قالب وردپرس News Mag فارسی

3 / 5. تعداد رای: 3

قالب وردپرس News Mag فارسی

قالب وردپرس News Mag

قالب وردپرس News Mag رایگان و کاملا فارسی و راستچین شده توسط تیم میهن وردپرس است. چارچوب اصلی این قالب خبری است و مناسب برای وب سایت های خبری، مجله ها، پروتوکل های خبری و… می باشد. تنظیمات کلی از طریق سفارشی سازی قابل تغییر است و ستون کناری با ابزارک ها قابل تنظیم و جایگزاری کلی محتوا ها به صورت دلخواه از طریق برگه ها و نوشته ها می باشد. برای اینکه قالب نصب شده شما همانند پیش نمایش آنلاین باشد می بایست حتماً از بسته نصبی آسان استفاده کنید.

قالب وردپرس News Mag همه منظوره است و به شما این امکان را می دهد که برای هر موضوعی از این قالب استفاده کنید. اگر می خواهید یک مجله یا خبرنامه داشته باشید News Mag به شما این امکان را می دهد. با راه اندازی سریع و آسان این قالب می توانید در کمترین زمان وب سایت مورد علاقه ی خود را راه اندازی کنید.

امکانات کلی این قالب وردپرس:

 • مناسب برای وب سایت های خبری
 • دارای بسته نصبی آسان و نصب آن در 5 دقیقه
 • دارای فونت بی یکان فارسی
 • کاملا فارسی و راستچین شده توسط تیم میهن وردپرس
 • تنظیمات کلی از طریق سفارشی سازی قابل تغییر است
نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U18948 ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

  با بسته قالب نسبی نصبش کردم نوشت این پوسته نمیتواند نصب شود
  این بسته نمی‌تواند نصب شود. پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد
  این اروروداد

 2. U18948 ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر من قالبتونو دانلود کردم و نصب کردم ولی فایل درون ریزی تعداد زیادی اروز داد و قالب شبیه پیش نمایش نشد این بسته نصبی راهنمای نصبه؟ چیکارش باید کنیم؟ چجوری باید ازش استفاده کنیم؟ یا اینکه باید جایی نصب بشه؟ مرسی

 3. کاربر مهمان ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

  سلام
  وقتی می خوام فایل دورن ریز رو توی وردپرس درون ریزی کنم ارور میده.
  فرمت XMLرو می خواد.
  لطفا کمک کنید

 4. کاربر مهمان ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

  ممنون از لطفتون ولی هم با افزونه کش و هم کش مرورگر پاک کردم درست نشد . مثل حالتی هستش که فقط بر روی پیکر بندی دمو تغییرات میشه داد و هیچ ابزارکی روی سایت نمایش داده نمیشه فقط تغییرات بر روی ابزارکی که دمو چیده میشه تغییراتی در حد تغییر کتگوری و … میشه داد . به نظر شما همچنان راهی هست ؟

 5. کاربر مهمان ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

  سلام ببخشید مزاحمتون شدم ممنونم از قالبی که قرار دادید من از طریق نصب آسان قالب رو نصب کردم منتهی ابزارک ها رو که اضافه میکنم به سایت اعمال نمیشه .در بخش ابزارک اضافه میشه اما درسایت مشاهده نمیشه اون تغییرات و ظاهرا فقط فرم اصلی دمو رو نشون میده لطف میفرمایید راهنمایی بفرمایید ببینم چکار باید بکنم مرسی

 6. کاربر مهمان ۵ خرداد ۱۳۹۷

  ممنون قالب خوبی بود