافت کنند. همچنین به آنها کمک خواهد کرد مطالب بیشتری را کشف کنند، که به معنی بازدید بیشتر صفحه و مشارکت کاربر است.
اجازه دهید نگاهی به چگونگی نمایش محبوب ترین برچسب های شما در وردپرس بیندازیم.

1. نمایش محبوب ترین برچسب ها در وردپرس با استفاده از افزونه

این روش ساده تر است و برای اکثر کاربران توصیه می شود. اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Simple Tags را نصب و فعال کنید.برای جزئیات بیشتر، آموزش نصب افزونه وردپرس ما را ببینید. پس از فعال سازی، شما باید از صفحه نمایش> ابزارک ها بازدید کنید و ویجت برچسب Cloud را به نوار کناری اضافه کنید.
محبوب ترین برچسب ها در وردپرس
این ویجت گزینه های بیشتری دارد که شما می توانید تنظیمات آن را ببینید.که شما می توانید تعداد برچسب هایی که می خواهید برای نمایش، اندازه قلم، رنگ ها و غیره را انتخاب کنید.
برای نمایش برچسب های محبوب خود، اطمینان حاصل کنید که برای “Order by for display tags” تعداد دفعاتی را انتخاب کرده اید و گزینه “Order for tags tags” نزولی است. فراموش نکنید که تغییرات را ذخیره کنید.اکنون می توانید از وبسایت خود بازدید کنید تا برچسب های محبوب خود را ببینید.
نمایش محبوب ترین برچسب ها در وردپرس

نمایش برچسب های محبوب در وردپرس به صورت دستی

این روش نیاز به اضافه کردن کد در فایل های قالب وردپرس شما دارد. اول، شما باید این کد را به فایل functions.php یا یک افزونه خاص سایت اضافه کنید.

 

این کد به سادگی 10 برچسب برتر از وب سایت شما را در یک ابر با تعداد پست ها در هر برچسب تولید می کند. پس از آن یک wpb_popular_tags کوتاه ایجاد می کند و کد کوتاه را در ویجت متن فراهم می کند.
شما هم اکنون می توانید در هر پستی، صفحه یا ویجت، کد کوتاه [wpb_popular_tags] را اضافه کنید تا محبوب ترین برچسب های خود را نمایش دهید.
نمایش محبوب ترین برچسب ها در وردپرس

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آنلاین یاد بگیرید

نظرات کاربران

    enamad