• هاست وردپرس

قالب وردپرس News Mag فارسی

قالب وردپرس News Mag فارسی

قالب وردپرس News Mag

قالب وردپرس News Mag رایگان و کاملا فارسی و راستچین شده توسط تیم میهن وردپرس است. چارچوب اصلی این قالب خبری است و مناسب برای وب سایت های خبری، مجله ها، پروتوکل های خبری و… می باشد. تنظیمات کلی از طریق سفارشی سازی قابل تغییر است و ستون کناری با ابزارک ها قابل تنظیم و جایگزاری کلی محتوا ها به صورت دلخواه از طریق برگه ها و نوشته ها می باشد. برای اینکه قالب نصب شده شما همانند پیش نمایش آنلاین باشد می بایست حتماً از بسته نصبی آسان استفاده کنید.

قالب وردپرس News Mag همه منظوره است و به شما این امکان را می دهد که برای هر موضوعی از این قالب استفاده کنید. اگر می خواهید یک مجله یا خبرنامه داشته باشید News Mag به شما این امکان را می دهد. با راه اندازی سریع و آسان این قالب می توانید در کمترین زمان وب سایت مورد علاقه ی خود را راه اندازی کنید.

امکانات کلی این قالب وردپرس:

 • مناسب برای وب سایت های خبری
 • دارای بسته نصبی آسان و نصب آن در 5 دقیقه
 • دارای فونت بی یکان فارسی
 • کاملا فارسی و راستچین شده توسط تیم میهن وردپرس
 • تنظیمات کلی از طریق سفارشی سازی قابل تغییر است

نکته: این قالب دارای بسته نصبی آسان می باشد. شما می توانید با چند کلیک ٬ سایتی مثل دمو داشته باشید. آموزش ویدیویی نصب بسته های نصبی

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آنلاین یاد بگیرید

نظرات کاربران

 1. 22 خرداد 1397 ساعت 21:35

  ممنون از لطفتون ولی هم با افزونه کش و هم کش مرورگر پاک کردم درست نشد . مثل حالتی هستش که فقط بر روی پیکر بندی دمو تغییرات میشه داد و هیچ ابزارکی روی سایت نمایش داده نمیشه فقط تغییرات بر روی ابزارکی که دمو چیده میشه تغییراتی در حد تغییر کتگوری و … میشه داد . به نظر شما همچنان راهی هست ؟

 2. 22 خرداد 1397 ساعت 20:45

  سلام ببخشید مزاحمتون شدم ممنونم از قالبی که قرار دادید من از طریق نصب آسان قالب رو نصب کردم منتهی ابزارک ها رو که اضافه میکنم به سایت اعمال نمیشه .در بخش ابزارک اضافه میشه اما درسایت مشاهده نمیشه اون تغییرات و ظاهرا فقط فرم اصلی دمو رو نشون میده لطف میفرمایید راهنمایی بفرمایید ببینم چکار باید بکنم مرسی

  • رضا حسینی راد
   22 خرداد 1397 ساعت 20:58

   سلام اگر از افزونه کش استفاده می کنید کش رو خالی کنید مشکل حل می شود

 3. 4 خرداد 1397 ساعت 23:37

  ممنون قالب خوبی بود

enamad